Deltagarlista Gren 1-74 
 
  Tävling  Vårsimiaden 2012 / Swania Race    Utskriftsdatum  25 april 2012   
  Tävlingsort  Trollhättan    Utskriftstid  15:28   
  Arrangör  VSSF & Trollhättans SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  05 maj 2012         
 
 
Gren 1, 200m Medley Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  2:46.53   
150  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  2:53.43   
110  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  2:55.56   
161  Dimitriou Sagré Emma  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  3:04.31   
146  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  3:05.08   
181  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  3:06.77   
147  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  3:09.59   
47  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  3:09.86   
97  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  3:10.01   
10  26  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  3:12.11   
11  100  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  3:13.18   
12  56  Lundqvist-Jenc Emilia  1999  TROLLHÄTTA  BK3899  25 m  3:16.51   
13  102  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  3:27.06   
14  149  Lindqvist Julia  1999  SK ALINGSÅ  BC9899  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
205  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:46.07   
70  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  2:56.03   
35  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  3:17.38   
178  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  3:18.69   
Sohlberg Ludvig  1999  SK GÖTENE  AD5199  25 m     
 
Gren 3, 200m Medley Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
207  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:50.36   
195  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  2:59.87   
Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  3:01.43   
103  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  3:02.22   
69  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  3:05.37   
192  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  3:18.00   
53  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  3:19.92   
30  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  4:09.13   
94  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m     
10  179  Chow Susan  2000  ELFSBORG  AK3200  25 m     
11  183  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m     
12  186  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m     
13  191  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m     
 
Gren 4, 200m Medley Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  2:52.64   
113  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  3:03.77   
81  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m     
109  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m     
144  Andersson Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA6700  25 m     
173  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m     
226  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m     
 
Gren 5, 200m Medley Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:47.16   
153  Persson Maja  1998  SK ALINGSÅ  AK6898  25 m  3:14.34   
Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  3:34.73   
 
Gren 6, 200m Medley Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:20.58   
52  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  2:28.56   
63  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:29.35   
51  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:32.53   
29  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  2:34.10   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  2:40.70   
Arnesson Sebastian  1996  LIDKÖPING  AO3396  50 m  2:43.93   
105  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  2:56.03   
114  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m  2:58.01   
10  62  Olsson Linus  1997  TROLLHÄTTA  AM5797  50 m  3:00.61   
11  131  Schiller Carl  1997  BILLINGEN  AE1197  25 m  3:03.27   
12  129  Johansson Mattias  1997  BILLINGEN  AM9397  25 m  3:03.86   
13  122  Erixon Theo  1997  BILLINGEN  AM0597  25 m  3:05.89   
 
Gren 7, 100m Bröstsim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
150  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  1:27.39   
110  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:29.97   
39  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:31.62   
56  Lundqvist-Jenc Emilia  1999  TROLLHÄTTA  BK3899  25 m  1:33.12   
180  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:33.90   
147  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:34.18   
26  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  1:35.01   
Andersson Ida  1999  LIDKÖPING  AY7499  25 m  1:36.59   
104  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m  1:37.56   
10  97  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:38.26   
11  146  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:39.71   
12  176  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG  AL6499  25 m  1:39.97   
13  93  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  50 m  1:40.67   
14  149  Lindqvist Julia  1999  SK ALINGSÅ  BC9899  25 m  1:46.71   
15  100  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:48.08   
16  15  Andreasson Sigrid  1999  S 77  BI2499  25 m  1:48.88   
17  102  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:50.16   
18  23  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  1:51.61   
19  37  Faarinen Lovisa  1999  TROLLHÄTTA  BF6299  25 m  1:53.70   
20  67  Pettersson Isabelle  1999  TROLLHÄTTA  BD5499  25 m  1:55.69   
21  71  Sandberg Kajsa  1999  TROLLHÄTTA    25 m     
22  115  Tallberg Moa  1999  UDDEVALLA  BJ4499  25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Boban Henrik  1999  TROLLHÄTTA  AP0399  25 m  1:27.79   
193  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:28.46   
35  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  1:32.60   
185  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:39.96   
225  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  AN3199  25 m  1:40.74   
178  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:44.20   
107  Olsson David  1999  UDDEVALLA  AO6799  25 m  1:53.41   
Sohlberg Ludvig  1999  SK GÖTENE  AD5199  25 m  1:55.14   
169  Schramm Nathanael  1999  ALINGSÅS  AS2799  25 m  2:06.26   
10  76  Truong Michael  1999  TROLLHÄTTA  AU5599  25 m     
11  166  Lindmark Axel  1999  ALINGSÅS  AO9599  25 m     
 
Gren 9, 100m Bröstsim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
195  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  1:28.03   
103  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:30.48   
183  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:32.73   
Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:33.68   
83  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  1:36.37   
192  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:38.93   
191  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  1:39.06   
177  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:39.31   
179  Chow Susan  2000  ELFSBORG  AK3200  25 m  1:40.67   
10  206  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:41.54   
11  53  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  1:43.06   
12  69  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:43.54   
13  187  Kurtovic Sabina  2000  ELFSBORG  BF8400  25 m  1:43.87   
14  94  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  1:44.52   
15  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  25 m  1:46.06   
16  30  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  1:48.18   
17  190  Maksumic Elina  2000  ELFSBORG  AT5800  25 m  1:49.20   
18  152  Persson Anna  2000  SK ALINGSÅ  AE9800  25 m  1:52.22   
19  145  Elwhagen Kajsa  2000  SK ALINGSÅ  AG2800  25 m  1:53.03   
20  117  Wetterlind Carolina  2000  UDDEVALLA  BB1800  25 m  1:53.75   
21  189  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:56.69   
22  139  Nordkvist Alice  2000  MARIESTAD  AV8400  25 m  1:58.77   
23  49  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  2:01.83   
24  98  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:32.89   
164  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:35.47   
113  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:37.95   
144  Andersson Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA6700  25 m  1:43.34   
Gustavsson Axel  2000  SK GÖTENE  AO8100  25 m  1:50.38   
31  Olsson Erik  2000  SK 1970  AI5700  25 m  1:51.75   
44  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  2:02.44   
227  Johansson Robin  2000  KUNGÄLV  AO4500  25 m  2:03.67   
162  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:29.83   
153  Persson Maja  1998  SK ALINGSÅ  AK6898  25 m  1:32.65   
84  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:37.64   
64  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m  1:39.59   
130  Olofsson Erica  1998  BILLINGEN  AG2898  25 m  1:41.39   
126  Grönlund Ellen  1997  BILLINGEN  AR2697  25 m  1:42.89   
17  Dijkstra Anna  1998  S 77  BN9898  25 m  1:49.68   
90  Sjöström Madeleine  1987  VÄNERSBORG  AA6887  25 m  1:50.00   
Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  1:50.42   
10  128  Ivarsson Nellie  1998  BILLINGEN  BF4498  25 m  1:54.19   
 
Gren 12, 100m Bröstsim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  1:11.38   
59  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:13.33   
63  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  1:15.26   
89  Olsson Linus  1996  VÄNERSBORG  AF8196  25 m  1:19.17   
Arnesson Sebastian  1996  LIDKÖPING  AO3396  25 m  1:24.07   
52  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:28.39   
105  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  1:28.81   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  1:31.98   
62  Olsson Linus  1997  TROLLHÄTTA  AM5797  25 m  1:35.41   
10  131  Schiller Carl  1997  BILLINGEN  AE1197  25 m  1:38.07   
11  122  Erixon Theo  1997  BILLINGEN  AM0597  25 m  1:38.40   
12  114  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m  1:38.71   
13  28  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  1:48.33   
 
Gren 13, 100m Frisim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:05.68   
150  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  1:08.87   
87  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:09.74   
161  Dimitriou Sagré Emma  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:10.00   
146  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:11.30   
181  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  1:12.08   
110  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:16.01   
47  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  1:16.10   
180  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:16.43   
10  39  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:16.87   
11  97  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:17.28   
12  147  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:17.93   
13  56  Lundqvist-Jenc Emilia  1999  TROLLHÄTTA  BK3899  25 m  1:20.72   
14  100  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:21.17   
15  26  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  1:21.54   
16  104  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m  1:23.28   
17  102  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:25.90   
18  Andersson Ida  1999  LIDKÖPING  AY7499  25 m  1:26.15   
19  176  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG  AL6499  25 m  1:32.22   
20  23  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  1:32.38   
21  37  Faarinen Lovisa  1999  TROLLHÄTTA  BF6299  25 m  1:33.93   
22  149  Lindqvist Julia  1999  SK ALINGSÅ  BC9899  25 m  1:35.17   
23  15  Andreasson Sigrid  1999  S 77  BI2499  25 m  1:40.85   
24  67  Pettersson Isabelle  1999  TROLLHÄTTA  BD5499  25 m  2:03.50   
25  115  Tallberg Moa  1999  UDDEVALLA  BJ4499  25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
193  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:07.64   
205  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:09.13   
34  Boban Henrik  1999  TROLLHÄTTA  AP0399  25 m  1:09.71   
70  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:09.88   
185  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:14.79   
35  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  1:14.90   
178  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:15.50   
225  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  AN3199  25 m  1:17.93   
166  Lindmark Axel  1999  ALINGSÅS  AO9599  25 m  1:20.78   
10  107  Olsson David  1999  UDDEVALLA  AO6799  25 m  1:21.89   
11  Sohlberg Ludvig  1999  SK GÖTENE  AD5199  25 m  1:28.35   
12  12  Pettersson Robin  1999  LIDKÖPING  AI9599  25 m  1:29.88   
13  169  Schramm Nathanael  1999  ALINGSÅS  AS2799  25 m  1:32.82   
14  76  Truong Michael  1999  TROLLHÄTTA  AU5599  25 m     
 
Gren 15, 100m Frisim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
207  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:06.87   
Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:10.71   
195  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  1:12.62   
69  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:13.48   
103  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:14.70   
192  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:15.58   
206  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:16.02   
53  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  1:19.22   
186  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:22.50   
10  177  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:23.11   
11  83  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  1:23.43   
12  94  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  1:25.85   
13  179  Chow Susan  2000  ELFSBORG  AK3200  25 m  1:26.11   
14  22  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  1:28.46   
15  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  25 m  1:32.60   
16  30  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  1:34.12   
17  117  Wetterlind Carolina  2000  UDDEVALLA  BB1800  25 m  1:35.29   
18  139  Nordkvist Alice  2000  MARIESTAD  AV8400  25 m  1:35.96   
19  189  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:37.85   
20  187  Kurtovic Sabina  2000  ELFSBORG  BF8400  25 m  1:41.92   
21  152  Persson Anna  2000  SK ALINGSÅ  AE9800  25 m  1:42.30   
22  49  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  1:49.54   
23  145  Elwhagen Kajsa  2000  SK ALINGSÅ  AG2800  25 m  1:51.05   
24  73  Svensson Kajsa  2000  TROLLHÄTTA  BD0600  25 m  1:58.57   
25  98  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m  1:59.43   
26  19  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m     
27  191  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m     
 
Gren 16, 100m Frisim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:08.53   
173  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  1:12.50   
81  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:14.36   
113  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:15.74   
109  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:16.38   
171  Vandija Alexander  2000  ALINGSÅS  AL5900  25 m  1:18.86   
144  Andersson Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA6700  25 m  1:20.32   
164  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:20.90   
162  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  1:20.93   
10  226  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  1:23.19   
11  31  Olsson Erik  2000  SK 1970  AI5700  25 m  1:29.72   
12  Gustavsson Axel  2000  SK GÖTENE  AO8100  25 m  1:32.97   
13  44  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  1:49.51   
 
Gren 17, 4X50m Medley Mixed 14 o ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Trollhättans SS Lag 1  TROLLHÄTTA    25 m  2:03.92   
119  Billingens Simklubb  1996  BILLINGEN    25 m     
 
Gren 18, 4X100m Medley F12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
208  Elfsborg Damer 1  1999  ELFSBORG    25 m  5:32.57   
118  Uddevalla Damer 1  1999  UDDEVALLA    25 m  5:33.61   
209  Elfsborg Damer 2  1999  ELFSBORG    25 m  5:34.54   
79  Trollhättans SS Lag 1  1999  TROLLHÄTTA    25 m  5:38.10   
143  SK Alingså Damer  SK ALINGSÅ    50 m  5:56.40   
32  SK 1970 Damer  SK 1970    25 m     
210  Elfsborg Damer 3  1999  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 19, 4X100m Medley P12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
211  Elfsborg Herrar 1  1999  ELFSBORG    25 m  5:22.49   
160  Asls Lag Po  1999  ALINGSÅS    25 m  6:05.60   
79  Trollhättans SS Lag 1  1999  TROLLHÄTTA    25 m  6:14.89   
 
Gren 20, 400m Frisim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  5:12.56   
87  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  5:12.76   
110  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  5:29.87   
146  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  5:33.67   
180  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  5:38.42   
47  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  5:46.96   
97  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  5:53.73   
100  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  5:59.75   
102  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  6:21.11   
10  39  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  6:21.44   
11  104  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m  6:22.34   
12  37  Faarinen Lovisa  1999  TROLLHÄTTA  BF6299  25 m     
13  115  Tallberg Moa  1999  UDDEVALLA  BJ4499  25 m     
 
Gren 21, 400m Frisim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  5:10.02   
193  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  5:11.02   
34  Boban Henrik  1999  TROLLHÄTTA  AP0399  25 m  5:50.32   
12  Pettersson Robin  1999  LIDKÖPING  AI9599  25 m     
107  Olsson David  1999  UDDEVALLA  AO6799  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
207  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:27.16   
195  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  2:35.44   
Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  2:36.81   
103  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  2:43.33   
192  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  2:44.48   
69  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  2:44.63   
183  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  2:54.45   
53  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  2:54.69   
186  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  2:59.58   
10  94  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  3:05.56   
11  49  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  3:35.26   
12  189  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  3:46.65   
13  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  25 m     
14  139  Nordkvist Alice  2000  MARIESTAD  AV8400  25 m     
 
Gren 23, 200m Frisim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  2:30.32   
173  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  2:43.66   
109  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  2:57.34   
144  Andersson Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA6700  25 m  3:12.99   
Gustavsson Axel  2000  SK GÖTENE  AO8100  25 m     
44  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m     
113  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m     
164  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m     
 
Gren 24, 400m Frisim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  4:57.06   
130  Olofsson Erica  1998  BILLINGEN  AG2898  25 m  6:14.90   
Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  6:26.58   
126  Grönlund Ellen  1997  BILLINGEN  AR2697  25 m  6:35.29   
 
Gren 25, 400m Frisim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  4:32.08   
29  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  4:37.02   
63  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  4:43.91   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  4:49.54   
51  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  4:50.75   
62  Olsson Linus  1997  TROLLHÄTTA  AM5797  25 m  5:28.83   
114  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m  5:39.68   
129  Johansson Mattias  1997  BILLINGEN  AM9397  25 m  5:42.14   
131  Schiller Carl  1997  BILLINGEN  AE1197  25 m  5:42.89   
10  122  Erixon Theo  1997  BILLINGEN  AM0597  25 m  5:51.04   
11  105  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  6:40.34   
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
150  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  1:17.45   
93  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:19.39   
110  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:25.06   
47  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  1:28.53   
147  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:30.78   
161  Dimitriou Sagré Emma  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:30.94   
100  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:32.76   
26  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  1:32.81   
97  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:37.69   
10  56  Lundqvist-Jenc Emilia  1999  TROLLHÄTTA  BK3899  25 m  1:41.03   
11  102  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:50.98   
12  149  Lindqvist Julia  1999  SK ALINGSÅ  BC9899  25 m  2:02.37   
 
Gren 27, 100m Fjärilsim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
205  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:20.64   
70  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:30.86   
185  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:38.04   
166  Lindmark Axel  1999  ALINGSÅS  AO9599  25 m     
193  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m     
 
Gren 28, 50m Fjärilsim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
195  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  35.16   
69  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  36.22   
207  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  36.76   
103  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  36.97   
Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  37.86   
177  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  38.77   
53  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  40.35   
206  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  40.55   
186  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  43.26   
10  73  Svensson Kajsa  2000  TROLLHÄTTA  BD0600  25 m  45.84   
11  94  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  45.84   
12  22  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  48.10   
13  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  25 m  53.46   
14  49  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  53.95   
15  145  Elwhagen Kajsa  2000  SK ALINGSÅ  AG2800  25 m  1:02.32   
16  19  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m     
17  83  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m     
18  139  Nordkvist Alice  2000  MARIESTAD  AV8400  25 m     
19  152  Persson Anna  2000  SK ALINGSÅ  AE9800  25 m     
20  179  Chow Susan  2000  ELFSBORG  AK3200  25 m     
21  190  Maksumic Elina  2000  ELFSBORG  AT5800  25 m     
22  192  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m     
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
144  Andersson Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA6700  25 m  39.46   
113  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  39.73   
226  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  39.80   
81  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  39.86   
173  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  41.21   
164  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  42.89   
109  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  43.44   
162  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  43.85   
31  Olsson Erik  2000  SK 1970  AI5700  25 m  47.33   
 
Gren 30, 100m Fjärilsim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  1:40.09   
64  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m  1:44.79   
 
Gren 31, 100m Fjärilsim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  59.20   
91  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  1:04.85   
52  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:09.70   
59  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:10.96   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  1:10.99   
Arnesson Sebastian  1996  LIDKÖPING  AO3396  25 m  1:16.32   
85  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  1:16.57   
114  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m  1:27.46   
105  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  1:30.07   
10  131  Schiller Carl  1997  BILLINGEN  AE1197  25 m  1:35.32   
11  62  Olsson Linus  1997  TROLLHÄTTA  AM5797  25 m  1:49.14   
 
Gren 32, 100m Ryggsim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:15.87   
87  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:19.44   
146  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:19.81   
161  Dimitriou Sagré Emma  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:21.77   
47  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  1:22.21   
150  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  1:22.83   
180  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:25.13   
97  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:25.20   
110  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:27.37   
10  147  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:28.44   
11  176  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG  AL6499  25 m  1:31.35   
12  26  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  1:32.74   
13  100  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:33.84   
14  102  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:35.01   
15  104  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m  1:38.65   
16  39  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:40.51   
17  23  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  1:41.41   
18  149  Lindqvist Julia  1999  SK ALINGSÅ  BC9899  25 m  2:00.09   
19  Andersson Ida  1999  LIDKÖPING  AY7499  25 m     
20  115  Tallberg Moa  1999  UDDEVALLA  BJ4499  25 m     
 
Gren 33, 100m Ryggsim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
205  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:17.68   
34  Boban Henrik  1999  TROLLHÄTTA  AP0399  25 m  1:26.29   
35  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  1:26.73   
185  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:27.17   
178  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:28.74   
107  Olsson David  1999  UDDEVALLA  AO6799  25 m  1:34.51   
166  Lindmark Axel  1999  ALINGSÅS  AO9599  25 m  1:41.45   
Sohlberg Ludvig  1999  SK GÖTENE  AD5199  25 m  1:47.88   
12  Pettersson Robin  1999  LIDKÖPING  AI9599  25 m     
10  76  Truong Michael  1999  TROLLHÄTTA  AU5599  25 m     
 
Gren 34, 100m Ryggsim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
207  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:18.03   
195  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  1:19.91   
206  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:22.03   
Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:22.66   
53  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  1:25.90   
22  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  1:29.21   
83  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  1:30.05   
177  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:30.10   
192  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:31.49   
10  179  Chow Susan  2000  ELFSBORG  AK3200  25 m  1:32.05   
11  69  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:32.16   
12  186  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:32.86   
13  183  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:33.98   
14  103  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:34.52   
15  189  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:41.85   
16  94  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  1:43.12   
17  152  Persson Anna  2000  SK ALINGSÅ  AE9800  25 m  1:50.12   
18  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  25 m  1:53.00   
19  139  Nordkvist Alice  2000  MARIESTAD  AV8400  50 m  2:00.62   
20  145  Elwhagen Kajsa  2000  SK ALINGSÅ  AG2800  25 m  2:00.75   
21  49  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  2:04.74   
22  19  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m     
 
Gren 35, 100m Ryggsim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:15.26   
81  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:22.55   
109  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:22.69   
171  Vandija Alexander  2000  ALINGSÅS  AL5900  25 m  1:28.16   
113  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:29.65   
162  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  1:36.41   
164  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:37.55   
226  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  1:46.91   
Gustavsson Axel  2000  SK GÖTENE  AO8100  25 m     
10  44  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m     
 
Gren 36, 4X50m Frisim Mixed 14 o ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Trollhättans SS Lag 1  TROLLHÄTTA    25 m  1:53.68   
119  Billingens Simklubb  1996  BILLINGEN    25 m     
 
Gren 37, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
208  Elfsborg Damer 1  1999  ELFSBORG    25 m  4:50.20   
118  Uddevalla Damer 1  1999  UDDEVALLA    25 m  5:00.14   
209  Elfsborg Damer 2  1999  ELFSBORG    25 m  5:02.01   
79  Trollhättans SS Lag 1  1999  TROLLHÄTTA    25 m  5:05.67   
143  SK Alingså Damer  SK ALINGSÅ    25 m  5:30.99   
32  SK 1970 Damer  SK 1970    25 m     
210  Elfsborg Damer 3  1999  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 38, 4X100m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
211  Elfsborg Herrar 1  1999  ELFSBORG    25 m  4:40.80   
160  Asls Lag Po  1999  ALINGSÅS    25 m  5:13.10   
79  Trollhättans SS Lag 1  1999  TROLLHÄTTA    25 m  5:24.00   
 
Gren 39, 25m Fjärilsim Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  17.88   
108  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  19.89   
151  Olesen Ellinor  2002  SK ALINGSÅ  AS8202  25 m  20.39   
142  Zanderau Willma  2003  MARIESTAD  AB7203  25 m  22.94   
72  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  23.78   
123  Forss Jennie  2002  BILLINGEN  AJ0402  25 m  25.03   
58  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  26.25   
124  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  27.23   
48  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  27.84   
10  132  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  29.44   
11  127  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  29.65   
12  Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m     
13  25  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  25 m     
14  36  Eriksson Moa  2003  TROLLHÄTTA  AM3203  25 m     
15  42  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m     
16  45  Jonasson Ebba  2003  TROLLHÄTTA  AM0403  25 m     
17  74  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m     
 
Gren 40, 25m Fjärilsim Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  20.38   
55  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m  26.49   
75  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m     
198  Skoog Nilsson Jonathan  2002  ELFSBORG  AG8702  25 m     
 
Gren 41, 50m Fjärilsim Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
136  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  25 m  41.33   
135  Kramer Linn  2001  MARIESTAD  AD8801  25 m  42.19   
170  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  42.60   
125  Fransson Vera Emanuelsson  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  43.95   
156  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  44.86   
159  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  46.88   
68  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  47.09   
157  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  48.26   
57  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  48.93   
10  13  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  50.78   
11  40  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  59.69   
12  121  Dovrén Tilda  2001  BILLINGEN  AB6401  25 m  1:06.65   
13  50  Langer Mimmi  2001  TROLLHÄTTA  AW7801  25 m     
 
Gren 42, 50m Fjärilsim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  45.61   
99  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m  48.06   
92  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  50.03   
18  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  50 m  53.45   
86  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  55.75   
148  Jernström Gustav  2001  SK ALINGSÅ  AG5901  25 m  56.65   
38  Grahn Filip  2001  TROLLHÄTTA  AQ6301  25 m     
196  Rashidi Saba  2001  ELFSBORG  AM7701  25 m     
201  Svennebyn Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m     
 
Gren 43, 200m Fjärilsim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
46  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  2:56.73   
 
Gren 44, 200m Fjärilsim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:21.60   
91  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  2:26.88   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  2:47.65   
 
Gren 45, 50m Bröstsim Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  46.67   
182  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  47.32   
72  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  52.27   
58  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  54.28   
123  Forss Jennie  2002  BILLINGEN  AJ0402  25 m  55.35   
134  Kramer Ida  2002  MARIESTAD  AJ3402  25 m  55.65   
151  Olesen Ellinor  2002  SK ALINGSÅ  AS8202  25 m  57.15   
Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m  57.42   
48  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  59.63   
10  27  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  1:01.88   
11  167  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  1:03.79   
12  165  Hägglund Sara  2002  ALINGSÅS  AE9202  25 m  1:04.51   
13  124  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  1:06.64   
14  132  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  1:10.44   
15  111  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  1:18.93   
16  66  Pettersson Ida  2003  TROLLHÄTTA  AG2203  25 m  1:30.29   
17  74  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:31.18   
18  33  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m     
19  36  Eriksson Moa  2003  TROLLHÄTTA  AM3203  25 m     
20  42  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m     
21  43  Höög Emmie  2003  TROLLHÄTTA  AO9203  25 m     
22  45  Jonasson Ebba  2003  TROLLHÄTTA  AM0403  25 m     
23  142  Zanderau Willma  2003  MARIESTAD  AB7203  25 m     
24  158  Skåås Celina  2004  LYSEKIL SS  AE4403  25 m     
25  175  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m     
26  200  Svenneby Emma  2003  ELFSBORG  AN4203  25 m     
 
Gren 46, 50m Bröstsim Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  53.13   
140  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  25 m  56.37   
168  Ryberg Kristoffer  2002  ALINGSÅS  AD2102  25 m  57.87   
75  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  1:06.04   
198  Skoog Nilsson Jonathan  2002  ELFSBORG  AG8702  25 m  1:15.72   
14  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING    25 m     
41  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m     
174  Alstéus Daniel  2002  ELFSBORG  AG0902  25 m     
204  Wejemark Oscar  2002  ELFSBORG  AG8902  25 m     
 
Gren 47, 100m Bröstsim Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Kramer Linn  2001  MARIESTAD  AD8801  25 m  1:39.79   
136  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  25 m  1:41.37   
13  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  1:44.28   
10  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  1:47.37   
184  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m  1:49.98   
40  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  1:50.58   
125  Fransson Vera Emanuelsson  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  1:54.46   
203  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  1:56.75   
202  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  2:02.47   
10  121  Dovrén Tilda  2001  BILLINGEN  AB6401  25 m  2:06.07   
11  96  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  2:07.60   
12  133  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  50 m  2:09.10   
13  141  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  2:10.36   
14  95  Börjesson Emilly  2001  UDDEVALLA  AT9601  25 m  2:11.80   
15  68  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  50 m  2:16.44   
16  11  Jonasson Ida  2001  LIDKÖPING    25 m     
17  50  Langer Mimmi  2001  TROLLHÄTTA  AW7801  25 m     
18  57  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m     
19  106  Larsson Emelie  2001  UDDEVALLA  AL6401  25 m     
20  112  Storck Cheri  2001  UDDEVALLA  AL8401  25 m     
21  116  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m     
22  156  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m     
23  157  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m     
24  159  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m     
25  197  Sjöblom Alwa  2001  ELFSBORG  BE3201  25 m     
26  199  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m     
 
Gren 48, 100m Bröstsim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:37.16   
16  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  1:45.23   
38  Grahn Filip  2001  TROLLHÄTTA  AQ6301  25 m     
148  Jernström Gustav  2001  SK ALINGSÅ  AG5901  25 m     
154  Gustavsson William  2001  TUMLARNA    25 m     
155  Lidholm Carl-Johan  2001  TUMLARNA  AJ5901  25 m     
163  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m     
196  Rashidi Saba  2001  ELFSBORG  AM7701  25 m     
201  Svennebyn Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m     
 
Gren 49, 100m Frisim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:03.80   
46  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:07.96   
88  Nolin Rebecca  1995  VÄNERSBORG  BR7495  50 m  1:07.98   
82  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:09.68   
130  Olofsson Erica  1998  BILLINGEN  AG2898  25 m  1:15.57   
24  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:16.17   
64  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m  1:19.81   
126  Grönlund Ellen  1997  BILLINGEN  AR2697  25 m  1:20.99   
21  Alvekrans Olivia  1998  SK 1970  BI3698  25 m  1:21.01   
10  128  Ivarsson Nellie  1998  BILLINGEN  BF4498  25 m  1:24.51   
11  Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  1:25.91   
12  84  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:26.13   
13  90  Sjöström Madeleine  1987  VÄNERSBORG  AA6887  25 m  1:27.91   
14  17  Dijkstra Anna  1998  S 77  BN9898  25 m     
 
Gren 50, 100m Frisim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
63  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  58.73   
51  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  58.87   
52  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:00.00   
59  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:00.46   
29  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:00.70   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  1:00.79   
Arnesson Sebastian  1996  LIDKÖPING  AO3396  25 m  1:05.46   
89  Olsson Linus  1996  VÄNERSBORG  AF8196  25 m  1:07.24   
122  Erixon Theo  1997  BILLINGEN  AM0597  25 m  1:11.09   
10  62  Olsson Linus  1997  TROLLHÄTTA  AM5797  25 m  1:13.37   
11  131  Schiller Carl  1997  BILLINGEN  AE1197  25 m  1:14.27   
12  129  Johansson Mattias  1997  BILLINGEN  AM9397  25 m  1:15.12   
13  28  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  1:29.12   
 
Gren 51, 50m Frisim Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  34.14   
108  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  39.35   
72  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  42.51   
134  Kramer Ida  2002  MARIESTAD  AJ3402  25 m  45.17   
127  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  45.70   
25  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  25 m  46.50   
151  Olesen Ellinor  2002  SK ALINGSÅ  AS8202  25 m  46.52   
Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m  47.10   
123  Forss Jennie  2002  BILLINGEN  AJ0402  25 m  47.31   
10  124  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  50.04   
11  167  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  50.92   
12  58  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  54.44   
13  142  Zanderau Willma  2003  MARIESTAD  AB7203  50 m  55.90   
14  165  Hägglund Sara  2002  ALINGSÅS  AE9202  25 m  55.94   
15  48  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  57.84   
16  74  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  58.92   
17  158  Skåås Celina  2004  LYSEKIL SS  AE4403  25 m  1:00.58   
18  27  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  1:04.75   
19  132  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  1:08.43   
20  36  Eriksson Moa  2003  TROLLHÄTTA  AM3203  25 m     
21  42  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m     
22  43  Höög Emmie  2003  TROLLHÄTTA  AO9203  25 m     
23  45  Jonasson Ebba  2003  TROLLHÄTTA  AM0403  25 m     
24  111  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m     
25  175  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m     
26  200  Svenneby Emma  2003  ELFSBORG  AN4203  25 m     
 
Gren 52, 50m Frisim Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  40.89   
140  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  25 m  42.77   
172  Vandija Christoffer  2002  ALINGSÅS  AB2902  25 m  42.99   
55  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m  46.00   
198  Skoog Nilsson Jonathan  2002  ELFSBORG  AG8702  25 m  48.96   
168  Ryberg Kristoffer  2002  ALINGSÅS  AD2102  25 m  49.44   
75  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  54.10   
14  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING    25 m     
41  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m     
10  174  Alstéus Daniel  2002  ELFSBORG  AG0902  25 m     
11  204  Wejemark Oscar  2002  ELFSBORG  AG8902  25 m     
 
Gren 53, 100m Frisim Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
136  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  25 m  1:16.43   
125  Fransson Vera Emanuelsson  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  1:19.50   
170  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  1:20.82   
159  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  1:24.30   
135  Kramer Linn  2001  MARIESTAD  AD8801  25 m  1:28.65   
157  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  1:38.91   
68  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  50 m  1:39.95   
20  Svensson Emma  2001  S 77  BC8201  25 m  1:48.04   
96  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:48.42   
10  141  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  1:52.14   
11  121  Dovrén Tilda  2001  BILLINGEN  AB6401  25 m  2:06.50   
12  10  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m     
13  13  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m     
14  57  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m     
15  95  Börjesson Emilly  2001  UDDEVALLA  AT9601  25 m     
16  106  Larsson Emelie  2001  UDDEVALLA  AL6401  25 m     
17  112  Storck Cheri  2001  UDDEVALLA  AL8401  25 m     
18  116  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m     
19  184  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m     
20  197  Sjöblom Alwa  2001  ELFSBORG  BE3201  25 m     
21  199  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m     
22  202  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m     
23  203  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m     
 
Gren 54, 100m Frisim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  1:17.21   
86  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  1:21.08   
92  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:21.98   
18  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  1:24.65   
99  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m  1:25.67   
38  Grahn Filip  2001  TROLLHÄTTA  AQ6301  25 m     
148  Jernström Gustav  2001  SK ALINGSÅ  AG5901  25 m     
154  Gustavsson William  2001  TUMLARNA    25 m     
163  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m     
10  188  Lanndalen William  2001  ELFSBORG  AH9501  25 m     
11  196  Rashidi Saba  2001  ELFSBORG  AM7701  25 m     
 
Gren 55, 200m Ryggsim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:43.01   
82  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  2:50.47   
24  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  2:52.89   
21  Alvekrans Olivia  1998  SK 1970  BI3698  25 m  3:11.73   
Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  3:22.53   
88  Nolin Rebecca  1995  VÄNERSBORG  BR7495  25 m     
130  Olofsson Erica  1998  BILLINGEN  AG2898  25 m     
 
Gren 56, 200m Ryggsim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Olsson Linus  1997  TROLLHÄTTA  AM5797  25 m  2:57.97   
122  Erixon Theo  1997  BILLINGEN  AM0597  25 m  3:06.57   
129  Johansson Mattias  1997  BILLINGEN  AM9397  25 m  3:08.02   
 
Gren 57, 4X50m Medley F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
138  Lag 2 Mariestads SS  MARIESTAD    25 m  2:49.03   
215  Elfsborg Tjejer  2001  ELFSBORG    25 m  3:06.20   
80  Trollhättans SS Lag 1  2001  TROLLHÄTTA    25 m  3:07.38   
120  Billingens Simklubb  2001  BILLINGEN    25 m     
 
Gren 58, 4X50m Medley P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Trollhättans SS Lag 1  2001  TROLLHÄTTA    25 m     
212  Elfsborg Killar 1  2001  ELFSBORG    25 m     
213  Elfsborg Killar 2  2001  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 59, 200m Frisim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:20.37   
46  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  2:25.26   
24  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  2:45.16   
21  Alvekrans Olivia  1998  SK 1970  BI3698  25 m  2:55.47   
Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  3:02.20   
126  Grönlund Ellen  1997  BILLINGEN  AR2697  25 m  3:02.99   
 
Gren 60, 200m Frisim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Persson Martin  1992  TROLLHÄTTA  AC2792  25 m  1:57.02   
61  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:02.52   
59  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:12.66   
51  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:13.12   
29  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  2:13.75   
63  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:15.61   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  2:16.29   
122  Erixon Theo  1997  BILLINGEN  AM0597  25 m  2:46.96   
131  Schiller Carl  1997  BILLINGEN  AE1197  25 m  2:52.19   
10  129  Johansson Mattias  1997  BILLINGEN  AM9397  25 m  2:57.93   
 
Gren 61, 100m Medley Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:34.19   
108  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  1:41.75   
72  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  1:51.44   
151  Olesen Ellinor  2002  SK ALINGSÅ  AS8202  25 m  1:54.50   
Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m     
48  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m     
58  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m     
165  Hägglund Sara  2002  ALINGSÅS  AE9202  25 m     
 
Gren 62, 100m Medley Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  1:43.55   
55  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m     
75  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m     
174  Alstéus Daniel  2002  ELFSBORG  AG0902  25 m     
 
Gren 63, 100m Medley Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
170  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  1:30.01   
135  Kramer Linn  2001  MARIESTAD  AD8801  25 m  1:37.64   
125  Fransson Vera Emanuelsson  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  1:38.19   
156  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  1:43.32   
57  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  1:43.77   
13  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  1:43.86   
136  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  25 m  1:46.51   
40  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  1:53.53   
68  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  1:54.01   
10  96  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:56.96   
11  121  Dovrén Tilda  2001  BILLINGEN  AB6401  25 m  2:04.78   
12  10  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m     
13  116  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m     
14  133  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m     
15  141  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  25 m     
16  199  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m     
 
Gren 64, 100m Medley Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  1:32.55   
86  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  1:37.63   
92  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:39.66   
38  Grahn Filip  2001  TROLLHÄTTA  AQ6301  25 m     
99  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m     
148  Jernström Gustav  2001  SK ALINGSÅ  AG5901  25 m     
 
Gren 65, 100m Ryggsim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:17.13   
82  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:18.96   
24  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:20.68   
46  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:21.97   
130  Olofsson Erica  1998  BILLINGEN  AG2898  25 m  1:26.48   
64  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m  1:29.88   
84  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:31.01   
21  Alvekrans Olivia  1998  SK 1970  BI3698  25 m  1:32.91   
Andersson Hult Julia  1998  SK GÖTENE  BH4698  25 m  1:37.03   
10  128  Ivarsson Nellie  1998  BILLINGEN  BF4498  25 m  1:43.60   
 
Gren 66, 100m Ryggsim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Persson Martin  1992  TROLLHÄTTA  AC2792  25 m  59.46   
51  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  1:06.03   
52  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:06.80   
Arnesson Sebastian  1996  LIDKÖPING  AO3396  25 m  1:14.67   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  1:15.82   
129  Johansson Mattias  1997  BILLINGEN  AM9397  25 m  1:20.92   
122  Erixon Theo  1997  BILLINGEN  AM0597  25 m  1:22.98   
131  Schiller Carl  1997  BILLINGEN  AE1197  25 m  1:26.94   
62  Olsson Linus  1997  TROLLHÄTTA  AM5797  25 m  1:28.09   
 
Gren 67, 50m Ryggsim Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  38.98   
108  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  47.26   
124  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  47.56   
72  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  49.04   
Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m  51.19   
151  Olesen Ellinor  2002  SK ALINGSÅ  AS8202  25 m  52.37   
123  Forss Jennie  2002  BILLINGEN  AJ0402  25 m  54.74   
167  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  55.12   
127  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  56.32   
10  58  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  59.47   
11  132  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  1:00.19   
12  33  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m     
13  36  Eriksson Moa  2003  TROLLHÄTTA  AM3203  25 m     
14  42  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m     
15  43  Höög Emmie  2003  TROLLHÄTTA  AO9203  25 m     
16  45  Jonasson Ebba  2003  TROLLHÄTTA  AM0403  25 m     
17  66  Pettersson Ida  2003  TROLLHÄTTA  AG2203  25 m     
18  74  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m     
19  142  Zanderau Willma  2003  MARIESTAD  AB7203  25 m     
20  165  Hägglund Sara  2002  ALINGSÅS  AE9202  25 m     
21  175  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m     
 
Gren 68, 50m Ryggsim Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  48.42   
204  Wejemark Oscar  2002  ELFSBORG  AG8902  25 m  52.80   
140  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  25 m  52.91   
55  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m  54.37   
172  Vandija Christoffer  2002  ALINGSÅS  AB2902  25 m  55.48   
75  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  1:01.79   
174  Alstéus Daniel  2002  ELFSBORG  AG0902  25 m  1:02.58   
 
Gren 69, 100m Ryggsim Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
170  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  1:25.08   
136  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  25 m  1:33.35   
125  Fransson Vera Emanuelsson  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  1:34.64   
135  Kramer Linn  2001  MARIESTAD  AD8801  25 m  1:44.04   
96  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:50.84   
40  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  1:51.17   
68  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  50 m  2:00.98   
141  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  2:13.04   
10  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m     
10  13  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m     
11  57  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m     
12  116  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m     
13  133  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m     
14  157  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m     
15  159  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m     
16  184  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m     
17  197  Sjöblom Alwa  2001  ELFSBORG  BE3201  25 m     
18  199  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m     
 
Gren 70, 100m Ryggsim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  50 m  1:28.81   
16  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  1:29.69   
99  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m  1:31.35   
92  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:37.70   
148  Jernström Gustav  2001  SK ALINGSÅ  AG5901  25 m  1:53.85   
38  Grahn Filip  2001  TROLLHÄTTA  AQ6301  25 m     
188  Lanndalen William  2001  ELFSBORG  AH9501  25 m     
196  Rashidi Saba  2001  ELFSBORG  AM7701  25 m     
201  Svennebyn Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m     
 
Gren 71, 200m Bröstsim Fl 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
46  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  3:04.69   
60  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  3:08.34   
84  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  3:33.52   
126  Grönlund Ellen  1997  BILLINGEN  AR2697  50 m  3:48.24   
 
Gren 72, 200m Bröstsim Po 14 o Ä 
Sponsor: Scandic Swania Race 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Persson Martin  1992  TROLLHÄTTA  AC2792  25 m  2:35.57   
59  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:36.01   
63  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:42.71   
62  Olsson Linus  1997  TROLLHÄTTA  AM5797  25 m  3:08.57   
Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  5:03.56   
 
Gren 73, 4X50m Frisim F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
137  Lag 1 Mariestads SS  MARIESTAD    25 m  2:29.10   
215  Elfsborg Tjejer  2001  ELFSBORG    25 m  2:42.83   
80  Trollhättans SS Lag 1  2001  TROLLHÄTTA    25 m  2:45.26   
120  Billingens Simklubb  2001  BILLINGEN    25 m     
 
Gren 74, 4X50m Frisim P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Trollhättans SS Lag 1  2001  TROLLHÄTTA    25 m     
212  Elfsborg Killar 1  2001  ELFSBORG    25 m     
213  Elfsborg Killar 2  2001  ELFSBORG    25 m     
214  Elfsborg Killar 3  2001  ELFSBORG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  25 april 2012 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  15:28