Deltagarlista Gren 1-52 
 
  Tävling  Vårsimiaden 2012    Utskriftsdatum  25 april 2012   
  Tävlingsort  Kungsbacka    Utskriftstid  15:32   
  Arrangör  VSSF & Kungsbacka SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  05 maj 2012         
 
 
Gren 1, 200m Medley Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
365  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  2:48.56   
325  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  2:53.34   
210  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  2:56.35   
186  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  3:00.77   
192  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  3:01.40   
310  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  3:01.49   
97  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  3:03.48   
66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  3:08.26   
320  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  3:09.12   
10  63  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  3:12.12   
11  73  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  3:13.53   
12  295  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  3:15.39   
13  86  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  50 m  3:16.29   
14  89  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  3:17.33   
15  91  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  3:20.71   
16  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  3:21.20   
17  90  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  3:23.70   
18  57  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  3:30.73   
19  375  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  3:38.61   
20  351  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m  3:47.14   
21  360  Kiltorp-Karlsson Frida  1999  VARBERG    25 m  3:59.57   
22  110  Holst Julia  1999  KUNGSBACKA  BL8699  25 m     
23  133  Trygg Alva  1999  KUNGSBACKA  BK6899  25 m     
24  256  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
346  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  50 m  2:44.65   
162  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  2:48.33   
56  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  2:49.53   
287  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  2:59.99   
81  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  3:02.21   
303  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  3:03.81   
170  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  3:04.69   
59  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m  3:10.33   
334  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  3:17.58   
10  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  3:18.57   
11  335  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  50 m  3:18.92   
12  304  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m  3:20.54   
13  366  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  3:25.71   
14  103  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m  3:31.15   
15  252  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  3:34.57   
16  135  Törnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA  AS1199  25 m  3:40.05   
17  131  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  3:42.18   
18  358  Karlsson Jonathan  1999  VARBERG  AP2399  50 m  3:50.08   
19  98  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m     
20  101  Bremander August  1999  KUNGSBACKA  AR6199  25 m     
21  113  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  25 m     
 
Gren 3, 200m Medley Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
348  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  2:53.16   
243  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  3:02.33   
189  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  3:05.85   
160  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  3:09.19   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  3:12.38   
51  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  3:12.73   
350  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  3:17.43   
212  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  3:19.48   
354  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  3:19.61   
10  296  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  3:19.86   
11  71  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  3:21.04   
12  327  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  3:21.12   
13  356  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  3:24.00   
14  309  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  3:25.90   
15  174  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  3:29.89   
16  291  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  3:43.40   
17  54  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m     
18  83  Sobek Katie  2000  GÖTEBORG  BF4800  25 m     
19  84  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  25 m     
20  96  Andersson Amanda  2000  KUNGSBACKA  BD8600  25 m     
21  169  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m     
22  175  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m     
 
Gren 4, 200m Medley Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  2:41.90   
200  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  2:47.95   
218  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  2:50.94   
357  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  3:13.06   
261  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  3:22.48   
118  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  50 m  3:31.88   
214  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  3:34.20   
314  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  3:38.37   
52  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  3:44.35   
10  77  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  3:50.25   
11  369  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  50 m  3:51.84   
12  64  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  25 m     
 
Gren 5, 100m Bröstsim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:23.74   
210  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:29.49   
66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:30.91   
203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:31.85   
106  Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m  1:32.24   
325  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:32.46   
217  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  1:33.62   
193  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  1:34.78   
63  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:34.86   
10  91  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  1:37.73   
11  90  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:38.98   
12  137  Wikner Ebba  1999  KUNGSBACKA  BI6699  25 m  1:39.02   
13  73  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:40.33   
14  256  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  1:40.41   
15  262  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:40.90   
16  239  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  1:41.30   
17  89  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:44.06   
18  86  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  25 m  1:44.40   
19  104  Gryte Elin  1999  KUNGSBACKA  BL7699  25 m  1:45.11   
20  177  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m  1:46.07   
21  128  Silfors Ida-Linn  1999  KUNGSBACKA  BP0299  50 m  1:46.94   
22  57  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:49.15   
23  351  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  50 m  1:50.01   
24  375  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  1:51.06   
25  259  Tonta Pelin  1999  S 02  AT4699  25 m  1:54.51   
26  359  Karlsson Linnea  1999  VARBERG  BJ1899  25 m  1:56.31   
27  133  Trygg Alva  1999  KUNGSBACKA  BK6899  50 m  1:59.32   
28  110  Holst Julia  1999  KUNGSBACKA  BL8699  50 m  2:02.35   
29  107  Hallingborn-Ask Felicia  1999  KUNGSBACKA  BO8899  25 m     
30  155  Björnbom Alice  1999  MASS  AQ3899  25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
346  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:20.57   
178  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:23.25   
56  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:25.14   
162  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:27.24   
138  Örne Oskar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m  1:31.86   
170  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:35.06   
81  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:36.51   
340  Brink Erik  1999  VARBERG  AR6399  50 m  1:38.67   
59  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m  1:39.43   
10  153  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:40.62   
11  119  Lyxell Olle-Theodor  1999  KUNGSBACKA  AG4999  25 m  1:42.90   
12  334  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:45.96   
13  109  Hjält Markus  1999  KUNGSBACKA  AG1999  25 m  1:46.31   
14  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:50.17   
15  130  Sundberg Hugo  1999  KUNGSBACKA  AR0399  25 m  1:51.35   
16  358  Karlsson Jonathan  1999  VARBERG  AP2399  25 m  1:52.67   
17  252  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  1:55.20   
18  335  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  50 m  1:58.65   
19  50  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  25 m     
20  70  Jansson Pär  1999  GÖTEBORG  AT2999  25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
348  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:26.34   
51  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:32.03   
350  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  50 m  1:32.10   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:36.62   
243  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:36.82   
354  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:37.21   
248  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:42.00   
152  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:42.23   
189  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:42.70   
10  84  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  25 m  1:43.87   
11  182  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:44.50   
12  291  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  1:45.38   
13  71  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:46.48   
14  163  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:48.14   
15  53  Backman Märta  2000  GÖTEBORG  BC4800  25 m  1:48.36   
16  169  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:48.93   
17  83  Sobek Katie  2000  GÖTEBORG  BF4800  25 m  1:50.57   
18  251  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:50.84   
19  175  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  1:52.95   
20  108  Hamrin Anna  2000  KUNGSBACKA  BE3600  25 m  1:54.27   
21  260  Utbult Isabelle  2000  S 02  BG6800  25 m  1:57.92   
22  54  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  2:05.64   
23  96  Andersson Amanda  2000  KUNGSBACKA  BD8600  25 m     
24  126  Schumacher Linnéa  2000  KUNGSBACKA    25 m     
25  134  Tysnes Karlsson Anne  2000  KUNGSBACKA    25 m     
26  245  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
218  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:24.21   
289  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:25.68   
357  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:29.56   
321  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:31.87   
200  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:34.44   
161  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m  1:41.05   
77  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:45.76   
216  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m  1:46.33   
52  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  1:50.12   
10  249  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  1:50.78   
11  164  Eriksson Harald  2000  MASS  AO3700  25 m  1:51.06   
12  214  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:51.22   
13  369  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  1:54.27   
14  244  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  1:54.96   
15  261  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  1:55.21   
16  314  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  2:00.06   
17  64  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  25 m     
18  79  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m     
19  117  Lemos Thaler Alexander  2000  KUNGSBACKA  AR5500  25 m     
20  236  Bengtsson Hampus  2000  S 02  AT7700  25 m     
21  241  Enouri Anas  2000  S 02  AQ3500  25 m     
22  363  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
186  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:07.07   
310  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:09.09   
184  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:09.18   
365  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:09.73   
192  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:10.33   
97  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:10.56   
325  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:10.96   
210  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:11.16   
66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:14.32   
10  217  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  1:14.39   
11  320  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  50 m  1:14.89   
12  89  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:15.40   
13  73  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:16.12   
14  86  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  50 m  1:16.83   
15  193  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  1:17.55   
16  239  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  1:17.83   
17  295  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:17.90   
18  177  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m  1:17.92   
19  90  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:18.35   
20  106  Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m  1:19.25   
21  63  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:19.33   
22  156  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  1:19.34   
23  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:20.79   
24  256  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  1:21.45   
25  57  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:21.62   
26  155  Björnbom Alice  1999  MASS  AQ3899  25 m  1:21.62   
27  91  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  1:21.93   
28  121  Nordqvist Sanna  1999  KUNGSBACKA  BI4699  25 m  1:23.51   
29  262  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:23.66   
30  128  Silfors Ida-Linn  1999  KUNGSBACKA  BP0299  50 m  1:25.57   
31  359  Karlsson Linnea  1999  VARBERG  BJ1899  50 m  1:27.61   
32  351  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  50 m  1:28.62   
33  375  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  1:29.06   
34  137  Wikner Ebba  1999  KUNGSBACKA  BI6699  25 m  1:32.25   
35  360  Kiltorp-Karlsson Frida  1999  VARBERG    25 m  1:34.21   
36  259  Tonta Pelin  1999  S 02  AT4699  25 m  1:49.26   
37  104  Gryte Elin  1999  KUNGSBACKA  BL7699  25 m     
38  107  Hallingborn-Ask Felicia  1999  KUNGSBACKA  BO8899  25 m     
39  110  Holst Julia  1999  KUNGSBACKA  BL8699  25 m     
40  111  Jansson Embla  1999  KUNGSBACKA    25 m     
41  133  Trygg Alva  1999  KUNGSBACKA  BK6899  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
162  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:05.85   
346  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:06.59   
178  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:09.05   
303  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:09.81   
287  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:10.02   
138  Örne Oskar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m  1:10.77   
56  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:10.97   
81  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:13.49   
113  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  25 m  1:13.67   
10  59  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m  1:14.12   
11  153  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:14.69   
12  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:15.65   
13  103  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m  1:15.73   
14  98  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m  1:15.78   
15  335  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  50 m  1:16.16   
16  170  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:16.18   
17  115  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m  1:18.16   
18  101  Bremander August  1999  KUNGSBACKA  AR6199  25 m  1:18.63   
19  334  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:18.69   
20  366  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:19.57   
21  135  Törnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA  AS1199  25 m  1:21.40   
22  304  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m  1:21.92   
23  252  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  1:25.04   
24  131  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  1:25.10   
25  130  Sundberg Hugo  1999  KUNGSBACKA  AR0399  25 m  1:28.00   
26  358  Karlsson Jonathan  1999  VARBERG  AP2399  50 m  1:31.74   
27  119  Lyxell Olle-Theodor  1999  KUNGSBACKA  AG4999  25 m  1:31.98   
28  125  Rolfö Julius  1999  KUNGSBACKA  AT0599  25 m  1:32.29   
29  109  Hjält Markus  1999  KUNGSBACKA  AG1999  25 m  1:33.64   
30  340  Brink Erik  1999  VARBERG  AR6399  50 m  1:34.26   
31  50  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  25 m     
32  70  Jansson Pär  1999  GÖTEBORG  AT2999  25 m     
 
Gren 11, 100m Frisim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:12.27   
348  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:12.45   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:13.53   
189  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:13.80   
71  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  50 m  1:14.92   
58  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m  1:16.30   
212  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:17.42   
160  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:17.55   
327  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:17.75   
10  354  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:19.73   
11  51  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  50 m  1:19.96   
12  248  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:20.48   
13  356  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:21.21   
14  309  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:21.89   
15  296  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:22.75   
16  350  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:23.00   
17  163  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:23.20   
18  84  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  25 m  1:24.69   
19  83  Sobek Katie  2000  GÖTEBORG  BF4800  25 m  1:24.84   
20  174  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:25.20   
21  182  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:26.34   
22  251  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:27.16   
23  175  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  1:27.67   
24  152  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:27.71   
25  169  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:28.89   
26  54  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  1:29.32   
27  291  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  50 m  1:34.15   
28  312  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m  1:34.45   
29  108  Hamrin Anna  2000  KUNGSBACKA  BE3600  50 m  1:35.72   
30  250  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m  1:49.44   
31  53  Backman Märta  2000  GÖTEBORG  BC4800  25 m     
32  96  Andersson Amanda  2000  KUNGSBACKA  BD8600  25 m     
33  112  Jansson Tove  2000  KUNGSBACKA    25 m     
34  126  Schumacher Linnéa  2000  KUNGSBACKA    25 m     
35  245  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m     
36  352  Hugosson Sara  2000  VARBERG    25 m     
37  355  Johansson Julia  2000  VARBERG    25 m     
 
Gren 12, 100m Frisim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:05.68   
200  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:07.73   
218  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:10.52   
118  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  1:13.41   
321  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:15.22   
357  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:15.29   
77  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:16.83   
261  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  1:16.97   
214  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:17.70   
10  369  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  50 m  1:19.53   
11  161  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m  1:24.62   
12  244  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  1:25.82   
13  314  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  1:26.98   
14  249  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  1:27.83   
15  52  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  1:28.10   
16  236  Bengtsson Hampus  2000  S 02  AT7700  25 m  1:30.81   
17  216  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m  1:36.54   
18  313  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  1:36.82   
19  164  Eriksson Harald  2000  MASS  AO3700  25 m  1:40.42   
20  241  Enouri Anas  2000  S 02  AQ3500  25 m  1:41.87   
21  124  Renman Otto  2000  KUNGSBACKA  AO5900  25 m  1:43.75   
22  64  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  25 m     
23  79  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m     
24  102  Böhnke Kasper  2000  KUNGSBACKA    25 m     
25  117  Lemos Thaler Alexander  2000  KUNGSBACKA  AR5500  25 m     
26  363  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m     
 
Gren 13, 4X100m Medley Fl 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
225  Mass Tjejer 1  1999  MASS    25 m  5:14.10   
329  Vf Sim 1  1999  VARBERG    25 m  5:29.00   
299  Simklubben Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  5:34.00   
226  Mass Tjejer 2  1999  MASS    25 m  5:36.60   
229  Mass Tjejer 3  1999  MASS    25 m  5:49.30   
92  Göteborg Damer  GÖTEBORG    25 m  5:56.00   
300  Simklubben Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  6:05.00   
265  S02  1999  S 02    25 m  6:05.95   
93  Göteborg Damer Lag2  1990  GÖTEBORG    25 m  6:06.00   
10  139  Kungsbacka Damer 1  KUNGSBACKA    25 m  6:07.63   
11  331  Vf Sim 2  1999  VARBERG    25 m  6:10.00   
12  230  Mass Tjejer 4  1999  MASS    25 m  6:22.80   
 
Gren 14, 4X100m Medley Po 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
222  Mass Pojkar 1  1999  MASS    25 m  5:04.00   
299  Simklubben Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  5:15.00   
329  Vf Sim 1  1999  VARBERG    25 m  5:45.00   
142  Kungsbacka Herrar 1  KUNGSBACKA    25 m  5:46.78   
223  Mass Pojkar 2  1999  MASS    25 m  5:48.40   
94  Göteborg Herrar  GÖTEBORG    25 m  5:50.00   
143  Kungsbacka Herrar 2  KUNGSBACKA    25 m  5:58.80   
144  Kungsbacka Herrar 3  KUNGSBACKA    25 m  6:02.50   
95  Göteborg Herrar Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  6:05.00   
10  331  Vf Sim 2  1999  VARBERG    25 m  6:15.00   
11  265  S02  1999  S 02    25 m  6:42.18   
 
Gren 15, 400m Frisim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
365  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  5:04.70   
310  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  5:23.32   
97  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  5:23.95   
192  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  5:26.92   
63  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  5:46.59   
73  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  5:54.77   
89  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  5:55.14   
156  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  5:58.43   
66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  6:00.20   
10  86  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  25 m  6:05.43   
11  256  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  6:16.37   
12  57  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  6:17.76   
13  239  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  6:19.68   
14  262  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  6:20.43   
15  90  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  6:23.30   
16  91  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  6:48.29   
17  121  Nordqvist Sanna  1999  KUNGSBACKA  BI4699  25 m  6:57.43   
18  375  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  6:58.27   
19  137  Wikner Ebba  1999  KUNGSBACKA  BI6699  25 m  6:59.69   
20  104  Gryte Elin  1999  KUNGSBACKA  BL7699  25 m     
21  110  Holst Julia  1999  KUNGSBACKA  BL8699  25 m     
 
Gren 16, 400m Frisim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
162  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  5:05.09   
346  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  50 m  5:12.83   
303  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  5:26.16   
81  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  50 m  5:42.29   
113  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  50 m  5:44.28   
98  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m  5:46.20   
335  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  50 m  5:53.34   
115  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m  6:02.07   
366  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  6:16.52   
10  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  50 m  6:22.47   
11  125  Rolfö Julius  1999  KUNGSBACKA  AT0599  25 m     
12  138  Örne Oskar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m     
13  252  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m     
14  304  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m     
 
Gren 17, 200m Frisim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  2:36.27   
189  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  2:40.16   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  2:42.34   
348  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  2:43.18   
71  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  50 m  2:47.98   
58  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  50 m  2:48.21   
327  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  2:49.03   
212  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  2:49.78   
51  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  2:54.26   
10  83  Sobek Katie  2000  GÖTEBORG  BF4800  25 m  2:54.97   
11  296  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  2:56.41   
12  356  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  50 m  2:56.52   
13  248  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  3:04.07   
14  309  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  3:05.96   
15  84  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  25 m  3:08.31   
16  54  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  3:15.80   
17  251  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  3:17.65   
18  175  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  3:21.56   
19  291  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  3:25.90   
20  152  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  3:29.94   
21  108  Hamrin Anna  2000  KUNGSBACKA  BE3600  25 m     
 
Gren 18, 200m Frisim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  2:22.85   
200  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  2:30.73   
218  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  2:38.03   
357  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  2:45.12   
214  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  2:50.46   
118  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  50 m  2:53.31   
77  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  2:59.27   
64  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  50 m  3:17.72   
161  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m  3:19.36   
10  52  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  3:19.99   
11  261  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  3:20.06   
12  249  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  3:23.57   
13  314  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  3:26.40   
14  244  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  3:27.46   
15  79  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m     
16  117  Lemos Thaler Alexander  2000  KUNGSBACKA  AR5500  25 m     
17  241  Enouri Anas  2000  S 02  AQ3500  25 m     
 
Gren 19, 100m Fjärilsim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
325  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:19.69   
186  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:19.97   
310  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:19.98   
365  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:25.67   
210  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:26.37   
86  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  25 m  1:38.89   
89  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:40.58   
91  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  1:43.00   
90  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:44.97   
10  360  Kiltorp-Karlsson Frida  1999  VARBERG    25 m  1:58.86   
11  295  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m     
 
Gren 20, 100m Fjärilsim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:20.02   
287  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:23.60   
115  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m  1:31.57   
101  Bremander August  1999  KUNGSBACKA  AR6199  25 m  1:35.61   
59  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  50 m  1:35.81   
366  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:43.16   
335  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  1:47.09   
67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  2:04.08   
103  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m     
 
Gren 21, 50m Fjärilsim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  37.00   
58  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  50 m  37.08   
160  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  37.80   
348  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  37.91   
354  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  38.53   
243  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  38.95   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  39.50   
51  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  50 m  39.51   
71  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  39.66   
10  309  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  39.81   
11  212  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  39.99   
12  296  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  50 m  40.38   
13  350  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  50 m  41.26   
14  83  Sobek Katie  2000  GÖTEBORG  BF4800  25 m  41.29   
15  84  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  50 m  43.04   
16  356  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  43.23   
17  53  Backman Märta  2000  GÖTEBORG  BC4800  25 m  43.76   
18  174  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  44.58   
19  182  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  48.50   
20  251  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  48.90   
21  291  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  50.19   
22  54  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  51.77   
23  152  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  54.01   
24  175  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  54.21   
25  169  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  57.09   
26  163  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  31.97   
200  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  33.53   
77  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  37.00   
321  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  38.17   
214  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  39.40   
261  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  41.10   
52  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  41.76   
357  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  43.32   
64  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  50 m  44.49   
10  369  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  51.39   
11  216  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m  54.75   
12  79  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m     
13  161  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m     
14  313  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m     
15  314  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m     
 
Gren 23, 100m Ryggsim Fl 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:18.90   
365  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:19.19   
186  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:19.87   
210  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:21.92   
192  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:23.42   
66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:23.67   
320  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:24.59   
89  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:24.68   
156  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  1:24.78   
10  73  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:24.94   
11  63  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:27.38   
12  184  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:27.42   
13  217  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  1:29.39   
14  86  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  25 m  1:30.32   
15  57  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:31.52   
16  90  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:33.37   
17  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:34.11   
18  295  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:34.36   
19  256  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  1:34.80   
20  91  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  1:34.93   
21  155  Björnbom Alice  1999  MASS  AQ3899  25 m  1:37.96   
22  359  Karlsson Linnea  1999  VARBERG  BJ1899  50 m  1:39.95   
23  262  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:39.97   
24  106  Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m  1:42.60   
25  351  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  50 m  1:43.33   
26  375  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  1:43.92   
27  239  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  1:44.20   
28  104  Gryte Elin  1999  KUNGSBACKA  BL7699  25 m  1:53.42   
29  107  Hallingborn-Ask Felicia  1999  KUNGSBACKA  BO8899  25 m     
30  133  Trygg Alva  1999  KUNGSBACKA  BK6899  25 m     
31  360  Kiltorp-Karlsson Frida  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 24, 100m Ryggsim Po 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
162  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:13.85   
346  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:19.24   
287  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:20.00   
178  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:21.71   
153  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:22.34   
81  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:24.17   
334  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:24.80   
303  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:26.95   
335  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  50 m  1:27.82   
10  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:29.13   
11  366  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:30.14   
12  304  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m  1:31.34   
13  59  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  50 m  1:32.45   
14  135  Törnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA  AS1199  25 m  1:35.42   
15  252  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  1:35.58   
16  131  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  1:36.70   
17  340  Brink Erik  1999  VARBERG  AR6399  50 m  1:47.37   
18  358  Karlsson Jonathan  1999  VARBERG  AP2399  50 m  1:48.53   
19  125  Rolfö Julius  1999  KUNGSBACKA  AT0599  25 m  1:59.44   
 
Gren 25, 100m Ryggsim Fl 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:17.20   
160  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:20.06   
189  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:23.08   
348  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:23.78   
58  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m  1:26.60   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:26.83   
212  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:28.15   
350  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:28.66   
51  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:29.06   
10  356  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:29.85   
11  71  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:30.02   
12  327  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:30.89   
13  248  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:32.29   
14  174  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:32.79   
15  182  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:35.48   
16  163  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:36.10   
17  84  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  25 m  1:37.17   
18  354  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:37.33   
19  175  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  1:37.63   
20  83  Sobek Katie  2000  GÖTEBORG  BF4800  25 m  1:37.73   
21  54  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  1:39.13   
22  152  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:40.54   
23  53  Backman Märta  2000  GÖTEBORG  BC4800  25 m  1:41.68   
24  169  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:41.91   
25  251  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:44.80   
26  312  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m  1:53.18   
27  250  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m  1:59.30   
28  96  Andersson Amanda  2000  KUNGSBACKA  BD8600  25 m     
29  352  Hugosson Sara  2000  VARBERG    25 m     
30  355  Johansson Julia  2000  VARBERG    25 m     
 
Gren 26, 100m Ryggsim Po 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
289  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:17.16   
218  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:20.10   
77  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:27.92   
357  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:29.20   
261  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  1:30.01   
214  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:30.99   
244  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  1:38.19   
216  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m  1:38.89   
52  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  1:43.76   
10  313  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  1:45.71   
11  369  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  50 m  1:46.56   
12  249  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  1:46.62   
13  64  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  50 m  1:46.83   
14  314  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  1:46.87   
15  241  Enouri Anas  2000  S 02  AQ3500  25 m  1:52.86   
16  79  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m     
17  124  Renman Otto  2000  KUNGSBACKA  AO5900  25 m     
 
Gren 27, 4X100m Frisim Fl 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
225  Mass Tjejer 1  1999  MASS    25 m  4:37.80   
299  Simklubben Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  4:50.50   
329  Vf Sim 1  1999  VARBERG    25 m  4:55.00   
92  Göteborg Damer  GÖTEBORG    25 m  4:57.43   
139  Kungsbacka Damer 1  KUNGSBACKA    25 m  5:02.78   
226  Mass Tjejer 2  1999  MASS    25 m  5:03.10   
268  S02 Lag 1  1999  S 02    25 m  5:09.30   
93  Göteborg Damer Lag2  1990  GÖTEBORG    25 m  5:20.00   
300  Simklubben Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  5:20.00   
10  229  Mass Tjejer 3  1999  MASS    25 m  5:25.00   
11  140  Kungsbacka Damer 2  KUNGSBACKA    25 m  5:25.87   
12  331  Vf Sim 2  1999  VARBERG    25 m  5:30.00   
13  230  Mass Tjejer 4  1999  MASS    25 m  5:46.80   
14  141  Kungsbacka Damer 3  KUNGSBACKA    25 m  5:58.93   
15  269  S02 Lag 2  1999  S 02    25 m  6:07.30   
 
Gren 28, 4X100m Frisim Po 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
222  Mass Pojkar 1  1999  MASS    25 m  4:33.10   
299  Simklubben Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  4:39.00   
329  Vf Sim 1  1999  VARBERG    25 m  4:47.00   
94  Göteborg Herrar  GÖTEBORG    25 m  4:48.00   
142  Kungsbacka Herrar 1  KUNGSBACKA    25 m  4:48.23   
143  Kungsbacka Herrar 2  KUNGSBACKA    25 m  5:01.02   
144  Kungsbacka Herrar 3  KUNGSBACKA    25 m  5:11.35   
95  Göteborg Herrar Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  5:20.00   
331  Vf Sim 2  1999  VARBERG    25 m  5:30.00   
10  223  Mass Pojkar 2  1999  MASS    25 m  5:30.60   
11  265  S02  1999  S 02    25 m  5:34.39   
12  145  Kungsbacka Herrar 4  KUNGSBACKA    25 m  5:34.45   
 
Gren 29, 25m Fjärilsim Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  17.35   
323  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  18.41   
305  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  18.50   
324  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  18.93   
188  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  19.73   
199  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  19.88   
315  Shehadeh Amanda  2002  SK LAXEN  AQ1202  25 m  20.71   
72  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  21.00   
333  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  21.15   
10  157  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  21.63   
11  367  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  21.65   
12  317  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  21.71   
13  308  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  22.25   
14  69  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  23.08   
15  338  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  23.19   
16  151  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  24.86   
17  181  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  25.02   
18  127  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  26.42   
19  87  Tosic Ivanela  2003  GÖTEBORG  AL4203  25 m  26.62   
20  235  Balonchian Sara  2002  S 02  AD3402  25 m  26.93   
21  68  Ingelsten Alva  2002  GÖTEBORG  AT9202  25 m  28.34   
22  322  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN    25 m  28.59   
23  345  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  29.10   
24  62  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m     
25  75  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m     
26  339  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m     
 
Gren 30, 25m Fjärilsim Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
318  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  18.82   
293  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  19.97   
206  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  22.14   
215  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  23.09   
343  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  26.33   
114  Johansson Isac  2002  KUNGSBACKA    25 m     
123  Persson Natanael  2003  KUNGSBACKA    25 m     
368  Storberg Carl  2002  VARBERG  AK5502  25 m     
 
Gren 31, 50m Fjärilsim Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
171  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  38.36   
198  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  39.76   
88  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m  40.56   
337  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  50 m  40.94   
233  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  43.76   
150  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  44.88   
370  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  44.90   
78  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  45.29   
208  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  45.47   
10  294  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  46.10   
11  307  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  46.60   
12  60  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  47.21   
13  240  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  48.53   
14  257  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  48.79   
15  336  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  49.75   
16  263  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  50.03   
17  55  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  25 m     
18  61  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m     
19  129  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m     
20  202  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m     
21  362  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m     
 
Gren 32, 50m Fjärilsim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
167  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  38.59   
196  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  40.89   
207  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  41.39   
180  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  44.08   
82  Sobek Ivan  2001  GÖTEBORG  AM2901  25 m  45.64   
319  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  46.51   
80  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  51.24   
85  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m     
364  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m     
 
Gren 33, 50m Bröstsim Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  50 m  47.85   
333  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  47.87   
62  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  50.68   
72  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  50.69   
323  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  52.35   
305  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  52.59   
181  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  52.81   
324  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  52.94   
199  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  53.23   
10  339  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  53.56   
11  188  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  54.30   
12  151  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  55.19   
13  69  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  55.38   
14  345  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  56.22   
15  285  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN    25 m  56.40   
16  317  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  56.59   
17  338  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  50 m  56.69   
18  172  Gunnarsson Wilma  2002  MASS  AW9402  25 m  57.36   
19  232  Abdullah Kamila  2002  S 02  AD4402  25 m  58.87   
20  235  Balonchian Sara  2002  S 02  AD3402  25 m  59.08   
21  173  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  59.91   
22  157  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  1:00.13   
23  238  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  1:01.31   
24  367  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  1:01.80   
25  127  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  1:01.84   
26  191  Matic Anja  2002  MASS  AT5602  25 m  1:03.17   
27  75  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m     
28  87  Tosic Ivanela  2003  GÖTEBORG  AL4203  25 m     
29  99  Bergdahl Otilia  2002  KUNGSBACKA    25 m     
30  100  Blomster Liv  2002  KUNGSBACKA    25 m     
31  105  Gustafsson Linnea  2003  KUNGSBACKA    25 m     
32  158  Carlswärd Emma  2003  MASS  AA0803  25 m     
33  187  Lindhé Elsa  2003  MASS  AC3403  25 m     
34  194  Nordfors Emma  2003  MASS  AK5403  25 m     
35  234  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m     
36  242  Fagerström Ester  2003  S 02  AI3603  25 m     
37  253  Novakovic Alexandra  2002  S 02  AL1202  25 m     
38  373  Brink Matilda  2002  MASS  AT9402  25 m     
 
Gren 34, 50m Bröstsim Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
293  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  48.19   
215  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  49.59   
343  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  55.22   
318  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  55.25   
368  Storberg Carl  2002  VARBERG  AK5502  50 m  57.08   
290  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN    25 m  57.16   
206  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  57.76   
237  Berger Jacob  2002  S 02  AB3502  25 m  58.45   
353  Huldén Pelle  2002  VARBERG    25 m  1:00.11   
10  297  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN    25 m  1:05.25   
11  116  Kinnmark Sebastian  2002  KUNGSBACKA    25 m     
12  122  Persson Elias  2003  KUNGSBACKA    25 m     
13  123  Persson Natanael  2003  KUNGSBACKA    25 m     
14  159  Dahlgren Hugo  2003  MASS  AE8903  25 m     
15  168  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  25 m     
16  179  Iséni Elliot  2003  MASS  AF1103  25 m     
17  201  Petersson Viggo  2003  MASS  AF3103  25 m     
18  209  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m     
19  211  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m     
 
Gren 35, 100m Bröstsim Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  1:35.31   
183  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:37.71   
198  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:38.13   
171  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:39.48   
370  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:40.21   
208  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:40.64   
60  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  1:40.67   
233  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:43.65   
307  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:45.08   
10  88  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m  1:46.09   
11  240  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:51.63   
12  149  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:54.28   
13  61  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:54.33   
14  336  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:55.82   
15  120  Malmsten Livia  2001  KUNGSBACKA  AY9401  25 m  1:57.10   
16  55  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  50 m  1:57.97   
17  263  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  1:58.79   
18  292  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  2:01.76   
19  371  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  2:05.40   
20  361  Kiltorp-Karlsson Sara  2001  VARBERG    25 m  2:11.09   
21  74  Leandersson Felicia  2001  GÖTEBORG  AV0801  25 m     
22  136  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA    25 m     
23  154  Björkqvist Alice  2001  MASS  BE0801  25 m     
24  166  Forsberg Larsson Ida  2001  MASS  BH4601  25 m     
25  185  Kindström Amanda  2001  MASS  BE2801  25 m     
26  204  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m     
27  213  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  25 m     
28  254  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m     
29  257  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m     
30  264  Zandesh Nojan  2001  S 02  BH3601  25 m     
31  362  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m     
32  374  Karimi Diana  2001  MASS  BE5801  25 m     
 
Gren 36, 100m Bröstsim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
207  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:36.42   
196  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:39.08   
80  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  1:45.40   
180  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:46.17   
85  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  1:48.23   
167  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:50.61   
347  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  1:54.69   
344  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  1:56.19   
341  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m  2:03.75   
10  255  Rydén Tobias  2001  S 02  AG0101  25 m  2:07.18   
11  319  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  2:12.47   
12  82  Sobek Ivan  2001  GÖTEBORG  AM2901  25 m     
13  247  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m     
14  286  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN    25 m     
15  288  Do Nam  2001  SK LAXEN    25 m     
16  306  Nilsson Måns  2001  SK LAXEN    25 m     
17  342  Börjesson Marcus  2001  VARBERG    25 m     
18  364  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m     
 
Gren 37, 50m Frisim Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  35.99   
323  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  36.22   
305  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  36.63   
308  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  39.16   
188  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  39.39   
317  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  39.82   
333  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  41.65   
199  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  42.45   
151  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  42.53   
10  72  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  42.70   
11  69  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  42.81   
12  285  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN    25 m  43.55   
13  181  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  43.59   
14  367  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  43.65   
15  127  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  44.29   
16  75  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  44.30   
17  324  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  44.50   
18  326  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN    25 m  46.12   
19  62  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  46.28   
20  235  Balonchian Sara  2002  S 02  AD3402  25 m  46.87   
21  315  Shehadeh Amanda  2002  SK LAXEN  AQ1202  25 m  47.06   
22  172  Gunnarsson Wilma  2002  MASS  AW9402  25 m  47.36   
23  322  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN    25 m  47.43   
24  68  Ingelsten Alva  2002  GÖTEBORG  AT9202  25 m  47.92   
25  157  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  48.05   
26  345  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  48.82   
27  338  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  50.03   
28  191  Matic Anja  2002  MASS  AT5602  25 m  51.74   
29  87  Tosic Ivanela  2003  GÖTEBORG  AL4203  25 m  51.91   
30  339  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  59.60   
31  173  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  1:03.84   
32  242  Fagerström Ester  2003  S 02  AI3603  25 m  1:04.72   
33  238  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  1:05.34   
34  99  Bergdahl Otilia  2002  KUNGSBACKA    25 m     
35  100  Blomster Liv  2002  KUNGSBACKA    25 m     
36  105  Gustafsson Linnea  2003  KUNGSBACKA    25 m     
37  132  Thelin Louisa  2002  KUNGSBACKA    25 m     
38  158  Carlswärd Emma  2003  MASS  AA0803  25 m     
39  187  Lindhé Elsa  2003  MASS  AC3403  25 m     
40  194  Nordfors Emma  2003  MASS  AK5403  25 m     
41  232  Abdullah Kamila  2002  S 02  AD4402  25 m     
42  234  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m     
43  253  Novakovic Alexandra  2002  S 02  AL1202  25 m     
44  373  Brink Matilda  2002  MASS  AT9402  25 m     
 
Gren 38, 50m Frisim Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
293  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  37.00   
318  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  39.59   
343  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  39.92   
215  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  40.37   
206  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  41.26   
190  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  42.31   
368  Storberg Carl  2002  VARBERG  AK5502  50 m  43.05   
237  Berger Jacob  2002  S 02  AB3502  25 m  44.56   
297  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN    25 m  45.12   
10  290  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN    25 m  45.17   
11  176  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  45.65   
12  302  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN    25 m  49.22   
13  353  Huldén Pelle  2002  VARBERG    25 m  54.69   
14  114  Johansson Isac  2002  KUNGSBACKA    25 m     
15  122  Persson Elias  2003  KUNGSBACKA    25 m     
16  123  Persson Natanael  2003  KUNGSBACKA    25 m     
17  159  Dahlgren Hugo  2003  MASS  AE8903  25 m     
18  168  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  25 m     
19  201  Petersson Viggo  2003  MASS  AF3103  25 m     
20  209  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m     
21  211  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m     
 
Gren 39, 100m Frisim Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:13.69   
78  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  50 m  1:17.06   
171  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:18.16   
60  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  50 m  1:21.20   
233  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:21.87   
337  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  50 m  1:22.93   
150  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:24.65   
88  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m  1:24.80   
240  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:24.95   
10  370  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  1:25.42   
11  208  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:25.50   
12  307  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:25.84   
13  183  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:27.46   
14  336  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:31.40   
15  55  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  50 m  1:34.98   
16  294  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  1:35.47   
17  263  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  1:36.12   
18  202  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m  1:39.25   
19  149  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:39.69   
20  371  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  1:41.64   
21  292  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:41.96   
22  61  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:45.30   
23  361  Kiltorp-Karlsson Sara  2001  VARBERG    25 m  2:00.45   
24  120  Malmsten Livia  2001  KUNGSBACKA  AY9401  25 m     
25  136  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA    25 m     
26  204  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m     
27  213  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  25 m     
28  246  Hasselgren Ida  2001  S 02  BI5401  25 m     
29  254  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m     
30  257  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m     
31  264  Zandesh Nojan  2001  S 02  BH3601  25 m     
32  298  Kristiansson Moa  2001  SK LAXEN    25 m     
33  311  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN    25 m     
34  362  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m     
 
Gren 40, 100m Frisim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
207  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:14.51   
196  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:16.31   
167  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:22.79   
180  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:26.49   
85  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  50 m  1:31.09   
347  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  50 m  1:31.90   
319  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:33.46   
205  Schiöler Felix  2001  MASS  AI1901  25 m  1:34.26   
344  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  1:35.07   
10  82  Sobek Ivan  2001  GÖTEBORG  AM2901  25 m  1:40.02   
11  80  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m     
12  195  Norland William  2001  MASS  AO0701  25 m     
13  197  Olsson Gilbert  2001  MASS  AO5701  25 m     
14  247  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m     
15  258  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m     
16  286  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN    25 m     
17  288  Do Nam  2001  SK LAXEN    25 m     
18  306  Nilsson Måns  2001  SK LAXEN    25 m     
19  316  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m     
20  341  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m     
21  342  Börjesson Marcus  2001  VARBERG    25 m     
22  349  Einarsson Jonathan  2001  VARBERG    25 m     
23  364  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m     
 
Gren 41, 4X50m Medley Fl 11 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
224  Mass Tjejer 1  2001  MASS    25 m  2:41.50   
330  Vf Sim 1  2001  VARBERG    25 m  2:44.00   
92  Göteborg Damer  GÖTEBORG    25 m  2:45.00   
139  Kungsbacka Damer 1  KUNGSBACKA    25 m  2:48.25   
299  Simklubben Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  2:51.00   
93  Göteborg Damer Lag2  1990  GÖTEBORG    25 m  2:55.00   
227  Mass Tjejer 2  2001  MASS    25 m  3:02.10   
266  S02  2001  S 02    25 m  3:04.34   
300  Simklubben Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  3:06.00   
10  332  Vf Sim 2  2001  VARBERG    25 m  3:10.00   
11  228  Mass Tjejer 3  2001  MASS    25 m  3:12.40   
 
Gren 42, 4X50m Medley Po 11 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Mass Killar 1  2001  MASS    25 m  2:41.10   
94  Göteborg Herrar  GÖTEBORG    25 m  2:42.00   
95  Göteborg Herrar Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  2:49.00   
328  Vf Sim  2001  VARBERG    25 m  2:50.00   
299  Simklubben Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  2:59.00   
142  Kungsbacka Herrar 1  KUNGSBACKA    25 m  3:09.97   
220  Mass Killar 2  2001  MASS    25 m  3:16.30   
 
Gren 43, 100m Medley Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
323  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:32.88   
76  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:34.64   
305  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:36.48   
72  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:39.82   
317  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:40.42   
188  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  1:43.19   
324  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:44.05   
199  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  1:44.25   
181  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  1:44.35   
10  151  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  1:51.33   
11  333  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  1:53.11   
12  127  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  1:53.70   
13  315  Shehadeh Amanda  2002  SK LAXEN  AQ1202  25 m  1:56.00   
14  157  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  1:57.71   
15  338  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  1:58.53   
16  367  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  1:58.90   
17  345  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  2:04.44   
18  322  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN    25 m  2:06.81   
19  62  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m     
20  235  Balonchian Sara  2002  S 02  AD3402  25 m     
21  339  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m     
 
Gren 44, 100m Medley Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
293  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  1:31.42   
318  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  1:38.07   
215  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  1:43.88   
206  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  1:53.75   
123  Persson Natanael  2003  KUNGSBACKA    25 m     
343  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m     
368  Storberg Carl  2002  VARBERG  AK5502  25 m     
 
Gren 45, 100m Medley Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
171  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:25.86   
198  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:26.66   
88  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m  1:31.26   
150  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:32.06   
233  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:32.58   
370  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:32.76   
60  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  1:32.89   
294  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  1:33.66   
208  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:33.89   
10  337  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  1:38.83   
11  183  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:38.85   
12  307  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:40.08   
13  257  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  1:43.61   
14  240  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:44.70   
15  149  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:44.79   
16  263  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  1:44.86   
17  336  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:45.16   
18  371  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  1:51.19   
19  55  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  25 m  1:54.87   
20  292  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  2:01.25   
21  61  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m     
22  120  Malmsten Livia  2001  KUNGSBACKA  AY9401  25 m     
23  129  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m     
24  136  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA    25 m     
25  362  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m     
 
Gren 46, 100m Medley Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
207  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:27.83   
196  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:33.72   
167  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:35.64   
180  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:35.87   
344  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  1:38.09   
319  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:39.04   
85  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  1:39.73   
80  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  1:39.81   
347  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  1:47.03   
10  364  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m  1:52.86   
11  82  Sobek Ivan  2001  GÖTEBORG  AM2901  25 m     
12  247  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m     
 
Gren 47, 50m Ryggsim Fl 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  41.56   
323  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  41.83   
305  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  45.07   
317  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  46.20   
72  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  46.46   
199  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  46.66   
188  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  47.64   
151  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  47.74   
181  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  48.31   
10  308  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  48.56   
11  324  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  49.22   
12  157  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  49.46   
13  315  Shehadeh Amanda  2002  SK LAXEN  AQ1202  25 m  50.56   
14  333  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  51.21   
15  172  Gunnarsson Wilma  2002  MASS  AW9402  25 m  51.63   
16  322  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN    25 m  51.86   
17  326  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN    25 m  51.88   
18  235  Balonchian Sara  2002  S 02  AD3402  25 m  52.65   
19  367  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  52.84   
20  62  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  53.10   
21  285  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN    25 m  54.07   
22  338  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  54.21   
23  127  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  54.36   
24  339  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  57.66   
25  345  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  58.95   
26  191  Matic Anja  2002  MASS  AT5602  25 m  59.99   
27  173  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  1:00.36   
28  242  Fagerström Ester  2003  S 02  AI3603  25 m  1:05.83   
29  87  Tosic Ivanela  2003  GÖTEBORG  AL4203  25 m     
30  132  Thelin Louisa  2002  KUNGSBACKA    25 m     
31  165  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  25 m     
32  194  Nordfors Emma  2003  MASS  AK5403  25 m     
33  234  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m     
34  238  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m     
35  373  Brink Matilda  2002  MASS  AT9402  25 m     
 
Gren 48, 50m Ryggsim Po 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
293  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  43.50   
318  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  44.18   
343  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  46.30   
190  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  49.37   
237  Berger Jacob  2002  S 02  AB3502  25 m  49.48   
215  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  51.44   
176  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  51.75   
302  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN    25 m  53.43   
206  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  53.77   
10  368  Storberg Carl  2002  VARBERG  AK5502  50 m  54.59   
11  122  Persson Elias  2003  KUNGSBACKA    25 m     
12  123  Persson Natanael  2003  KUNGSBACKA    25 m     
13  159  Dahlgren Hugo  2003  MASS  AE8903  25 m     
14  168  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  25 m     
15  209  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m     
16  211  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m     
17  353  Huldén Pelle  2002  VARBERG    25 m     
 
Gren 49, 100m Ryggsim Fl 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
171  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:24.09   
198  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:27.01   
88  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m  1:28.64   
233  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:31.79   
150  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:33.25   
78  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  50 m  1:33.54   
337  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  1:36.14   
60  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  1:36.32   
294  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  1:38.11   
10  208  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:38.67   
11  183  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:41.06   
12  240  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:41.99   
13  370  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:42.06   
14  263  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  1:43.71   
15  336  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:44.95   
16  149  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:45.50   
17  55  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  25 m  1:46.85   
18  307  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:50.42   
19  371  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  1:56.52   
20  292  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:57.46   
21  61  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:57.87   
22  120  Malmsten Livia  2001  KUNGSBACKA  AY9401  25 m     
23  129  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m     
24  136  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA    25 m     
25  246  Hasselgren Ida  2001  S 02  BI5401  25 m     
26  257  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m     
27  311  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN    25 m     
28  361  Kiltorp-Karlsson Sara  2001  VARBERG    25 m     
29  362  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m     
 
Gren 50, 100m Ryggsim Po 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
207  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:23.64   
196  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:31.07   
344  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  1:32.46   
167  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:36.59   
180  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:37.23   
205  Schiöler Felix  2001  MASS  AI1901  25 m  1:44.92   
319  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:45.00   
364  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  50 m  1:50.54   
347  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  1:53.69   
10  341  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  50 m  2:12.06   
11  80  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m     
12  82  Sobek Ivan  2001  GÖTEBORG  AM2901  25 m     
13  197  Olsson Gilbert  2001  MASS  AO5701  25 m     
14  247  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m     
15  258  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m     
16  316  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m     
17  349  Einarsson Jonathan  2001  VARBERG    25 m     
 
Gren 51, 4X50m Frisim Fl 11 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Kungsbacka Damer 1  KUNGSBACKA    25 m  2:23.45   
224  Mass Tjejer 1  2001  MASS    25 m  2:23.50   
92  Göteborg Damer  GÖTEBORG    25 m  2:24.00   
330  Vf Sim 1  2001  VARBERG    25 m  2:24.00   
299  Simklubben Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  2:32.50   
93  Göteborg Damer Lag2  1990  GÖTEBORG    25 m  2:34.00   
140  Kungsbacka Damer 2  KUNGSBACKA    25 m  2:36.12   
227  Mass Tjejer 2  2001  MASS    25 m  2:42.80   
267  S02 Lag 1  2001  S 02    25 m  2:43.91   
10  300  Simklubben Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  2:45.00   
11  332  Vf Sim 2  2001  VARBERG    25 m  2:50.00   
12  228  Mass Tjejer 3  2001  MASS    25 m  2:58.60   
13  301  Simklubben Laxen Lag 3  SK LAXEN    25 m  3:02.00   
14  270  S02 Lag 2  2001  S 02    25 m  3:17.36   
15  231  Mass Tjejer 4  2001  MASS    25 m  3:23.00   
 
Gren 52, 4X50m Frisim Po 11 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
94  Göteborg Herrar  GÖTEBORG    25 m  2:20.00   
219  Mass Killar 1  2001  MASS    25 m  2:24.20   
330  Vf Sim 1  2001  VARBERG    25 m  2:30.00   
95  Göteborg Herrar Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  2:40.00   
299  Simklubben Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  2:40.00   
220  Mass Killar 2  2001  MASS    25 m  2:43.80   
142  Kungsbacka Herrar 1  KUNGSBACKA    25 m  2:53.61   
332  Vf Sim 2  2001  VARBERG    25 m  2:55.00   
300  Simklubben Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  3:08.00   
10  221  Mass Killar 3  2001  MASS    25 m  3:09.50   
11  266  S02  2001  S 02    25 m  3:16.08   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  25 april 2012 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  15:32