Deltagarlista Gren 1-52 
 
  Tävling  Höstsimiaden 2012    Utskriftsdatum  14 november 2012   
  Tävlingsort  Borås    Utskriftstid  15:36   
  Arrangör  VSSF & SK Elfsborg         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 november 2012         
 
 
Gren 1, 200m Medley Fl 12år 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 2:11.19 1997-04-20 
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 2:13.42 2000-03-04 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:40.54   
59  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  2:44.34   
373  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  2:47.73   
257  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  2:53.28   
305  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  2:53.38   
102  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  2:53.41   
276  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  2:55.27   
379  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  2:56.72   
72  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  2:58.27   
10  96  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  2:58.81   
11  49  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  3:00.39   
12  55  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  3:00.93   
13  87  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  3:01.20   
14  357  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  3:02.08   
15  375  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  3:02.65   
16  401  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  3:05.48   
17  176  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  3:06.25   
18  429  Svensson Kajsa  2000  TROLLHÄTTA  BD0600  25 m  3:07.80   
19  232  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  50 m  3:08.96   
20  172  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  3:10.27   
21  44  Chow Susan  2000  ELFSBORG  AK3200  25 m  3:11.46   
22  189  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  3:14.19   
23  226  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  3:14.40   
24  310  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  3:14.95   
25  380  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  3:15.57   
26  246  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  3:16.50   
27  43  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  50 m  3:16.67   
28  126  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  50 m  3:17.08   
29  164  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  3:18.02   
30  88  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  3:19.45   
31  242  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  3:25.19   
32  118  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  25 m  3:25.68   
33  234  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  3:26.22   
34  170  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  3:27.43   
35  94  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m  3:29.80   
36  47  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  25 m     
37  54  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m     
38  132  Hamrin Anna  2000  KUNGSBACKA  BE3600  25 m     
39  173  Gustafsson Dagny  2000  SK LAXEN  BM8200  25 m     
40  191  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m     
41  247  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m     
42  252  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m     
43  314  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m     
44  323  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m     
45  376  Hedström Julia  2000  VARBERG  AP6400  25 m     
46  388  Vaara Majja  2000  VARBERG  BL9400  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Po 12år 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:59.83 2009-12-10 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:59.83 2009-12-10 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  2:31.68   
281  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  2:39.33   
113  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  2:48.81   
414  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  2:48.89   
58  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  2:49.16   
199  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  2:50.13   
35  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  2:53.34   
418  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  2:55.77   
318  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  2:57.87   
10  151  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  3:00.31   
11  394  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  3:00.86   
12  20  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  3:03.84   
13  381  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  3:05.75   
14  278  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  3:10.62   
15  233  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m  3:16.24   
16  138  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  3:16.45   
17  33  Vandija Alexander  2000  ALINGSÅS  AL5900  50 m  3:17.16   
18  397  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  3:24.09   
19  92  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  25 m  3:24.10   
20  416  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  3:24.80   
21  39  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  50 m  3:27.23   
22  193  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  3:27.24   
23  192  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  3:28.74   
24  236  Eriksson Harald  2000  MASS  AO3700  25 m  3:31.17   
25  356  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  3:50.86   
26  106  Linder Oscar  2000  GÖTEBORG  AU8700  25 m     
27  129  Dauvergne Vincent  2000  KUNGSBACKA  AU2700  25 m     
28  241  Fredin Felix  2000  MASS  AO2300  25 m     
29  280  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m     
30  306  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m     
31  311  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley Fl 11år 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 1:01.03 1997-01-26 
Distriktrekord Juniorer: Louise Karlsson (1974) 1:01.61 1991-12-08 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:23.60   
264  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:26.66   
32  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  1:28.73   
365  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  1:30.44   
389  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:30.49   
224  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:30.52   
294  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:30.56   
273  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:31.25   
337  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  1:31.44   
10  253  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:33.73   
11  186  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:34.90   
12  220  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  1:35.78   
13  175  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  1:36.06   
14  217  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  1:37.04   
15  149  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  1:37.99   
16  331  Nyman Emelie  2001  SK 1970  AM0801  25 m  1:38.74   
17  142  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA  BI6801  25 m  1:38.83   
18  146  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  1:39.53   
19  141  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m  1:39.89   
20  364  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:42.54   
21  215  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  1:42.83   
22  64  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  1:43.77   
23  299  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:44.70   
24  223  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:44.79   
25  419  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  1:47.57   
26  171  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:47.87   
27  155  Löfdahl Amanda  2001  KUNGÄLV  AQ0201  25 m  1:49.89   
28  219  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  1:50.60   
29  402  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:54.22   
30  343  Bengtsson Molly  2001  SKENE SIM  BL5401  25 m  1:55.74   
31  90  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:57.62   
32  62  Sjöblom Alwa  2001  ELFSBORG  BE3201  25 m     
33  105  Liljenberg Sara  2001  GÖTEBORG  BH8401  25 m     
34  143  Crosby Keely  2001  KUNGÄLV  AW3801  25 m     
35  180  Kristiansson Moa  2001  SK LAXEN  BJ3401  25 m     
36  190  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m     
37  254  Kezri Diana  2001  MASS  BE5801  25 m     
38  255  Kindström Amanda  2001  MASS  BE2801  25 m     
39  268  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m     
40  269  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m     
41  308  Hasselgren Ida  2001  S 02  BI5401  25 m     
42  407  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m     
43  410  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m     
 
Gren 4, 100m Medley Po 11år 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 55.72 2005-02-19 
Distriktrekord Juniorer: Fredrich Risebrandt (1992) 56.31 2011-11-24 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
272  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:25.56   
263  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:29.23   
400  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:29.56   
395  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  1:32.28   
239  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:33.69   
120  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  1:33.81   
250  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:33.98   
116  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  1:38.09   
405  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m  1:38.31   
10  115  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  1:38.70   
11  370  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  1:40.21   
12  198  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:42.37   
13  399  Svensson Markus  2001  ÅSUNDEN  AH0301  25 m  1:42.90   
14  65  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  1:45.10   
15  386  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m  1:46.17   
16  346  Eriksson-Hemberg Albin  2001  SKENE SIM  AI0701  25 m  1:47.57   
17  345  Engström David  2001  SKENE SIM  AM1701  25 m  1:47.61   
18  342  Arnell Eskil  2001  SKENE SIM  AK9501  25 m  1:54.25   
19  195  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  1:54.53   
20  430  Westerlund-Karlsson Albin  2001  TROLLHÄTTA  AK6301  25 m  2:03.38   
21  21  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m     
22  95  Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  AR8301  25 m     
23  109  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m     
24  122  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m     
25  125  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m     
26  165  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m     
27  167  Do Nam  2001  SK LAXEN  AQ2901  25 m     
28  185  Nilsson Måns  2001  SK LAXEN  AR1101  25 m     
29  259  Lundin Gustav  2001  MASS  AO2701  25 m     
30  309  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m     
31  333  Petrén August  2001  SK 1970  AS7501  25 m     
32  372  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m     
33  426  de Paaz Edwin  2001  GÖTEBORG  AO9301  25 m     
 
Gren 5, 100m Bröstsim Fl 12år 
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 1:05.27 2010-12-04 
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 1:06.13 2008-11-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  1:20.11   
373  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:21.28   
375  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:24.18   
49  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:28.07   
87  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:32.03   
305  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:32.86   
379  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:32.96   
126  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  25 m  1:33.45   
54  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  1:36.56   
10  44  Chow Susan  2000  ELFSBORG  AK3200  25 m  1:37.09   
11  102  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:37.92   
12  172  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:38.32   
13  226  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:38.38   
14  52  Kurtovic Sabina  2000  ELFSBORG  BF8400  25 m  1:38.86   
15  401  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  1:38.87   
16  313  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m  1:39.90   
17  357  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:40.08   
18  232  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:40.16   
19  242  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:41.25   
20  176  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:41.34   
21  170  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  1:41.51   
22  252  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:41.51   
23  310  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:41.70   
24  247  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  50 m  1:47.92   
25  234  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:48.14   
26  132  Hamrin Anna  2000  KUNGSBACKA  BE3600  25 m  1:48.52   
27  314  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:48.89   
28  425  Rowlands Leia  2000  ALINGSÅS  BD6600  25 m  1:50.06   
29  376  Hedström Julia  2000  VARBERG  AP6400  25 m  1:51.33   
30  204  Ögren Moa  2000  SK LAXEN  BM4400  25 m  1:51.58   
31  404  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m  1:52.07   
32  53  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:52.55   
33  15  Johansson Isa  2000  ALE  AK3600  25 m  1:54.31   
34  164  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:54.40   
35  94  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  50 m  1:55.55   
36  235  Ericsson Alma  2000  MASS  AZ1800  25 m  2:00.96   
37  388  Vaara Majja  2000  VARBERG  BL9400  50 m  2:01.46   
38  312  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m  2:04.12   
39  73  Zargaran Maedeh  2000  ELFSBORG  BM0600  25 m     
40  98  Hellberg Sofia  2000  GÖTEBORG  BL7600  25 m     
41  104  Köhler Agnes  2000  GÖTEBORG  BL8600  25 m     
42  130  Erlandsson Lovisa  2000  KUNGSBACKA    25 m     
43  133  Jansson Fanny  2000  KUNGSBACKA    25 m     
44  134  Jansson Tove  2000  KUNGSBACKA  BK7800  25 m     
45  166  Cadjo Nicole  2000  SK LAXEN  BN3200  25 m     
46  173  Gustafsson Dagny  2000  SK LAXEN  BM8200  25 m     
47  307  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim Po 12år 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:01.24 2009-11-11 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:01.24 2009-11-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:16.36   
381  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:20.84   
199  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:21.89   
281  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:22.58   
414  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:28.82   
113  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:30.20   
24  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:30.30   
418  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:33.53   
20  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  1:33.80   
10  137  Lemos Thaler Alexander  2000  KUNGSBACKA  AR5500  25 m  1:35.19   
11  318  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  1:37.14   
12  385  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  1:37.39   
13  236  Eriksson Harald  2000  MASS  AO3700  25 m  1:38.12   
14  233  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m  1:38.49   
15  39  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  1:40.52   
16  394  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:40.79   
17  187  Nowak Dominik  2000  SK LAXEN  AV9300  25 m  1:42.27   
18  129  Dauvergne Vincent  2000  KUNGSBACKA  AU2700  25 m  1:44.80   
19  280  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m  1:45.26   
20  311  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  1:45.82   
21  306  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  1:45.86   
22  193  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  1:46.13   
23  416  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  1:51.12   
24  138  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  1:52.54   
25  296  Bengtsson Hampus  2000  S 02  AT7700  25 m  1:52.54   
26  356  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  1:54.51   
27  106  Linder Oscar  2000  GÖTEBORG  AU8700  25 m  1:54.72   
28  300  Cvjetkovic Marko  2000  S 02  AQ8900  25 m  1:55.30   
29  241  Fredin Felix  2000  MASS  AO2300  25 m  1:56.42   
30  417  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  2:06.89   
31  97  Gardine Archie  2000  GÖTEBORG  AU9700  25 m     
32  101  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m     
33  114  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m     
34  139  Norlin Kevin  2000  KUNGSBACKA    25 m     
35  148  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  AT9700  25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Fl 11år 
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 1:05.27 2010-12-04 
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 1:06.13 2008-11-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
264  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:30.94   
389  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:32.99   
273  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:34.99   
253  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:35.07   
337  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  1:36.51   
243  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:37.82   
186  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:39.06   
89  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  1:40.25   
420  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  1:41.39   
10  294  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:41.53   
11  175  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  1:43.56   
12  215  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  1:44.28   
13  365  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  1:44.61   
14  223  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:45.31   
15  141  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m  1:46.77   
16  214  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  1:47.37   
17  143  Crosby Keely  2001  KUNGÄLV  AW3801  25 m  1:47.39   
18  50  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m  1:49.98   
19  64  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  1:50.02   
20  146  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  1:50.06   
21  364  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  1:50.31   
22  299  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:51.63   
23  269  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  1:51.95   
24  171  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:52.23   
25  255  Kindström Amanda  2001  MASS  BE2801  25 m  1:53.11   
26  316  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  1:53.17   
27  90  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:53.44   
28  142  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA  BI6801  25 m  1:55.36   
29  410  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  50 m  1:55.56   
30  68  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  1:56.75   
31  217  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  1:57.28   
32  254  Kezri Diana  2001  MASS  BE5801  25 m  1:59.85   
33  67  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  2:01.06   
34  277  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  25 m  2:01.63   
35  407  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  50 m  2:04.60   
36  238  Forsberg Larsson Ida  2001  MASS  BH4601  25 m  2:05.02   
37  190  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  2:06.53   
38  219  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  2:06.75   
39  419  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  2:07.13   
40  402  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  2:07.60   
41  382  Karlsson Sara  2001  VARBERG  AX3401  25 m  2:11.09   
42  411  Larsson Emelie  2001  UDDEVALLA  AL6401  25 m  2:19.33   
43  105  Liljenberg Sara  2001  GÖTEBORG  BH8401  25 m     
44  107  Mickelsson Emma  2001  GÖTEBORG  BJ7801  25 m     
45  112  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m     
46  159  Zoraja Emma  2001  KUNGÄLV  BH2201  25 m     
47  180  Kristiansson Moa  2001  SK LAXEN  BJ3401  25 m     
48  303  Djurberg Michelle  2001  S 02  BJ4801  25 m     
49  343  Bengtsson Molly  2001  SKENE SIM  BL5401  25 m     
50  403  Ejdestig Tindra  2001  UDDEVALLA  BK3401  25 m     
51  421  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Po 11år 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:01.24 2009-11-11 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:01.24 2009-11-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
263  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:28.91   
400  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:32.54   
272  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:34.37   
120  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  1:37.20   
250  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:38.44   
372  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  1:40.24   
116  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  1:41.09   
239  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:44.25   
115  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  1:44.91   
10  109  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  1:46.87   
11  167  Do Nam  2001  SK LAXEN  AQ2901  25 m  1:47.84   
12  426  de Paaz Edwin  2001  GÖTEBORG  AO9301  25 m  1:48.67   
13  21  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m  1:50.77   
14  125  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  1:52.33   
15  370  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  1:54.55   
16  386  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m  1:55.18   
17  342  Arnell Eskil  2001  SKENE SIM  AK9501  25 m  1:55.25   
18  309  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m  1:55.63   
19  395  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  1:55.77   
20  198  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:56.89   
21  165  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m  1:57.71   
22  368  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m  1:57.89   
23  399  Svensson Markus  2001  ÅSUNDEN  AH0301  25 m  1:57.96   
24  345  Engström David  2001  SKENE SIM  AM1701  25 m  2:00.36   
25  346  Eriksson-Hemberg Albin  2001  SKENE SIM  AI0701  25 m  2:01.09   
26  185  Nilsson Måns  2001  SK LAXEN  AR1101  25 m  2:07.41   
27  302  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  2:08.94   
28  95  Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  AR8301  25 m     
29  119  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m     
30  122  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m     
31  262  Norland William  2001  MASS  AO0701  25 m     
32  333  Petrén August  2001  SK 1970  AS7501  25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim Fl 12år 
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 53.09 2009-12-10 
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 55.37 1998-01-01 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:04.27   
55  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:06.41   
305  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:08.49   
257  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:08.55   
102  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:08.65   
72  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:09.41   
276  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:09.54   
373  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:09.91   
96  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:11.43   
10  357  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:11.61   
11  401  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  1:11.75   
12  429  Svensson Kajsa  2000  TROLLHÄTTA  BD0600  25 m  1:12.24   
13  43  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:12.31   
14  379  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:14.18   
15  126  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  25 m  1:15.26   
16  164  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:15.35   
17  87  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:15.74   
18  176  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:15.90   
19  375  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:16.22   
20  234  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:17.07   
21  380  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:17.20   
22  232  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:17.55   
23  310  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:18.19   
24  189  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:18.55   
25  332  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  1:19.63   
26  172  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:19.76   
27  246  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:20.25   
28  242  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:20.58   
29  314  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:20.88   
30  118  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  50 m  1:21.16   
31  323  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  1:21.17   
32  226  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:21.26   
33  88  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  1:22.08   
34  54  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  1:23.23   
35  52  Kurtovic Sabina  2000  ELFSBORG  BF8400  25 m  1:24.21   
36  44  Chow Susan  2000  ELFSBORG  AK3200  25 m  1:24.43   
37  235  Ericsson Alma  2000  MASS  AZ1800  25 m  1:24.56   
38  11  Carlsson Therese  2000  ALE  BB0600  25 m  1:24.70   
39  388  Vaara Majja  2000  VARBERG  BL9400  25 m  1:25.28   
40  132  Hamrin Anna  2000  KUNGSBACKA  BE3600  25 m  1:25.35   
41  170  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  1:25.86   
42  191  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m  1:25.98   
43  252  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:26.00   
44  204  Ögren Moa  2000  SK LAXEN  BM4400  25 m  1:26.86   
45  247  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  50 m  1:27.06   
46  47  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  25 m  1:27.56   
47  98  Hellberg Sofia  2000  GÖTEBORG  BL7600  25 m  1:28.13   
48  313  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m  1:29.02   
49  53  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:31.16   
50  376  Hedström Julia  2000  VARBERG  AP6400  25 m  1:33.64   
51  425  Rowlands Leia  2000  ALINGSÅS  BD6600  25 m  1:36.05   
52  218  Dahlqvist Evelina  2000  LYSEKIL SS  AO0600  25 m  1:36.49   
53  73  Zargaran Maedeh  2000  ELFSBORG  BM0600  25 m  1:37.11   
54  104  Köhler Agnes  2000  GÖTEBORG  BL8600  25 m  1:37.59   
55  404  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m  1:44.25   
56  312  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m  1:44.37   
57  173  Gustafsson Dagny  2000  SK LAXEN  BM8200  25 m  1:47.11   
58  183  Lindblad Zabrina  2000  SK LAXEN  BM6200  25 m  1:53.14   
59  94  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m     
60  130  Erlandsson Lovisa  2000  KUNGSBACKA    25 m     
61  166  Cadjo Nicole  2000  SK LAXEN  BN3200  25 m     
62  307  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim Po 12år 
Distriktrekord Seniorer: Robin Andréasson (1988) 48.32 2010-12-04 
Distriktrekord Juniorer: David Larsson (1989) 48.60 2009-11-28 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:02.87   
266  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:05.33   
35  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  1:05.45   
58  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:06.44   
113  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:08.62   
418  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:08.74   
318  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  1:09.51   
414  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:10.21   
394  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:10.56   
10  138  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  1:11.62   
11  199  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:11.77   
12  137  Lemos Thaler Alexander  2000  KUNGSBACKA  AR5500  25 m  1:12.15   
13  151  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  1:12.19   
14  381  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:13.28   
15  20  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  1:13.98   
16  278  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:14.49   
17  397  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  1:16.74   
18  24  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:18.30   
19  33  Vandija Alexander  2000  ALINGSÅS  AL5900  25 m  1:18.36   
20  233  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m  1:19.69   
21  416  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  1:21.50   
22  129  Dauvergne Vincent  2000  KUNGSBACKA  AU2700  25 m  1:21.66   
23  92  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  25 m  1:22.09   
24  311  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  1:22.59   
25  306  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  1:23.72   
26  101  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m  1:23.73   
27  193  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  50 m  1:25.72   
28  106  Linder Oscar  2000  GÖTEBORG  AU8700  25 m  1:26.60   
29  192  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  1:27.38   
30  236  Eriksson Harald  2000  MASS  AO3700  25 m  1:28.44   
31  241  Fredin Felix  2000  MASS  AO2300  25 m  1:28.70   
32  296  Bengtsson Hampus  2000  S 02  AT7700  25 m  1:29.17   
33  385  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  1:29.95   
34  280  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m  1:31.27   
35  300  Cvjetkovic Marko  2000  S 02  AQ8900  25 m  1:32.19   
36  356  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  1:34.03   
37  114  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m  1:34.99   
38  417  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  1:41.63   
39  97  Gardine Archie  2000  GÖTEBORG  AU9700  25 m     
40  127  Andersson Anton  2000  KUNGSBACKA    25 m     
41  139  Norlin Kevin  2000  KUNGSBACKA    25 m     
42  148  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  AT9700  25 m     
43  187  Nowak Dominik  2000  SK LAXEN  AV9300  25 m     
 
Gren 11, 100m Frisim Fl 11år 
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 53.09 2009-12-10 
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 55.37 1998-01-01 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
264  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:06.16   
243  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:12.15   
273  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:15.27   
32  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  1:15.76   
294  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:16.04   
89  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  1:17.30   
337  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  1:17.63   
419  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  1:18.53   
365  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  1:19.05   
10  224  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:19.15   
11  186  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:19.49   
12  299  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:20.54   
13  389  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  1:21.10   
14  149  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  1:21.64   
15  220  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  1:21.80   
16  253  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:24.19   
17  142  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA  BI6801  25 m  1:24.84   
18  175  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  50 m  1:25.93   
19  62  Sjöblom Alwa  2001  ELFSBORG  BE3201  25 m  1:26.10   
20  141  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m  1:26.22   
21  268  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m  1:26.89   
22  364  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:27.07   
23  215  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  1:29.54   
24  410  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  1:29.88   
25  308  Hasselgren Ida  2001  S 02  BI5401  25 m  1:30.45   
26  402  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:31.21   
27  90  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:32.05   
28  223  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:32.07   
29  214  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  1:32.35   
30  171  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  50 m  1:32.65   
31  155  Löfdahl Amanda  2001  KUNGÄLV  AQ0201  25 m  1:32.95   
32  68  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  1:33.15   
33  190  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  1:33.41   
34  107  Mickelsson Emma  2001  GÖTEBORG  BJ7801  25 m  1:34.25   
35  269  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  25 m  1:34.34   
36  219  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  1:34.64   
37  377  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  25 m  1:34.99   
38  50  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m  1:36.50   
39  420  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  1:37.12   
40  303  Djurberg Michelle  2001  S 02  BJ4801  25 m  1:44.80   
41  277  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  25 m  1:44.93   
42  254  Kezri Diana  2001  MASS  BE5801  25 m  1:46.86   
43  382  Karlsson Sara  2001  VARBERG  AX3401  50 m  1:48.90   
44  316  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  1:49.21   
45  67  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  1:49.54   
46  407  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m  1:51.86   
47  180  Kristiansson Moa  2001  SK LAXEN  BJ3401  25 m  1:52.63   
48  411  Larsson Emelie  2001  UDDEVALLA  AL6401  25 m  2:02.61   
49  105  Liljenberg Sara  2001  GÖTEBORG  BH8401  25 m     
50  112  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m     
51  159  Zoraja Emma  2001  KUNGÄLV  BH2201  25 m     
52  217  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m     
53  238  Forsberg Larsson Ida  2001  MASS  BH4601  25 m     
54  343  Bengtsson Molly  2001  SKENE SIM  BL5401  25 m     
55  403  Ejdestig Tindra  2001  UDDEVALLA  BK3401  25 m     
56  421  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m     
 
Gren 12, 100m Frisim Po 11år 
Distriktrekord Seniorer: Robin Andréasson (1988) 48.32 2010-12-04 
Distriktrekord Juniorer: David Larsson (1989) 48.60 2009-11-28 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
272  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  1:14.08   
239  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:15.15   
263  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:15.74   
400  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:18.37   
115  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  1:19.41   
120  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  1:20.57   
395  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  1:20.62   
125  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  1:20.70   
116  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  1:20.75   
10  198  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  50 m  1:21.71   
11  405  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m  1:22.73   
12  372  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  1:23.22   
13  270  Schiöler Felix  2001  MASS  AI1901  25 m  1:23.68   
14  195  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  1:24.46   
15  250  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:25.09   
16  396  Gustafsson Simon  2001  ÅSUNDEN  AH9101  25 m  1:25.66   
17  370  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  1:25.77   
18  21  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m  1:27.17   
19  109  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  1:27.50   
20  122  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m  1:30.66   
21  65  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  1:34.01   
22  346  Eriksson-Hemberg Albin  2001  SKENE SIM  AI0701  25 m  1:34.09   
23  262  Norland William  2001  MASS  AO0701  25 m  1:34.40   
24  426  de Paaz Edwin  2001  GÖTEBORG  AO9301  25 m  1:34.79   
25  309  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m  1:35.06   
26  386  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m  1:35.54   
27  342  Arnell Eskil  2001  SKENE SIM  AK9501  25 m  1:35.89   
28  399  Svensson Markus  2001  ÅSUNDEN  AH0301  25 m  1:37.75   
29  345  Engström David  2001  SKENE SIM  AM1701  25 m  1:38.00   
30  165  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m  1:38.06   
31  259  Lundin Gustav  2001  MASS  AO2701  25 m  1:38.48   
32  374  Einarsson Jonathan  2001  VARBERG  AQ4101  25 m  1:42.79   
33  317  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m  1:43.64   
34  185  Nilsson Måns  2001  SK LAXEN  AR1101  25 m  1:47.49   
35  302  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  1:47.79   
36  167  Do Nam  2001  SK LAXEN  AQ2901  25 m  1:48.47   
37  368  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m  1:49.23   
38  95  Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  AR8301  25 m     
39  119  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m     
40  131  Hake Pontus  2001  KUNGSBACKA    25 m     
41  430  Westerlund-Karlsson Albin  2001  TROLLHÄTTA  AK6301  25 m     
 
Gren 13, 4X50m Medley Fl 11-12år 
Distriktrekord Seniorer: Göteborg Sim (1900) 1:50.12 2009-11-28 
Distriktrekord Juniorer: Mölndals ASS (1900) 1:56.50 2011-02-05 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
392  Varberg 1  2000  VARBERG    25 m  2:27.41   
84  Elfsborg Tjejer  2001  ELFSBORG    25 m  2:27.51   
289  Mass Tjejer 1 [2000]  2000  MASS    25 m  2:32.89   
85  Elfsborg Tjejer 2  2000  ELFSBORG    25 m  2:33.77   
205  SK Laxen Damer [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:34.55   
86  Elfsborg Tjejer 3  2000  ELFSBORG    25 m  2:38.00   
319  S02  2001  S 02    25 m  2:40.10   
290  Mass Tjejer 2 [2000]  2000  MASS    25 m  2:42.11   
393  Varberg 2  2000  VARBERG    25 m  2:46.30   
10  207  SK Laxen Damer 2 [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:48.00   
11  291  Mass Tjejer 3 [2000]  2000  MASS    25 m  2:50.52   
12  162  Kungälvsim  2000  KUNGÄLV    25 m  2:53.29   
13  422  Uddevalla Damer [2000]  2000  UDDEVALLA    25 m  2:55.43   
14  209  SK Laxen Damer3 [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:58.00   
15  321  S02 Lag 2  2001  S 02    25 m  2:58.40   
16  292  Mass Tjejer 4 [2000]  2000  MASS    25 m  3:05.66   
17  293  Mass Tjejer 5 [2000]  2000  MASS    25 m  3:26.38   
18  221  Lysekil SS Damer [2012]  2012  LYSEKIL SS    25 m     
 
Gren 14, 4X50m Medley Po 11-12år 
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 1:39.71 2005-03-10 
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 1:39.71 2009-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
284  Mass Killar 1 [2000]  2000  MASS    25 m  2:31.50   
211  SK Laxen Herrar [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:31.94   
37  Alingsås Herrar [2000]  2000  ALINGSÅS    25 m  2:36.57   
79  Elfsborg Killar  2001  ELFSBORG    25 m  2:38.20   
424  Uddevalla Herrar [2000]  2000  UDDEVALLA    25 m  2:39.24   
319  S02  2001  S 02    25 m  2:45.30   
285  Mass Killar 2 [2000]  2000  MASS    25 m  2:45.96   
390  Varberg  2000  VARBERG    25 m  2:51.99   
213  SK Laxen Herrar 2 [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:52.00   
10  286  Mass Killar 3 [2000]  2000  MASS    25 m  3:07.36   
 
Gren 15, 400m Frisim Fl 12år 
Distriktrekord Seniorer: Malin Nilsson (1973) 4:06.74 1995-02-15 
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 4:11.21 1998-12-12 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  4:59.45   
59  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  5:01.49   
305  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  5:12.13   
373  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  5:14.57   
102  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  5:23.03   
276  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  5:24.59   
55  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  5:25.27   
257  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  5:27.76   
49  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  5:32.89   
10  379  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  5:34.01   
11  429  Svensson Kajsa  2000  TROLLHÄTTA  BD0600  25 m  5:35.04   
12  72  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  5:39.69   
13  87  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  5:42.96   
14  96  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  5:45.87   
15  375  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  5:46.79   
16  401  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  5:47.27   
17  357  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  5:48.03   
18  164  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  5:50.04   
19  310  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  5:53.08   
20  380  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  5:54.67   
21  126  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  25 m  6:02.66   
22  118  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  50 m  6:06.66   
23  176  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  6:18.87   
24  88  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  6:29.19   
25  191  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m  6:41.28   
26  53  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  7:01.40   
27  47  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  25 m     
28  94  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m     
29  98  Hellberg Sofia  2000  GÖTEBORG  BL7600  25 m     
30  104  Köhler Agnes  2000  GÖTEBORG  BL8600  25 m     
31  172  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m     
32  189  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m     
33  314  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m     
34  332  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m     
 
Gren 16, 400m Frisim Po 12år 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 3:47.52 2009-11-26 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 3:47.52 2009-11-26 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  4:56.13   
281  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  5:09.99   
35  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  5:10.20   
418  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  5:15.27   
113  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  5:17.24   
414  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  5:23.78   
381  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  5:33.79   
138  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  5:37.82   
278  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  5:38.08   
10  39  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  6:06.49   
11  416  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  6:07.51   
12  151  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  50 m  6:22.85   
13  311  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  50 m  6:27.77   
14  193  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  6:34.53   
15  92  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  25 m  6:41.34   
16  192  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  6:52.35   
17  97  Gardine Archie  2000  GÖTEBORG  AU9700  25 m     
18  101  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m     
19  114  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m     
20  306  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m     
21  397  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m     
 
Gren 17, 200m Frisim Fl 11år 
Distriktrekord Seniorer: Josefin Lillhage (1980) 1:57.46 1999-04-01 
Distriktrekord Juniorer: Petra Granlund (1987) 1:58.81 2005-03-10 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
264  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  2:33.63   
243  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  2:40.29   
273  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  2:49.27   
419  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  2:49.92   
337  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  2:52.19   
294  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  2:52.66   
89  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  2:53.24   
224  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  2:55.77   
365  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  2:57.13   
10  299  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  2:57.53   
11  253  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  3:04.93   
12  389  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  3:05.48   
13  268  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m  3:12.28   
14  364  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  3:12.73   
15  402  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  3:14.07   
16  223  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  3:15.80   
17  64  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  3:22.54   
18  171  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  50 m  3:23.17   
19  410  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  3:23.54   
20  175  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  3:25.09   
21  186  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  3:25.21   
22  420  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  3:43.74   
23  407  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m  4:00.79   
24  32  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m     
25  90  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m     
26  105  Liljenberg Sara  2001  GÖTEBORG  BH8401  25 m     
27  107  Mickelsson Emma  2001  GÖTEBORG  BJ7801  25 m     
28  112  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m     
29  149  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m     
30  155  Löfdahl Amanda  2001  KUNGÄLV  AQ0201  25 m     
31  159  Zoraja Emma  2001  KUNGÄLV  BH2201  25 m     
32  215  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m     
33  303  Djurberg Michelle  2001  S 02  BJ4801  25 m     
34  308  Hasselgren Ida  2001  S 02  BI5401  25 m     
35  316  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m     
36  421  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m     
 
Gren 18, 200m Frisim Po 11år 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 1:45.76 2005-03-13 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:46.12 2009-01-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
272  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  2:43.20   
263  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  2:43.52   
395  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  2:50.85   
239  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  2:54.03   
125  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  3:00.46   
400  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  3:00.76   
405  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m  3:01.52   
372  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  3:02.88   
198  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  50 m  3:04.11   
10  195  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  50 m  3:07.36   
11  342  Arnell Eskil  2001  SKENE SIM  AK9501  25 m  3:10.38   
12  270  Schiöler Felix  2001  MASS  AI1901  25 m  3:11.00   
13  386  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m  3:27.18   
14  426  de Paaz Edwin  2001  GÖTEBORG  AO9301  25 m  3:28.77   
15  374  Einarsson Jonathan  2001  VARBERG  AQ4101  25 m  3:28.91   
16  346  Eriksson-Hemberg Albin  2001  SKENE SIM  AI0701  25 m  3:29.73   
17  370  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  3:35.44   
18  119  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m     
19  302  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m     
20  309  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m     
21  317  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m     
22  368  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m     
23  396  Gustafsson Simon  2001  ÅSUNDEN  AH9101  25 m     
 
Gren 19, 100m Fjärilsim Fl 12år 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 59.17 1997-04-17 
Distriktrekord Juniorer: Miranda Bånnsgård (1992) 59.96 2011-04-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  1:17.46   
373  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:19.17   
102  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:20.61   
379  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:22.56   
276  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:22.73   
257  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:23.24   
357  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:25.05   
87  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:26.13   
375  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:26.58   
10  429  Svensson Kajsa  2000  TROLLHÄTTA  BD0600  25 m  1:28.77   
11  380  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:29.70   
12  189  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:31.65   
13  176  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:33.29   
14  401  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  1:35.07   
15  43  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:35.21   
16  126  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  50 m  1:36.45   
17  246  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:36.72   
18  172  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:37.20   
19  88  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  1:38.35   
20  118  Sturve Näslund Lovisa  2000  GÖTEBORG  BD0200  50 m  1:42.14   
21  49  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m     
22  170  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m     
23  323  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m     
 
Gren 20, 100m Fjärilsim Po 12år 
Distriktrekord Seniorer: David Larsson (1989) 52.81 2011-11-24 
Distriktrekord Juniorer: Erik Andersson (1984) 52.88 2003-12-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:08.26   
266  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:12.13   
281  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:13.31   
113  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:18.03   
199  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:21.57   
318  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  1:24.02   
418  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:24.48   
278  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:27.20   
92  Emilsson Love  2000  GÖTEBORG  AS2900  25 m     
10  138  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m     
11  414  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m     
 
Gren 21, 50m Fjärilsim Fl 11år 
Distriktrekord Seniorer: Miranda Bånnsgård (1992) 26.96 2011-11-25 
Distriktrekord Juniorer: Miranda Bånnsgård (1992) 26.96 2011-11-25 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  50 m  36.28   
365  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  38.17   
389  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  38.20   
264  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  39.76   
331  Nyman Emelie  2001  SK 1970  AM0801  25 m  40.90   
186  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  41.03   
217  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  42.06   
224  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  42.13   
294  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  42.47   
10  273  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  50 m  42.77   
11  419  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  43.01   
12  146  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  44.38   
13  159  Zoraja Emma  2001  KUNGÄLV  BH2201  25 m  45.41   
14  142  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA  BI6801  25 m  46.12   
15  219  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  46.23   
16  299  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  47.32   
17  171  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  47.38   
18  268  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m  47.63   
19  402  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  48.86   
20  410  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  49.63   
21  215  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  49.67   
22  364  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  49.75   
23  64  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  53.92   
24  62  Sjöblom Alwa  2001  ELFSBORG  BE3201  25 m     
25  90  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m     
26  105  Liljenberg Sara  2001  GÖTEBORG  BH8401  25 m     
27  107  Mickelsson Emma  2001  GÖTEBORG  BJ7801  25 m     
28  112  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m     
29  190  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m     
30  253  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m     
31  343  Bengtsson Molly  2001  SKENE SIM  BL5401  25 m     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Po 11år 
Distriktrekord Seniorer: David Larsson (1989) 23.85 2011-11-27 
Distriktrekord Juniorer: Erik Andersson (1984) 24.39 2003-03-14 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
239  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  38.59   
263  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  50 m  39.83   
120  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  40.01   
272  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  40.25   
396  Gustafsson Simon  2001  ÅSUNDEN  AH9101  25 m  41.41   
198  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  41.78   
400  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  42.05   
250  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  43.55   
370  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  44.08   
10  115  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  44.55   
11  405  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m  44.79   
12  395  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  44.92   
13  195  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  46.43   
14  116  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  50 m  46.75   
15  109  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  47.15   
16  125  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  49.42   
17  386  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m  49.80   
18  346  Eriksson-Hemberg Albin  2001  SKENE SIM  AI0701  25 m  51.95   
19  345  Engström David  2001  SKENE SIM  AM1701  25 m  52.06   
20  122  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m     
21  270  Schiöler Felix  2001  MASS  AI1901  25 m     
22  372  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m     
23  426  de Paaz Edwin  2001  GÖTEBORG  AO9301  25 m     
24  430  Westerlund-Karlsson Albin  2001  TROLLHÄTTA  AK6301  25 m     
 
Gren 23, 100m Ryggsim Fl 12år 
Distriktrekord Seniorer: Elin Harnebrandt (1988) 1:02.14 2007-04-29 
Distriktrekord Juniorer: Elin Harnebrandt (1988) 1:02.14 2007-04-29 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:12.94   
305  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:14.38   
55  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:17.11   
232  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:20.06   
257  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:20.43   
373  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:20.73   
72  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:21.22   
102  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:21.46   
87  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:21.71   
10  276  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:22.10   
11  96  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:22.92   
12  310  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:25.52   
13  43  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:26.81   
14  375  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:26.83   
15  164  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:26.97   
16  401  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  1:27.06   
17  246  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:27.59   
18  323  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  1:27.70   
19  380  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:27.92   
20  11  Carlsson Therese  2000  ALE  BB0600  25 m  1:28.21   
21  379  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:30.29   
22  357  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:30.57   
23  242  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:31.26   
24  126  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  25 m  1:33.66   
25  234  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:34.80   
26  252  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:35.48   
27  170  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  1:36.07   
28  247  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  1:37.63   
29  191  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m  1:38.56   
30  226  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:38.80   
31  53  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:39.00   
32  218  Dahlqvist Evelina  2000  LYSEKIL SS  AO0600  25 m  1:39.95   
33  314  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:41.11   
34  235  Ericsson Alma  2000  MASS  AZ1800  25 m  1:41.28   
35  388  Vaara Majja  2000  VARBERG  BL9400  25 m  1:43.33   
36  313  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m  1:44.09   
37  94  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m  1:44.22   
38  98  Hellberg Sofia  2000  GÖTEBORG  BL7600  25 m  1:45.46   
39  425  Rowlands Leia  2000  ALINGSÅS  BD6600  25 m  1:46.18   
40  204  Ögren Moa  2000  SK LAXEN  BM4400  25 m  1:47.69   
41  376  Hedström Julia  2000  VARBERG  AP6400  25 m  1:48.80   
42  104  Köhler Agnes  2000  GÖTEBORG  BL8600  25 m  1:52.11   
43  307  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m  1:54.24   
44  312  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  50 m  1:58.21   
45  183  Lindblad Zabrina  2000  SK LAXEN  BM6200  25 m  1:59.94   
46  404  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m  2:02.99   
47  47  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  25 m     
48  52  Kurtovic Sabina  2000  ELFSBORG  BF8400  25 m     
49  73  Zargaran Maedeh  2000  ELFSBORG  BM0600  25 m     
50  166  Cadjo Nicole  2000  SK LAXEN  BN3200  25 m     
51  173  Gustafsson Dagny  2000  SK LAXEN  BM8200  25 m     
 
Gren 24, 100m Ryggsim Po 12år 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 53.42 2009-12-12 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 53.42 2009-12-12 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
266  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:12.34   
58  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:14.27   
168  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:14.49   
394  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:17.14   
414  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:18.71   
35  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  1:24.04   
113  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:24.51   
418  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:24.60   
33  Vandija Alexander  2000  ALINGSÅS  AL5900  25 m  1:26.28   
10  129  Dauvergne Vincent  2000  KUNGSBACKA  AU2700  25 m  1:26.61   
11  151  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  1:27.84   
12  137  Lemos Thaler Alexander  2000  KUNGSBACKA  AR5500  25 m  1:27.91   
13  318  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  50 m  1:28.20   
14  199  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:28.71   
15  381  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:28.94   
16  20  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  1:29.64   
17  397  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  1:30.90   
18  24  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:34.18   
19  416  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  1:35.62   
20  233  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  50 m  1:36.56   
21  306  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  1:36.84   
22  138  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  1:37.10   
23  280  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m  1:38.89   
24  311  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  1:39.64   
25  39  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  1:40.24   
26  106  Linder Oscar  2000  GÖTEBORG  AU8700  25 m  1:40.63   
27  192  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  1:43.96   
28  300  Cvjetkovic Marko  2000  S 02  AQ8900  25 m  1:45.63   
29  296  Bengtsson Hampus  2000  S 02  AT7700  25 m  1:45.75   
30  114  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m  1:46.07   
31  193  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  50 m  1:46.22   
32  356  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  1:49.97   
33  385  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  1:52.35   
34  187  Nowak Dominik  2000  SK LAXEN  AV9300  25 m  2:05.41   
35  97  Gardine Archie  2000  GÖTEBORG  AU9700  25 m     
36  101  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  25 m     
37  417  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m     
 
Gren 25, 100m Ryggsim Fl 11år 
Distriktrekord Seniorer: Elin Harnebrandt (1988) 1:02.14 2007-04-29 
Distriktrekord Juniorer: Elin Harnebrandt (1988) 1:02.14 2007-04-29 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:18.10   
264  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:18.92   
32  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  1:25.08   
224  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:27.68   
294  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:27.89   
365  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  1:28.00   
389  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:31.84   
149  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  1:31.99   
89  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  1:32.04   
10  220  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  1:32.12   
11  175  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  1:32.73   
12  273  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:32.91   
13  419  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  1:34.63   
14  308  Hasselgren Ida  2001  S 02  BI5401  25 m  1:36.88   
15  268  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m  1:39.72   
16  331  Nyman Emelie  2001  SK 1970  AM0801  25 m  1:40.16   
17  299  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:40.22   
18  402  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:40.65   
19  215  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  1:40.73   
20  364  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:41.49   
21  377  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  25 m  1:42.59   
22  277  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  25 m  1:42.62   
23  410  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  1:44.53   
24  155  Löfdahl Amanda  2001  KUNGÄLV  AQ0201  25 m  1:45.25   
25  223  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  50 m  1:45.43   
26  112  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  1:47.60   
27  214  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  1:52.67   
28  190  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  1:55.57   
29  50  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m  1:55.94   
30  107  Mickelsson Emma  2001  GÖTEBORG  BJ7801  25 m  1:56.41   
31  90  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:57.87   
32  316  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  2:06.18   
33  382  Karlsson Sara  2001  VARBERG  AX3401  50 m  2:10.69   
34  407  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  50 m  2:19.31   
35  67  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m     
36  68  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m     
37  180  Kristiansson Moa  2001  SK LAXEN  BJ3401  25 m     
38  219  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m     
39  303  Djurberg Michelle  2001  S 02  BJ4801  25 m     
40  337  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m     
41  343  Bengtsson Molly  2001  SKENE SIM  BL5401  25 m     
42  403  Ejdestig Tindra  2001  UDDEVALLA  BK3401  25 m     
43  420  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m     
44  421  Tallberg Nora  2001  UDDEVALLA  BH0201  25 m     
 
Gren 26, 100m Ryggsim Po 11år 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 53.42 2009-12-12 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 53.42 2009-12-12 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
272  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:21.57   
395  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  1:24.34   
115  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  1:27.45   
263  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  50 m  1:28.25   
239  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:29.68   
370  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  1:30.69   
405  Gunderssen Andreas  2001  UDDEVALLA  AG8101  25 m  1:31.35   
400  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:33.55   
116  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  1:35.34   
10  250  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:37.14   
11  270  Schiöler Felix  2001  MASS  AI1901  25 m  1:37.24   
12  109  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  1:37.61   
13  125  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  1:40.98   
14  120  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  1:41.13   
15  195  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  50 m  1:44.62   
16  309  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m  1:44.96   
17  372  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  1:45.25   
18  65  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  1:46.49   
19  426  de Paaz Edwin  2001  GÖTEBORG  AO9301  25 m  1:47.06   
20  342  Arnell Eskil  2001  SKENE SIM  AK9501  25 m  1:48.22   
21  386  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m  1:48.76   
22  302  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  1:49.11   
23  122  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m  1:50.31   
24  167  Do Nam  2001  SK LAXEN  AQ2901  25 m  1:52.12   
25  346  Eriksson-Hemberg Albin  2001  SKENE SIM  AI0701  25 m  1:52.30   
26  374  Einarsson Jonathan  2001  VARBERG  AQ4101  25 m  1:57.80   
27  317  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m  1:59.78   
28  368  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m  2:06.13   
29  165  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m     
30  185  Nilsson Måns  2001  SK LAXEN  AR1101  25 m     
31  345  Engström David  2001  SKENE SIM  AM1701  25 m     
32  396  Gustafsson Simon  2001  ÅSUNDEN  AH9101  25 m     
33  430  Westerlund-Karlsson Albin  2001  TROLLHÄTTA  AK6301  25 m     
 
Gren 27, 4X50m Frisim Fl 11-12år 
Distriktrekord Seniorer: Göteborg Sim (1900) 1:42.39 2010-12-02 
Distriktrekord Juniorer: Skövde Simsällskap (1900) 1:44.16 2009-11-26 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
84  Elfsborg Tjejer  2001  ELFSBORG    25 m  2:07.50   
289  Mass Tjejer 1 [2000]  2000  MASS    25 m  2:12.23   
392  Varberg 1  2000  VARBERG    25 m  2:14.24   
205  SK Laxen Damer [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:15.71   
85  Elfsborg Tjejer 2  2000  ELFSBORG    25 m  2:18.45   
86  Elfsborg Tjejer 3  2000  ELFSBORG    25 m  2:19.80   
319  S02  2001  S 02    25 m  2:20.18   
290  Mass Tjejer 2 [2000]  2000  MASS    25 m  2:24.11   
393  Varberg 2  2000  VARBERG    25 m  2:26.23   
10  207  SK Laxen Damer 2 [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:28.00   
11  291  Mass Tjejer 3 [2000]  2000  MASS    25 m  2:32.02   
12  162  Kungälvsim  2000  KUNGÄLV    25 m  2:32.24   
13  210  SK Laxen Damer3 [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:37.00   
14  422  Uddevalla Damer [2000]  2000  UDDEVALLA    25 m  2:37.04   
15  321  S02 Lag 2  2001  S 02    25 m  2:38.78   
16  292  Mass Tjejer 4 [2000]  2000  MASS    25 m  2:43.83   
 
Gren 28, 4X50m Frisim Po 11-12år 
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 1:30.99 2008-11-28 
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 1:31.84 2009-11-29 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
284  Mass Killar 1 [2000]  2000  MASS    25 m  2:10.88   
211  SK Laxen Herrar [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:14.60   
37  Alingsås Herrar [2000]  2000  ALINGSÅS    25 m  2:15.64   
285  Mass Killar 2 [2000]  2000  MASS    25 m  2:22.88   
424  Uddevalla Herrar [2000]  2000  UDDEVALLA    25 m  2:22.90   
390  Varberg  2000  VARBERG    25 m  2:25.01   
319  S02  2001  S 02    25 m  2:26.23   
79  Elfsborg Killar  2001  ELFSBORG    25 m  2:32.50   
213  SK Laxen Herrar 2 [2000]  2000  SK LAXEN    25 m  2:42.00   
 
Gren 29, 25m Fjärilsim Fl 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
387  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  21.65   
Zanderau Willma  2003  MARIESTAD  AB7203  25 m  21.96   
351  Skoglund Emelia  2003  SKENE SIM  AB4603  25 m  22.48   
179  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  22.91   
367  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  23.09   
352  Åstedt Sofia  2003  SKENE SIM  AF1403  25 m  24.63   
295  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  24.97   
147  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  25.10   
359  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  25.15   
10  200  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  25.62   
11  354  Bodebring Tuva  2003  TROLLHÄTTA  AM5203  25 m  25.97   
12  194  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  26.28   
13  350  Persson Sofie  2004  SKENE SIM  AB5804  25 m  27.19   
14  45  Danielsson Marissa  2003  ELFSBORG  AM5803  25 m  27.89   
15  17  Olsson Josefin  2003  ALE  AE3403  25 m  29.17   
16  182  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  36.56   
 
Gren 30, 25m Fjärilsim Po 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
197  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  19.50   
271  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  20.51   
14  Hansson Eskil  2003  ALE  AA6903  25 m  23.57   
427  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m  28.95   
156  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  25 m  32.66   
177  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m     
383  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m     
 
Gren 31, 25m Fjärilsim Fl 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
111  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  16.93   
341  Apelqvist Tove  2002  SKENE SIM  AO6802  25 m  17.84   
202  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  17.99   
184  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  18.15   
201  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  18.24   
265  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  18.94   
103  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  19.60   
413  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  19.70   
163  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  20.47   
10  362  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  20.80   
11  196  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  20.84   
12  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  20.87   
13  348  Lidbom Nora  2002  SKENE SIM  AP0202  25 m  20.91   
14  124  Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m  21.17   
15  140  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  21.19   
16  358  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  21.20   
17  229  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  21.63   
18  188  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  21.71   
19  398  Odd Elsa  2002  ÅSUNDEN  AE4602  25 m  21.95   
20  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  22.04   
21  10  Carlsson Jennie  2002  ALE  AJ6202  25 m  22.27   
22  225  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  22.47   
23  100  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  22.67   
24  324  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  25 m  22.78   
25  366  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  23.19   
26  29  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  23.24   
27  93  Emilsson Smilla  2002  GÖTEBORG  AW5402  25 m  23.50   
28  251  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  24.03   
29  371  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  24.62   
30  203  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  24.63   
31  18  Stranne Molly  2002  ALE  AN3602  25 m  25.12   
32  91  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  25.15   
33  108  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  26.46   
34  99  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AZ4602  25 m     
35  117  Starrost Elma  2002  GÖTEBORG  AZ3602  25 m     
36  178  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m     
37  244  Gunnarsson Wilma  2002  MASS  AW9402  25 m     
38  245  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m     
39  329  Meissner Hilda  2002  SK 1970  AT3402  25 m     
40  339  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m     
41  355  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m     
42  415  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m     
 
Gren 32, 25m Fjärilsim Po 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
216  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  18.33   
174  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  18.48   
406  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  19.03   
326  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  21.32   
279  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  21.93   
181  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN  AL1702  25 m  22.59   
152  Johansson Simon  2002  KUNGÄLV  AC8702  25 m  23.42   
369  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  24.08   
34  Vandija Christoffer  2002  ALINGSÅS  AB2902  25 m  24.44   
10  63  Skoog Nilsson Jonathan  2002  ELFSBORG  AG8702  25 m  24.59   
11  360  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  25.11   
12  153  Karlsson Edvin  2002  KUNGÄLV  AE7302  25 m  26.00   
13  431  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m  26.23   
14  27  Lindmark Arvid  2002  ALINGSÅS  AB3902  25 m  31.21   
15  38  Alstéus Daniel  2002  ELFSBORG  AG0902  25 m     
16  46  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  25 m     
17  61  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  AG4902  25 m     
18  110  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m     
19  121  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m     
20  135  Johansson Isac  2002  KUNGSBACKA  AL7302  25 m     
21  169  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m     
22  258  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m     
23  338  Trobbiani Samuel  2002  SK 1970  AO4102  25 m     
 
Gren 33, 50m Bröstsim Fl 9år o y 
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 30.54 2009-11-07 
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 31.01 2008-12-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
367  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  50.62   
352  Åstedt Sofia  2003  SKENE SIM  AF1403  25 m  52.44   
Zanderau Willma  2003  MARIESTAD  AB7203  25 m  52.84   
256  Lindhé Elsa  2003  MASS  AC3403  25 m  52.96   
42  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  54.56   
351  Skoglund Emelia  2003  SKENE SIM  AB4603  25 m  55.38   
327  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  55.64   
200  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  58.75   
387  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  59.63   
10  261  Nordfors Emma  2003  MASS  AK5403  25 m  1:00.10   
11  354  Bodebring Tuva  2003  TROLLHÄTTA  AM5203  25 m  1:00.32   
12  295  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  1:00.82   
13  22  Esborn Emilia  2003  ALINGSÅS  AP7403  25 m  1:01.04   
14  12  Dahlberg Annie  2003  ALE  AO5603  25 m  1:01.67   
15  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m  1:02.15   
16  66  Svenneby Emma  2003  ELFSBORG  AN4203  25 m  1:02.28   
17  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  1:02.31   
18  412  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  1:02.71   
19  384  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  50 m  1:03.21   
20  17  Olsson Josefin  2003  ALE  AE3403  25 m  1:03.40   
21  45  Danielsson Marissa  2003  ELFSBORG  AM5803  25 m  1:04.37   
22  51  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  1:04.98   
23  304  Fagerström Ester  2003  S 02  AI3603  25 m  1:05.88   
24  230  Carlswärd Emma  2003  MASS  AA0803  25 m  1:05.96   
25  179  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  1:06.16   
26  194  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  1:06.84   
27  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  1:08.06   
28  428  Persson Klara  2005  SK 1970  AB7405  25 m  1:10.38   
29  182  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  1:11.85   
30  16  Johansson Nora  2004  ALE  AA7404  25 m  1:12.02   
31  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m  1:14.16   
32  359  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:16.09   
33  23  Gustavsson Tuva  2004  ALINGSÅS  AF5604  25 m     
34  26  Källberg Wilma  2003  ALINGSÅS  AQ3403  25 m     
35  28  Ranch Isabelle  2004  ALINGSÅS  AF6804  25 m     
36  56  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG    25 m     
37  69  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m     
38  71  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m     
39  145  Gedeck Klara  2003  KUNGÄLV  AR0803  25 m     
40  147  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m     
41  158  Tjernström Nellie  2003  KUNGÄLV  AU4403  25 m     
42  237  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  25 m     
43  322  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m     
44  325  Hörder Matilda  2004  SK 1970  AH5604  25 m     
45  336  Stenberg Linnea  2003  SK 1970  AN5203  25 m     
46  349  Nilsson Astrid  2003  SKENE SIM  AR5803  25 m     
47  350  Persson Sofie  2004  SKENE SIM  AB5804  25 m     
 
Gren 34, 50m Bröstsim Po 9år o y 
Distriktrekord Seniorer: Isak Ladeborn (1988) 28.28 2008-11-30 
Distriktrekord Juniorer: Isak Ladeborn (1988) 28.28 2008-11-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
271  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  52.41   
197  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  52.78   
275  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  59.55   
231  Dahlgren Hugo  2003  MASS  AE8903  25 m  59.56   
267  Petersson Viggo  2003  MASS  AF3103  25 m  1:00.81   
177  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  1:01.97   
274  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  1:02.40   
249  Iséni Elliot  2003  MASS  AF1103  25 m  1:02.55   
328  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  1:04.09   
10  240  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  25 m  1:06.98   
11  383  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  1:08.44   
12  14  Hansson Eskil  2003  ALE  AA6903  25 m  1:09.05   
13  25  Klebom Hampus  2004  ALINGSÅS  AC4504  25 m     
14  41  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m     
15  156  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  25 m     
16  344  Cervin Benjamin  2004  SKENE SIM  AA5504  25 m     
17  347  Lidbom Max  2004  SKENE SIM  AC0104  25 m     
18  427  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m     
 
Gren 35, 50m Bröstsim Fl 10år 
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 30.54 2009-11-07 
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 31.01 2008-12-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  43.59   
111  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  45.36   
362  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  45.86   
413  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  46.67   
341  Apelqvist Tove  2002  SKENE SIM  AO6802  25 m  47.13   
Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  48.07   
91  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  48.58   
103  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  48.83   
108  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  49.43   
10  184  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  50 m  49.63   
11  202  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  50 m  50.24   
12  18  Stranne Molly  2002  ALE  AN3602  25 m  50.58   
13  201  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  50.72   
14  196  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  50.75   
15  117  Starrost Elma  2002  GÖTEBORG  AZ3602  25 m  51.39   
16  366  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  51.48   
17  358  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  51.83   
18  140  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  52.06   
19  348  Lidbom Nora  2002  SKENE SIM  AP0202  25 m  52.16   
20  163  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  52.22   
21  265  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  52.79   
22  251  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  52.81   
23  93  Emilsson Smilla  2002  GÖTEBORG  AW5402  25 m  52.94   
24  178  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  53.06   
25  371  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  53.18   
26  40  Askengren Cajsa  2002  ELFSBORG  AO5802  25 m  53.43   
27  124  Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m  53.53   
28  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  53.57   
29  100  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  53.69   
30  408  Johansson Jensen Felicia  2002  UDDEVALLA  AZ0802  25 m  53.74   
31  329  Meissner Hilda  2002  SK 1970  AT3402  25 m  54.18   
32  225  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  55.19   
33  315  Novakovic Alexandra  2002  S 02  AL1202  25 m  56.15   
34  203  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  56.21   
35  99  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AZ4602  25 m  56.36   
36  228  Brink Mathilda  2002  MASS  AT9402  25 m  56.82   
37  244  Gunnarsson Wilma  2002  MASS  AW9402  25 m  56.90   
38  229  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  57.67   
39  29  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  58.31   
40  19  Svensson Linnea  2002  ALE  AG9602  25 m  58.63   
41  150  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m  58.73   
42  260  Matic Anja  2002  MASS  AT5602  25 m  59.35   
43  245  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  59.91   
44  144  Gabrielsson Hanna  2002  KUNGÄLV  AV5602  25 m  1:00.26   
45  340  Wiss Lovisa  2002  SK 1970  AZ6202  50 m  1:00.52   
46  355  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  1:00.57   
47  298  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  1:01.30   
48  398  Odd Elsa  2002  ÅSUNDEN  AE4602  25 m  1:01.75   
49  415  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  1:01.75   
50  70  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  1:05.23   
51  31  Sandberg Clara  2002  ALINGSÅS  BA6602  25 m     
52  128  Björkman Ebba  2002  KUNGSBACKA    25 m     
53  136  Jönsson Anna  2002  KUNGSBACKA    25 m     
54  154  Lindström Hanna  2002  KUNGÄLV  BD4202  25 m     
55  227  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  25 m     
56  330  Mårtensson Hanna  2002  SK 1970  AT6602  25 m     
57  334  Qvist Tilda  2002  SK 1970  AO2102  25 m     
58  339  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m     
 
Gren 36, 50m Bröstsim Po 10år 
Distriktrekord Seniorer: Isak Ladeborn (1988) 28.28 2008-11-30 
Distriktrekord Juniorer: Isak Ladeborn (1988) 28.28 2008-11-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  50 m  46.77   
216  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  47.27   
279  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  48.98   
152  Johansson Simon  2002  KUNGÄLV  AC8702  25 m  49.71   
169  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m  52.19   
326  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  52.71   
406  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  53.13   
123  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  54.37   
369  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  50 m  54.66   
10  30  Ryberg Kristoffer  2002  ALINGSÅS  AD2102  25 m  54.95   
11  57  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  55.16   
12  378  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  55.60   
13  297  Berger Jacob  2002  S 02  AB3502  25 m  55.86   
14  34  Vandija Christoffer  2002  ALINGSÅS  AB2902  25 m  56.46   
15  61  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  AG4902  25 m  56.91   
16  360  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  57.62   
17  181  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN  AL1702  25 m  58.91   
18  153  Karlsson Edvin  2002  KUNGÄLV  AE7302  25 m  59.04   
19  46  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  25 m  1:01.11   
20  27  Lindmark Arvid  2002  ALINGSÅS  AB3902  25 m  1:01.83   
21  121  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  1:04.25   
22  431  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m  1:05.05   
23  409  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  1:08.87   
24  63  Skoog Nilsson Jonathan  2002  ELFSBORG  AG8702  25 m  1:15.72   
25  38  Alstéus Daniel  2002  ELFSBORG  AG0902  25 m     
26  60  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m     
27  110  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m     
28  135  Johansson Isac  2002  KUNGSBACKA  AL7302  25 m     
29  248  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m     
30  258  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m     
31  301  Derik Andrej  2002  S 02  AK9302  25 m     
32  338  Trobbiani Samuel  2002  SK 1970  AO4102  25 m     
 
Gren 37, 50m Frisim Fl 9år o y 
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 24.37 2009-12-13 
Distriktrekord Juniorer: Anna Rosén (1994) 25.52 2011-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
387  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  40.47   
200  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  42.87   
Zanderau Willma  2003  MARIESTAD  AB7203  25 m  43.12   
367  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  43.48   
179  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  44.14   
351  Skoglund Emelia  2003  SKENE SIM  AB4603  25 m  44.77   
230  Carlswärd Emma  2003  MASS  AA0803  25 m  46.20   
295  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  46.93   
352  Åstedt Sofia  2003  SKENE SIM  AF1403  25 m  47.10   
10  256  Lindhé Elsa  2003  MASS  AC3403  25 m  47.14   
11  17  Olsson Josefin  2003  ALE  AE3403  25 m  47.35   
12  147  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  49.00   
13  327  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  50.44   
14  194  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  51.14   
15  182  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  52.06   
16  237  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  25 m  52.57   
17  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  54.38   
18  304  Fagerström Ester  2003  S 02  AI3603  25 m  54.57   
19  359  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  54.61   
20  42  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  54.92   
21  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m  55.49   
22  384  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  55.85   
23  261  Nordfors Emma  2003  MASS  AK5403  25 m  56.35   
24  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  56.40   
25  28  Ranch Isabelle  2004  ALINGSÅS  AF6804  25 m  56.61   
26  12  Dahlberg Annie  2003  ALE  AO5603  25 m  57.98   
27  354  Bodebring Tuva  2003  TROLLHÄTTA  AM5203  25 m  59.09   
28  412  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  1:00.04   
29  45  Danielsson Marissa  2003  ELFSBORG  AM5803  25 m  1:02.98   
30  66  Svenneby Emma  2003  ELFSBORG  AN4203  25 m  1:03.69   
31  13  Hansson Emmy  2004  ALE  AA6404  25 m  1:08.41   
32  16  Johansson Nora  2004  ALE  AA7404  25 m  1:11.98   
33  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m     
34  22  Esborn Emilia  2003  ALINGSÅS  AP7403  25 m     
35  23  Gustavsson Tuva  2004  ALINGSÅS  AF5604  25 m     
36  26  Källberg Wilma  2003  ALINGSÅS  AQ3403  25 m     
37  51  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m     
38  56  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG    25 m     
39  69  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m     
40  71  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m     
41  145  Gedeck Klara  2003  KUNGÄLV  AR0803  25 m     
42  158  Tjernström Nellie  2003  KUNGÄLV  AU4403  25 m     
43  325  Hörder Matilda  2004  SK 1970  AH5604  25 m     
44  335  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m     
45  336  Stenberg Linnea  2003  SK 1970  AN5203  25 m     
46  349  Nilsson Astrid  2003  SKENE SIM  AR5803  25 m     
47  350  Persson Sofie  2004  SKENE SIM  AB5804  25 m     
48  428  Persson Klara  2005  SK 1970  AB7405  25 m     
 
Gren 38, 50m Frisim Po 9år o y 
Distriktrekord Seniorer: Mathias Hageneier (1980) 22.04 2008-11-29 
Distriktrekord Juniorer: Robin Andréasson (1988) 22.44 2008-11-29 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
197  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  35.49   
271  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  40.66   
177  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  42.35   
275  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  43.08   
14  Hansson Eskil  2003  ALE  AA6903  25 m  44.09   
267  Petersson Viggo  2003  MASS  AF3103  25 m  47.85   
363  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  49.05   
240  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  25 m  49.58   
274  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  50.14   
10  231  Dahlgren Hugo  2003  MASS  AE8903  25 m  51.02   
11  249  Iséni Elliot  2003  MASS  AF1103  25 m  54.04   
12  222  Abrahamsson Mathias  2003  MASS  AG7303  25 m  59.72   
13  25  Klebom Hampus  2004  ALINGSÅS  AC4504  25 m     
14  41  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m     
15  156  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  25 m     
16  157  Stolevski Daniel  2003  KUNGÄLV  AG5703  25 m     
17  328  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m     
18  344  Cervin Benjamin  2004  SKENE SIM  AA5504  25 m     
19  347  Lidbom Max  2004  SKENE SIM  AC0104  25 m     
20  427  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m     
 
Gren 39, 50m Frisim Fl 10år 
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 24.37 2009-12-13 
Distriktrekord Juniorer: Anna Rosén (1994) 25.52 2011-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  31.76   
184  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  33.94   
341  Apelqvist Tove  2002  SKENE SIM  AO6802  25 m  34.20   
111  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  34.24   
201  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  35.06   
188  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  35.94   
Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  36.32   
196  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  37.18   
413  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  37.54   
10  103  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  38.03   
11  362  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  38.47   
12  348  Lidbom Nora  2002  SKENE SIM  AP0202  25 m  39.02   
13  358  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  39.14   
14  178  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  39.27   
15  398  Odd Elsa  2002  ÅSUNDEN  AE4602  25 m  39.43   
16  202  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  39.53   
17  140  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  39.91   
18  108  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  40.47   
19  100  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  50 m  40.97   
20  18  Stranne Molly  2002  ALE  AN3602  25 m  41.32   
21  91  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  41.34   
22  251  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  41.42   
23  124  Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m  41.45   
24  371  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  42.10   
25  93  Emilsson Smilla  2002  GÖTEBORG  AW5402  25 m  42.30   
26  203  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  42.32   
27  265  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  42.45   
28  225  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  42.53   
29  324  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  25 m  43.32   
30  329  Meissner Hilda  2002  SK 1970  AT3402  25 m  43.44   
31  117  Starrost Elma  2002  GÖTEBORG  AZ3602  25 m  43.74   
32  10  Carlsson Jennie  2002  ALE  AJ6202  25 m  43.97   
33  229  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  44.02   
34  163  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  44.08   
35  150  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m  44.13   
36  144  Gabrielsson Hanna  2002  KUNGÄLV  AV5602  25 m  44.62   
37  244  Gunnarsson Wilma  2002  MASS  AW9402  25 m  44.83   
38  366  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  45.50   
39  315  Novakovic Alexandra  2002  S 02  AL1202  25 m  46.14   
40  29  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  47.07   
41  228  Brink Mathilda  2002  MASS  AT9402  25 m  47.32   
42  355  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  47.83   
43  415  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  47.94   
44  298  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  48.25   
45  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  48.26   
46  408  Johansson Jensen Felicia  2002  UDDEVALLA  AZ0802  25 m  50.19   
47  40  Askengren Cajsa  2002  ELFSBORG  AO5802  25 m  50.23   
48  260  Matic Anja  2002  MASS  AT5602  25 m  51.11   
49  245  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  55.09   
50  31  Sandberg Clara  2002  ALINGSÅS  BA6602  25 m     
51  70  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m     
52  128  Björkman Ebba  2002  KUNGSBACKA    25 m     
53  136  Jönsson Anna  2002  KUNGSBACKA    25 m     
54  154  Lindström Hanna  2002  KUNGÄLV  BD4202  25 m     
55  227  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  25 m     
56  334  Qvist Tilda  2002  SK 1970  AO2102  25 m     
 
Gren 40, 50m Frisim Po 10år 
Distriktrekord Seniorer: Mathias Hageneier (1980) 22.04 2008-11-29 
Distriktrekord Juniorer: Robin Andréasson (1988) 22.44 2008-11-29 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  34.22   
216  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  37.95   
57  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  38.29   
181  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN  AL1702  25 m  38.61   
152  Johansson Simon  2002  KUNGÄLV  AC8702  25 m  39.19   
406  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  39.22   
369  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  39.92   
279  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  40.37   
258  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  40.44   
10  297  Berger Jacob  2002  S 02  AB3502  25 m  40.44   
11  34  Vandija Christoffer  2002  ALINGSÅS  AB2902  25 m  40.85   
12  169  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m  40.96   
13  326  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  41.36   
14  153  Karlsson Edvin  2002  KUNGÄLV  AE7302  25 m  42.61   
15  431  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m  43.26   
16  121  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  43.62   
17  30  Ryberg Kristoffer  2002  ALINGSÅS  AD2102  25 m  44.13   
18  123  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  44.42   
19  135  Johansson Isac  2002  KUNGSBACKA  AL7302  25 m  45.00   
20  248  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  45.65   
21  360  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  45.86   
22  110  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m  46.57   
23  63  Skoog Nilsson Jonathan  2002  ELFSBORG  AG8702  25 m  48.96   
24  409  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  49.33   
25  301  Derik Andrej  2002  S 02  AK9302  25 m  49.38   
26  38  Alstéus Daniel  2002  ELFSBORG  AG0902  25 m  50.28   
27  378  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  25 m  54.69   
28  27  Lindmark Arvid  2002  ALINGSÅS  AB3902  25 m     
29  46  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  25 m     
30  60  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m     
 
Gren 41, 4X50m Medley Fl 10år o y 
Distriktrekord Seniorer: Göteborg Sim (1900) 1:50.12 2009-11-28 
Distriktrekord Juniorer: Mölndals ASS (1900) 1:56.50 2011-02-05 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  SK Laxen Damer [2002]  2002  SK LAXEN    25 m  2:48.48   
391  Varberg  2002  VARBERG    25 m  3:05.39   
208  SK Laxen Damer 2 [2002]  2002  SK LAXEN    25 m  3:06.00   
Lag 1 Mariestads SS  2002  MARIESTAD    25 m  3:23.05   
282  Mass Flickor 1 [2002]  2002  MASS    25 m  3:23.25   
283  Mass Flickor 2 [2002]  2002  MASS    25 m  3:24.53   
75  Elfsborg Damer [2002]  2002  ELFSBORG    25 m  3:30.00   
361  Trollhätta Damer [2002]  2002  TROLLHÄTTA    25 m  3:54.57   
76  Elfsborg Damer 2 [2002]  2002  ELFSBORG    25 m  3:55.00   
10  353  Skene Sim Damer [2002]  2002  SKENE SIM    25 m     
 
Gren 42, 4X50m Medley Po 10år o y 
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 1:39.71 2005-03-10 
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 1:39.71 2009-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
212  SK Laxen Herrar [2002]  2002  SK LAXEN    25 m  2:54.77   
287  Mass Pojkar 1 [2002]  2002  MASS    25 m  3:34.29   
82  Elfsborg Pojkar 2 [2002]  2002  ELFSBORG    25 m  3:36.00   
80  Elfsborg Pojkar 1 [2002]  2002  ELFSBORG    25 m  4:00.00   
288  Mass Pojkar 2 [2002]  2002  MASS    25 m     
391  Varberg  2002  VARBERG    25 m     
 
Gren 43, 100m Medley Fl 9år o y 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 1:01.03 1997-01-26 
Distriktrekord Juniorer: Louise Karlsson (1974) 1:01.61 1991-12-08 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
367  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  1:49.50   
179  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  1:54.16   
147  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  1:55.12   
200  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  1:58.08   
387  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  1:58.90   
351  Skoglund Emelia  2003  SKENE SIM  AB4603  25 m  2:01.31   
45  Danielsson Marissa  2003  ELFSBORG  AM5803  25 m     
194  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m     
295  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m     
10  352  Åstedt Sofia  2003  SKENE SIM  AF1403  25 m     
 
Gren 44, 100m Medley Po 9år o y 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 55.72 2005-02-19 
Distriktrekord Juniorer: Fredrich Risebrandt (1992) 56.31 2011-11-24 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
197  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  1:41.74   
271  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  1:48.54   
177  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  1:49.95   
156  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  25 m  2:12.54   
14  Hansson Eskil  2003  ALE  AA6903  25 m     
427  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m     
 
Gren 45, 100m Medley Fl 10år 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 1:01.03 1997-01-26 
Distriktrekord Juniorer: Louise Karlsson (1974) 1:01.61 1991-12-08 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:25.05   
184  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:26.52   
201  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:27.34   
111  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:30.60   
341  Apelqvist Tove  2002  SKENE SIM  AO6802  25 m  1:32.11   
413  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  1:35.34   
202  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:36.50   
178  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:36.59   
103  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:39.82   
10  196  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:39.96   
11  140  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  1:42.58   
12  362  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  1:42.86   
13  358  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  1:43.25   
14  265  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  1:44.25   
15  251  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  1:44.35   
16  225  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  1:47.34   
17  229  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  1:48.39   
18  348  Lidbom Nora  2002  SKENE SIM  AP0202  25 m  1:48.67   
19  366  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  1:49.73   
20  124  Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m  1:54.81   
21  203  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:55.87   
22  188  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:56.25   
23  371  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  2:04.44   
24  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m     
25  18  Stranne Molly  2002  ALE  AN3602  25 m     
26  19  Svensson Linnea  2002  ALE  AG9602  25 m     
27  93  Emilsson Smilla  2002  GÖTEBORG  AW5402  25 m     
28  100  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m     
29  108  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m     
30  117  Starrost Elma  2002  GÖTEBORG  AZ3602  25 m     
31  163  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m     
32  324  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  25 m     
33  339  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m     
34  355  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m     
35  415  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m     
 
Gren 46, 100m Medley Po 10år 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 55.72 2005-02-19 
Distriktrekord Juniorer: Fredrich Risebrandt (1992) 56.31 2011-11-24 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  1:34.01   
279  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  1:34.91   
326  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  1:40.03   
406  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  1:40.74   
169  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m  1:44.68   
152  Johansson Simon  2002  KUNGÄLV  AC8702  25 m  1:47.74   
369  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  1:49.26   
57  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  1:52.63   
153  Karlsson Edvin  2002  KUNGÄLV  AE7302  25 m  1:59.34   
10  360  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  1:59.91   
11  431  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m  2:08.59   
12  38  Alstéus Daniel  2002  ELFSBORG  AG0902  25 m     
13  121  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m     
14  181  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN  AL1702  25 m     
15  216  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m     
16  258  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m     
 
Gren 47, 50m Ryggsim Fl 9år o y 
Distriktrekord Seniorer: Claire Vilshed (1980) 28.49 2011-11-26 
Distriktrekord Juniorer: Elin Harnebrandt (1988) 29.02 2007-11-25 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
387  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  47.54   
367  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  49.00   
200  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  50.65   
Zanderau Willma  2003  MARIESTAD  AB7203  25 m  51.29   
51  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  51.38   
237  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  25 m  52.71   
352  Åstedt Sofia  2003  SKENE SIM  AF1403  25 m  53.32   
295  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  53.57   
230  Carlswärd Emma  2003  MASS  AA0803  25 m  53.58   
10  261  Nordfors Emma  2003  MASS  AK5403  25 m  53.68   
11  179  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  25 m  54.75   
12  182  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  55.40   
13  351  Skoglund Emelia  2003  SKENE SIM  AB4603  25 m  55.56   
14  42  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  55.70   
15  327  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  50 m  59.13   
16  13  Hansson Emmy  2004  ALE  AA6404  25 m  1:00.72   
17  384  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  1:01.92   
18  359  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:02.20   
19  194  Schriever-Abeln Maja  2003  SK LAXEN  AR3203  25 m  1:02.62   
20  304  Fagerström Ester  2003  S 02  AI3603  25 m  1:05.83   
21  354  Bodebring Tuva  2003  TROLLHÄTTA  AM5203  25 m  1:08.52   
22  45  Danielsson Marissa  2003  ELFSBORG  AM5803  25 m  1:08.87   
23  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m     
24  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m     
25  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m     
26  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m     
27  22  Esborn Emilia  2003  ALINGSÅS  AP7403  25 m     
28  23  Gustavsson Tuva  2004  ALINGSÅS  AF5604  25 m     
29  26  Källberg Wilma  2003  ALINGSÅS  AQ3403  25 m     
30  56  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG    25 m     
31  71  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m     
32  145  Gedeck Klara  2003  KUNGÄLV  AR0803  25 m     
33  147  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m     
34  158  Tjernström Nellie  2003  KUNGÄLV  AU4403  25 m     
35  256  Lindhé Elsa  2003  MASS  AC3403  25 m     
36  322  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m     
37  349  Nilsson Astrid  2003  SKENE SIM  AR5803  25 m     
38  350  Persson Sofie  2004  SKENE SIM  AB5804  25 m     
39  412  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m     
 
Gren 48, 50m Ryggsim Po 9år o y 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 25.43 2009-11-27 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 25.43 2009-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
197  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  39.46   
14  Hansson Eskil  2003  ALE  AA6903  25 m  48.53   
271  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  49.53   
275  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  51.87   
240  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  25 m  56.18   
177  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  50 m  57.69   
274  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  1:01.14   
25  Klebom Hampus  2004  ALINGSÅS  AC4504  25 m     
41  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m     
10  156  Löfdahl Oscar  2004  KUNGÄLV  AA0504  25 m     
11  157  Stolevski Daniel  2003  KUNGÄLV  AG5703  25 m     
12  222  Abrahamsson Mathias  2003  MASS  AG7303  25 m     
13  231  Dahlgren Hugo  2003  MASS  AE8903  25 m     
14  249  Iséni Elliot  2003  MASS  AF1103  25 m     
15  267  Petersson Viggo  2003  MASS  AF3103  25 m     
16  328  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m     
17  344  Cervin Benjamin  2004  SKENE SIM  AA5504  25 m     
18  347  Lidbom Max  2004  SKENE SIM  AC0104  25 m     
19  427  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m     
 
Gren 49, 50m Ryggsim Fl 10år 
Distriktrekord Seniorer: Claire Vilshed (1980) 28.49 2011-11-26 
Distriktrekord Juniorer: Elin Harnebrandt (1988) 29.02 2007-11-25 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  37.59   
111  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  39.19   
201  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  39.45   
341  Apelqvist Tove  2002  SKENE SIM  AO6802  25 m  41.67   
Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  41.71   
413  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  42.58   
103  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  43.14   
196  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  50 m  43.93   
184  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  44.77   
10  178  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  45.37   
11  188  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  45.85   
12  358  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  45.91   
13  265  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  46.66   
14  202  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  46.78   
15  140  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  46.79   
16  348  Lidbom Nora  2002  SKENE SIM  AP0202  25 m  47.12   
17  229  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  47.18   
18  225  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  47.32   
19  251  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  48.31   
20  124  Törnblad Matilda  2002  SK GÖTENE  AV0602  25 m  48.80   
21  150  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m  49.29   
22  362  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  49.55   
23  93  Emilsson Smilla  2002  GÖTEBORG  AW5402  25 m  49.90   
24  117  Starrost Elma  2002  GÖTEBORG  AZ3602  25 m  50.06   
25  163  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  50.25   
26  203  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  51.25   
27  108  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  52.18   
28  228  Brink Mathilda  2002  MASS  AT9402  25 m  52.55   
29  371  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  53.13   
30  366  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  25 m  53.16   
31  298  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  53.58   
32  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  54.46   
33  100  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  54.50   
34  355  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  54.64   
35  40  Askengren Cajsa  2002  ELFSBORG  AO5802  25 m  55.28   
36  144  Gabrielsson Hanna  2002  KUNGÄLV  AV5602  25 m  56.03   
37  260  Matic Anja  2002  MASS  AT5602  25 m  56.72   
38  315  Novakovic Alexandra  2002  S 02  AL1202  25 m  57.16   
39  245  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  25 m  57.59   
40  415  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  58.89   
41  408  Johansson Jensen Felicia  2002  UDDEVALLA  AZ0802  25 m  59.49   
42  70  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  1:00.59   
43  18  Stranne Molly  2002  ALE  AN3602  25 m  1:07.15   
44  19  Svensson Linnea  2002  ALE  AG9602  25 m     
45  31  Sandberg Clara  2002  ALINGSÅS  BA6602  25 m     
46  136  Jönsson Anna  2002  KUNGSBACKA    25 m     
47  154  Lindström Hanna  2002  KUNGÄLV  BD4202  25 m     
48  334  Qvist Tilda  2002  SK 1970  AO2102  25 m     
 
Gren 50, 50m Ryggsim Po 10år 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 25.43 2009-11-27 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 25.43 2009-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  43.43   
326  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  44.04   
369  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  46.30   
258  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  25 m  46.56   
406  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  46.77   
57  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  47.22   
297  Berger Jacob  2002  S 02  AB3502  25 m  48.61   
153  Karlsson Edvin  2002  KUNGÄLV  AE7302  25 m  49.11   
34  Vandija Christoffer  2002  ALINGSÅS  AB2902  25 m  50.03   
10  152  Johansson Simon  2002  KUNGÄLV  AC8702  25 m  50.23   
11  121  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  50.63   
12  279  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  50.69   
13  181  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN  AL1702  25 m  51.34   
14  169  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m  51.50   
15  248  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  25 m  51.75   
16  431  Lundberg Alexander  2002  TROLLHÄTTA  AG5302  25 m  52.12   
17  360  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  54.34   
18  46  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  25 m  54.65   
19  30  Ryberg Kristoffer  2002  ALINGSÅS  AD2102  25 m     
20  60  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m     
21  61  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  AG4902  25 m     
22  63  Skoog Nilsson Jonathan  2002  ELFSBORG  AG8702  25 m     
23  110  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m     
24  123  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m     
25  135  Johansson Isac  2002  KUNGSBACKA  AL7302  25 m     
26  301  Derik Andrej  2002  S 02  AK9302  25 m     
27  378  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  25 m     
28  409  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m     
 
Gren 51, 4X50m Frisim Fl 10år o y 
Distriktrekord Seniorer: Göteborg Sim (1900) 1:42.39 2010-12-02 
Distriktrekord Juniorer: Skövde Simsällskap (1900) 1:44.16 2009-11-26 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  SK Laxen Damer [2002]  2002  SK LAXEN    25 m  2:22.12   
208  SK Laxen Damer 2 [2002]  2002  SK LAXEN    25 m  2:43.00   
391  Varberg  2002  VARBERG    25 m  2:44.52   
282  Mass Flickor 1 [2002]  2002  MASS    25 m  2:50.42   
Lag 2 Mariestads SS  2002  MARIESTAD    25 m  3:02.12   
283  Mass Flickor 2 [2002]  2002  MASS    25 m  3:11.77   
320  S02 Damer [2002]  2002  S 02    25 m  3:15.89   
75  Elfsborg Damer [2002]  2002  ELFSBORG    25 m  3:19.89   
361  Trollhätta Damer [2002]  2002  TROLLHÄTTA    25 m  3:20.67   
10  76  Elfsborg Damer 2 [2002]  2002  ELFSBORG    25 m  3:40.00   
11  160  Kungälv Damer [2002]  2002  KUNGÄLV    25 m  3:45.00   
12  36  Alingsås Damer [2002]  2002  ALINGSÅS    25 m     
13  353  Skene Sim Damer [2002]  2002  SKENE SIM    25 m     
 
Gren 52, 4X50m Frisim Po 10år o y 
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 1:30.99 2008-11-28 
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 1:31.84 2009-11-29 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
212  SK Laxen Herrar [2002]  2002  SK LAXEN    25 m  2:29.28   
287  Mass Pojkar 1 [2002]  2002  MASS    25 m  2:44.55   
82  Elfsborg Pojkar 2 [2002]  2002  ELFSBORG    25 m  2:56.00   
288  Mass Pojkar 2 [2002]  2002  MASS    25 m  3:13.22   
161  Kungälv Herrar [2002]  2002  KUNGÄLV    25 m  3:40.00   
80  Elfsborg Pojkar 1 [2002]  2002  ELFSBORG    25 m  3:50.30   
391  Varberg  2002  VARBERG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  14 november 2012 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  15:36