Deltagarlista Gren 1-74 
 
  Tävling  Vårsimiaden 2011 & Fallracet    Utskriftsdatum  05 maj 2011   
  Tävlingsort  Trollhättan    Utskriftstid  15:48   
  Arrangör  VSSF & Trollhättans SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 maj 2011         
 
 
Gren 1, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
193  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  2:45.53   
37  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  2:47.88   
194  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  2:49.68   
381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  2:51.80   
85  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  2:59.20   
190  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  3:01.28   
317  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  3:01.69   
195  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  3:03.79   
196  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  3:03.86   
10  333  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  3:09.30   
11  84  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  3:12.99   
12  192  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  3:17.37   
13  38  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  3:24.37   
14  313  Söderman Linnéa  1998  ALINGSÅS  AL0298  25 m  3:25.39   
15  363  Alaei Elin  1998  UDDEVALLA  AX7698  25 m  3:27.53   
16  35  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  3:31.78   
17  191  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  3:34.92   
18  34  Behre Ebba  1998  GÖTEBORG    25 m     
19  39  Amiri Victoria  1998  GÖTEBORG    25 m     
20  295  Borg Vendela  1998  SK GÖTENE  AO1698  25 m     
21  324  Persson Maja  1998  SK ALINGSÅ  AK6898  25 m     
22  337  Johansson Elsa  1998  S 02    25 m     
23  36  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
268  Börjesson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  2:41.94   
385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  2:44.06   
198  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  2:44.29   
45  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  2:50.52   
141  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  2:53.67   
197  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  2:53.69   
330  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  2:54.40   
199  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  2:55.55   
164  Velagic Elvir  1998  TROLLHÄTTA  AF2598  25 m  2:56.56   
10  43  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  2:59.95   
11  44  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  3:00.70   
12  47  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  3:01.19   
13  366  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  3:01.36   
14  389  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m  3:09.23   
15  87  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  3:15.19   
16  86  Hellqvist Felix  1998  ELFSBORG  AN5198  25 m  3:27.14   
17  42  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m     
18  41  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  25 m     
19  40  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m     
20  347  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m     
21  46  Andersson Edvin  1998  GÖTEBORG  AT3798  25 m     
 
Gren 3, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
205  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  2:43.26   
54  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  2:46.01   
299  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  2:58.71   
387  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  3:00.76   
365  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  3:01.93   
200  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  3:09.00   
204  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  3:12.86   
135  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  3:13.25   
281  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  3:15.19   
10  33  Kramer Tove  1999  TÖREBODA  AX4699  25 m  3:17.45   
11  202  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  3:18.27   
12  79  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  3:21.33   
13  370  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  3:25.78   
14  49  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  3:27.22   
15  319  Sagré Emma Dimitriou  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  3:29.80   
16  48  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  3:30.71   
17  376  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m  3:32.23   
18  53  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  3:34.65   
19  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  3:35.43   
20  322  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  3:36.35   
21  52  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  3:36.39   
22  55  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  3:40.43   
23  23  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  3:44.40   
24  291  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  3:50.90   
25  58  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  3:59.64   
26  88  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m     
27  51  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m     
28  50  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m     
29  57  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG    25 m     
30  14  Eriksson Caroline  1999  S 77    25 m     
31  59  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG    25 m     
32  180  Nilsson Frida  1999  KUNGÄLV  AZ5699  25 m     
33  323  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m     
34  201  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m     
35  373  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m     
36  56  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 4, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  2:40.14   
209  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  2:56.53   
90  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  3:08.40   
207  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  3:11.47   
157  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  3:12.23   
307  Holgersson Manne  1999  ALINGSÅS  AC1599  25 m  3:21.02   
61  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  3:21.48   
208  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  3:31.69   
60  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  50 m  3:54.19   
10  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m     
11  89  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m     
 
Gren 5, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
132  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:27.63   
148  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:47.16   
160  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:48.64   
134  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  2:48.97   
131  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  2:49.72   
125  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  2:53.79   
126  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  2:54.28   
270  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  2:56.51   
29  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  2:58.74   
10  390  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  3:00.83   
11  162  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  3:02.03   
12  378  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  3:05.27   
13  133  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  3:07.23   
14  326  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  50 m  3:08.63   
15  63  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  3:12.26   
16  152  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m  3:21.71   
17  62  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  3:25.17   
18  64  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  3:26.76   
19  392  Wetterlind Johanna  1997  UDDEVALLA    25 m     
 
Gren 6, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
153  Persson Martin  1992  TROLLHÄTTA  AC2792  25 m  2:16.12   
127  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  2:20.27   
149  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:21.13   
146  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  25 m  2:23.26   
143  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:23.73   
151  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:29.35   
159  Stenberg Ivar  1993  TROLLHÄTTA  AB0593  25 m  2:30.98   
140  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:39.68   
177  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  2:49.08   
10  309  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  2:53.63   
11  294  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  2:54.22   
12  276  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  2:56.92   
13  163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  2:57.59   
14  65  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  2:58.72   
15  371  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  3:04.15   
16  67  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  3:08.02   
17  290  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  3:14.70   
18  66  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  3:16.03   
19  379  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m     
20  300  Runersjö Nils  1995  SK GÖTENE  AZ3595  25 m     
21  31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m     
22  380  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m     
23  169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m     
24  357  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
193  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:25.76   
37  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:27.66   
194  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:29.47   
196  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  1:33.66   
195  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  1:34.83   
84  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:34.83   
316  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:35.11   
324  Persson Maja  1998  SK ALINGSÅ  AK6898  25 m  1:36.25   
190  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:38.19   
10  38  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:38.29   
11  275  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:39.52   
12  35  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  1:40.07   
13  363  Alaei Elin  1998  UDDEVALLA  AX7698  25 m  1:40.36   
14  317  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  1:41.09   
15  211  Löfstrand Matilda  1998  MASS  BD4298  25 m  1:41.20   
16  192  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  1:41.90   
17  68  Phu Vanessa  1998  GÖTEBORG    25 m  1:41.98   
18  210  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  1:42.66   
19  36  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m  1:43.11   
20  39  Amiri Victoria  1998  GÖTEBORG    25 m  1:44.64   
21  295  Borg Vendela  1998  SK GÖTENE  AO1698  25 m  1:45.01   
22  325  Wahlström Elina  1998  SK ALINGSÅ  AO8698  25 m  1:47.81   
23  182  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  1:49.41   
24  212  Björnberg Sofie  1998  MASS  AW9298  25 m  1:49.53   
25  321  Andersson Linn  1998  SK ALINGSÅ  AV6498  25 m  1:51.39   
26  313  Söderman Linnéa  1998  ALINGSÅS  AL0298  25 m  1:53.13   
27  191  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  1:55.07   
28  350  Persson Denise  1998  S 02    25 m  1:55.74   
29  286  Wendel Amy  1998  VÄNERSBORG    25 m  2:00.16   
30  314  Tegstam Emma  1998  ALINGSÅS  BF6698  25 m  2:13.83   
31  34  Behre Ebba  1998  GÖTEBORG    25 m     
32  336  Hammarström Klara  1998  S 02  AW4498  25 m     
33  337  Johansson Elsa  1998  S 02    25 m     
34  352  Sjulander Jennifer  1998  S 02    25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:27.19   
199  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:29.62   
268  Börjesson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  1:29.73   
198  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:30.32   
164  Velagic Elvir  1998  TROLLHÄTTA  AF2598  25 m  1:31.18   
141  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:32.28   
213  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  1:35.25   
44  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:36.22   
330  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:36.25   
10  331  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  50 m  1:36.52   
11  40  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m  1:39.61   
12  389  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m  1:40.35   
13  197  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:41.61   
14  46  Andersson Edvin  1998  GÖTEBORG  AT3798  25 m  1:44.21   
15  42  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m  1:44.27   
16  47  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:44.43   
17  183  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV    25 m  1:44.48   
18  43  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:45.30   
19  353  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:45.41   
20  24  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  1:50.13   
21  185  Hjalmarsson Philip  1998  LIDKÖPING  AS2598  25 m  2:00.18   
22  384  Pettersson Rickard  1998  UDDEVALLA  AS2998  25 m  2:01.02   
23  282  Malm Isak  1998  VÄNERSBORG  AP0998  25 m  2:19.45   
24  86  Hellqvist Felix  1998  ELFSBORG  AN5198  25 m     
25  69  Öfwerman Ruben Gravander  1998  GÖTEBORG    25 m     
26  168  Ahlbin Simon  1998  KUNGÄLV  AR8198  25 m     
 
Gren 9, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
205  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:25.41   
218  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:27.98   
54  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:30.16   
48  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:34.17   
130  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:37.24   
53  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:37.49   
323  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:37.50   
387  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:37.95   
204  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:39.60   
10  201  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:39.76   
11  79  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  1:40.43   
12  370  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:41.03   
13  92  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:41.13   
14  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:41.79   
15  49  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:41.81   
16  322  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:43.16   
17  202  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  1:43.91   
18  51  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  1:44.12   
19  56  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG    25 m  1:44.18   
20  55  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:44.58   
21  91  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m  1:44.79   
22  217  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  1:45.42   
23  52  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:46.35   
24  319  Sagré Emma Dimitriou  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:47.49   
25  184  Andersson Ida  1999  LIDKÖPING  AY7499  25 m  1:48.82   
26  291  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  1:48.94   
27  23  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  1:49.09   
28  215  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m  1:49.16   
29  214  Callderyd Linn  1999  MASS  BA3299  25 m  1:49.64   
30  376  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m  1:50.19   
31  216  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  1:50.94   
32  328  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  50 m  1:51.73   
33  20  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  1:52.93   
34  50  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  50 m  1:53.60   
35  180  Nilsson Frida  1999  KUNGÄLV  AZ5699  25 m  1:54.19   
36  377  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m  1:54.51   
37  144  Lundqvist-Jenc Emilia  1999  TROLLHÄTTA    25 m  1:56.39   
38  59  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG    25 m  1:56.77   
39  373  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  50 m  2:02.69   
40  58  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  2:02.79   
41  154  Pettersson Isabelle  1999  TROLLHÄTTA  BD5499  25 m  2:11.82   
42  129  Faarinen Lovisa  1999  TROLLHÄTTA  BF6299  25 m     
43  158  Stenberg Almina  1999  TROLLHÄTTA    25 m     
44  354  Tonta Pelin  1999  S 02  AT4699  25 m     
45  57  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
209  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:29.03   
220  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:32.71   
96  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:33.71   
207  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  1:36.40   
61  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:37.74   
206  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:38.84   
122  Boban Henrik  1999  TROLLHÄTTA  AP0399  25 m  1:40.25   
89  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  1:41.29   
Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  1:41.99   
10  128  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  1:44.75   
11  Bergman Hugo  1999  S 77  AJ6599  25 m  1:44.94   
12  219  Bergkvist Daniel  1999  MASS  AG7799  25 m  1:47.84   
13  307  Holgersson Manne  1999  ALINGSÅS  AC1599  25 m  1:48.72   
14  90  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:49.90   
15  208  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:50.36   
16  221  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:52.14   
17  95  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:53.48   
18  93  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:53.57   
19  60  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:54.13   
20  186  Pettersson Robin  1999  LIDKÖPING  AI9599  25 m  1:58.52   
21  284  Olsson Rasmus  1999  VÄNERSBORG  AA1999  25 m  2:01.06   
22  178  Lindell Mathias  1999  KUNGÄLV  AN3999  25 m  2:02.38   
23  271  Creutz Viktor  1999  VÄNERSBORG  AO4799  25 m  2:03.24   
24  94  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  50 m  2:06.41   
 
Gren 11, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
132  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:15.11   
131  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:25.48   
390  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  1:26.79   
285  Persson Lisa  1992  VÄNERSBORG  AJ3692  25 m  1:27.36   
126  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  1:27.55   
133  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  1:29.80   
148  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:30.25   
29  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:31.12   
134  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:31.44   
10  125  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:33.65   
11  18  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  1:33.74   
12  378  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  1:33.95   
13  64  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:36.83   
14  152  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m  1:38.00   
15  63  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:39.72   
16  181  Ringqvist Petronella  1997  KUNGÄLV  BO1297  25 m  1:41.11   
17  170  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV    25 m  1:41.98   
18  21  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:48.07   
19  62  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  1:49.49   
20  392  Wetterlind Johanna  1997  UDDEVALLA    25 m     
21  302  Delija Emma  1996  VÄNERSBORG    25 m     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
306  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  25 m  1:10.52   
153  Persson Martin  1992  TROLLHÄTTA  AC2792  25 m  1:10.90   
124  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  1:13.30   
147  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:13.47   
143  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  1:13.89   
151  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  1:15.26   
127  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  1:15.43   
150  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  1:19.17   
294  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  1:21.88   
10  371  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  1:22.95   
11  169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  1:23.22   
12  65  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:31.11   
13  309  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:31.11   
14  300  Runersjö Nils  1995  SK GÖTENE  AZ3595  25 m  1:31.97   
15  290  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  1:34.52   
16  163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  1:35.58   
17  66  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  1:38.32   
18  349  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  1:42.22   
19  31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m  1:50.04   
20  67  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:50.36   
21  380  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m     
22  357  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  25 m     
23  379  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m     
24  159  Stenberg Ivar  1993  TROLLHÄTTA  AB0593  25 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
193  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:06.04   
316  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:06.28   
37  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:07.11   
381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:08.77   
194  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:09.84   
317  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  1:10.84   
85  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:12.93   
190  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:13.07   
333  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:13.35   
10  196  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  1:13.63   
11  210  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  1:14.43   
12  192  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  1:15.05   
13  195  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  1:16.88   
14  313  Söderman Linnéa  1998  ALINGSÅS  AL0298  25 m  1:19.05   
15  211  Löfstrand Matilda  1998  MASS  BD4298  25 m  1:21.01   
16  35  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  1:21.80   
17  38  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:22.66   
18  324  Persson Maja  1998  SK ALINGSÅ  AK6898  25 m  1:24.05   
19  26  Lundgren Felicia  1998  SK 1970  BF5698  25 m  1:24.40   
20  363  Alaei Elin  1998  UDDEVALLA  AX7698  25 m  1:25.07   
21  275  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:26.13   
22  352  Sjulander Jennifer  1998  S 02    25 m  1:27.34   
23  191  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  1:27.88   
24  16  Alvekrans Olivia  1998  SK 1970  BI3698  25 m  1:29.12   
25  350  Persson Denise  1998  S 02    25 m  1:29.44   
26  182  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  1:30.16   
27  212  Björnberg Sofie  1998  MASS  AW9298  25 m  1:30.35   
28  39  Amiri Victoria  1998  GÖTEBORG    25 m  1:31.44   
29  36  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m  1:33.76   
30  295  Borg Vendela  1998  SK GÖTENE  AO1698  25 m  1:39.44   
31  325  Wahlström Elina  1998  SK ALINGSÅ  AO8698  25 m  1:41.25   
32  68  Phu Vanessa  1998  GÖTEBORG    25 m  1:47.91   
33  321  Andersson Linn  1998  SK ALINGSÅ  AV6498  25 m  1:48.05   
34  336  Hammarström Klara  1998  S 02  AW4498  25 m  2:01.08   
35  286  Wendel Amy  1998  VÄNERSBORG    25 m  2:04.29   
36  337  Johansson Elsa  1998  S 02    25 m     
37  34  Behre Ebba  1998  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:03.77   
330  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:05.59   
141  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:06.79   
197  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:07.85   
268  Börjesson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  1:09.46   
199  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:09.49   
45  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:10.64   
385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:11.50   
44  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:11.51   
10  366  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  1:12.45   
11  47  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:12.55   
12  43  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:12.67   
13  353  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:13.40   
14  213  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  1:14.03   
15  87  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:14.95   
16  347  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  50 m  1:14.97   
17  164  Velagic Elvir  1998  TROLLHÄTTA  AF2598  25 m  1:17.53   
18  42  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m  1:18.00   
19  331  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:18.20   
20  46  Andersson Edvin  1998  GÖTEBORG  AT3798  25 m  1:19.05   
21  389  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m  1:21.56   
22  86  Hellqvist Felix  1998  ELFSBORG  AN5198  25 m  1:24.51   
23  41  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  25 m  1:27.09   
24  24  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  1:29.25   
25  40  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m  1:33.87   
26  384  Pettersson Rickard  1998  UDDEVALLA  AS2998  25 m  1:36.78   
27  69  Öfwerman Ruben Gravander  1998  GÖTEBORG    25 m     
28  183  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV    25 m     
29  282  Malm Isak  1998  VÄNERSBORG  AP0998  25 m     
30  168  Ahlbin Simon  1998  KUNGÄLV  AR8198  25 m     
 
Gren 15, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:02.94   
205  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:06.30   
299  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:09.67   
365  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:10.20   
200  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:13.28   
204  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:13.85   
33  Kramer Tove  1999  TÖREBODA  AX4699  25 m  1:14.22   
218  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:14.40   
281  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:14.85   
10  88  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  1:16.84   
11  79  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  1:16.88   
12  319  Sagré Emma Dimitriou  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:16.92   
13  51  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  1:17.46   
14  387  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:17.76   
15  323  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:17.93   
16  322  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:17.97   
17  135  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  1:18.31   
18  202  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  1:19.24   
19  216  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  1:19.77   
20  201  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:19.78   
21  49  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:19.86   
22  48  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:20.66   
23  217  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  1:20.94   
24  92  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:21.14   
25  52  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:21.24   
26  130  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:23.36   
27  215  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m  1:23.66   
28  55  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:23.80   
29  222  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  1:24.05   
30  370  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:24.25   
31  53  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:24.88   
32  328  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  50 m  1:25.78   
33  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:26.09   
34  291  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  1:28.61   
35  376  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m  1:28.85   
36  58  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:29.42   
37  373  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:30.05   
38  56  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG    25 m  1:30.85   
39  214  Callderyd Linn  1999  MASS  BA3299  25 m  1:32.22   
40  23  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  1:33.31   
41  59  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG    25 m  1:34.71   
42  20  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  1:36.34   
43  50  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  50 m  1:39.15   
44  129  Faarinen Lovisa  1999  TROLLHÄTTA  BF6299  25 m  1:45.33   
45  377  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m  1:49.21   
46  14  Eriksson Caroline  1999  S 77    25 m     
47  184  Andersson Ida  1999  LIDKÖPING  AY7499  25 m     
48  346  Moradi Hanna  1999  S 02    25 m     
49  158  Stenberg Almina  1999  TROLLHÄTTA    25 m     
50  144  Lundqvist-Jenc Emilia  1999  TROLLHÄTTA    25 m     
51  57  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 16, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:03.83   
209  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:09.21   
96  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:12.77   
157  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:13.94   
207  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  1:14.12   
Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  1:15.93   
61  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:16.21   
220  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:16.22   
219  Bergkvist Daniel  1999  MASS  AG7799  25 m  1:16.63   
10  94  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:20.48   
11  93  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:20.71   
12  89  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  1:21.07   
13  60  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:21.97   
14  128  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  1:22.05   
15  223  Hayes Alexander  1999  MASS  AG0999  25 m  1:22.31   
16  307  Holgersson Manne  1999  ALINGSÅS  AC1599  25 m  1:22.91   
17  221  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:23.33   
18  122  Boban Henrik  1999  TROLLHÄTTA  AP0399  25 m  1:25.94   
19  208  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:27.03   
20  95  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:28.43   
21  186  Pettersson Robin  1999  LIDKÖPING  AI9599  25 m  1:34.72   
22  311  Lindmark Axel  1999  ALINGSÅS    25 m  1:37.38   
23  Bergman Hugo  1999  S 77  AJ6599  25 m  1:37.56   
24  271  Creutz Viktor  1999  VÄNERSBORG  AO4799  25 m  1:40.03   
25  284  Olsson Rasmus  1999  VÄNERSBORG  AA1999  25 m  1:49.46   
26  344  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  1:51.16   
 
Gren 17, 4X50m Medley Mixed 14 o ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
120  Trollhättans SS Lag1  TROLLHÄTTA    25 m  2:05.00   
115  Trollhättans SS Lag 2  TROLLHÄTTA    25 m  2:10.00   
117  Trollhättans SS Lag 3  TROLLHÄTTA    25 m  2:15.00   
118  Trollhättans SS Lag 4  TROLLHÄTTA    25 m  2:20.00   
119  Trollhättans SS Lag 5  TROLLHÄTTA    25 m  2:25.00   
165  Kss  239  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 18, 4X100m Medley F12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
361  Uddevalla Sim Lag 1  1998  UDDEVALLA    25 m  5:08.00   
226  Mass Lag 1  1992  MASS    25 m  5:11.43   
358  Göteborg Sim 1  GÖTEBORG    25 m  5:12.00   
225  Mass Lag 2  2000  MASS    25 m  5:40.13   
305  Alingsås SLS Tjejer 1  ALINGSÅS    25 m  5:45.30   
224  Mass Lag 3  2000  MASS    25 m  5:48.55   
97  SK Elfsborg Lag 1 Dam  2005  ELFSBORG    25 m  5:52.28   
359  Göteborg Sim 2  GÖTEBORG    25 m  6:00.00   
320  SK Alingså Damer  SK ALINGSÅ    50 m  6:05.38   
10  227  Mass Lag 4  2000  MASS    25 m  6:07.96   
11  360  Göteborg Sim 3  GÖTEBORG    25 m  6:30.00   
12  341  S02 Lag 1  S 02    25 m  6:40.05   
13  112  Trollhättans Simsällskap  TROLLHÄTTA    25 m  7:00.00   
 
Gren 19, 4X100m Medley P12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
229  Mass Lag 1  1991  MASS    25 m  5:02.74   
358  Göteborg Sim 1  GÖTEBORG    25 m  5:03.00   
361  Uddevalla Sim Lag 1  1998  UDDEVALLA    25 m  5:15.00   
228  Mass Lag 2  1990  MASS    25 m  5:23.41   
304  Alingsås SLS Killar 1  ALINGSÅS    25 m  5:30.00   
359  Göteborg Sim 2  GÖTEBORG    25 m  5:33.00   
99  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  5:38.60   
112  Trollhättans Simsällskap  TROLLHÄTTA    25 m  5:40.00   
98  SK Elfsborg Lag 2 Herr  2005  ELFSBORG    25 m  5:49.40   
10  360  Göteborg Sim 3  GÖTEBORG    25 m  5:52.00   
11  341  S02 Lag 1  S 02    25 m  5:53.80   
 
Gren 20, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  5:02.22   
37  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  5:10.59   
194  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  5:11.25   
317  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  5:22.02   
190  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  5:33.06   
193  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  5:33.39   
196  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  5:46.72   
85  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  6:02.06   
38  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  6:15.00   
10  313  Söderman Linnéa  1998  ALINGSÅS  AL0298  25 m  6:20.32   
11  35  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  6:42.42   
12  16  Alvekrans Olivia  1998  SK 1970  BI3698  25 m  6:50.03   
13  295  Borg Vendela  1998  SK GÖTENE  AO1698  25 m  7:53.91   
14  34  Behre Ebba  1998  GÖTEBORG    25 m     
15  36  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m     
 
Gren 21, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  4:59.04   
330  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  5:04.47   
385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  5:12.10   
268  Börjesson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  5:17.99   
197  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  5:18.02   
141  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  5:19.00   
43  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  5:33.54   
199  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  5:39.75   
45  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  5:44.75   
10  366  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  5:45.77   
11  44  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  5:51.32   
12  331  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  6:44.62   
13  24  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  7:04.34   
14  42  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m  7:09.72   
15  389  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m     
16  384  Pettersson Rickard  1998  UDDEVALLA  AS2998  25 m     
17  46  Andersson Edvin  1998  GÖTEBORG  AT3798  25 m     
18  47  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m     
19  41  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  2:20.91   
205  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  2:29.27   
299  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  2:36.74   
204  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  2:40.39   
281  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  2:42.02   
387  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  2:50.08   
365  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  2:51.29   
200  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  2:51.37   
319  Sagré Emma Dimitriou  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  2:54.08   
10  216  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  2:54.58   
11  79  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  2:55.00   
12  92  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  2:55.83   
13  135  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  2:56.85   
14  33  Kramer Tove  1999  TÖREBODA  AX4699  25 m  2:57.85   
15  217  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  2:58.24   
16  218  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  3:00.27   
17  222  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  3:01.09   
18  370  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  3:02.42   
19  202  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  3:06.36   
20  376  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m  3:06.39   
21  322  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  3:06.50   
22  215  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m  3:08.55   
23  49  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  3:08.78   
24  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  3:11.85   
25  23  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  3:19.40   
26  291  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  3:23.65   
27  52  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m     
28  14  Eriksson Caroline  1999  S 77    25 m     
29  377  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m     
30  59  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG    25 m     
31  56  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG    25 m     
32  58  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m     
33  57  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG    25 m     
34  48  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m     
35  51  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m     
36  53  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m     
37  55  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m     
38  373  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m     
39  130  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m     
40  328  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m     
41  50  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m     
 
Gren 23, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  2:20.84   
209  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  2:34.27   
96  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  2:38.33   
90  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:46.23   
207  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  2:46.92   
220  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  2:47.18   
157  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  2:48.62   
61  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  2:59.05   
94  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  3:01.83   
10  93  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  3:10.82   
11  208  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  3:16.76   
12  307  Holgersson Manne  1999  ALINGSÅS  AC1599  25 m  3:27.23   
13  344  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  3:42.80   
14  89  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m     
15  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m     
16  221  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m     
17  60  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m     
 
Gren 24, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
148  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  4:57.91   
131  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  5:13.37   
125  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  5:14.18   
160  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  5:16.71   
162  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  5:29.97   
29  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  5:34.53   
378  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  5:42.76   
390  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  5:53.13   
326  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  5:55.09   
10  64  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  6:03.13   
11  133  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  6:08.08   
12  63  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  6:13.75   
13  62  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  6:16.48   
14  392  Wetterlind Johanna  1997  UDDEVALLA    25 m     
15  13  Svensson Jessica  1997  S 77  AW1297  25 m     
16  21  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m     
 
Gren 25, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  3:59.69   
153  Persson Martin  1992  TROLLHÄTTA  AC2792  25 m  4:14.88   
149  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  4:23.32   
143  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  4:38.62   
151  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  4:43.91   
163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  5:25.26   
349  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  50 m  5:26.70   
65  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  5:30.77   
371  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  5:41.49   
10  67  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  5:58.28   
11  300  Runersjö Nils  1995  SK GÖTENE  AZ3595  25 m  5:59.85   
12  294  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  6:02.74   
13  357  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  50 m  6:13.22   
14  290  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  6:54.45   
15  380  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m     
16  31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m     
17  150  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m     
18  140  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m     
19  379  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m     
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
316  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:18.82   
193  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:19.56   
194  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:20.60   
381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:21.94   
85  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:23.94   
190  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:28.09   
333  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  50 m  1:28.84   
37  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:30.54   
38  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:42.80   
10  191  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  1:44.66   
11  363  Alaei Elin  1998  UDDEVALLA  AX7698  50 m  1:56.39   
12  196  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m     
13  195  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m     
14  192  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m     
 
Gren 27, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:15.95   
385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:17.79   
141  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:18.49   
268  Börjesson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  1:20.78   
164  Velagic Elvir  1998  TROLLHÄTTA  AF2598  25 m  1:21.94   
45  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:23.10   
197  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:24.46   
43  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:26.46   
199  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:31.44   
10  87  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:34.91   
11  47  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:36.24   
12  86  Hellqvist Felix  1998  ELFSBORG  AN5198  25 m  1:47.06   
13  389  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m     
14  366  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m     
15  347  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m     
 
Gren 28, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
205  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  34.24   
54  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  34.99   
51  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  35.09   
299  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  36.53   
201  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  38.52   
323  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  38.53   
387  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  38.94   
14  Eriksson Caroline  1999  S 77    25 m  39.97   
281  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  40.30   
10  319  Sagré Emma Dimitriou  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  41.14   
11  79  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  41.48   
12  88  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  42.03   
13  370  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  42.39   
14  33  Kramer Tove  1999  TÖREBODA  AX4699  25 m  42.48   
15  130  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  50 m  42.52   
16  52  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  44.25   
17  49  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  44.42   
18  202  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  44.53   
19  135  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  44.67   
20  204  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  44.78   
21  48  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  44.95   
22  59  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG    25 m  45.26   
23  322  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  45.68   
24  217  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  47.74   
25  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  47.90   
26  23  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  47.92   
27  56  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG    25 m  48.31   
28  50  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m  48.79   
29  92  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  49.22   
30  53  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  49.26   
31  55  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  49.27   
32  373  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  49.81   
33  376  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m  50.43   
34  20  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  52.53   
35  58  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  53.65   
36  291  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  55.95   
37  215  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m     
38  91  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m     
39  180  Nilsson Frida  1999  KUNGÄLV  AZ5699  25 m     
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  34.55   
209  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  36.05   
61  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  37.16   
Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  38.37   
157  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  39.70   
Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  41.34   
219  Bergkvist Daniel  1999  MASS  AG7799  25 m  43.97   
307  Holgersson Manne  1999  ALINGSÅS  AC1599  25 m  44.02   
207  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  44.51   
10  89  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  45.00   
11  223  Hayes Alexander  1999  MASS  AG0999  25 m  50.08   
12  60  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  53.16   
13  94  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  53.80   
14  284  Olsson Rasmus  1999  VÄNERSBORG  AA1999  25 m  58.02   
15  311  Lindmark Axel  1999  ALINGSÅS    25 m     
16  271  Creutz Viktor  1999  VÄNERSBORG  AO4799  25 m     
17  93  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m     
 
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
132  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:08.81   
125  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:19.68   
134  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:20.31   
160  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:21.56   
162  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  1:28.17   
63  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:30.35   
62  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  1:31.57   
64  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:39.65   
152  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m     
 
Gren 31, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  57.55   
153  Persson Martin  1992  TROLLHÄTTA  AC2792  25 m  59.47   
124  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  1:01.02   
143  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  1:02.03   
146  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  25 m  1:06.12   
149  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  1:06.18   
289  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  1:08.16   
Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  1:10.82   
147  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:10.96   
10  276  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  1:20.57   
11  294  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  1:23.32   
12  357  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  25 m  1:33.31   
13  67  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:33.58   
14  300  Runersjö Nils  1995  SK GÖTENE  AZ3595  25 m  1:36.74   
15  169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m     
16  163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m     
17  349  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m     
18  31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m     
19  159  Stenberg Ivar  1993  TROLLHÄTTA  AB0593  25 m     
 
Gren 32, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:14.14   
316  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:15.41   
193  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:16.55   
194  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:18.39   
381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:20.90   
317  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  1:22.46   
85  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:22.48   
190  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:22.76   
210  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  1:23.14   
10  333  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:25.91   
11  192  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  1:27.43   
12  182  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  1:28.82   
13  195  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  1:29.20   
14  275  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:31.87   
15  191  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  1:31.93   
16  84  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:32.27   
17  35  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  1:33.54   
18  313  Söderman Linnéa  1998  ALINGSÅS  AL0298  25 m  1:35.58   
19  196  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  1:35.67   
20  324  Persson Maja  1998  SK ALINGSÅ  AK6898  25 m  1:38.03   
21  36  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m  1:40.00   
22  38  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:44.42   
23  321  Andersson Linn  1998  SK ALINGSÅ  AV6498  25 m  1:48.02   
24  39  Amiri Victoria  1998  GÖTEBORG    25 m  1:48.80   
25  295  Borg Vendela  1998  SK GÖTENE  AO1698  25 m  1:50.20   
26  16  Alvekrans Olivia  1998  SK 1970  BI3698  25 m  1:50.40   
27  314  Tegstam Emma  1998  ALINGSÅS  BF6698  25 m  1:58.72   
28  68  Phu Vanessa  1998  GÖTEBORG    25 m  2:03.22   
29  34  Behre Ebba  1998  GÖTEBORG    25 m     
30  286  Wendel Amy  1998  VÄNERSBORG    25 m     
31  26  Lundgren Felicia  1998  SK 1970  BF5698  25 m     
32  337  Johansson Elsa  1998  S 02    25 m     
 
Gren 33, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
141  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:11.84   
197  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:15.03   
198  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:15.86   
199  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:16.19   
268  Börjesson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  1:18.31   
330  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:19.08   
43  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:21.33   
213  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  1:22.67   
87  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:22.93   
10  366  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  1:23.06   
11  353  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:23.89   
12  385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:24.13   
13  164  Velagic Elvir  1998  TROLLHÄTTA  AF2598  25 m  1:25.10   
14  45  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:25.73   
15  47  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:27.56   
16  44  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:28.60   
17  42  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m  1:28.60   
18  86  Hellqvist Felix  1998  ELFSBORG  AN5198  25 m  1:28.92   
19  389  Sundström Pontus  1998  UDDEVALLA  AD8398  25 m  1:29.23   
20  46  Andersson Edvin  1998  GÖTEBORG  AT3798  25 m  1:33.38   
21  41  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  25 m  1:38.66   
22  183  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV    25 m  1:39.97   
23  24  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  1:40.16   
24  40  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m  1:40.64   
25  331  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:44.08   
26  384  Pettersson Rickard  1998  UDDEVALLA  AS2998  25 m  1:49.38   
27  282  Malm Isak  1998  VÄNERSBORG  AP0998  25 m     
28  69  Öfwerman Ruben Gravander  1998  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 34, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:11.45   
205  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:15.07   
299  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:20.73   
365  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:22.11   
200  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:22.77   
322  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:24.93   
51  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  1:25.13   
88  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  1:25.36   
52  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:25.89   
10  135  Kalmertun Frida  1999  TROLLHÄTTA  AL0299  25 m  1:27.35   
11  218  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:27.42   
12  281  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:28.15   
13  387  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:28.21   
14  48  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:28.38   
15  222  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  1:28.91   
16  49  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:31.00   
17  201  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:31.04   
18  217  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  1:31.22   
19  204  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:31.83   
20  376  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m  1:32.90   
21  92  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:33.83   
22  53  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:33.94   
23  216  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  1:34.01   
24  203  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:34.30   
25  323  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:35.03   
26  55  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:35.63   
27  79  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  1:36.31   
28  215  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m  1:37.31   
29  58  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:38.80   
30  370  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:38.80   
31  319  Sagré Emma Dimitriou  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:39.35   
32  373  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:41.25   
33  14  Eriksson Caroline  1999  S 77    25 m  1:41.65   
34  20  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  1:43.27   
35  291  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  1:46.49   
36  56  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG    25 m  1:46.79   
37  50  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m  1:46.90   
38  59  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG    25 m  1:51.01   
39  33  Kramer Tove  1999  TÖREBODA  AX4699  50 m  1:51.08   
40  377  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m     
41  57  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 35, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:11.85   
209  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:15.89   
90  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:23.45   
207  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  1:24.88   
96  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:27.30   
Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  1:27.66   
220  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:27.76   
89  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  1:28.97   
94  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:31.72   
10  157  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:31.92   
11  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  1:32.05   
12  221  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:32.27   
13  93  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:33.41   
14  219  Bergkvist Daniel  1999  MASS  AG7799  25 m  1:34.88   
15  60  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:35.26   
16  95  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:36.69   
17  223  Hayes Alexander  1999  MASS  AG0999  25 m  1:38.34   
18  128  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  1:40.16   
19  208  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:41.22   
20  61  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:43.20   
21  311  Lindmark Axel  1999  ALINGSÅS    25 m  1:57.21   
22  344  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  2:00.97   
 
Gren 36, 4X50m Frisim Mixed 14 o ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
113  Trollhättans SS Lag 1  TROLLHÄTTA    25 m  1:50.00   
115  Trollhättans SS Lag 2  TROLLHÄTTA    25 m  1:55.00   
117  Trollhättans SS Lag 3  TROLLHÄTTA    25 m  2:00.00   
165  Kss  239  KUNGÄLV    25 m  2:05.00   
118  Trollhättans SS Lag 4  TROLLHÄTTA    25 m  2:05.00   
119  Trollhättans SS Lag 5  TROLLHÄTTA    25 m  2:10.00   
 
Gren 37, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
226  Mass Lag 1  1992  MASS    25 m  4:35.25   
358  Göteborg Sim 1  GÖTEBORG    25 m  4:36.00   
361  Uddevalla Sim Lag 1  1998  UDDEVALLA    25 m  4:45.00   
305  Alingsås SLS Tjejer 1  ALINGSÅS    25 m  4:50.40   
225  Mass Lag 2  2000  MASS    25 m  4:55.16   
359  Göteborg Sim 2  GÖTEBORG    25 m  5:00.00   
224  Mass Lag 3  2000  MASS    25 m  5:05.60   
97  SK Elfsborg Lag 1 Dam  2005  ELFSBORG    25 m  5:20.01   
227  Mass Lag 4  2000  MASS    25 m  5:21.50   
10  360  Göteborg Sim 3  GÖTEBORG    25 m  5:30.00   
11  320  SK Alingså Damer  SK ALINGSÅ    50 m  5:35.51   
12  341  S02 Lag 1  S 02    25 m  5:35.91   
13  112  Trollhättans Simsällskap  TROLLHÄTTA    25 m  6:10.00   
 
Gren 38, 4X100m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
229  Mass Lag 1  1991  MASS    25 m  4:22.50   
358  Göteborg Sim 1  GÖTEBORG    25 m  4:23.00   
228  Mass Lag 2  1990  MASS    25 m  4:46.82   
361  Uddevalla Sim Lag 1  1998  UDDEVALLA    25 m  4:50.00   
341  S02 Lag 1  S 02    25 m  4:52.16   
359  Göteborg Sim 2  GÖTEBORG    25 m  5:00.00   
99  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    50 m  5:00.09   
112  Trollhättans Simsällskap  TROLLHÄTTA    25 m  5:10.00   
100  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    50 m  5:10.19   
10  230  Mass Lag 3  1990  MASS    25 m  5:18.49   
11  360  Göteborg Sim 3  GÖTEBORG    25 m  5:30.00   
12  12  S 77 Stenungsund  S 77    25 m  5:32.10   
 
Gren 39, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
237  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  18.37   
32  Kramer Linn  2001  TÖREBODA  AD8801  25 m  20.62   
315  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS    25 m  20.77   
101  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  21.05   
173  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  21.25   
327  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  21.31   
70  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG    25 m  22.15   
234  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  22.77   
233  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  23.76   
10  232  Jörstam Elsa  2001  MASS    25 m  23.94   
11  239  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  24.16   
12  235  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  24.20   
13  238  Premmert Ellen  2001  MASS    25 m  24.92   
14  145  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  25.17   
15  155  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  25.27   
16  240  Selborn Johanna  2001  MASS    25 m  26.43   
17  161  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  28.23   
18  292  Andersson Klara  2001  SK GÖTENE  AC6801  25 m  36.14   
19  236  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m     
20  356  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m     
21  231  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m     
22  172  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV    25 m     
23  329  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m     
 
Gren 40, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
364  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  21.13   
71  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  21.26   
383  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  21.38   
Börjesson Markus  2001  S 77    25 m  21.43   
10  Holmdahl Linus  2001  S 77    25 m  22.49   
242  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  22.66   
241  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  23.83   
372  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m     
280  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m     
10  245  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m     
11  244  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m     
12  243  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m     
 
Gren 41, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
335  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  50 m  41.60   
298  Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  41.73   
74  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  42.23   
156  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  42.39   
104  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  42.65   
375  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  42.73   
103  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  43.07   
75  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  43.20   
72  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  44.97   
10  73  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  45.89   
11  246  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  48.59   
12  142  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  50.05   
13  249  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  50.64   
14  248  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  52.08   
15  102  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m  54.18   
16  339  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  50 m  54.38   
17  367  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA  AS7400  25 m  57.96   
18  27  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  1:01.46   
19  251  Lundborg Linnéa  2000  MASS    25 m     
20  82  Ingmarsson Agnes  2000  SKARA SS  AX4400  25 m     
21  76  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m     
22  247  Swegmark Ida  2000  MASS    25 m     
23  250  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m     
24  17  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m     
 
Gren 42, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  35.93   
252  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  39.05   
105  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  40.58   
269  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  40.68   
255  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  46.48   
318  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  46.65   
78  Phu Alex  2000  GÖTEBORG    25 m  49.97   
77  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG    25 m  50.18   
254  Chen Erik  2000  MASS  AD7700  25 m  52.05   
10  28  Olsson Erik  2000  SK 1970  AI5700  25 m  54.23   
 
Gren 43, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
132  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:33.82   
 
Gren 44, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
124  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  2:20.25   
149  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:21.60   
143  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:23.49   
289  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  2:34.12   
151  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:49.06   
276  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  3:02.52   
31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m     
 
Gren 45, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Kramer Linn  2001  TÖREBODA  AD8801  25 m  48.27   
70  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG    25 m  49.16   
237  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  50.52   
232  Jörstam Elsa  2001  MASS    25 m  51.37   
187  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  53.21   
233  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  53.36   
235  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  53.62   
188  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  53.81   
315  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS    25 m  54.82   
10  257  Henriksson Moa  2001  MASS    25 m  55.31   
11  327  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  55.72   
12  239  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  55.83   
13  101  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  56.74   
14  172  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV    25 m  56.77   
15  240  Selborn Johanna  2001  MASS    25 m  57.78   
16  288  Åkerfeldt Viktoria  2001  VÄNERSBORG  AL6201  25 m  57.96   
17  234  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  58.06   
18  256  Reuterberg Linnea  2001  MASS    25 m  59.37   
19  329  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  59.55   
20  368  Börjesson Emilly  2001  UDDEVALLA  AT9601  25 m  1:01.26   
21  293  Assarsson Ella  2001  SK GÖTENE  AA0801  25 m  1:01.68   
22  369  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:01.96   
23  278  Klinth Cassandra  2001  VÄNERSBORG    25 m  1:02.58   
24  356  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  50 m  1:02.93   
25  155  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  1:03.38   
26  292  Andersson Klara  2001  SK GÖTENE  AC6801  25 m  1:04.18   
27  145  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  1:05.14   
28  161  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  1:05.30   
29  174  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV    25 m  1:09.71   
30  106  Källman Jennifer  2001  ELFSBORG    25 m  1:10.14   
31  83  Grahn Elin  2001  SKARA SS  AO8401  25 m  1:10.78   
32  139  Langer Mimmi  2001  TROLLHÄTTA    25 m     
33  273  Creutz Vilma  2001  VÄNERSBORG  AV7201  25 m     
34  231  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m     
35  277  Karlsson Ida  2001  VÄNERSBORG    25 m     
36  236  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m     
37  171  Crosby Keely  2001  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
364  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  47.48   
243  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  49.34   
Börjesson Markus  2001  S 77    25 m  53.21   
242  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  54.12   
71  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  54.22   
272  Creutz Villiam  2002  VÄNERSBORG  AE0902  25 m  54.48   
383  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  54.94   
241  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  55.12   
280  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  56.54   
10  245  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  56.96   
11  244  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  59.41   
12  189  Pettersson Christoffer  2001  LIDKÖPING  AG5501  25 m  1:00.68   
13  107  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  1:05.04   
14  372  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  1:05.49   
15  303  Westerlund-Karlsson Albin  2001  VÄNERSBORG    25 m     
16  310  Lindmark Arvid  2002  ALINGSÅS    25 m     
 
Gren 47, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:37.26   
75  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:38.03   
375  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:40.37   
298  Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:41.31   
109  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:41.65   
274  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  1:42.03   
103  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  50 m  1:45.23   
102  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m  1:45.78   
74  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:50.34   
10  335  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:52.48   
11  339  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:52.92   
12  246  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:53.51   
13  156  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:53.53   
14  110  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:53.70   
15  260  Asserståhl Isabelle  2000  MASS    25 m  1:54.05   
16  259  Karlsson Klara  2000  MASS  AQ1800  25 m  1:56.28   
17  391  Wetterlind Carolina  2000  UDDEVALLA  BB1800  25 m  1:56.83   
18  72  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:57.09   
19  250  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  2:00.88   
20  343  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  2:01.49   
21  258  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  2:01.65   
22  73  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  2:02.41   
23  27  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  2:02.42   
24  138  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  2:05.00   
25  296  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  50 m  2:18.86   
26  76  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m     
27  367  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA  AS7400  25 m     
28  81  Brunberg Linnea  2000  SKARA SS    25 m     
29  82  Ingmarsson Agnes  2000  SKARA SS  AX4400  25 m     
30  108  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m     
31  351  Richardsson Clara  2000  S 02  AI4200  25 m     
32  345  Mathiasson Nicole  2000  S 02  AG1200  25 m     
33  251  Lundborg Linnéa  2000  MASS    25 m     
34  332  Danielsson Tilde  2000  S 02    25 m     
35  279  Kullenberg Alva  2000  VÄNERSBORG    25 m     
36  142  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m     
37  312  Rosenberg Jenni  2000  ALINGSÅS    25 m     
38  301  Nilsson-Dhejne Hanna  2000  VÄNERSBORG  AS4400  25 m     
39  374  Hellberg Klara  2000  UDDEVALLA    25 m     
40  247  Swegmark Ida  2000  MASS    25 m     
41  283  Nilsson-Dhejne Hanna  2000  VÄNERSBORG  AS4400  25 m     
42  338  Johansson Jessica  2000  S 02  AQ8200  25 m     
 
Gren 48, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
252  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:26.15   
386  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:40.28   
253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:40.49   
308  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:54.41   
28  Olsson Erik  2000  SK 1970  AI5700  25 m  1:54.70   
77  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG    25 m  1:55.01   
254  Chen Erik  2000  MASS  AD7700  25 m  1:57.69   
388  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:58.16   
175  Johansson Robin  2000  KUNGÄLV    25 m  2:03.67   
10  340  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  50 m  2:05.01   
11  78  Phu Alex  2000  GÖTEBORG    25 m  2:05.38   
12  382  Lundin Gustav  2000  UDDEVALLA  AL2500  25 m  2:12.47   
13  263  Einarsson Oliver  2000  MASS    25 m     
14  123  Caf Oscar  2000  TROLLHÄTTA  AL5300  25 m     
15  262  Helgesson Nils  2000  MASS  AO1300  25 m     
16  264  Eriksson Harald  2000  MASS    25 m     
17  287  Wendel Carl  2000  VÄNERSBORG  AQ7500  25 m     
18  297  Gustavsson Axel  2000  SK GÖTENE  AO8100  25 m     
19  261  Tiger Emil  2000  MASS    25 m     
 
Gren 49, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
132  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:03.61   
11  Lundgren Olivia  1995  S 77  BE1495  25 m  1:05.17   
148  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:05.54   
121  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  1:05.73   
160  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:06.90   
131  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:07.75   
285  Persson Lisa  1992  VÄNERSBORG  AJ3692  25 m  1:08.27   
22  Helin-Nilsson Hanna  1997  SK 1970  BC2497  25 m  1:08.51   
134  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:08.89   
10  125  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:10.02   
11  270  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:10.46   
12  162  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  1:12.47   
13  19  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  1:13.84   
14  30  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  1:15.92   
15  29  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:15.95   
16  326  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  1:16.28   
17  133  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  1:17.95   
18  152  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m  1:18.25   
19  13  Svensson Jessica  1997  S 77  AW1297  25 m  1:19.28   
20  Benjaminsson Julia  1997  S 77  AV4697  25 m  1:23.03   
21  21  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:23.14   
22  181  Ringqvist Petronella  1997  KUNGÄLV  BO1297  25 m  1:27.55   
23  170  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV    25 m  1:29.62   
24  348  Namuyunga Victoria  1997  S 02    25 m  2:11.43   
25  355  Wesley Alexandra  1997  S 02    25 m     
26  302  Delija Emma  1996  VÄNERSBORG    25 m     
27  136  Kortered Charlotta  1997  TROLLHÄTTA  BJ4897  25 m     
 
Gren 50, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
124  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  55.24   
149  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  56.43   
146  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  25 m  56.79   
143  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  59.53   
151  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  59.92   
25  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  1:00.57   
147  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:01.41   
Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  1:02.00   
Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  1:02.56   
10  140  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  1:03.63   
11  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  1:05.22   
12  289  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  1:08.12   
13  177  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  1:08.15   
14  67  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:08.25   
15  294  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  1:08.84   
16  169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  1:08.94   
17  150  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  1:09.06   
18  300  Runersjö Nils  1995  SK GÖTENE  AZ3595  25 m  1:09.07   
19  80  Lund Erik  1996  VARABYGDEN  AO9596  25 m  1:09.17   
20  163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  1:10.66   
21  290  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  1:20.77   
22  66  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  1:22.83   
23  31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m  1:24.55   
 
Gren 51, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
237  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  35.18   
315  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS    25 m  38.53   
70  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG    25 m  39.20   
101  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  39.45   
15  Eriksson Emma  2001  S 77    25 m  40.56   
327  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  50 m  40.59   
235  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  41.26   
32  Kramer Linn  2001  TÖREBODA  AD8801  25 m  41.57   
233  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  42.23   
10  173  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  42.28   
11  236  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  43.98   
12  232  Jörstam Elsa  2001  MASS    25 m  44.75   
13  239  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  45.04   
14  329  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  45.55   
15  145  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  46.03   
16  257  Henriksson Moa  2001  MASS    25 m  46.66   
17  356  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  50 m  46.87   
18  238  Premmert Ellen  2001  MASS    25 m  46.95   
19  240  Selborn Johanna  2001  MASS    25 m  48.73   
20  179  Löfdahl Amanda  2001  KUNGÄLV  AQ0201  25 m  49.11   
21  155  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  49.45   
22  288  Åkerfeldt Viktoria  2001  VÄNERSBORG  AL6201  25 m  49.87   
23  368  Börjesson Emilly  2001  UDDEVALLA  AT9601  25 m  50.64   
24  231  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  50.80   
25  187  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  51.38   
26  256  Reuterberg Linnea  2001  MASS    25 m  52.12   
27  83  Grahn Elin  2001  SKARA SS  AO8401  25 m  52.70   
28  369  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  52.79   
29  292  Andersson Klara  2001  SK GÖTENE  AC6801  25 m  53.07   
30  161  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  53.16   
31  188  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  53.29   
32  273  Creutz Vilma  2001  VÄNERSBORG  AV7201  25 m  55.64   
33  278  Klinth Cassandra  2001  VÄNERSBORG    25 m  56.88   
34  234  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  57.08   
35  277  Karlsson Ida  2001  VÄNERSBORG    25 m  57.55   
36  293  Assarsson Ella  2001  SK GÖTENE  AA0801  25 m     
37  137  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m     
38  139  Langer Mimmi  2001  TROLLHÄTTA    25 m     
39  106  Källman Jennifer  2001  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 52, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  36.45   
364  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  39.62   
242  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  40.50   
241  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  40.91   
245  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  41.14   
Börjesson Markus  2001  S 77    25 m  41.26   
10  Holmdahl Linus  2001  S 77    25 m  41.91   
383  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  42.62   
280  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  42.74   
10  71  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  43.58   
11  176  Johansson Simon  2002  KUNGÄLV  AC8702  25 m  46.10   
12  189  Pettersson Christoffer  2001  LIDKÖPING  AG5501  25 m  49.54   
13  372  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  49.64   
14  107  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  55.19   
15  272  Creutz Villiam  2002  VÄNERSBORG  AE0902  25 m  57.19   
16  310  Lindmark Arvid  2002  ALINGSÅS    25 m     
17  303  Westerlund-Karlsson Albin  2001  VÄNERSBORG    25 m     
18  244  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m     
 
Gren 53, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:14.66   
298  Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:20.55   
74  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:20.62   
335  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  50 m  1:21.05   
156  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:22.69   
375  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:22.83   
72  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:23.96   
142  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  1:24.32   
274  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  1:25.14   
10  339  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  50 m  1:25.43   
11  103  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:27.69   
12  75  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:27.86   
13  102  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m  1:28.34   
14  73  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  1:28.75   
15  110  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:32.29   
16  343  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  50 m  1:34.33   
17  247  Swegmark Ida  2000  MASS    25 m  1:37.37   
18  246  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:38.60   
19  17  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  1:39.48   
20  27  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  1:44.32   
21  391  Wetterlind Carolina  2000  UDDEVALLA  BB1800  25 m  1:46.45   
22  138  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  1:56.67   
23  312  Rosenberg Jenni  2000  ALINGSÅS    25 m     
24  374  Hellberg Klara  2000  UDDEVALLA    25 m     
25  76  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m     
26  367  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA  AS7400  25 m     
27  351  Richardsson Clara  2000  S 02  AI4200  25 m     
28  345  Mathiasson Nicole  2000  S 02  AG1200  25 m     
29  81  Brunberg Linnea  2000  SKARA SS    25 m     
30  82  Ingmarsson Agnes  2000  SKARA SS  AX4400  25 m     
31  338  Johansson Jessica  2000  S 02  AQ8200  25 m     
32  334  Freidlitz Li  2000  S 02    25 m     
33  108  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m     
34  259  Karlsson Klara  2000  MASS  AQ1800  25 m     
35  109  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m     
36  279  Kullenberg Alva  2000  VÄNERSBORG    25 m     
37  301  Nilsson-Dhejne Hanna  2000  VÄNERSBORG  AS4400  25 m     
38  296  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  25 m     
39  249  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m     
40  260  Asserståhl Isabelle  2000  MASS    25 m     
41  251  Lundborg Linnéa  2000  MASS    25 m     
42  283  Nilsson-Dhejne Hanna  2000  VÄNERSBORG  AS4400  25 m     
43  258  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m     
44  248  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m     
45  332  Danielsson Tilde  2000  S 02    25 m     
 
Gren 54, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:13.87   
105  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:14.65   
269  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:15.70   
252  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:16.22   
386  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:26.17   
318  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  1:26.36   
255  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:29.37   
388  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:31.69   
77  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG    25 m  1:33.42   
10  340  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  50 m  1:35.82   
11  28  Olsson Erik  2000  SK 1970  AI5700  25 m  1:36.28   
12  262  Helgesson Nils  2000  MASS  AO1300  25 m  1:36.46   
13  254  Chen Erik  2000  MASS  AD7700  25 m  1:36.54   
14  78  Phu Alex  2000  GÖTEBORG    25 m  1:51.41   
15  308  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m     
16  263  Einarsson Oliver  2000  MASS    25 m     
17  264  Eriksson Harald  2000  MASS    25 m     
18  265  Fredin Felix  2000  MASS    25 m     
19  123  Caf Oscar  2000  TROLLHÄTTA  AL5300  25 m     
20  382  Lundin Gustav  2000  UDDEVALLA  AL2500  25 m     
 
Gren 55, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Lundgren Olivia  1995  S 77  BE1495  25 m  2:38.40   
148  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:44.90   
21  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  2:53.85   
270  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  2:53.87   
162  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  2:55.20   
160  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:57.57   
326  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  3:07.11   
133  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  3:13.74   
125  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m     
 
Gren 56, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:33.26   
Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  2:36.55   
Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  2:36.68   
80  Lund Erik  1996  VARABYGDEN  AO9596  25 m  2:48.17   
276  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  2:56.32   
163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  3:03.92   
67  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  3:11.02   
 
Gren 57, 4X50m Medley F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  SK Elfsborg Lag 1 Dam  2005  ELFSBORG    25 m  2:44.79   
358  Göteborg Sim 1  GÖTEBORG    25 m  2:46.00   
362  Uddevalla Sim Lag 1  2000  UDDEVALLA    25 m  2:53.00   
226  Mass Lag 1  1992  MASS    25 m  2:54.84   
341  S02 Lag 1  S 02    25 m  3:00.65   
225  Mass Lag 2  2000  MASS    25 m  3:05.46   
359  Göteborg Sim 2  GÖTEBORG    25 m  3:06.00   
111  SK Elfsborg Lag 2 Dam  2005  ELFSBORG    25 m  3:10.09   
224  Mass Lag 3  2000  MASS    50 m  3:11.22   
10  360  Göteborg Sim 3  GÖTEBORG    25 m  3:26.00   
11  114  Trollhättans SS Lag 1  2000  TROLLHÄTTA    25 m  3:40.00   
12  116  Trollhättans SS Lag 2  2000  TROLLHÄTTA    25 m  4:00.00   
13  166  Kungälv D1  160  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 58, 4X50m Medley P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
229  Mass Lag 1  1991  MASS    25 m  2:37.24   
358  Göteborg Sim 1  GÖTEBORG    25 m  2:39.00   
362  Uddevalla Sim Lag 1  2000  UDDEVALLA    25 m  2:51.00   
359  Göteborg Sim 2  GÖTEBORG    25 m  2:59.00   
228  Mass Lag 2  1990  MASS    25 m  3:06.54   
360  Göteborg Sim 3  GÖTEBORG    25 m  3:19.00   
167  Kungälv H1  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 59, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Lundgren Olivia  1995  S 77  BE1495  25 m  2:20.09   
148  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:22.12   
134  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  2:27.08   
160  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:27.14   
131  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  2:28.78   
125  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  2:30.74   
22  Helin-Nilsson Hanna  1997  SK 1970  BC2497  25 m  2:34.23   
19  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  2:38.25   
29  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  2:38.73   
10  162  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  2:40.29   
11  30  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  2:44.39   
12  326  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  2:45.91   
13  21  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  2:49.36   
 
Gren 60, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
149  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:02.52   
124  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  2:02.66   
143  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:08.99   
25  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  2:11.22   
151  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:15.61   
140  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:21.53   
177  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  2:30.61   
80  Lund Erik  1996  VARABYGDEN  AO9596  25 m  2:33.33   
294  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  2:36.48   
10  300  Runersjö Nils  1995  SK GÖTENE  AZ3595  25 m  2:36.84   
11  163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  2:37.24   
12  65  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  2:39.54   
13  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  2:47.03   
14  290  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  2:59.45   
15  169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m     
16  66  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m     
17  31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m     
 
Gren 61, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
237  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:37.14   
315  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS    25 m  1:43.87   
70  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG    25 m  1:44.42   
327  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:45.49   
235  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:47.66   
32  Kramer Linn  2001  TÖREBODA  AD8801  25 m  1:49.02   
101  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:49.06   
233  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:49.60   
239  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:52.09   
10  145  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  2:05.18   
11  161  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  2:10.18   
12  231  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m     
13  155  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m     
14  15  Eriksson Emma  2001  S 77    25 m     
15  234  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m     
16  356  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m     
17  236  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m     
18  292  Andersson Klara  2001  SK GÖTENE  AC6801  25 m     
19  329  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m     
20  232  Jörstam Elsa  2001  MASS    25 m     
 
Gren 62, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:30.84   
Börjesson Markus  2001  S 77    25 m  1:39.82   
242  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:40.40   
10  Holmdahl Linus  2001  S 77    25 m  1:44.20   
241  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:47.66   
245  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:48.52   
71  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  1:52.50   
383  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m     
372  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m     
10  364  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m     
11  280  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m     
12  244  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m     
13  107  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m     
 
Gren 63, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:29.68   
298  Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:29.99   
375  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:32.18   
75  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:32.35   
103  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:33.14   
74  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:35.19   
335  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:36.32   
156  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:36.89   
72  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:37.46   
10  249  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:39.28   
11  246  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:42.87   
12  73  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  1:44.31   
13  102  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m  1:44.82   
14  248  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:47.66   
15  339  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:49.07   
16  259  Karlsson Klara  2000  MASS  AQ1800  25 m  1:49.36   
17  109  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:49.60   
18  27  Olausson Tova  2000  SK 1970  AV4800  25 m  1:57.27   
19  250  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  2:06.26   
20  76  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m     
21  110  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m     
22  138  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m     
23  142  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m     
24  17  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m     
25  258  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m     
26  247  Swegmark Ida  2000  MASS    25 m     
27  266  Ericsson Alma  2000  MASS    25 m     
28  274  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m     
29  296  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  25 m     
30  343  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m     
31  367  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA  AS7400  25 m     
32  374  Hellberg Klara  2000  UDDEVALLA    25 m     
33  260  Asserståhl Isabelle  2000  MASS    25 m     
 
Gren 64, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
252  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:21.52   
253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:24.31   
105  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:28.24   
269  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:28.75   
386  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:39.33   
308  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:41.65   
255  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:42.12   
77  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG    25 m  1:45.77   
78  Phu Alex  2000  GÖTEBORG    25 m  1:55.27   
10  254  Chen Erik  2000  MASS  AD7700  25 m  1:55.97   
11  388  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m     
12  382  Lundin Gustav  2000  UDDEVALLA  AL2500  25 m     
13  262  Helgesson Nils  2000  MASS  AO1300  25 m     
14  265  Fredin Felix  2000  MASS    25 m     
 
Gren 65, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Lundgren Olivia  1995  S 77  BE1495  25 m  1:13.76   
148  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:17.13   
270  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:19.40   
121  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  1:20.19   
131  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:20.76   
160  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:21.97   
162  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  1:24.19   
126  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  1:24.29   
125  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:26.61   
10  21  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:27.26   
11  13  Svensson Jessica  1997  S 77  AW1297  25 m  1:28.92   
12  133  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  1:31.50   
13  152  Palmgren Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX6497  25 m  1:32.47   
14  30  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  1:32.65   
15  Benjaminsson Julia  1997  S 77  AV4697  25 m  1:36.42   
16  302  Delija Emma  1996  VÄNERSBORG    25 m     
17  134  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m     
 
Gren 66, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  1:10.37   
140  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  1:11.12   
Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  1:12.57   
Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  1:15.07   
80  Lund Erik  1996  VARABYGDEN  AO9596  25 m  1:19.00   
177  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  1:20.99   
150  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  1:21.80   
294  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  1:21.83   
300  Runersjö Nils  1995  SK GÖTENE  AZ3595  25 m  1:25.55   
10  163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  1:30.51   
11  31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m  1:30.97   
12  290  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  1:31.26   
13  66  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  1:34.34   
14  65  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:34.52   
 
Gren 67, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
237  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  40.82   
315  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS    25 m  41.90   
327  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  50 m  44.70   
101  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  44.87   
70  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG    25 m  47.23   
15  Eriksson Emma  2001  S 77    25 m  48.26   
235  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  48.73   
356  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  50 m  49.64   
32  Kramer Linn  2001  TÖREBODA  AD8801  25 m  50.79   
10  233  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  51.85   
11  329  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  52.18   
12  239  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  52.28   
13  232  Jörstam Elsa  2001  MASS    25 m  54.14   
14  188  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  54.15   
15  238  Premmert Ellen  2001  MASS    25 m  54.64   
16  293  Assarsson Ella  2001  SK GÖTENE  AA0801  25 m  54.89   
17  368  Börjesson Emilly  2001  UDDEVALLA  AT9601  25 m  55.86   
18  145  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  56.12   
19  256  Reuterberg Linnea  2001  MASS    25 m  57.46   
20  155  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  58.90   
21  83  Grahn Elin  2001  SKARA SS  AO8401  25 m  59.81   
22  292  Andersson Klara  2001  SK GÖTENE  AC6801  25 m  59.94   
23  187  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  1:01.37   
24  288  Åkerfeldt Viktoria  2001  VÄNERSBORG  AL6201  25 m  1:01.39   
25  278  Klinth Cassandra  2001  VÄNERSBORG    25 m  1:01.76   
26  161  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  1:03.03   
27  277  Karlsson Ida  2001  VÄNERSBORG    25 m  1:09.68   
28  234  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  1:11.14   
29  369  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  1:18.96   
30  179  Löfdahl Amanda  2001  KUNGÄLV  AQ0201  25 m     
31  174  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV    25 m     
32  236  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m     
33  231  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m     
34  240  Selborn Johanna  2001  MASS    25 m     
35  106  Källman Jennifer  2001  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 68, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  42.00   
383  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  44.28   
280  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  45.55   
364  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  45.67   
71  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  46.14   
Börjesson Markus  2001  S 77    25 m  46.22   
10  Holmdahl Linus  2001  S 77    25 m  48.21   
242  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  48.73   
245  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  49.53   
10  241  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  51.49   
11  372  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  55.15   
12  310  Lindmark Arvid  2002  ALINGSÅS    25 m     
13  303  Westerlund-Karlsson Albin  2001  VÄNERSBORG    25 m     
14  244  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m     
15  107  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m     
 
Gren 69, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:24.38   
335  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:28.43   
298  Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:29.93   
274  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  1:30.07   
142  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  1:33.11   
75  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:33.38   
375  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:34.95   
103  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:35.27   
73  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  1:35.74   
10  72  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:37.53   
11  74  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:38.39   
12  339  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:42.13   
13  156  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:43.37   
14  110  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:45.27   
15  391  Wetterlind Carolina  2000  UDDEVALLA  BB1800  25 m  2:00.81   
16  109  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m     
17  81  Brunberg Linnea  2000  SKARA SS    25 m     
18  260  Asserståhl Isabelle  2000  MASS    25 m     
19  76  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m     
20  82  Ingmarsson Agnes  2000  SKARA SS  AX4400  25 m     
21  249  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m     
22  17  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m     
23  258  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m     
24  266  Ericsson Alma  2000  MASS    25 m     
25  248  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m     
26  296  Graje Cornelia  2000  SK GÖTENE  AV9400  25 m     
27  301  Nilsson-Dhejne Hanna  2000  VÄNERSBORG  AS4400  25 m     
28  338  Johansson Jessica  2000  S 02  AQ8200  25 m     
29  343  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m     
30  351  Richardsson Clara  2000  S 02  AI4200  25 m     
31  367  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA  AS7400  25 m     
32  374  Hellberg Klara  2000  UDDEVALLA    25 m     
33  246  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m     
 
Gren 70, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
252  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:23.17   
269  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:24.44   
105  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:24.47   
253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:26.64   
386  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:30.09   
77  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG    25 m  1:43.76   
388  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  1:44.40   
78  Phu Alex  2000  GÖTEBORG    25 m  1:53.03   
382  Lundin Gustav  2000  UDDEVALLA  AL2500  25 m     
10  340  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m     
11  308  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m     
12  262  Helgesson Nils  2000  MASS  AO1300  25 m     
13  261  Tiger Emil  2000  MASS    25 m     
14  265  Fredin Felix  2000  MASS    25 m     
15  255  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m     
 
Gren 71, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
132  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:40.19   
131  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  3:07.07   
326  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  3:09.71   
19  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  3:11.51   
133  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  3:12.23   
 
Gren 72, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
306  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  25 m  2:28.17   
143  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:38.13   
147  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:38.26   
151  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:42.71   
150  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  2:56.63   
169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  3:00.15   
294  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  3:04.45   
65  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  3:11.42   
290  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  3:30.49   
10  163  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m     
11  124  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m     
12  66  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m     
13  31  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m     
 
Gren 73, 4X50m Frisim F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  SK Elfsborg Lag 1 Dam  2005  ELFSBORG    25 m  2:21.27   
358  Göteborg Sim 1  GÖTEBORG    25 m  2:23.00   
226  Mass Lag 1  1992  MASS    25 m  2:34.40   
341  S02 Lag 1  S 02    25 m  2:36.78   
362  Uddevalla Sim Lag 1  2000  UDDEVALLA    25 m  2:38.00   
359  Göteborg Sim 2  GÖTEBORG    25 m  2:43.00   
111  SK Elfsborg Lag 2 Dam  2005  ELFSBORG    25 m  2:46.09   
225  Mass Lag 2  2000  MASS    25 m  2:48.22   
224  Mass Lag 3  2000  MASS    25 m  2:56.26   
10  342  S02 Lag 2  S 02    25 m  2:56.55   
11  360  Göteborg Sim 3  GÖTEBORG    25 m  3:03.00   
12  227  Mass Lag 4  2000  MASS    25 m  3:04.05   
13  114  Trollhättans SS Lag 1  2000  TROLLHÄTTA    25 m  3:15.00   
14  116  Trollhättans SS Lag 2  2000  TROLLHÄTTA    25 m  3:40.00   
15  166  Kungälv D1  160  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 74, 4X50m Frisim P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
267  Mass Lag 1  1988  MASS    25 m  2:21.31   
358  Göteborg Sim 1  GÖTEBORG    25 m  2:23.00   
362  Uddevalla Sim Lag 1  2000  UDDEVALLA    25 m  2:41.00   
359  Göteborg Sim 2  GÖTEBORG    25 m  2:43.00   
228  Mass Lag 2  1990  MASS    25 m  2:44.20   
360  Göteborg Sim 3  GÖTEBORG    25 m  3:03.00   
167  Kungälv H1  KUNGÄLV    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.25  Utskriftsdatum  05 maj 2011 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  15:48