Deltagarlista Gren 1-74 
 
  Tävling  Vårsimiaden 2011 & Kraftsimmet    Utskriftsdatum  05 maj 2011   
  Tävlingsort  Laholm    Utskriftstid  14:11   
  Arrangör  VSSF & SS Stimmet         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 maj 2011         
 
 
Gren 1, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  3:01.69   
63  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  3:19.14   
39  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  50 m  3:32.17   
91  Fridriksson Ellen  1998  KUNGSBACKA  AV2698  25 m  3:40.84   
 
Gren 2, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  2:44.54   
92  Gingsjö Erik  1998  KUNGSBACKA  AM0598  25 m  3:18.50   
89  Dittmer Petter  1998  KUNGSBACKA  AR6598  25 m  3:46.52   
109  Zachrisson Jakob  1998  KUNGSBACKA  AR4598  25 m     
11  Petersson Mårten  1998  SS STIMMET  AK8998  25 m     
10  Persson Fabian  1998  SS STIMMET  AS4798  25 m     
 
Gren 3, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  3:10.95   
113  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  3:21.44   
Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m     
 
Gren 4, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  3:04.70   
26  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  3:21.57   
97  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m     
 
Gren 5, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  3:17.70   
104  Rostén Hanna  1997  KUNGSBACKA  BG0897  25 m     
96  Josefsson Maria  1995  KUNGSBACKA  BX1495  25 m     
Aronsson Nelly  1994  SS STIMMET  BS4894  25 m     
 
Gren 6, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:32.87   
103  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:36.03   
91  Fridriksson Ellen  1998  KUNGSBACKA  AV2698  25 m  1:46.73   
30  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  25 m  1:57.38   
Olsson Mikaela  1998  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Petersson Carl  1998  KUNGSBACKA  AS7998  25 m  1:37.54   
10  Persson Fabian  1998  SS STIMMET  AS4798  25 m  1:56.69   
Larsson Måns  1998  SS STIMMET  AQ2398  25 m  2:17.10   
33  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  50 m  2:17.23   
11  Petersson Mårten  1998  SS STIMMET  AK8998  25 m     
 
Gren 9, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m  1:39.77   
113  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:40.02   
50  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:47.82   
87  Ahlberg Moa  1999  KUNGSBACKA  BI9499  25 m  1:50.77   
Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  1:55.29   
61  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:59.65   
25  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  2:00.73   
36  Karlsson Frida  1999  VARBERG    25 m     
31  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  50 m  1:40.11   
99  Lyxell Olle-Theodor  1999  KUNGSBACKA  AG4999  25 m  1:42.90   
110  Örne Oscar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m  1:46.09   
88  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m  1:48.01   
90  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m  1:55.29   
94  Hjält Markus  1999  KUNGSBACKA  AG1999  25 m  1:56.14   
 
Gren 11, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Laurén Alva  1997  VARBERG  BQ0897  25 m  1:33.36   
86  Abrahamsson Iris  1997  KUNGSBACKA  BP5697  25 m  1:36.45   
104  Rostén Hanna  1997  KUNGSBACKA  BG0897  25 m  1:37.88   
52  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  1:38.48   
96  Josefsson Maria  1995  KUNGSBACKA  BX1495  25 m  1:41.60   
101  Pellbjer Tilde  1997  KUNGSBACKA  BP0897  25 m  1:45.53   
 
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Wigert Albin  1997  KUNGSBACKA  AR1597  25 m  1:43.47   
43  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  50 m  1:44.05   
62  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  1:58.21   
 
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:12.89   
39  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  1:18.80   
68  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:21.45   
63  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:25.22   
91  Fridriksson Ellen  1998  KUNGSBACKA  AV2698  25 m  1:26.68   
30  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  50 m  1:41.66   
Olsson Mikaela  1998  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:06.14   
11  Petersson Mårten  1998  SS STIMMET  AK8998  25 m  1:16.05   
102  Petersson Carl  1998  KUNGSBACKA  AS7998  25 m  1:23.23   
89  Dittmer Petter  1998  KUNGSBACKA  AR6598  25 m  1:24.57   
109  Zachrisson Jakob  1998  KUNGSBACKA  AR4598  25 m  1:33.56   
10  Persson Fabian  1998  SS STIMMET  AS4798  25 m  1:38.37   
Larsson Måns  1998  SS STIMMET  AQ2398  25 m  1:41.19   
33  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  50 m  1:46.65   
 
Gren 15, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:16.01   
113  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:17.34   
76  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:17.34   
79  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:18.49   
50  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:27.23   
61  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:28.12   
Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  1:28.38   
93  Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m  1:29.22   
87  Ahlberg Moa  1999  KUNGSBACKA  BI9499  25 m  1:33.54   
10  25  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  1:37.33   
11  31  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m  1:38.70   
12  100  Nordqvist Sanna  1999  KUNGSBACKA    25 m     
13  36  Karlsson Frida  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 16, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:13.61   
72  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:16.24   
26  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:22.46   
95  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  25 m  1:23.24   
88  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m  1:23.86   
21  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  1:25.24   
90  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m  1:26.95   
99  Lyxell Olle-Theodor  1999  KUNGSBACKA  AG4999  25 m  1:27.83   
110  Örne Oscar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m  1:28.49   
10  105  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  1:33.30   
11  107  Thörnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA    25 m  1:33.64   
12  42  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:34.80   
13  94  Hjält Markus  1999  KUNGSBACKA  AG1999  25 m  1:39.79   
 
Gren 18, 4X100m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  SK Laxen Lag 1  1998  SK LAXEN    25 m  5:40.00   
44  Vf Sim  1998  VARBERG    25 m  5:58.00   
 
Gren 19, 4X100m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Kbss Lag Gul  1998  KUNGSBACKA    25 m  6:10.00   
84  Kbss Lag Grön  1998  KUNGSBACKA    25 m  6:15.00   
83  Kbss Lag Blå  1998  KUNGSBACKA    25 m  6:30.00   
 
Gren 20, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  6:29.28   
39  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  6:40.94   
103  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m     
63  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m     
 
Gren 21, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  4:56.14   
89  Dittmer Petter  1998  KUNGSBACKA  AR6598  25 m  6:46.91   
102  Petersson Carl  1998  KUNGSBACKA  AS7998  25 m     
11  Petersson Mårten  1998  SS STIMMET  AK8998  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  2:45.18   
76  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  2:52.71   
79  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  2:56.42   
50  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  3:07.96   
61  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  3:18.84   
93  Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m     
87  Ahlberg Moa  1999  KUNGSBACKA  BI9499  25 m     
25  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m     
Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m     
 
Gren 23, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  2:48.81   
72  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  2:50.91   
21  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  3:08.99   
95  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  25 m  3:16.70   
97  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m  3:17.27   
105  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  3:53.07   
99  Lyxell Olle-Theodor  1999  KUNGSBACKA  AG4999  25 m     
88  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m     
42  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m     
 
Gren 24, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  6:07.16   
101  Pellbjer Tilde  1997  KUNGSBACKA  BP0897  25 m  6:12.37   
96  Josefsson Maria  1995  KUNGSBACKA  BX1495  25 m     
 
Gren 25, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  7:02.30   
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  1:44.89   
91  Fridriksson Ellen  1998  KUNGSBACKA  AV2698  25 m  1:57.47   
 
Gren 27, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:12.27   
92  Gingsjö Erik  1998  KUNGSBACKA  AM0598  25 m  1:35.96   
11  Petersson Mårten  1998  SS STIMMET  AK8998  25 m     
 
Gren 28, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
113  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  39.02   
79  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  39.79   
76  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  40.00   
Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  42.81   
41  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  44.28   
61  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  47.39   
25  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  53.13   
36  Karlsson Frida  1999  VARBERG    25 m     
31  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m     
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
72  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  44.21   
97  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m  48.04   
21  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  52.70   
110  Örne Oscar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m     
107  Thörnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA    25 m     
95  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  25 m     
42  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m     
 
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Aronsson Nelly  1994  SS STIMMET  BS4894  25 m     
 
Gren 32, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:27.32   
68  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:38.19   
63  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:41.31   
91  Fridriksson Ellen  1998  KUNGSBACKA  AV2698  25 m     
30  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  25 m     
Olsson Mikaela  1998  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 33, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Gingsjö Erik  1998  KUNGSBACKA  AM0598  25 m  1:32.83   
109  Zachrisson Jakob  1998  KUNGSBACKA  AR4598  25 m  1:50.25   
33  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  50 m  1:53.24   
Larsson Måns  1998  SS STIMMET  AQ2398  25 m  1:58.38   
11  Petersson Mårten  1998  SS STIMMET  AK8998  25 m     
10  Persson Fabian  1998  SS STIMMET  AS4798  25 m     
 
Gren 34, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:24.05   
79  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:29.12   
76  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  1:35.67   
50  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:36.86   
31  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m  1:47.77   
25  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  1:49.28   
61  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:56.16   
36  Karlsson Frida  1999  VARBERG    50 m  2:05.51   
Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m     
 
Gren 35, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:23.52   
26  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  50 m  1:33.73   
72  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:35.53   
21  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  1:39.26   
107  Thörnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA    25 m  1:41.71   
42  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:42.74   
90  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m  1:45.73   
105  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  1:48.07   
 
Gren 37, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  SK Laxen Lag 1  1998  SK LAXEN    25 m  5:10.00   
44  Vf Sim  1998  VARBERG    25 m  5:12.50   
 
Gren 38, 4X100m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Vf Sim  1998  VARBERG    25 m  5:00.50   
85  Kbss Lag Gul  1998  KUNGSBACKA    25 m  5:40.00   
84  Kbss Lag Grön  1998  KUNGSBACKA    25 m  5:50.00   
83  Kbss Lag Blå  1998  KUNGSBACKA    25 m  6:00.00   
 
Gren 39, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN    25 m  20.58   
47  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  22.00   
13  Stigsson Klara  2001  SS STIMMET  AL0201  25 m  22.58   
59  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN    25 m  23.34   
48  Westman Kajsa  2001  VARBERG    25 m  24.39   
22  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  24.60   
73  Morin Tilde  2002  SK LAXEN    25 m  25.00   
Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  25.97   
66  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN    25 m  26.41   
10  38  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m     
11  37  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m     
12  20  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m     
 
Gren 40, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Alvå Erik  2001  SK LAXEN    25 m  21.87   
58  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN    25 m  22.30   
23  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m     
14  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m     
Massad Rushd  2001  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 41, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  40.42   
34  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  50 m  43.88   
53  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  44.47   
75  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  45.31   
65  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  46.92   
112  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  57.82   
106  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m     
57  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m     
29  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m     
 
Gren 42, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  34.62   
80  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  39.56   
98  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA    25 m     
Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m     
 
Gren 45, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  48.87   
22  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  53.13   
74  Norrman Elin  2001  SK LAXEN    25 m  54.04   
Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  54.89   
13  Stigsson Klara  2001  SS STIMMET  AL0201  25 m  56.78   
32  Gustafsson Pernilla  2001  VARBERG    25 m  58.90   
48  Westman Kajsa  2001  VARBERG    25 m  1:01.32   
82  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN    25 m  1:06.86   
38  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m     
10  37  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m     
11  24  Carlsson Thea  2002  VARBERG    25 m     
12  20  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m     
 
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  53.32   
49  Alvå Erik  2001  SK LAXEN    25 m  53.63   
27  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  50 m  55.18   
23  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  58.27   
Massad Rushd  2001  SS STIMMET    25 m  59.11   
58  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN    25 m  1:00.25   
12  Schuldt David  2002  SS STIMMET    25 m  1:12.95   
Johansson Simon  2003  SS STIMMET  AA9903  25 m  1:28.58   
46  Utter Max  2002  VARBERG    25 m     
 
Gren 47, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:34.87   
53  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  1:43.36   
34  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:47.25   
106  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m  1:47.42   
29  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:47.66   
57  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  2:00.84   
65  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  2:02.99   
56  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN    25 m  2:10.50   
Paulsen Mathilda  2000  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 48, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:32.49   
55  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:32.60   
35  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:46.39   
98  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA    25 m     
45  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m     
Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m     
 
Gren 49, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:16.68   
77  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  1:18.43   
104  Rostén Hanna  1997  KUNGSBACKA  BG0897  25 m  1:19.95   
86  Abrahamsson Iris  1997  KUNGSBACKA  BP5697  25 m  1:20.83   
64  Johansson Caroline  1995  SK LAXEN  BP8895  25 m  1:23.21   
96  Josefsson Maria  1995  KUNGSBACKA  BX1495  25 m  1:24.07   
111  Lidström Jennifer  1997  KUNGSBACKA  BO5897  25 m  1:35.41   
101  Pellbjer Tilde  1997  KUNGSBACKA  BP0897  25 m     
 
Gren 50, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  1:14.28   
108  Wigert Albin  1997  KUNGSBACKA  AR1597  25 m  1:22.11   
67  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:22.14   
 
Gren 51, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  41.31   
13  Stigsson Klara  2001  SS STIMMET  AL0201  25 m  41.67   
59  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN    25 m  42.97   
82  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN    25 m  43.98   
Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  44.82   
22  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  44.86   
74  Norrman Elin  2001  SK LAXEN    25 m  45.14   
78  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN    25 m  47.45   
73  Morin Tilde  2002  SK LAXEN    25 m  48.35   
10  48  Westman Kajsa  2001  VARBERG    25 m  49.80   
11  66  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN    25 m  51.13   
12  38  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m     
13  37  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m     
14  32  Gustafsson Pernilla  2001  VARBERG    25 m     
15  20  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m     
 
Gren 52, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  41.68   
58  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN    25 m  42.63   
49  Alvå Erik  2001  SK LAXEN    25 m  42.83   
Massad Rushd  2001  SS STIMMET    25 m  44.15   
27  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  50 m  45.99   
23  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  51.31   
Johansson Simon  2003  SS STIMMET  AA9903  25 m  1:02.40   
46  Utter Max  2002  VARBERG    25 m     
12  Schuldt David  2002  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 53, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m  1:20.04   
28  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:20.68   
112  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:29.87   
53  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  1:30.35   
34  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:34.72   
65  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:34.75   
75  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:35.20   
57  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:42.18   
29  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m     
10  Paulsen Mathilda  2000  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 54, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:09.64   
80  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:17.25   
35  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:22.90   
45  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  1:36.86   
60  Ivansson Jonathan  2000  SK LAXEN    25 m  1:42.69   
98  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA    25 m     
Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m     
 
Gren 55, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  2:56.62   
77  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  3:09.49   
 
Gren 56, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m     
 
Gren 57, 4X50m Medley F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Vf Sim 1  2000  VARBERG    25 m  2:44.57   
69  SK Laxen Lag 1  2000  SK LAXEN    25 m  2:54.00   
19  Vf Sim 2  2000  VARBERG    25 m  3:02.05   
71  SK Laxen Lag 2  2000  SK LAXEN    25 m  3:15.00   
 
Gren 58, 4X50m Medley P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  SK Laxen Lag 1  2000  SK LAXEN    25 m  2:45.00   
15  Vf Sim  VARBERG    25 m  3:23.86   
 
Gren 59, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
77  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  2:46.39   
51  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  2:49.61   
101  Pellbjer Tilde  1997  KUNGSBACKA  BP0897  25 m  2:52.84   
64  Johansson Caroline  1995  SK LAXEN  BP8895  25 m  2:57.30   
104  Rostén Hanna  1997  KUNGSBACKA  BG0897  25 m  2:57.59   
111  Lidström Jennifer  1997  KUNGSBACKA  BO5897  25 m  3:19.88   
96  Josefsson Maria  1995  KUNGSBACKA  BX1495  25 m     
86  Abrahamsson Iris  1997  KUNGSBACKA  BP5697  25 m     
 
Gren 60, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  50 m  2:55.85   
108  Wigert Albin  1997  KUNGSBACKA  AR1597  25 m  3:14.05   
67  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m     
 
Gren 61, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Stigsson Klara  2001  SS STIMMET  AL0201  25 m  1:44.77   
47  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:46.21   
82  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN    25 m  1:55.41   
22  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:58.19   
48  Westman Kajsa  2001  VARBERG    25 m  2:08.31   
38  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m     
37  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m     
20  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m     
Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m     
 
Gren 62, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Alvå Erik  2001  SK LAXEN    25 m  1:46.08   
58  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN    25 m  1:49.20   
14  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  1:53.44   
23  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m     
Massad Rushd  2001  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 63, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:27.93   
106  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m  1:31.81   
53  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  1:34.67   
29  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:38.72   
65  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:40.58   
34  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:42.54   
75  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:44.53   
112  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:48.74   
57  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m     
 
Gren 64, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:22.29   
80  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:30.40   
35  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:42.97   
Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m  1:49.75   
60  Ivansson Jonathan  2000  SK LAXEN    25 m  1:50.49   
98  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA    25 m     
45  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m     
 
Gren 65, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:24.00   
77  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  1:29.71   
64  Johansson Caroline  1995  SK LAXEN  BP8895  25 m  1:36.65   
111  Lidström Jennifer  1997  KUNGSBACKA  BO5897  25 m     
104  Rostén Hanna  1997  KUNGSBACKA  BG0897  25 m     
101  Pellbjer Tilde  1997  KUNGSBACKA  BP0897  25 m     
86  Abrahamsson Iris  1997  KUNGSBACKA  BP5697  25 m     
40  Laurén Alva  1997  VARBERG  BQ0897  25 m     
 
Gren 66, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  1:24.38   
67  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:33.83   
108  Wigert Albin  1997  KUNGSBACKA  AR1597  25 m     
 
Gren 67, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  48.86   
78  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN    25 m  49.74   
59  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN    25 m  49.99   
13  Stigsson Klara  2001  SS STIMMET  AL0201  25 m  51.25   
47  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  51.53   
Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  53.09   
82  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN    25 m  53.89   
73  Morin Tilde  2002  SK LAXEN    25 m  57.15   
48  Westman Kajsa  2001  VARBERG    25 m  1:00.35   
10  32  Gustafsson Pernilla  2001  VARBERG    25 m  1:02.15   
11  66  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN    25 m  1:03.76   
12  74  Norrman Elin  2001  SK LAXEN    25 m     
13  38  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m     
14  37  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m     
15  20  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m     
 
Gren 68, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Alvå Erik  2001  SK LAXEN    25 m  48.35   
23  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  48.45   
14  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  50.99   
58  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN    25 m  53.24   
Massad Rushd  2001  SS STIMMET    25 m  58.72   
46  Utter Max  2002  VARBERG    25 m     
27  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m     
Johansson Simon  2003  SS STIMMET  AA9903  25 m     
 
Gren 69, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:30.02   
65  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:45.80   
112  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:49.39   
57  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:51.32   
75  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:55.14   
106  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m     
34  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m     
Paulsen Mathilda  2000  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 70, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:22.13   
35  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:40.90   
80  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:42.14   
60  Ivansson Jonathan  2000  SK LAXEN    25 m  1:48.00   
45  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m     
Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m     
 
Gren 71, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Johansson Caroline  1995  SK LAXEN  BP8895  25 m  3:34.34   
96  Josefsson Maria  1995  KUNGSBACKA  BX1495  25 m     
86  Abrahamsson Iris  1997  KUNGSBACKA  BP5697  25 m     
40  Laurén Alva  1997  VARBERG  BQ0897  25 m     
 
Gren 72, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  3:17.71   
 
Gren 73, 4X50m Frisim F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Vf Sim 1  2000  VARBERG    25 m  2:20.27   
69  SK Laxen Lag 1  2000  SK LAXEN    25 m  2:35.00   
18  Vf Sim 2  VARBERG    25 m  2:41.52   
71  SK Laxen Lag 2  2000  SK LAXEN    25 m  2:52.00   
 
Gren 74, 4X50m Frisim P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  SK Laxen Lag 1  2000  SK LAXEN    25 m  2:32.00   
16  Vf Sim  2000  VARBERG    25 m  2:34.47   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.25  Utskriftsdatum  05 maj 2011 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  14:11