Deltagarlista Gren 1-52 
 
  Tävling  Höstsimiaden 2011    Utskriftsdatum  15 november 2011   
  Tävlingsort  Stenungsund    Utskriftstid  10:53   
  Arrangör  VSSF & S77 Stenungsund         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 november 2011         
 
 
Gren 1, 200m Medley Fl 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
266  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  2:53.66   
282  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  2:58.53   
298  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  3:00.26   
148  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  3:05.39   
63  Egecioglu Alisa  1999  GÖTEBORG  BM0499  25 m  3:05.50   
66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  3:08.26   
152  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  3:08.38   
286  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  3:10.01   
28  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  3:13.50   
10  70  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  3:13.53   
11  Dimitriou Sagré Emma  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  3:13.62   
12  168  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  3:15.37   
13  83  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  3:18.41   
14  64  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  3:19.23   
15  92  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  50 m  3:21.60   
16  84  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  3:23.70   
17  80  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  25 m  3:25.91   
18  289  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  3:27.06   
19  141  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  50 m  3:27.94   
20  60  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  3:31.24   
21  85  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  3:34.51   
22  250  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  3:44.99   
23  24  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m     
24  55  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG  BK0699  25 m     
25  112  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m     
26  256  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Po 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  2:49.69   
45  W Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:59.90   
59  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  3:00.93   
142  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  3:02.39   
128  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  3:04.33   
40  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  3:06.91   
78  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  3:07.18   
251  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  3:07.98   
137  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  3:16.59   
10  25  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  3:23.29   
11  31  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  3:27.59   
12  244  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  3:33.24   
13  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  3:37.37   
14  94  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  50 m  3:47.86   
15  103  Thörnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA  AS1199  25 m  3:56.21   
16  102  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m     
17  185  Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m     
18  243  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m     
19  267  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley Fl 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:24.13   
232  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  1:24.51   
253  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:27.93   
208  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:28.63   
46  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:29.03   
54  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:29.04   
291  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:31.14   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:31.47   
129  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:35.17   
10  30  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:36.14   
11  68  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:36.48   
12  257  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:37.73   
13  255  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:38.72   
14  150  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:38.73   
15  163  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:40.66   
16  211  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:41.69   
17  145  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:42.87   
18  258  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:44.15   
19  139  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:46.15   
20  34  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:48.57   
21  136  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:50.02   
22  Olsson Sofia  2000  ALE  AS3400  25 m  1:52.57   
23  140  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  1:53.45   
24  37  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  2:14.57   
25  Johansson Isa  2000  ALE  AK3600  25 m     
26  38  Maksumic Elina  2000  ELFSBORG  AT5800  25 m     
27  39  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m     
28  57  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m     
29  61  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m     
30  123  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m     
31  179  Ahlmark Linnéa  2000  S 77  BG9600  25 m     
32  235  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m     
33  254  Elvesson Tova  2000  VARBERG  BG8600  25 m     
34  283  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m     
 
Gren 4, 100m Medley Po 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
169  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:21.52   
156  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:22.73   
42  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:24.88   
280  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:28.75   
21  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  1:31.86   
73  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:40.31   
12  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:41.19   
114  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  1:41.23   
259  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:41.81   
10  164  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:42.12   
11  269  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  1:45.45   
12  56  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  1:45.77   
13  10  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m     
14  82  Wallerstedt Love  2000  GÖTEBORG  AQ5500  25 m     
15  97  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m     
 
Gren 5, 100m Bröstsim Fl 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:23.17   
146  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:27.45   
298  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:30.72   
66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:31.58   
162  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:32.88   
27  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:34.77   
266  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:35.25   
63  Egecioglu Alisa  1999  GÖTEBORG  BM0499  25 m  1:36.12   
92  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:36.41   
10  64  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:36.63   
11  168  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  1:37.64   
12  158  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:37.69   
13  24  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m  1:39.41   
14  152  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:39.60   
15  70  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:41.81   
16  85  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  1:42.00   
17  77  Sengstschmid Ulrike  1999  GÖTEBORG  BL5899  25 m  1:42.56   
18  84  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:43.99   
19  83  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:44.06   
20  80  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  25 m  1:44.89   
21  127  Callderyd Linn  1999  MASS  BA3299  25 m  1:45.54   
22  226  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:46.93   
23  292  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  50 m  1:47.43   
24  201  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  1:48.06   
25  141  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m  1:48.09   
26  256  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  50 m  1:50.01   
27  55  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG  BK0699  25 m  1:51.18   
28  60  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:51.62   
29  289  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:53.15   
30  180  Andreasson Sigrid  1999  S 77  BI2499  25 m  1:53.57   
31  223  Tonta Pelin  1999  S 02  AT4699  25 m  1:54.51   
32  250  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  1:55.47   
33  112  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  1:58.45   
34  238  Pettersson Isabelle  1999  TROLLHÄTTA  BD5499  25 m  2:01.63   
35  260  Karlsson Linnea  1999  VARBERG  BJ1899  50 m  2:11.59   
36  32  Johansson Emilia  1999  ELFSBORG  BN1299  25 m     
37  206  Diep Karin  1999  S 02    25 m     
38  220  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim Po 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:28.72   
142  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:28.81   
251  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:29.86   
40  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:31.65   
104  Örne Oskar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m  1:31.86   
59  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:32.38   
137  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:35.06   
78  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:37.24   
182  Bergman Hugo  1999  S 77  AJ6599  25 m  1:42.67   
10  124  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:42.82   
11  93  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m  1:43.71   
12  33  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:47.63   
13  95  Hjält Markus  1999  KUNGSBACKA  AG1999  25 m  1:48.29   
14  96  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  25 m  1:48.71   
15  31  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:50.85   
16  Eliasson Joel  1999  ALE  AE8599  25 m  1:51.45   
17  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:54.13   
18  108  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  AN3199  25 m  1:54.67   
19  116  Lindell Mathias  1999  KUNGÄLV  AN3999  25 m  1:55.14   
20  243  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:56.13   
21  18  Schramm Nathanael  1999  ALINGSÅS  AS2799  25 m  2:26.67   
22  101  Sundberg Hugo  1999  KUNGSBACKA  AR0399  25 m     
23  216  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Fl 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
253  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:27.20   
291  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  50 m  1:33.38   
54  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:34.52   
255  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:35.25   
232  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  1:36.33   
30  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:38.04   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:40.78   
39  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:40.86   
257  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:41.67   
10  208  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:42.79   
11  123  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:48.17   
12  145  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:48.66   
13  136  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:48.93   
14  211  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:49.74   
15  38  Maksumic Elina  2000  ELFSBORG  AT5800  25 m  1:51.85   
16  68  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:51.99   
17  34  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:53.70   
18  Olsson Sofia  2000  ALE  AS3400  25 m  1:55.59   
19  218  Richardsson Clara  2000  S 02  AI4200  25 m  1:55.76   
20  258  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:57.77   
21  215  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  2:01.49   
22  235  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  2:02.65   
23  37  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  2:02.68   
24  Johansson Isa  2000  ALE  AK3600  25 m  2:02.90   
25  17  Rowlands Leia  2000  ALINGSÅS  BD6600  25 m  2:05.25   
26  Wallberg Johanna  2000  ALE  AD3600  25 m     
27  26  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  25 m     
28  35  Kurtovic Sabina  2000  ELFSBORG  BF8400  25 m     
29  57  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m     
30  61  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m     
31  129  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m     
32  132  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m     
33  179  Ahlmark Linnéa  2000  S 77  BG9600  25 m     
34  192  Ryding Elina  2000  S 77  BG2800  25 m     
35  224  Utbult Isabelle  2000  S 02    25 m     
36  254  Elvesson Tova  2000  VARBERG  BG8600  25 m     
37  283  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m     
38  290  Hellberg Klara  2000  UDDEVALLA  BD3400  25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Po 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
169  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:25.25   
259  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:38.09   
297  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:38.50   
12  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  1:43.77   
73  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  50 m  1:47.91   
130  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m  1:48.59   
134  Eriksson Harald  2000  MASS  AO3700  25 m  1:52.62   
56  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  1:55.01   
167  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m  1:55.16   
10  212  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  1:55.64   
11  269  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  1:57.59   
12  209  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  2:07.28   
13  233  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  50 m  2:11.55   
14  82  Wallerstedt Love  2000  GÖTEBORG  AQ5500  25 m     
15  225  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m     
16  236  Lundgren Isak  2000  TROLLHÄTTA  AG7900  25 m     
17  264  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m     
18  299  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim Fl 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:05.39   
282  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:08.95   
148  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:09.13   
92  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:11.84   
266  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:12.60   
Dimitriou Sagré Emma  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:13.09   
63  Egecioglu Alisa  1999  GÖTEBORG  BM0499  25 m  1:13.25   
152  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:13.85   
146  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:14.40   
10  162  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:15.05   
11  166  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  1:15.91   
12  28  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  1:16.03   
13  66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:16.21   
14  70  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:16.24   
15  168  Ullerholt Hanna  1999  MASS  AR1699  25 m  1:16.77   
16  286  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:17.28   
17  27  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:18.69   
18  194  Ryrbo Wilma  1999  S 77  AT0299  25 m  1:20.19   
19  83  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:20.54   
20  141  Hellberg Melina  1999  MASS  BA9299  25 m  1:20.65   
21  158  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:21.16   
22  80  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  50 m  1:21.80   
23  64  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:22.45   
24  84  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:22.56   
25  24  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m  1:23.89   
26  287  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:24.58   
27  60  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:24.78   
28  201  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  50 m  1:25.78   
29  292  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m  1:26.31   
30  226  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  50 m  1:27.47   
31  289  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:27.87   
32  85  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  1:27.98   
33  256  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  50 m  1:28.62   
34  55  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG  BK0699  25 m  1:28.63   
35  125  Björnbom Alice  1999  MASS  AQ3899  25 m  1:29.10   
36  127  Callderyd Linn  1999  MASS  BA3299  25 m  1:29.59   
37  250  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  1:37.33   
38  77  Sengstschmid Ulrike  1999  GÖTEBORG  BL5899  25 m  1:37.50   
39  260  Karlsson Linnea  1999  VARBERG  BJ1899  50 m  1:41.05   
40  112  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  1:43.65   
41  199  Andreasson Annie  1999  S 02  BE4299  25 m  2:01.33   
42  238  Pettersson Isabelle  1999  TROLLHÄTTA  BD5499  25 m  2:03.50   
43  32  Johansson Emilia  1999  ELFSBORG  BN1299  25 m     
44  107  Brogren Isabella  1999  KUNGÄLV  BB7499  25 m     
45  180  Andreasson Sigrid  1999  S 77  BI2499  25 m     
46  187  Hermansson Ellen  1999  S 77  BM8899  25 m     
47  188  Hermansson Wilma  1999  S 77  BM9899  25 m     
48  220  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m     
49  223  Tonta Pelin  1999  S 02  AT4699  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim Po 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:08.02   
40  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:11.11   
251  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:11.65   
185  Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  1:11.96   
128  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  1:13.19   
78  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:14.92   
45  W Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:15.65   
59  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:15.85   
142  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:16.22   
10  25  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:17.05   
11  104  Örne Oskar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  25 m  1:17.15   
12  244  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  1:18.44   
13  137  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:19.61   
14  96  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  25 m  1:20.04   
15  94  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m  1:20.29   
16  31  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:20.48   
17  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:20.53   
18  33  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:21.45   
19  124  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:23.14   
20  93  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m  1:23.86   
21  267  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:24.01   
22  243  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:27.58   
23  101  Sundberg Hugo  1999  KUNGSBACKA  AR0399  25 m  1:29.16   
24  102  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  1:30.82   
25  189  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  1:31.40   
26  108  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  AN3199  25 m  1:31.55   
27  103  Thörnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA  AS1199  25 m  1:32.45   
28  216  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  1:32.50   
29  182  Bergman Hugo  1999  S 77  AJ6599  25 m  1:33.00   
30  95  Hjält Markus  1999  KUNGSBACKA  AG1999  25 m  1:35.80   
31  109  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  1:43.75   
32  Eliasson Joel  1999  ALE  AE8599  25 m  1:44.57   
33  18  Schramm Nathanael  1999  ALINGSÅS  AS2799  25 m  1:54.48   
34  116  Lindell Mathias  1999  KUNGÄLV  AN3999  25 m     
 
Gren 11, 100m Frisim Fl 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:09.97   
208  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:12.89   
253  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:13.40   
291  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:16.10   
232  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  1:16.39   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:16.63   
46  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  50 m  1:17.27   
150  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:17.76   
61  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m  1:18.60   
10  54  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  50 m  1:19.96   
11  68  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:20.56   
12  39  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:20.98   
13  163  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:21.33   
14  257  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:21.50   
15  129  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:22.85   
16  258  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:23.85   
17  211  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:25.15   
18  145  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:26.34   
19  34  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:29.06   
20  218  Richardsson Clara  2000  S 02  AI4200  25 m  1:30.76   
21  140  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  1:31.15   
22  139  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:31.29   
23  132  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m  1:31.66   
24  255  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:32.02   
25  215  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:33.08   
26  Olsson Sofia  2000  ALE  AS3400  25 m  1:33.32   
27  123  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:35.40   
28  57  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  1:38.14   
29  133  Ericsson Alma  2000  MASS  AZ1800  25 m  1:39.38   
30  Carlsson Therese  2000  ALE  BB0600  25 m  1:43.31   
31  290  Hellberg Klara  2000  UDDEVALLA  BD3400  25 m  1:48.65   
32  136  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  1:50.41   
33  235  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  50 m  1:52.37   
34  Wallberg Johanna  2000  ALE  AD3600  25 m     
35  35  Kurtovic Sabina  2000  ELFSBORG  BF8400  25 m     
36  192  Ryding Elina  2000  S 77  BG2800  25 m     
37  213  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m     
38  214  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m     
39  254  Elvesson Tova  2000  VARBERG  BG8600  25 m     
40  283  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m     
 
Gren 12, 100m Frisim Po 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
156  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:08.81   
42  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:12.73   
169  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:13.94   
280  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:14.36   
259  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:18.93   
21  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  1:19.95   
297  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:22.03   
20  Vandija Alexander  2000  ALINGSÅS  AL5900  25 m  1:23.19   
164  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:24.10   
10  10  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  1:25.67   
11  97  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  1:26.86   
12  56  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  1:28.10   
13  73  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:28.85   
14  114  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  1:29.92   
15  225  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  1:30.06   
16  130  Einarsson Oliver  2000  MASS  AO0300  25 m  1:30.65   
17  269  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  1:33.34   
18  212  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  50 m  1:35.82   
19  209  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  1:36.79   
20  204  Cvjetkovic Marko  2000  S 02  AQ8900  25 m  1:40.35   
21  134  Eriksson Harald  2000  MASS  AO3700  25 m  1:41.72   
22  233  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  50 m  1:58.26   
23  82  Wallerstedt Love  2000  GÖTEBORG  AQ5500  25 m     
24  167  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m     
25  264  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m     
26  299  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m     
 
Gren 13, 4X50m Medley Fl 11-12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Mass Tjejer 1  1999  MASS    25 m  2:21.80   
175  Mass Tjejer 2  1999  MASS    25 m  2:34.44   
302  Uddevalla Damer [1999]  1999  UDDEVALLA    25 m  2:34.56   
274  Vf Sim 1 Tjejer [1999]  1999  VARBERG    25 m  2:35.00   
48  Elfsborg Damer [1999]  1999  ELFSBORG    25 m  2:35.94   
177  Mass Tjejer 3  1999  MASS    25 m  2:49.56   
230  S02 Lag 1  1999  S 02    25 m  2:49.77   
49  Elfsborg Damer 2 [1999]  1999  ELFSBORG    25 m  2:55.07   
279  Vf-Sim 2 Tjejer [1999]  1999  VARBERG    25 m  3:00.00   
10  178  Mass Tjejer 4  1999  MASS    25 m  3:01.46   
11  51  Elfsborg Damer 3 [1999]  1999  ELFSBORG    25 m  3:06.40   
12  231  S02 Lag 2  1999  S 02    25 m  3:07.04   
13  86  Göteborg Lag 1  1999  GÖTEBORG    25 m     
14  88  Göteborg Lag 2  1999  GÖTEBORG    25 m     
15  90  Göteborg Lag 3  1999  GÖTEBORG    25 m     
16  91  Göteborg Lag 4  1999  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 14, 4X50m Medley Po 11-12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
171  Mass Pojkar 1  1999  MASS    25 m  2:23.87   
53  Elfsborg Herrar [1999]  1999  ELFSBORG    25 m  2:31.43   
276  Vf-Sim 1 [1999]  1999  VARBERG    25 m  2:35.00   
105  Kungsbacka Lag 1  1999  KUNGSBACKA    25 m  2:40.73   
106  Kungsbacka Lag 2  1999  KUNGSBACKA    25 m  2:45.12   
172  Mass Pojkar 2  1999  MASS    25 m  2:47.43   
118  Kungälv Herrar [1999]  1999  KUNGÄLV    25 m  2:50.84   
23  Alingsås Herrar [1999]  1999  ALINGSÅS    25 m     
86  Göteborg Lag 1  1999  GÖTEBORG    25 m     
10  88  Göteborg Lag 2  1999  GÖTEBORG    25 m     
11  90  Göteborg Lag 3  1999  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 15, 400m Frisim Fl 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
282  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  5:19.09   
266  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  5:25.32   
152  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  5:41.12   
166  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  5:51.58   
286  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  5:53.73   
27  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  5:56.08   
64  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  50 m  6:17.51   
70  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  50 m  6:19.03   
287  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  6:21.75   
10  289  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  6:24.91   
11  84  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  50 m  6:30.27   
12  83  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  50 m  6:35.74   
13  80  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  50 m  6:36.61   
14  292  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  25 m  6:47.85   
15  55  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG  BK0699  50 m  7:13.03   
16  24  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m     
17  60  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m     
18  63  Egecioglu Alisa  1999  GÖTEBORG  BM0499  25 m     
19  66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m     
20  77  Sengstschmid Ulrike  1999  GÖTEBORG  BL5899  25 m     
21  85  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m     
22  107  Brogren Isabella  1999  KUNGÄLV  BB7499  25 m     
23  220  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m     
24  226  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m     
 
Gren 16, 400m Frisim Po 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  5:22.28   
251  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  5:35.50   
40  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  5:36.97   
78  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  5:46.84   
244  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  6:01.89   
25  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  6:03.60   
96  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA  AK3399  25 m  6:03.94   
31  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  6:12.53   
93  Arvidsson Samuel  1999  KUNGSBACKA  AP1799  25 m  6:13.67   
10  59  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  50 m  6:17.83   
11  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  50 m  6:22.47   
12  33  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m     
13  94  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m     
14  95  Hjält Markus  1999  KUNGSBACKA  AG1999  25 m     
15  101  Sundberg Hugo  1999  KUNGSBACKA  AR0399  25 m     
16  102  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m     
17  103  Thörnqvist Christoffer  1999  KUNGSBACKA  AS1199  25 m     
18  189  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m     
19  243  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m     
20  267  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m     
 
Gren 17, 200m Frisim Fl 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:34.67   
253  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  2:43.18   
208  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  2:44.71   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  2:47.02   
46  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  50 m  2:50.86   
39  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  2:53.79   
150  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  2:54.79   
258  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  2:58.24   
54  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  50 m  2:58.89   
10  61  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m  2:59.04   
11  68  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  50 m  3:00.83   
12  30  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  3:01.82   
13  163  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  3:02.54   
14  211  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  3:04.07   
15  257  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  3:08.91   
16  34  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  3:16.82   
17  140  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  3:21.56   
18  139  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  3:26.83   
19  215  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  3:42.70   
20  37  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m     
21  57  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m     
22  132  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m     
23  232  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m     
24  235  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m     
25  255  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m     
26  291  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m     
 
Gren 18, 200m Frisim Po 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
156  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  2:30.73   
169  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  2:48.98   
21  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  2:55.76   
259  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  2:56.97   
297  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  2:57.34   
164  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  3:04.15   
73  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  3:09.02   
97  Lidberg Elias  2000  KUNGSBACKA  AR1300  25 m  3:16.89   
56  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  3:19.99   
10  225  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  3:24.84   
11  209  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  3:27.46   
12  212  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  3:29.47   
13  82  Wallerstedt Love  2000  GÖTEBORG  AQ5500  25 m     
14  233  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m     
 
Gren 19, 100m Fjärilsim Fl 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:19.02   
298  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:25.34   
266  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:26.52   
162  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:27.34   
286  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:41.77   
84  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:44.97   
Dimitriou Sagré Emma  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:48.58   
28  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  50 m  1:49.84   
55  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG  BK0699  25 m     
10  66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m     
11  70  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m     
12  83  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m     
13  287  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m     
 
Gren 20, 100m Fjärilsim Po 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:22.86   
45  W Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:26.20   
251  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:40.50   
243  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m     
267  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m     
 
Gren 21, 50m Fjärilsim Fl 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  36.76   
232  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  37.68   
253  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  38.95   
291  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  39.52   
65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  41.02   
46  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  41.12   
208  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  41.36   
54  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  50 m  41.80   
129  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  41.90   
10  257  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  50 m  43.25   
11  68  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  43.87   
12  255  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  44.29   
13  258  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  44.64   
14  30  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  45.98   
15  145  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  48.59   
16  163  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  48.91   
17  139  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  50.85   
18  26  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  25 m  57.10   
19  61  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m     
20  150  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m     
 
Gren 22, 50m Fjärilsim Po 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
156  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  35.65   
169  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  37.13   
42  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  37.50   
280  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  39.86   
73  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  42.58   
114  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  43.28   
164  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  45.24   
21  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  45.85   
56  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  48.36   
10  12  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  50.22   
11  269  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  50 m  56.25   
12  259  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  58.38   
 
Gren 23, 100m Ryggsim Fl 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:12.97   
282  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:18.61   
266  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:21.34   
148  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:22.09   
162  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:24.71   
66  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:25.29   
28  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  1:25.36   
Dimitriou Sagré Emma  1999  ALINGSÅS  AO4699  25 m  1:25.80   
83  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:25.89   
10  286  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:26.78   
11  70  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:27.51   
12  92  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:27.79   
13  298  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:28.03   
14  64  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:29.21   
15  194  Ryrbo Wilma  1999  S 77  AT0299  25 m  1:29.75   
16  27  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:31.26   
17  152  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:31.83   
18  60  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:33.99   
19  166  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  1:33.99   
20  158  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:34.11   
21  84  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:35.63   
22  24  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  50 m  1:36.48   
23  289  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:36.89   
24  287  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:37.16   
25  125  Björnbom Alice  1999  MASS  AQ3899  25 m  1:37.96   
26  80  Thyberg-Ng Caitlin  1999  GÖTEBORG  BH4499  50 m  1:39.90   
27  85  Zangana Diba  1999  GÖTEBORG  BH5499  25 m  1:42.43   
28  256  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  50 m  1:43.33   
29  55  Almgren Ida  1999  GÖTEBORG  BK0699  25 m  1:44.37   
30  292  Johansson Julia  1999  UDDEVALLA  BD4499  50 m  1:46.55   
31  201  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  50 m  1:48.13   
32  250  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  1:49.28   
33  226  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:55.25   
34  199  Andreasson Annie  1999  S 02  BE4299  25 m  2:13.64   
35  32  Johansson Emilia  1999  ELFSBORG  BN1299  25 m     
36  63  Egecioglu Alisa  1999  GÖTEBORG  BM0499  25 m     
37  77  Sengstschmid Ulrike  1999  GÖTEBORG  BL5899  25 m     
38  107  Brogren Isabella  1999  KUNGÄLV  BB7499  25 m     
39  112  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m     
40  220  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m     
41  260  Karlsson Linnea  1999  VARBERG  BJ1899  25 m     
 
Gren 24, 100m Ryggsim Po 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:15.89   
251  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:22.11   
45  W Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:23.45   
128  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  1:23.85   
185  Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  1:24.44   
124  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:26.99   
142  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:27.76   
78  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:27.85   
243  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:29.74   
10  25  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:30.69   
11  31  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:30.84   
12  267  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:31.13   
13  59  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:31.87   
14  189  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  1:32.05   
15  67  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:33.80   
16  33  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:33.90   
17  244  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  1:35.04   
18  94  Ekman Alexander  1999  KUNGSBACKA  AN5599  25 m  1:39.85   
19  216  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  1:42.61   
20  104  Örne Oskar  1999  KUNGSBACKA  AG6999  50 m  1:44.65   
21  102  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m  1:47.73   
22  109  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  1:50.98   
23  18  Schramm Nathanael  1999  ALINGSÅS  AS2799  25 m     
24  101  Sundberg Hugo  1999  KUNGSBACKA  AR0399  25 m     
 
Gren 25, 100m Ryggsim Fl 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:20.00   
208  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:20.82   
232  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  1:25.37   
129  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:25.84   
253  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:26.89   
150  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:27.64   
54  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:29.06   
258  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:31.86   
68  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:32.12   
10  61  Börjesson Tilda  2000  GÖTEBORG  AY5600  25 m  1:32.33   
11  39  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:33.36   
12  65  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:33.52   
13  34  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  1:34.62   
14  139  Gustafsson Elin  2000  MASS  AQ1400  25 m  1:37.16   
15  257  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:37.33   
16  163  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:38.20   
17  211  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:38.53   
18  218  Richardsson Clara  2000  S 02  AI4200  25 m  1:39.97   
19  Carlsson Therese  2000  ALE  BB0600  25 m  1:42.29   
20  255  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  50 m  1:42.37   
21  Olsson Sofia  2000  ALE  AS3400  25 m  1:47.00   
22  123  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:48.91   
23  37  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:49.44   
24  215  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:51.55   
25  57  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  1:52.67   
26  133  Ericsson Alma  2000  MASS  AZ1800  25 m  1:53.99   
27  290  Hellberg Klara  2000  UDDEVALLA  BD3400  25 m  1:56.20   
28  140  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  1:59.19   
29  235  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  50 m  2:14.08   
30  132  Elsius Emma  2000  MASS  BA0400  25 m     
31  136  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m     
32  179  Ahlmark Linnéa  2000  S 77  BG9600  25 m     
33  214  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m     
34  217  Mathiasson Nicole  2000  S 02  AG1200  25 m     
35  254  Elvesson Tova  2000  VARBERG  BG8600  25 m     
36  283  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m     
 
Gren 26, 100m Ryggsim Po 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:20.03   
280  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:22.55   
156  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:24.09   
297  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:25.79   
259  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:34.85   
164  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  1:36.02   
73  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  1:36.98   
56  Amiri Anton  2000  GÖTEBORG  AN0900  25 m  1:43.76   
117  Mark Hugo  2000  KUNGÄLV  AJ9100  25 m  1:46.79   
10  269  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  1:47.95   
11  212  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  1:51.53   
12  10  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m     
13  20  Vandija Alexander  2000  ALINGSÅS  AL5900  25 m     
14  82  Wallerstedt Love  2000  GÖTEBORG  AQ5500  25 m     
15  167  Tiger Emil  2000  MASS  AO4300  25 m     
16  209  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m     
17  225  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m     
18  233  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m     
19  236  Lundgren Isak  2000  TROLLHÄTTA  AG7900  25 m     
20  264  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m     
 
Gren 27, 4X50m Frisim Fl 11-12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Mass Tjejer 1  1999  MASS    25 m  2:08.80   
302  Uddevalla Damer [1999]  1999  UDDEVALLA    25 m  2:17.00   
230  S02 Lag 1  1999  S 02    25 m  2:24.19   
48  Elfsborg Damer [1999]  1999  ELFSBORG    25 m  2:24.40   
274  Vf Sim 1 Tjejer [1999]  1999  VARBERG    25 m  2:25.00   
175  Mass Tjejer 2  1999  MASS    25 m  2:26.40   
49  Elfsborg Damer 2 [1999]  1999  ELFSBORG    25 m  2:33.03   
177  Mass Tjejer 3  1999  MASS    25 m  2:37.79   
231  S02 Lag 2  1999  S 02    25 m  2:44.20   
10  279  Vf-Sim 2 Tjejer [1999]  1999  VARBERG    25 m  2:45.00   
11  178  Mass Tjejer 4  1999  MASS    25 m  2:48.22   
12  51  Elfsborg Damer 3 [1999]  1999  ELFSBORG    25 m  2:55.85   
13  86  Göteborg Lag 1  1999  GÖTEBORG    25 m     
14  88  Göteborg Lag 2  1999  GÖTEBORG    25 m     
15  90  Göteborg Lag 3  1999  GÖTEBORG    25 m     
16  91  Göteborg Lag 4  1999  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 28, 4X50m Frisim Po 11-12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
171  Mass Pojkar 1  1999  MASS    25 m  2:09.57   
53  Elfsborg Herrar [1999]  1999  ELFSBORG    25 m  2:13.30   
275  Vf-Sim 1 [1999]  1999  VARBERG    25 m  2:22.00   
105  Kungsbacka Lag 1  1999  KUNGSBACKA    25 m  2:25.15   
106  Kungsbacka Lag 2  1999  KUNGSBACKA    25 m  2:28.59   
172  Mass Pojkar 2  1999  MASS    25 m  2:33.64   
228  S02  1999  S 02    25 m  2:49.67   
23  Alingsås Herrar [1999]  1999  ALINGSÅS    25 m     
86  Göteborg Lag 1  1999  GÖTEBORG    25 m     
10  88  Göteborg Lag 2  1999  GÖTEBORG    25 m     
11  90  Göteborg Lag 3  1999  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 29, 25m Fjärilsim Fl 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  20.55   
155  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  22.80   
149  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  23.38   
Carlsson Jennie  2002  ALE  AJ6202  25 m  23.69   
147  Larsson Amanda  2002  MASS  AG2802  25 m  23.94   
240  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  24.26   
126  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  24.37   
122  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  24.86   
144  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  26.78   
10  242  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  28.10   
11  69  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m     
12  72  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m     
13  99  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m     
14  113  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m     
15  219  Rosinski Emilia  2002  S 02  AD5402  25 m     
16  234  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m     
17  249  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m     
18  268  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m     
19  295  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m     
 
Gren 30, 25m Fjärilsim Po 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
159  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  22.34   
288  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  24.67   
41  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  28.01   
165  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m     
 
Gren 31, 25m Fjärilsim Fl 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
154  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  18.37   
246  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  18.44   
19  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  18.90   
271  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  19.59   
200  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  19.66   
138  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  19.99   
74  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  20.24   
161  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  20.64   
237  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  21.06   
10  111  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  21.25   
11  121  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  21.27   
12  245  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  21.27   
13  110  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  21.49   
14  221  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  22.40   
15  120  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  22.75   
16  262  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m  23.13   
17  300  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  23.58   
18  239  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  23.73   
19  157  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m  24.25   
20  272  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  24.39   
21  261  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m  25.43   
22  263  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m  25.76   
23  Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  25 m  26.36   
24  202  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  27.48   
25  58  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  25 m     
26  62  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m     
27  71  Leandersson Felicia  2001  GÖTEBORG  AV0801  25 m     
28  81  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m     
29  227  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m     
30  284  Börjesson Emilly  2001  UDDEVALLA  AT9601  25 m     
 
Gren 32, 25m Fjärilsim Po 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
248  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  19.16   
281  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  19.54   
160  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  19.56   
143  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  19.79   
153  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  19.82   
296  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  20.90   
75  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  21.26   
186  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  21.43   
190  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  21.50   
10  135  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  22.04   
11  76  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m     
12  79  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m     
13  197  Thäng Alfred  2001  S 77  AN9701  25 m     
14  265  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m     
 
Gren 33, 50m Bröstsim Fl 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
295  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  50.83   
69  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  52.73   
72  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  53.27   
240  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  53.75   
29  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  53.92   
242  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  54.15   
155  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  55.22   
149  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  57.82   
234  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  59.63   
10  144  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  1:01.24   
11  122  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  1:01.31   
12  268  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  1:01.80   
13  247  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  50 m  1:02.17   
14  249  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  1:03.56   
15  126  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  1:04.69   
16  147  Larsson Amanda  2002  MASS  AG2802  25 m  1:04.94   
17  16  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  1:13.43   
18  Olsson Josefin  2003  ALE  AE3403  25 m     
19  181  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m     
20  184  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m     
21  193  Ryding Stina  2003  S 77  AI1603  25 m     
22  219  Rosinski Emilia  2002  S 02  AD5402  25 m     
23  222  Sziranyi Sofia  2003  S 02  AE6403  25 m     
 
Gren 34, 50m Bröstsim Po 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
270  Utter Max  2002  VARBERG  AF7702  50 m  51.66   
165  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  54.82   
288  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  58.17   
159  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  59.68   
115  Johansson Simon  2002  KUNGÄLV  AC8702  25 m     
210  Jägersand Johan  2002  S 02  AF8102  25 m     
 
Gren 35, 50m Bröstsim Fl 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  47.00   
271  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  47.05   
74  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  47.71   
Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  25 m  48.26   
154  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  48.60   
246  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  49.70   
138  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  50.58   
81  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m  50.74   
245  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  51.28   
10  119  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  51.40   
11  161  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  51.65   
12  200  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  52.05   
13  15  Lundgren Johanna  2001  ALINGSÅS  AO2601  25 m  52.84   
14  100  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m  53.22   
15  262  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m  53.37   
16  121  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  53.67   
17  19  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  53.77   
18  110  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  54.20   
19  301  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  54.47   
20  71  Leandersson Felicia  2001  GÖTEBORG  AV0801  25 m  54.70   
21  120  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  55.20   
22  221  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  55.55   
23  98  Malmsten Livia  2001  KUNGSBACKA  AY9401  25 m  55.84   
24  261  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m  56.43   
25  285  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  58.76   
26  227  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  58.99   
27  202  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  59.04   
28  239  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  59.31   
29  43  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  59.73   
30  272  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  59.87   
31  237  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  1:00.77   
32  263  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m  1:01.66   
33  294  Larsson Emelie  2001  UDDEVALLA  AL6401  25 m  1:09.42   
34  14  Johansson Emma  2001  ALINGSÅS  AQ8401  25 m     
35  58  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  25 m     
36  157  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m     
37  195  Svensson Emma  2001  S 77  BC8201  25 m     
38  293  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m     
 
Gren 36, 50m Bröstsim Po 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  45.96   
160  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  46.45   
79  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  49.44   
186  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  50.41   
76  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  50.65   
143  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  51.02   
153  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  51.08   
248  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  52.78   
135  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  53.14   
10  252  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  50 m  54.02   
11  75  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  54.22   
12  296  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  54.55   
13  190  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  56.79   
14  265  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  50 m  58.19   
15  11  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m  59.98   
16  44  Svennebyn Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  1:10.15   
17  197  Thäng Alfred  2001  S 77  AN9701  25 m     
 
Gren 37, 50m Frisim Fl 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  38.63   
72  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  39.11   
149  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  43.24   
240  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  43.68   
155  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  44.87   
69  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  45.17   
268  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  45.47   
99  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  46.24   
144  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  47.93   
10  242  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  48.63   
11  113  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m  50.40   
12  126  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  51.26   
13  147  Larsson Amanda  2002  MASS  AG2802  25 m  51.29   
14  122  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  51.49   
15  Carlsson Jennie  2002  ALE  AJ6202  25 m  53.31   
16  247  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  50 m  53.54   
17  295  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  54.20   
18  234  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  57.84   
19  16  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  58.32   
20  Olsson Josefin  2003  ALE  AE3403  25 m     
21  13  Hägglund Sara  2002  ALINGSÅS  AE9202  25 m     
22  181  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m     
23  183  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m     
24  184  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m     
25  193  Ryding Stina  2003  S 77  AI1603  25 m     
26  198  Abdullah Kamila  2002  S 02  AD4402  25 m     
27  207  Fagerström Ester  2003  S 02    25 m     
28  219  Rosinski Emilia  2002  S 02  AD5402  25 m     
29  249  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m     
 
Gren 38, 50m Frisim Po 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
270  Utter Max  2002  VARBERG  AF7702  50 m  41.02   
41  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m  44.05   
288  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  44.57   
159  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  45.08   
115  Johansson Simon  2002  KUNGÄLV  AC8702  25 m  45.78   
165  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  50.14   
 
Gren 39, 50m Frisim Fl 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
154  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  35.18   
19  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  36.85   
138  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  37.87   
74  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  37.97   
246  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  38.09   
271  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  39.21   
200  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  39.23   
62  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  39.58   
111  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  40.02   
10  245  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  40.32   
11  221  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  40.68   
12  121  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  41.26   
13  239  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  41.36   
14  161  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  41.52   
15  Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  25 m  41.71   
16  237  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  42.31   
17  98  Malmsten Livia  2001  KUNGSBACKA  AY9401  25 m  43.87   
18  300  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  44.43   
19  120  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  45.04   
20  202  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  45.55   
21  119  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  45.56   
22  227  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  50 m  46.87   
23  15  Lundgren Johanna  2001  ALINGSÅS  AO2601  25 m  47.92   
24  262  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m  48.20   
25  157  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m  48.23   
26  71  Leandersson Felicia  2001  GÖTEBORG  AV0801  25 m  48.67   
27  284  Börjesson Emilly  2001  UDDEVALLA  AT9601  25 m  48.75   
28  261  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m  49.29   
29  272  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  49.80   
30  285  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  49.87   
31  263  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m  50.33   
32  100  Stickel Sophia  2001  KUNGSBACKA  AY8601  25 m  50.56   
33  43  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  54.80   
34  294  Larsson Emelie  2001  UDDEVALLA  AL6401  25 m  1:07.71   
35  14  Johansson Emma  2001  ALINGSÅS  AQ8401  25 m     
36  58  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  25 m     
37  81  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m     
38  191  Liljeqvist Felicia  2001  S 77  BC4201  25 m     
39  195  Svensson Emma  2001  S 77  BC8201  25 m     
40  196  Tegborg Johanna  2001  S 77  BC1401  25 m     
41  293  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m     
42  301  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m     
 
Gren 40, 50m Frisim Po 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
160  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  35.31   
281  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  37.02   
186  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  38.12   
135  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  38.60   
296  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  38.61   
153  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  39.94   
143  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  40.09   
75  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  40.23   
248  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  40.28   
10  190  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  40.34   
11  79  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  40.43   
12  76  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  43.70   
13  252  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  44.59   
14  265  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m  45.15   
15  44  Svennebyn Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  49.75   
16  203  Carme Robin  2001  S 02  AF7901  25 m  51.82   
17  11  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m  1:07.25   
18  36  Lanndalen William  2001  ELFSBORG  AH9501  25 m     
19  197  Thäng Alfred  2001  S 77  AN9701  25 m     
20  205  Diep Ivan  2001  S 02    25 m     
 
Gren 41, 4X50m Medley Fl 10år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Mass Tjejer 1  2001  MASS    25 m  2:52.60   
277  Vf-Sim 1 [2001]  2001  VARBERG    25 m  3:00.00   
278  Vf-Sim 2 [2001]  2001  VARBERG    25 m  3:10.00   
303  Uddevalla Damer [2001]  2001  UDDEVALLA    25 m  3:15.00   
229  S02  2001  S 02    25 m  3:17.50   
241  Trollhätta Damer [2001]  2001  TROLLHÄTTA    25 m  3:23.74   
176  Mass Tjejer 2  2001  MASS    25 m  3:30.26   
22  Alingsås Damer [2001]  2001  ALINGSÅS    25 m     
87  Göteborg Lag 1  2001  GÖTEBORG    25 m     
10  89  Göteborg Lag 2  2001  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 42, 4X50m Medley Po 10år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
170  Mass Killar 1  2001  MASS    25 m  2:51.68   
273  Vf Sim [2001]  2001  VARBERG    25 m  3:00.00   
87  Göteborg Lag 1  2001  GÖTEBORG    25 m     
89  Göteborg Lag 2  2001  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 43, 100m Medley Fl 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:42.67   
149  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  1:51.07   
122  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  2:04.15   
155  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  2:10.97   
69  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m     
72  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m     
99  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m     
126  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m     
144  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m     
10  240  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m     
11  242  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m     
12  249  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m     
13  268  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m     
 
Gren 44, 100m Medley Po 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
159  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  1:55.94   
288  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  2:01.58   
41  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m     
270  Utter Max  2002  VARBERG  AF7702  25 m     
 
Gren 45, 100m Medley Fl 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
154  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:33.95   
19  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  1:34.68   
74  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  1:36.79   
200  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:39.56   
246  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  1:40.78   
138  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:41.20   
161  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:41.40   
121  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  1:44.18   
271  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:46.21   
10  245  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:48.25   
11  120  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  1:52.09   
12  237  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  1:56.92   
13  261  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m  1:58.74   
14  262  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m  1:58.81   
15  239  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  1:59.94   
16  272  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  2:00.46   
17  58  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  25 m     
18  62  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m     
19  71  Leandersson Felicia  2001  GÖTEBORG  AV0801  25 m     
20  81  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m     
21  196  Tegborg Johanna  2001  S 77  BC1401  25 m     
22  202  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m     
23  221  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m     
24  227  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m     
25  263  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m     
26  300  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m     
 
Gren 46, 100m Medley Po 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
160  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:30.84   
143  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  1:38.81   
281  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:39.66   
186  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  1:39.82   
296  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  1:40.50   
153  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  1:43.44   
190  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  1:44.20   
75  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  1:44.73   
135  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  1:46.44   
10  76  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m     
11  79  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m     
12  197  Thäng Alfred  2001  S 77  AN9701  25 m     
13  248  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m     
14  265  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  25 m     
 
Gren 47, 50m Ryggsim Fl 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  43.57   
149  Lindqvist Elina  2002  MASS  AC1402  25 m  50.78   
144  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  51.57   
69  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  52.68   
268  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  52.84   
126  Busk Ebba  2002  MASS  AB6802  25 m  53.39   
122  Andrén Mikaela  2002  MASS  AH0802  25 m  54.00   
155  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  55.53   
240  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  56.17   
10  247  Bengtsson Matilda  2002  VARBERG  AK7802  50 m  57.48   
11  242  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  57.50   
12  16  Rohrmüller Hanna  2002  ALINGSÅS  AC5202  25 m  1:00.46   
13  295  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  1:03.26   
14  234  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  1:08.10   
15  Olsson Josefin  2003  ALE  AE3403  25 m     
16  72  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m     
17  183  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m     
18  198  Abdullah Kamila  2002  S 02  AD4402  25 m     
19  207  Fagerström Ester  2003  S 02    25 m     
20  222  Sziranyi Sofia  2003  S 02  AE6403  25 m     
21  249  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m     
 
Gren 48, 50m Ryggsim Po 9år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
270  Utter Max  2002  VARBERG  AF7702  25 m  47.17   
288  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  52.54   
165  Tan Kevin  2002  MASS  AD1102  25 m  57.18   
159  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  58.08   
41  Olsson Hugo  2002  ELFSBORG  AB5502  25 m     
210  Jägersand Johan  2002  S 02  AF8102  25 m     
 
Gren 49, 50m Ryggsim Fl 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  40.08   
154  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  40.82   
138  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  42.96   
200  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  43.10   
81  Tosic Marinella  2001  GÖTEBORG  AY9801  25 m  43.23   
74  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  50 m  45.92   
246  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  46.45   
161  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  46.93   
271  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  47.96   
10  62  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  47.99   
11  Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  25 m  48.05   
12  121  Alvekrans Amanda  2001  MASS  AI7401  25 m  48.26   
13  245  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  48.86   
14  227  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  49.33   
15  237  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  51.01   
16  221  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  51.20   
17  120  Abrahamsson Sofia  2001  MASS  AI0601  25 m  51.40   
18  202  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  52.02   
19  293  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  52.16   
20  284  Börjesson Emilly  2001  UDDEVALLA  AT9601  25 m  52.65   
21  262  Klavberg Siri  2001  VARBERG  AP9801  25 m  52.70   
22  239  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  52.75   
23  71  Leandersson Felicia  2001  GÖTEBORG  AV0801  25 m  52.91   
24  157  Premmert Ellen  2001  MASS  AQ2601  25 m  53.00   
25  58  Björkner Elise  2001  GÖTEBORG  AY6801  25 m  53.45   
26  15  Lundgren Johanna  2001  ALINGSÅS  AO2601  25 m  54.23   
27  272  Westman Kajsa  2001  VARBERG  AQ3201  25 m  55.83   
28  43  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  56.17   
29  263  Kuylenstjerna Linnéa  2001  VARBERG  AV9601  25 m  56.62   
30  285  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  57.02   
31  261  Klavberg Nora  2001  VARBERG  AE8601  25 m  57.73   
32  294  Larsson Emelie  2001  UDDEVALLA  AL6401  25 m  1:06.88   
33  14  Johansson Emma  2001  ALINGSÅS  AQ8401  25 m  1:16.61   
34  195  Svensson Emma  2001  S 77  BC8201  25 m     
35  301  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m     
 
Gren 50, 50m Ryggsim Po 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
160  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  42.00   
281  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  43.17   
296  Pettersson Jens  2001  UDDEVALLA  AG9101  25 m  43.17   
248  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  44.38   
186  Börjesson Markus  2001  S 77  AE5101  25 m  45.11   
143  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  25 m  45.77   
75  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  46.14   
190  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  48.21   
135  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  48.55   
10  76  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  49.78   
11  153  Någård Daniel  2001  MASS  AE0701  25 m  50.08   
12  79  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  25 m  50.85   
13  265  Pettersson Isac  2001  VARBERG  AJ4901  50 m  55.24   
14  44  Svennebyn Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  56.22   
15  252  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG  AG7501  25 m  58.79   
16  36  Lanndalen William  2001  ELFSBORG  AH9501  25 m     
17  197  Thäng Alfred  2001  S 77  AN9701  25 m     
18  203  Carme Robin  2001  S 02  AF7901  25 m     
 
Gren 51, 4X50m Frisim Fl 10år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Mass Tjejer 1  2001  MASS    25 m  2:32.90   
277  Vf-Sim 1 [2001]  2001  VARBERG    25 m  2:44.00   
229  S02  2001  S 02    25 m  2:52.89   
303  Uddevalla Damer [2001]  2001  UDDEVALLA    25 m  2:55.00   
176  Mass Tjejer 2  2001  MASS    25 m  2:59.23   
278  Vf-Sim 2 [2001]  2001  VARBERG    25 m  3:00.00   
241  Trollhätta Damer [2001]  2001  TROLLHÄTTA    25 m  3:05.19   
22  Alingsås Damer [2001]  2001  ALINGSÅS    25 m     
87  Göteborg Lag 1  2001  GÖTEBORG    25 m     
10  89  Göteborg Lag 2  2001  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 52, 4X50m Frisim Po 10år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
170  Mass Killar 1  2001  MASS    25 m  2:33.94   
273  Vf Sim [2001]  2001  VARBERG    25 m  2:50.00   
87  Göteborg Lag 1  2001  GÖTEBORG    25 m     
89  Göteborg Lag 2  2001  GÖTEBORG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  15 november 2011 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  10:53