Deltagarlista Gren 1-58 
 
  Tävling  Sum-Sim Region 5 VSSF    Utskriftsdatum  07 november 2011   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  14:53   
  Arrangör  Västsvenska Simförbundet         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 november 2011         
 
 
Gren 1, 200m Fjärilsim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Petra Granlund (1987) 2:10.22 2004-11-19 
Distriktrekord Juniorer: Petra Granlund (1987) 2:10.22 2004-11-19 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
408  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:27.76   
270  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:29.41   
55  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  2:31.79   
371  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  2:33.73   
389  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:38.45   
144  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  25 m  2:54.82   
79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  2:57.15   
316  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  3:09.45   
365  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  3:22.73   
 
Gren 2, 200m Medley P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:59.83 2009-12-10 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:59.83 2009-12-10 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:07.36   
248  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  2:09.58   
215  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  2:13.42   
293  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  50 m  2:16.03   
233  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:16.69   
256  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:16.84   
225  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  2:16.98   
392  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  2:19.55   
195  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:20.81   
10  182  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:20.95   
11  138  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  2:23.29   
12  221  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  2:25.69   
13  197  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  2:26.12   
14  160  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  2:26.48   
15  295  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  2:26.54   
16  194  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:27.66   
17  407  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  2:29.76   
18  267  Trolltoft Kasper  1995  MASS  AX9195  25 m  2:30.32   
19  11  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  2:30.97   
20  88  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  2:33.32   
21  344  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:35.97   
22  178  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  2:36.06   
23  399  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  2:36.66   
24  10  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  2:36.82   
25  16  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m  2:37.60  RES 
26  254  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  25 m  2:39.25  RES 
27  89  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m  2:41.96  RES 
 
Gren 3, 200m Frisim F 14 
Distriktrekord Seniorer: Josefin Lillhage (1980) 1:57.46 1999-04-01 
Distriktrekord Juniorer: Petra Granlund (1987) 1:58.81 2005-03-10 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
328  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  2:11.49   
292  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  2:11.88   
390  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  2:15.56   
149  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  2:16.96   
272  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:17.47   
236  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  2:20.13   
86  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  2:20.17   
84  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  2:21.95   
77  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  2:22.59   
10  150  Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  2:24.13   
11  209  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  2:24.13   
12  183  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  2:25.70   
13  193  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  2:28.16   
14  341  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  2:29.88   
15  318  Helin-Nilsson Hanna  1997  SK 1970  BC2497  25 m  2:29.92   
16  180  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  2:30.37   
17  155  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  2:31.21   
18  218  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  2:32.19   
19  366  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  2:32.24   
20  369  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  50 m  2:32.68   
21  382  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  2:33.40   
22  353  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  2:33.93   
23  50  Ullberg Camilla  1997  FALKÖPING  AS6497  25 m  2:34.36   
24  400  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  2:35.78   
25  266  Trolltoft Elvira  1997  MASS  AW0297  50 m  2:37.54  RES 
26  410  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  2:39.53  RES 
27  173  Antonsson Sophie  1997  KUNGÄLV  AJ4297  25 m  2:41.51  RES 
 
Gren 4, 1500m Frisim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Tomas Eriksson (1968) 15:33.74 1992-01-01 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 15:34.52 2010-02-06 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  15:49.26   
237  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  16:29.63   
308  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  17:28.22   
305  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  18:15.63   
320  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  18:41.81   
403  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  18:50.91   
394  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  19:09.63   
46  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  20:10.21   
 
Gren 5, 200m Frisim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Josefin Lillhage (1980) 1:57.46 1999-04-01 
Distriktrekord Juniorer: Petra Granlund (1987) 1:58.81 2005-03-10 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:00.18   
99  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  2:13.62   
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:13.62   
288  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:15.31   
55  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  2:16.64   
373  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:18.02   
289  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:18.70   
310  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  2:20.64   
349  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:20.92   
10  231  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  2:21.06   
11  331  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  2:21.47   
12  134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  2:21.99   
13  156  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  2:22.15   
14  352  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:22.70   
15  22  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  2:23.99   
16  189  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  2:25.45   
17  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:25.70   
18  148  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  2:26.79   
19  35  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  2:28.01   
20  265  Thuresson Sarah  1996  MASS  AI5496  25 m  2:28.37   
21  58  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  2:30.41   
22  21  Johansson Louise  1996  ELFSBORG  AL5296  25 m  2:32.49   
23  25  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  2:33.21   
24  330  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  2:34.22   
25  79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  2:34.59  RES 
26  365  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  2:35.83  RES 
27  323  Andersson Fanny  1995  SKÖVDE SS  BD3295  25 m  2:41.62  RES 
 
Gren 6, 400m Frisim P 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 3:47.52 2009-11-26 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 3:47.52 2009-11-26 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
202  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  4:41.42   
Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  4:43.80   
244  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  4:51.51   
345  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  4:51.53   
232  Havton Gregory  1998  MASS  AV0798  50 m  4:53.63   
255  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  4:55.47   
271  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  5:00.58   
404  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  5:01.84   
186  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  5:02.59   
10  290  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  5:04.40   
11  210  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  5:05.86   
12  393  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  5:12.89   
13  217  Börjeson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  5:17.07   
14  335  Wallén Marcus  1999  SKÖVDE SS  AE8199  25 m  5:21.46   
15  224  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  5:22.28   
16  87  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  5:26.11   
17  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  5:26.35   
18  135  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  5:29.03   
19  351  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  5:29.36   
20  253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  5:29.53   
21  27  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  5:33.07   
22  216  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  5:34.41   
23  362  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  5:35.50   
24  59  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m  5:36.30   
25  26  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  5:36.97  RES 
26  32  W Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  5:38.34  RES 
27  185  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  5:39.80  RES 
 
Gren 7, 200m Medley F 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 2:11.19 1997-04-20 
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 2:13.42 2000-03-04 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
249  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  2:38.34   
85  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  2:41.28   
402  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  2:43.03   
78  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  2:43.83   
252  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  2:45.53   
257  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  2:45.57   
Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  2:47.61   
334  Wallén Elise  1998  SKÖVDE SS  AN1298  25 m  2:49.75   
132  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  2:50.54   
10  12  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  2:50.95   
11  203  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  2:53.34   
12  374  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  2:53.66   
13  258  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  2:54.79   
14  227  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  2:54.89   
15  417  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  2:55.84   
16  36  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:56.57   
17  384  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  2:56.72   
18  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  2:58.02   
19  378  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  50 m  2:58.52   
20  391  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  2:58.53   
21  212  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  2:59.31   
22  241  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  2:59.64   
23  263  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  2:59.96   
24  406  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  3:00.26   
25  103  Sobek Ella  1998  GÖTEBORG  BN0298  25 m  3:00.82  RES 
26  158  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  3:01.69  RES 
27  398  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  3:02.22  RES 
 
Gren 8, 200m Bröstsim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 2:09.63 2009-12-13 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 2:09.63 2009-12-13 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:21.22   
233  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:27.91   
293  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:28.25   
396  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  25 m  2:29.94   
215  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  2:30.09   
392  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  2:32.98   
142  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  2:34.01   
10  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  2:35.38   
181  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:36.63   
10  348  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:38.26   
11  Herrera Mateo  1995  ALINGSÅS  AZ4395  25 m  2:42.53   
12  16  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m  2:44.08   
13  401  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m  2:48.66   
14  377  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  2:56.47   
15  385  Olsson Linus  1996  VÄNERSBORG  AF8196  25 m  2:56.63   
16  361  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  3:10.07   
17  267  Trolltoft Kasper  1995  MASS  AX9195  25 m  3:13.69   
 
Gren 9, 100m Ryggsim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Elin Harnebrandt (1988) 1:02.14 2007-04-29 
Distriktrekord Juniorer: Elin Harnebrandt (1988) 1:02.14 2007-04-29 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  1:04.56   
408  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  1:06.38   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:07.22   
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  1:07.24   
371  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:07.95   
234  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  1:09.92   
184  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  1:11.12   
174  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  1:12.17   
420  Nielsen-Fernandes Josephine  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  1:12.57   
10  389  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:12.91   
11  373  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:13.20   
12  177  Åstrand Savannah  1996  KUNGÄLV  AI2496  25 m  1:13.40   
13  199  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:14.44   
14  67  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:14.72   
15  175  Heina Christin  1996  KUNGÄLV  BA0296  25 m  1:14.85   
16  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  1:15.11   
17  35  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:15.20   
18  230  Granberg Agnes  1996  MASS  AO2696  25 m  1:15.34   
19  49  Törnqvist Cajsa  1996  FALKÖPING  BD1296  25 m  1:16.40   
20  331  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  1:16.77   
21  238  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  1:17.05   
22  349  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:17.13   
23  242  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  1:17.40   
24  140  Franzén Rebecca  1996  KUNGSBACKA  AU4896  25 m  1:17.62   
25  76  Janebäck Johanna  1996  GÖTEBORG  AD1496  25 m  1:17.64   
26  243  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  1:17.64   
27  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  1:18.21   
28  330  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  1:18.25   
29  261  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  50 m  1:19.09   
30  352  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:20.12   
31  247  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  1:20.56   
32  327  Grape Elina  1995  SKÖVDE SS  BS5295  25 m  1:20.58   
33  317  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:21.02  RES 
34  269  Wendt Johanna  1995  MASS  AS4695  25 m  1:21.18  RES 
35  189  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  1:21.44  RES 
 
Gren 10, 100m Fjärilsim P 14 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 52.88 2003-12-11 
Distriktrekord Juniorer: Erik Andersson (1984) 52.88 2003-12-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
107  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:03.30   
29  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:09.36   
65  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:09.72   
409  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  1:10.38   
333  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  1:10.96   
Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:12.83   
187  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  1:14.92   
129  Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  1:15.82   
397  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  1:18.45   
10  72  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:18.48   
11  24  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:21.33   
12  128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  1:22.09   
13  303  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  1:22.16   
14  63  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:24.11   
15  131  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  1:25.86   
16  101  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:26.12   
17  47  Johansson Lucas  1997  FALKÖPING  AJ0397  25 m  1:27.45   
18  354  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  1:28.52   
19  108  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:34.51   
20  126  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  1:51.64   
 
Gren 11, 400m Medley F 14 
Distriktrekord Seniorer: Sara Nordenstam (1983) 4:41.63 2000-03-03 
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 4:41.63 2000-03-03 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
390  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  5:28.31   
149  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  5:28.60   
297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  5:28.70   
272  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  5:38.03   
86  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  5:38.44   
77  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  5:47.56   
193  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  5:57.90   
400  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  6:07.68   
410  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  6:11.56   
10  360  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  6:32.82   
11  198  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  6:47.21   
 
Gren 12, 4X100m Medley P 16 o y 
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:38.38 2009-11-28 
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:38.38 2009-11-28 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
275  Mass Herrar 1  1996  MASS    25 m  4:00.57   
41  Elfsborg Herrar [1995]  1995  ELFSBORG    25 m  4:06.94   
170  Kungsbacka Herrar Lag 1  1995  KUNGSBACKA    25 m  4:07.50   
276  Mass Herrar 2  1996  MASS    25 m  4:15.77   
207  SK Laxen Herrar [1995]  1995  SK LAXEN    25 m  4:15.82   
413  Uddevalla Herrar [1995]  1995  UDDEVALLA    25 m  4:17.33   
171  Kungsbacka Herrar Lag 2  1995  KUNGSBACKA    25 m  4:19.70   
312  S02  1995  S 02    25 m  4:24.47   
114  Göteborg Herrar Lag1  1996  GÖTEBORG    25 m  4:49.00   
10  45  Elfsborg Lag 2 [1995]  1995  ELFSBORG    25 m  4:53.71   
11  380  Vf Sim  1995  VARBERG    25 m  4:59.00   
12  133  SK Götene Herrar [1997]  1997  SK GÖTENE    25 m     
 
Gren 13, 4X100m Frisim F 16 o y 
Distriktrekord Seniorer: Göteborg Sim (1900) 3:43.88 2010-12-03 
Distriktrekord Juniorer: Skövde Simsällskap (1900) 3:49.93 2009-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
312  S02  1995  S 02    25 m  4:07.35   
336  Skövde SS Damer [1995]  1995  SKÖVDE SS    25 m  4:07.98   
274  Mass Damer 1  1996  MASS    25 m  4:13.02   
115  Göteborg Lag 1  1995  GÖTEBORG    25 m  4:15.00   
168  Kungsbacka Damer [1996]  1996  KUNGSBACKA    25 m  4:15.00   
381  Vf Sim  1996  VARBERG    25 m  4:19.05   
123  Göteborg Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  4:35.00   
37  Elfsborg Damer [1996]  1996  ELFSBORG    25 m  4:36.81   
 
Gren 14, 200m Fjärilsim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Christer Wallin (1969) 1:58.78 1989-01-01 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 2:00.05 2008-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
248  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  2:11.49   
256  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:14.16   
154  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  2:21.60   
237  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  2:23.98   
407  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  2:26.84   
386  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  2:26.88   
182  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:29.34   
151  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  2:29.58   
46  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:50.76   
10  383  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  3:01.51   
 
Gren 15, 200m Medley F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 2:11.19 1997-04-20 
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 2:13.42 2000-03-04 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:14.67   
270  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:23.89   
234  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  2:28.89   
371  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  2:29.70   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:30.03   
55  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  2:31.69   
389  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:31.99   
408  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:35.27   
288  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:36.74   
10  174  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  2:37.15   
11  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:37.46   
12  184  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  2:38.84   
13  134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  2:38.85   
14  231  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  2:40.18   
15  243  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  2:40.53   
16  199  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:40.65   
17  420  Nielsen-Fernandes Josephine  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  2:41.23   
18  331  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  2:42.18   
19  156  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  2:42.19   
20  261  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  2:46.79   
21  189  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  2:47.16   
22  242  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  2:47.51   
23  352  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:48.64   
24  327  Grape Elina  1995  SKÖVDE SS  BS5295  25 m  2:50.48   
25  58  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  2:50.71  RES 
26  35  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  2:51.03  RES 
27  238  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  2:51.24  RES 
 
Gren 16, 200m Frisim P 14 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 1:45.76 2005-03-13 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:46.12 2009-01-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
107  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:08.81   
29  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:09.16   
187  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  2:09.24   
Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  2:16.56   
30  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  2:17.06   
65  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  2:17.50   
333  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  2:18.51   
33  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  2:20.81   
176  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  2:21.05   
10  129  Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  2:23.44   
11  72  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  2:24.04   
12  376  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  2:24.53   
13  303  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  2:28.24   
14  128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  2:30.14   
15  101  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  2:30.54   
16  63  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  2:31.15   
17  354  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  2:32.65   
18  108  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  2:36.89   
19  131  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  2:40.58   
20  47  Johansson Lucas  1997  FALKÖPING  AJ0397  25 m  2:42.18   
21  93  Orstadius Erik  1997  GÖTEBORG  AU0997  25 m  2:44.04   
22  165  Wigert Albin  1997  KUNGSBACKA  AR1597  25 m  2:47.52   
23  190  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  2:47.86   
24  13  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  2:53.43   
25  74  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  2:57.86  RES 
26  126  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  2:58.88  RES 
 
Gren 17, 100m Frisim F 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 53.09 2009-12-10 
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 55.37 1998-01-01 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:02.05   
78  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:05.22   
249  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:05.39   
Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:05.82   
252  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:06.04   
257  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:06.14   
402  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:06.27   
132  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:07.90   
334  Wallén Elise  1998  SKÖVDE SS  AN1298  25 m  1:08.68   
10  391  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:08.95   
11  245  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:09.13   
12  227  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  1:09.22   
13  417  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  1:09.76   
14  258  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  1:09.77   
15  36  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:09.97   
16  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  1:10.14   
17  384  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:10.30   
18  12  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:11.29   
19  192  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:11.44   
20  203  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:11.53   
21  325  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  25 m  1:11.65   
22  378  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:11.83   
23  137  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:11.84   
24  212  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  1:11.99   
25  387  Hansson Emma  1998  ÅSUNDEN  AP1498  25 m  1:12.01   
26  294  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:12.07   
27  158  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:12.09   
28  415  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:12.29   
29  130  Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:12.45   
30  374  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:12.60   
31  296  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:12.89   
32  241  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:13.00   
33  196  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:13.09  RES 
34  64  Egecioglu Alisa  1999  GÖTEBORG  BM0499  25 m  1:13.25  RES 
35  363  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:13.40  RES 
 
Gren 18, 100m Ryggsim P 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 53.42 2009-12-12 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 53.42 2009-12-12 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
271  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:09.36   
345  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:09.36   
244  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:11.85   
255  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:14.02   
202  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:14.25   
Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  1:14.33   
232  Havton Gregory  1998  MASS  AV0798  50 m  1:15.32   
224  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:15.89   
216  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:16.19   
10  210  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:16.87   
11  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:17.41   
12  135  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  1:17.80   
13  226  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  1:18.72   
14  335  Wallén Marcus  1999  SKÖVDE SS  AE8199  25 m  1:18.81   
15  27  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:20.03   
16  404  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:20.51   
17  393  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  1:21.01   
18  309  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:21.09   
19  362  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:22.11   
20  186  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:22.13   
21  290  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:22.38   
22  87  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:23.18   
23  32  W Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:23.45   
24  185  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:23.52   
25  219  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  1:23.85   
26  253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:24.09   
27  15  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  1:25.68   
28  92  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:25.73   
29  161  Schill-Örne Filip  1998  KUNGSBACKA  AM1598  25 m  1:26.83   
30  102  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:27.85   
31  351  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:28.35   
32  262  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:28.51   
33  59  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m  1:28.60  RES 
34  211  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  1:28.70  RES 
35  54  Andersson Edvin  1998  GÖTEBORG  AT3798  25 m  1:28.91  RES 
 
Gren 19, 200m Bröstsim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 2:19.28 2009-12-11 
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 2:22.02 2008-11-28 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
270  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:32.00   
99  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  2:41.64   
289  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:43.56   
373  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:44.99   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:47.57   
134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  2:49.56   
243  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  2:50.19   
175  Heina Christin  1996  KUNGÄLV  BA0296  25 m  2:57.72   
220  Company Ekberg Josefin  1996  MASS  BA0896  25 m  2:58.22   
10  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  3:01.05   
11  95  Papalini Evin  1995  GÖTEBORG  BI7295  25 m  3:03.89   
12  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  3:04.29   
13  327  Grape Elina  1995  SKÖVDE SS  BS5295  25 m  3:04.92   
14  247  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  3:06.32   
15  199  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  3:06.67   
16  148  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  3:06.84   
17  58  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  3:08.39   
18  330  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  3:11.18   
19  21  Johansson Louise  1996  ELFSBORG  AL5296  25 m  3:11.54   
20  323  Andersson Fanny  1995  SKÖVDE SS  BD3295  25 m  3:13.10   
21  25  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  3:16.48   
22  Rådman Sara  1995  ALINGSÅS  BE0895  25 m  3:18.61   
23  315  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  3:19.83   
24  79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  3:20.22   
25  365  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  3:21.27  RES 
 
Gren 20, 200m Frisim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 1:45.76 2005-03-13 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:46.12 2009-01-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:51.84   
225  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  1:54.24   
152  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  2:00.49   
195  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:01.05   
256  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:01.61   
237  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  2:01.87   
182  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:03.00   
142  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  2:03.49   
295  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  2:03.56   
10  215  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  2:04.21   
11  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  2:04.32   
12  233  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:05.24   
13  308  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:06.30   
14  305  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  2:09.18   
15  166  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  2:09.47   
16  403  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  2:11.74   
17  194  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:12.71   
18  348  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:13.47   
19  94  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  2:14.29   
20  320  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  2:15.06   
21  394  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  2:15.16   
22  88  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  2:15.58   
23  344  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:15.64   
24  163  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  2:18.29   
25  46  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:19.68  RES 
26  16  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m  2:21.70  RES 
27  89  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m  2:22.08  RES 
 
Gren 21, 100m Fjärilsim F 14 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 59.17 1997-04-17 
Distriktrekord Juniorer: Miranda Bånnsgård (1992) 59.96 2011-04-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
218  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:10.83   
390  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:11.03   
86  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:11.66   
149  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:12.55   
297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:13.78   
328  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  1:14.18   
292  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  50 m  1:14.51   
180  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  50 m  1:16.00   
272  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:16.37   
10  77  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  50 m  1:17.48   
11  236  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  1:17.73   
12  84  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:19.49   
13  193  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:20.28   
14  369  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:20.88   
15  422  Johansson Hanna  1997  VARABYGDEN  AS0497  25 m  1:21.89   
16  50  Ullberg Camilla  1997  FALKÖPING  AS6497  25 m  1:22.88   
17  353  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  1:23.63   
18  209  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  1:23.79   
19  48  Samuelsson Nora  1997  FALKÖPING  AG8897  25 m  1:24.32   
20  260  Schindelar Linnéa  1997  MASS  AS5497  25 m  1:25.13   
21  183  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  1:25.27   
22  155  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  1:25.29   
23  366  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  1:25.45   
24  410  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  1:27.94   
25  287  Svensson Jessica  1997  S 77  AW1297  25 m  1:28.65   
26  80  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:30.35   
27  360  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  1:30.56   
28  400  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  1:31.06   
29  326  Ericsson Moa  1997  SKÖVDE SS  AJ8297  25 m  1:37.49   
30  198  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  1:39.08   
 
Gren 22, 400m Medley P 14 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 4:18.06 2010-02-07 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 4:18.06 2010-02-07 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  5:18.09   
409  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  5:19.05   
333  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  5:35.64   
107  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  5:37.08   
397  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  5:51.96   
24  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  50 m  6:00.05   
129  Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  6:02.95   
354  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  6:15.58   
131  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  6:16.92   
10  108  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  6:18.85   
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 59.17 1997-04-17 
Distriktrekord Juniorer: Miranda Bånnsgård (1992) 59.96 2011-04-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:16.54   
252  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:16.57   
Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:16.77   
257  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:18.14   
132  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:21.59   
203  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:22.47   
417  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  1:22.49   
103  Sobek Ella  1998  GÖTEBORG  BN0298  25 m  1:23.40   
85  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:24.66   
10  196  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:24.80   
11  188  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:25.30   
12  406  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:25.34   
13  374  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:26.52   
14  153  Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  1:26.97   
15  334  Wallén Elise  1998  SKÖVDE SS  AN1298  25 m  1:27.00   
16  398  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  25 m  1:27.10   
17  263  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:27.34   
18  294  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:27.63   
19  378  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  50 m  1:28.15   
20  223  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  1:30.36   
21  332  Staflund Erica  1999  SKÖVDE SS  AC9699  25 m  1:30.43   
22  325  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  25 m  1:30.96   
23  250  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:31.62   
24  350  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:31.70   
25  363  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:31.79   
26  387  Hansson Emma  1998  ÅSUNDEN  AP1498  25 m  1:31.95   
27  258  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  50 m  1:31.97   
28  36  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:32.56   
29  130  Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:32.64   
30  200  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  50 m  1:33.20   
31  34  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:34.13   
32  372  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  1:34.97   
33  319  Johansson Louise  1999  SK 1970  BF0299  25 m  1:35.80  RES 
34  51  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:36.58  RES 
35  70  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  1:36.86  RES 
 
Gren 24, 100m Bröstsim P 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:01.24 2009-11-11 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:01.24 2009-11-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
202  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:19.81   
210  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:24.36   
216  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:24.44   
217  Börjeson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  1:24.58   
273  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:25.25   
255  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:25.37   
92  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:26.68   
186  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:27.53   
157  Petersson Carl  1998  KUNGSBACKA  AS7998  25 m  1:27.58   
10  224  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:28.72   
11  235  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:28.81   
12  362  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:29.86   
13  291  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:30.22   
14  15  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  1:30.44   
15  345  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:31.45   
16  26  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:31.65   
17  211  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  1:32.31   
18  60  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:32.38   
19  201  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:32.49   
20  59  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m  1:33.20   
21  135  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  1:33.23   
22  219  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  1:36.40   
23  388  Alaei Samuel  2001  UDDEVALLA  AG7101  25 m  1:37.16   
24  102  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:37.24   
25  262  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:37.87   
26  368  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:38.09   
27  87  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:38.34   
28  405  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:38.50   
29  339  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  1:38.60   
30  232  Havton Gregory  1998  MASS  AV0798  50 m  1:39.11   
31  284  Bergman Hugo  1999  S 77  AJ6599  25 m  1:42.67   
32  54  Andersson Edvin  1998  GÖTEBORG  AT3798  25 m  1:43.34   
33  309  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:44.14  RES 
34  143  Gingsjö Erik  1998  KUNGSBACKA  AM0598  25 m  1:45.10  RES 
35  90  Muratagic Robert  1998  GÖTEBORG  AP8798  25 m  1:45.60  RES 
 
Gren 25, 800m Frisim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Malin Nilsson (1973) 8:30.72 1995-02-14 
Distriktrekord Juniorer: Ann Linder (1966) 8:38.54 1982-12-18 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  9:15.51   
55  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  9:28.62   
99  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  9:31.27   
270  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  9:35.99   
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  9:39.47   
288  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  9:59.58   
231  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  10:03.61   
349  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  10:07.19   
310  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  10:11.91   
10  289  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  10:18.87   
11  22  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  10:28.71   
12  352  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  10:35.13   
13  148  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  10:44.11   
14  79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  10:54.59   
 
Gren 26, 100m Ryggsim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 53.42 2009-12-12 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 53.42 2009-12-12 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
248  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  58.90   
293  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  1:00.84   
Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  1:00.98   
195  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  1:02.01   
18  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  1:03.58   
268  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  1:03.81   
225  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  1:03.87   
152  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  1:04.30   
138  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  1:04.42   
10  392  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  1:06.15   
11  295  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:06.28   
12  308  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  1:06.44   
13  194  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:06.66   
14  160  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:07.01   
15  228  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  25 m  1:08.16   
16  407  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  1:08.21   
17  221  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  1:08.44   
18  399  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  1:08.93   
19  178  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:09.55   
20  344  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  1:10.06   
21  213  Berntsson Arvid  1996  MASS  AS7396  25 m  1:10.97   
22  181  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  1:11.00   
23  197  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:11.09   
24  11  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  1:11.13   
25  254  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  25 m  1:11.25   
26  94  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  1:11.50   
27  364  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  1:11.86   
28  147  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  1:13.10   
29  396  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  25 m  1:13.14   
30  46  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  1:13.75   
31  88  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  1:14.80   
32  163  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  1:15.24   
33  89  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m  1:16.59  RES 
34  267  Trolltoft Kasper  1995  MASS  AX9195  25 m  1:17.58  RES 
35  377  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  1:21.23  RES 
 
Gren 27, 4X100m Medley F 14 o y 
Distriktrekord Seniorer: Göteborg Sim (1900) 4:03.98 2008-11-28 
Distriktrekord Juniorer: Göteborg Sim (1900) 4:13.43 2007-02-02 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
280  Mass Tjejer 1  1998  MASS    25 m  4:47.87   
121  Göteborg Lag1  1997  GÖTEBORG    25 m  4:49.00   
411  Uddevalla Damer [1997]  1997  UDDEVALLA    25 m  4:53.58   
281  Mass Tjejer 2  1998  MASS    25 m  5:05.49   
167  Kungsbacka Damer  1997  KUNGSBACKA    25 m  5:10.20   
204  SK Laxen Damer [1997]  1997  SK LAXEN    25 m  5:10.35   
122  Göteborg Lag2  1997  GÖTEBORG    25 m  5:22.12   
38  Elfsborg Damer 1 [1997  1998  ELFSBORG    25 m  5:22.24   
282  Mass Tjejer 3  1998  MASS    25 m  5:28.85   
10  379  Vf Sim  1997  VARBERG    25 m  5:30.86   
11  206  SK Laxen Damer 2 [1997]  1997  SK LAXEN    25 m  5:33.22   
12  355  Trollhätta Damer [1997]  1997  TROLLHÄTTA    25 m  5:33.32   
13  412  Uddevalla Damer Lag 2  1997  UDDEVALLA    25 m  5:36.00   
14  419  SK Alingså Damer [1997]  1997  SK ALINGSÅ    25 m  5:36.17   
15  283  Mass Tjejer 4  1998  MASS    25 m  5:38.42   
16  124  Göteborg Lag3  1997  GÖTEBORG    25 m  5:38.88   
17  313  S02 Lag 1  1997  S 02    25 m  5:44.28   
18  125  Göteborg Lag4  1997  GÖTEBORG    25 m  5:46.25   
19  337  Skövde SS Damer [1997]  1997  SKÖVDE SS    25 m  5:47.51   
20  357  Trollhätta Lag 2 [1997]  1997  TROLLHÄTTA    25 m  5:50.94   
21  39  Elfsborg Damer 2 [1997]  1998  ELFSBORG    25 m  6:03.39   
22  120  Göteborg Lag 5  1997  GÖTEBORG    25 m  6:15.68   
23  314  S02 Lag 2  1997  S 02    25 m  6:23.88   
 
Gren 28, 4X100m Frisim P 14 o y 
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:17.95 2009-11-26 
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:17.95 2009-11-26 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
277  Mass Killar 1  1998  MASS    25 m  4:12.94   
116  Göteborg Lag 1  1997  GÖTEBORG    25 m  4:13.25   
43  Elfsborg Herrar [1997  1998  ELFSBORG    25 m  4:13.82   
414  Uddevalla Herrar [1997]  1997  UDDEVALLA    25 m  4:24.00   
278  Mass Killar 2  1998  MASS    25 m  4:29.73   
208  SK Laxen Herrar [1998]  1998  SK LAXEN    25 m  4:33.80   
311  S02  1997  S 02    25 m  4:34.50   
117  Göteborg Lag 2  1997  GÖTEBORG    25 m  4:36.58   
169  Kungsbacka Herrar  1997  KUNGSBACKA    25 m  4:39.60   
10  356  Trollhätta Herrar [1997]  1997  TROLLHÄTTA    25 m  4:39.71   
11  279  Mass Killar 3  1998  MASS    25 m  4:45.46   
12  118  Göteborg Lag 3  1997  GÖTEBORG    25 m  4:50.23   
13  44  Elfsborg Herrar Lag 2  1997  ELFSBORG    25 m  4:51.79   
14  113  Göteborg Herrar [1997]  1997  GÖTEBORG    25 m  5:05.99   
15  120  Göteborg Lag 5  1997  GÖTEBORG    25 m  5:20.41   
 
Gren 29, 100m Frisim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Robin Andréasson (1988) 48.32 2010-12-04 
Distriktrekord Juniorer: David Larsson (1989) 48.60 2009-11-28 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  53.23   
225  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  53.74   
152  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  54.04   
Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  55.03   
142  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  55.68   
215  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  56.03   
295  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  56.58   
195  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  56.62   
182  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  56.66   
10  221  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  56.69   
11  268  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  57.28   
12  18  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  57.56   
13  154  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  58.68   
14  138  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  59.69   
15  197  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  59.70   
16  403  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  59.76   
17  147  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  59.84   
18  151  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  59.86   
19  88  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  59.89   
20  228  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  25 m  59.90   
21  166  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  1:00.03   
22  407  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  1:00.05   
23  160  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:00.47   
24  94  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  1:00.76   
25  348  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:00.78   
26  394  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  1:00.78   
27  344  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  1:00.89   
28  11  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  1:01.33   
29  320  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:01.95   
30  46  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  1:02.32   
31  399  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  1:02.58   
32  254  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  25 m  1:03.38   
33  364  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  1:03.61  RES 
34  377  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  1:04.35  RES 
35  163  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  1:04.39  RES 
 
Gren 30, 400m Frisim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Malin Nilsson (1973) 4:06.74 1995-02-15 
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 4:11.21 1998-12-12 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  4:23.75   
270  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  4:38.66   
234  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  4:43.21   
99  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  4:44.63   
55  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  4:46.74   
389  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  4:50.26   
231  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  4:54.73   
288  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  4:55.41   
289  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  4:56.92   
10  349  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  4:57.81   
11  310  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  4:59.79   
12  242  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  5:00.93   
13  156  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  5:02.12   
14  331  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  5:02.85   
15  352  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  5:03.38   
16  134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  5:05.49   
17  22  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  5:07.31   
18  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  5:08.48   
19  189  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  5:15.28   
20  79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  5:17.01   
21  365  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  5:24.31   
22  21  Johansson Louise  1996  ELFSBORG  AL5296  25 m  5:25.30   
23  25  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  5:31.64   
 
Gren 31, 200m Medley P 14 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:59.83 2009-12-10 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:59.83 2009-12-10 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:25.86   
65  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  2:26.29   
409  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  2:27.05   
107  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:28.55   
187  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  2:28.90   
30  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  2:36.07   
Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  2:39.43   
333  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  2:39.44   
33  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  2:40.51   
10  176  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  2:42.49   
11  172  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  2:43.11   
12  397  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  2:44.02   
13  24  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  2:45.70   
14  128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  50 m  2:46.00   
15  129  Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  2:46.97   
16  376  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  2:52.97   
17  101  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  2:53.20   
18  303  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  2:53.40   
19  131  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  2:55.30   
20  108  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  2:55.70   
21  63  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  2:57.04   
22  354  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  2:57.59   
23  93  Orstadius Erik  1997  GÖTEBORG  AU0997  25 m  3:03.57   
24  47  Johansson Lucas  1997  FALKÖPING  AJ0397  50 m  3:09.84   
25  13  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  3:12.62  RES 
26  126  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  3:14.70  RES 
27  74  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  3:16.03  RES 
 
Gren 32, 200m Ryggsim F 14 
Distriktrekord Seniorer: Johanna Larsson (1972) 2:12.80 1988-02-07 
Distriktrekord Juniorer: Johanna Larsson (1972) 2:12.80 1988-02-07 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
236  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  2:31.20   
328  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  2:32.96   
149  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  2:35.24   
266  Trolltoft Elvira  1997  MASS  AW0297  25 m  2:37.40   
183  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  2:38.19   
77  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  2:38.47   
272  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:40.32   
366  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  2:41.03   
84  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  2:44.46   
10  180  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  2:44.86   
11  150  Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  2:45.96   
12  193  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  2:47.53   
13  382  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  2:50.70   
14  209  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  2:52.98   
15  155  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  2:54.98   
16  341  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  2:56.05   
17  353  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  2:56.34   
18  50  Ullberg Camilla  1997  FALKÖPING  AS6497  25 m  2:56.56   
19  179  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  2:56.62   
20  400  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  2:58.60   
21  326  Ericsson Moa  1997  SKÖVDE SS  AJ8297  25 m  3:03.14   
22  198  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  3:07.16   
23  342  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  3:12.99   
24  360  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  3:18.78   
25  80  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  3:19.15  RES 
 
Gren 33, 100m Bröstsim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:01.24 2009-11-11 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:01.24 2009-11-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
396  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  25 m  1:07.11   
215  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  1:08.71   
233  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  1:09.25   
142  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  1:10.18   
392  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  1:10.37   
221  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  1:10.93   
181  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  50 m  1:13.01   
348  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:13.47   
10  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  50 m  1:13.59   
10  401  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m  1:14.25   
11  Herrera Mateo  1995  ALINGSÅS  AZ4395  25 m  1:15.55   
12  16  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m  1:16.99   
13  147  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  1:17.63   
14  305  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  1:18.04   
15  385  Olsson Linus  1996  VÄNERSBORG  AF8196  25 m  1:19.17   
16  178  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:20.20   
17  377  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  1:20.30   
18  88  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  1:22.45   
19  94  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  1:23.41   
20  69  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  1:25.11   
21  267  Trolltoft Kasper  1995  MASS  AX9195  25 m  1:28.90   
22  89  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m  1:30.27   
23  361  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  50 m  1:32.04   
 
Gren 34, 200m Ryggsim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Johanna Larsson (1972) 2:12.80 1988-02-07 
Distriktrekord Juniorer: Johanna Larsson (1972) 2:12.80 1988-02-07 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:20.90   
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:21.52   
371  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  2:24.82   
408  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:25.48   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:28.41   
184  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  2:37.42   
174  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  2:37.58   
177  Åstrand Savannah  1996  KUNGÄLV  AI2496  25 m  2:40.06   
Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  2:40.95   
10  230  Granberg Agnes  1996  MASS  AO2696  25 m  2:41.51   
11  67  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  2:42.00   
12  349  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:43.01   
13  35  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  2:43.04   
14  199  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:43.20   
15  330  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  2:46.97   
16  140  Franzén Rebecca  1996  KUNGSBACKA  AU4896  25 m  2:48.64   
17  79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  2:49.11   
18  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:50.63   
19  58  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  2:52.16   
20  317  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  2:52.89   
21  365  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  2:53.44   
22  327  Grape Elina  1995  SKÖVDE SS  BS5295  25 m  2:54.76   
 
Gren 35, 200m Medley P 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:59.83 2009-12-10 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 1:59.83 2009-12-10 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
202  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  2:34.36   
255  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  2:38.76   
217  Börjeson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  2:38.82   
Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  2:38.83   
345  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  2:39.25   
244  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  2:40.14   
271  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  2:40.89   
404  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  2:41.73   
210  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  2:41.83   
10  186  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  2:48.68   
11  232  Havton Gregory  1998  MASS  AV0798  50 m  2:48.73   
12  224  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  2:49.69   
13  92  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  2:50.37   
14  290  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  2:50.63   
15  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  2:53.83   
16  335  Wallén Marcus  1999  SKÖVDE SS  AE8199  25 m  2:53.83   
17  211  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  2:54.22   
18  135  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  2:54.59   
19  393  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  2:55.34   
20  216  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  2:55.55   
21  226  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  2:57.35   
22  273  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  50 m  2:59.03   
23  87  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  2:59.74   
24  32  W Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:59.90   
25  185  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  2:59.99  RES 
26  15  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  3:00.86  RES 
27  60  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  3:00.93  RES 
 
Gren 36, 400m Frisim F 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Malin Nilsson (1973) 4:06.74 1995-02-15 
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 4:11.21 1998-12-12 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
402  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  4:52.00   
85  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  4:54.28   
257  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  4:58.52   
78  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  4:59.09   
334  Wallén Elise  1998  SKÖVDE SS  AN1298  25 m  5:05.34   
249  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  50 m  5:06.58   
132  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  5:18.65   
391  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  5:19.09   
384  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  5:19.70   
10  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  5:22.02   
11  378  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  5:23.98   
12  374  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  5:25.32   
13  417  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  5:28.15   
14  196  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  5:29.16   
15  103  Sobek Ella  1998  GÖTEBORG  BN0298  25 m  5:31.50   
16  241  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  5:33.06   
17  36  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  5:34.68   
18  212  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  5:36.68   
19  250  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  5:41.12   
20  332  Staflund Erica  1999  SKÖVDE SS  AC9699  25 m  5:42.98   
21  12  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  5:44.07   
22  406  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  5:44.63   
23  19  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  5:45.74   
24  363  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  5:46.76   
25  294  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  50 m  5:46.94  RES 
26  372  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  5:49.02  RES 
27  321  Olsson Emma  1998  SK 1970  AP3498  25 m  5:49.08  RES 
 
Gren 37, 400m Medley P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 4:18.06 2010-02-07 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 4:18.06 2010-02-07 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  4:29.27   
248  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  4:39.88   
256  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  4:44.88   
293  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  4:49.60   
182  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  4:57.49   
233  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  4:57.56   
215  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  5:00.04   
237  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  5:03.11   
308  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  5:11.63   
10  160  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  5:17.68   
11  194  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  5:19.19   
12  178  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  5:32.30   
13  10  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  5:38.50   
14  16  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m  5:48.80   
15  383  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  6:04.90   
 
Gren 38, 100m Fjärilsim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 59.17 1997-04-17 
Distriktrekord Juniorer: Miranda Bånnsgård (1992) 59.96 2011-04-30 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  1:00.73   
270  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  1:05.49   
408  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  1:05.65   
234  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  1:06.57   
371  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:06.76   
55  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  1:07.34   
389  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:10.85   
261  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  1:11.16   
174  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  1:11.30   
10  99  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  1:11.76   
11  184  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  1:11.79   
12  242  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  1:12.74   
13  175  Heina Christin  1996  KUNGÄLV  BA0296  25 m  1:12.80   
14  67  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:13.91   
15  199  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:14.39   
16  331  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  1:14.53   
17  134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  1:15.36   
18  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  1:17.27   
19  243  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  1:17.38   
20  144  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  25 m  1:17.41   
21  189  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  1:18.36   
22  230  Granberg Agnes  1996  MASS  AO2696  25 m  1:19.95   
23  269  Wendt Johanna  1995  MASS  AS4695  25 m  1:20.74   
24  316  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  1:21.04   
25  238  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  1:21.23   
26  352  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:21.56   
27  76  Janebäck Johanna  1996  GÖTEBORG  AD1496  25 m  1:22.14   
28  79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  1:23.15   
29  330  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  1:26.66   
30  49  Törnqvist Cajsa  1996  FALKÖPING  BD1296  25 m  1:27.07   
31  365  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  50 m  1:30.77   
32  Rådman Sara  1995  ALINGSÅS  BE0895  25 m  1:32.08   
 
Gren 39, 800m Frisim P 14 
Distriktrekord Seniorer: Tomas Eriksson (1968) 8:14.87 1992-01-01 
Distriktrekord Juniorer: Magnus Palmqvist (1967) 8:30.10 1985-01-01 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
107  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  9:22.89   
65  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  9:50.47   
129  Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  10:36.24   
128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  11:19.86   
47  Johansson Lucas  1997  FALKÖPING  AJ0397  25 m  12:08.03   
13  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  12:28.91   
126  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  13:29.94   
 
Gren 40, 200m Bröstsim F 14 
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 2:19.28 2009-12-11 
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 2:22.02 2008-11-28 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  2:53.19   
390  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  2:57.89   
410  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  3:00.60   
236  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  3:00.68   
369  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  3:00.81   
266  Trolltoft Elvira  1997  MASS  AW0297  25 m  3:01.46   
100  Rutqvist Hanna  1997  GÖTEBORG  AE2497  25 m  3:03.70   
86  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  3:04.06   
218  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  3:04.58   
10  341  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  3:07.85   
11  173  Antonsson Sophie  1997  KUNGÄLV  AJ4297  25 m  3:09.71   
12  342  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  3:12.23   
13  400  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  3:12.53   
14  48  Samuelsson Nora  1997  FALKÖPING  AG8897  25 m  3:19.67   
15  326  Ericsson Moa  1997  SKÖVDE SS  AJ8297  25 m  3:24.27   
16  259  Rubin Klara  1997  MASS  AZ4697  25 m  3:24.28   
17  360  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  3:24.70   
18  162  Silfors Nathalie  1997  KUNGSBACKA  AY7297  25 m  3:27.73   
19  17  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  3:35.75   
20  31  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  3:38.01   
 
Gren 41, 4X100m Frisim P 16 o y 
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:17.95 2009-11-26 
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:17.95 2009-11-26 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Elfsborg Herrar [1995]  1995  ELFSBORG    25 m  3:38.68   
275  Mass Herrar 1  1996  MASS    25 m  3:39.21   
170  Kungsbacka Herrar Lag 1  1995  KUNGSBACKA    25 m  3:42.50   
276  Mass Herrar 2  1996  MASS    25 m  3:48.38   
207  SK Laxen Herrar [1995]  1995  SK LAXEN    25 m  3:48.62   
171  Kungsbacka Herrar Lag 2  1995  KUNGSBACKA    25 m  3:51.20   
312  S02  1995  S 02    25 m  3:51.95   
413  Uddevalla Herrar [1995]  1995  UDDEVALLA    25 m  3:57.73   
114  Göteborg Herrar Lag1  1996  GÖTEBORG    25 m  4:14.00   
10  380  Vf Sim  1995  VARBERG    25 m  4:16.96   
11  45  Elfsborg Lag 2 [1995]  1995  ELFSBORG    25 m  4:28.08   
 
Gren 42, 4X100m Medley F 16 o y 
Distriktrekord Seniorer: Göteborg Sim (1900) 4:03.98 2008-11-28 
Distriktrekord Juniorer: Göteborg Sim (1900) 4:13.43 2007-02-02 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
312  S02  1995  S 02    25 m  4:31.05   
274  Mass Damer 1  1996  MASS    25 m  4:40.39   
336  Skövde SS Damer [1995]  1995  SKÖVDE SS    25 m  4:40.72   
115  Göteborg Lag 1  1995  GÖTEBORG    25 m  4:42.00   
381  Vf Sim  1996  VARBERG    25 m  4:52.75   
168  Kungsbacka Damer [1996]  1996  KUNGSBACKA    25 m  4:53.10   
123  Göteborg Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  4:55.00   
 
Gren 43, 100m Frisim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 53.09 2009-12-10 
Distriktrekord Juniorer: Josefin Lillhage (1980) 55.37 1998-01-01 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  55.62   
234  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  1:00.32   
164  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  25 m  1:00.40   
371  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:01.29   
288  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:02.21   
55  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  1:02.44   
289  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  1:02.77   
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  1:02.80   
99  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  1:03.28   
10  389  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:03.36   
11  184  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  1:03.37   
12  175  Heina Christin  1996  KUNGÄLV  BA0296  25 m  1:03.75   
13  310  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  1:03.80   
14  349  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:03.80   
15  331  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  1:03.95   
16  420  Nielsen-Fernandes Josephine  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  1:04.26   
17  156  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  1:05.10   
18  134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  1:05.34   
19  35  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:05.50   
20  247  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  1:05.77   
21  67  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  50 m  1:05.86   
22  199  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:05.92   
23  174  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  1:05.95   
24  243  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  1:06.10   
25  352  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:06.30   
26  231  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  1:06.55   
27  148  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  1:06.85   
28  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  1:06.93   
29  22  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  1:07.29   
30  261  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  1:07.39   
31  242  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  1:07.48   
32  140  Franzén Rebecca  1996  KUNGSBACKA  AU4896  25 m  1:07.51   
33  338  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  1:07.84  RES 
34  49  Törnqvist Cajsa  1996  FALKÖPING  BD1296  25 m  1:08.15  RES 
35  177  Åstrand Savannah  1996  KUNGÄLV  AI2496  25 m  1:08.27  RES 
 
Gren 44, 400m Frisim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 3:47.52 2009-11-26 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 3:47.52 2009-11-26 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  3:57.82   
225  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  4:09.84   
237  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  4:15.58   
256  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  4:17.51   
215  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  4:17.60   
152  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  4:19.85   
182  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  4:22.80   
248  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  4:28.67   
308  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  4:29.00   
10  295  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  4:30.52   
11  305  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  4:30.81   
12  403  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  4:32.99   
13  166  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  4:35.57   
14  396  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  25 m  4:39.61   
15  320  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  4:41.65   
16  407  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  4:42.72   
17  394  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  4:49.24   
18  10  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  4:52.68   
19  88  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  4:54.79   
20  46  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  4:54.85   
21  89  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m  5:01.39   
22  94  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  5:09.55   
23  361  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  50 m  5:34.78   
 
Gren 45, 200m Medley F 14 
Distriktrekord Seniorer: Louise Karlsson (1974) 2:11.19 1997-04-20 
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 2:13.42 2000-03-04 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  2:33.10   
390  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  2:33.30   
236  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  2:34.67   
149  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  2:36.89   
328  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  2:39.94   
272  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:40.39   
86  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  2:40.87   
77  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  2:41.22   
84  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  2:41.72   
10  218  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  2:41.99   
11  369  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  2:42.99   
12  180  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  2:45.99   
13  183  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  2:46.71   
14  193  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  2:47.76   
15  341  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  2:49.72   
16  382  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  2:50.08   
17  266  Trolltoft Elvira  1997  MASS  AW0297  25 m  2:50.83   
18  366  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  2:51.92   
19  50  Ullberg Camilla  1997  FALKÖPING  AS6497  25 m  2:52.07   
20  410  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  2:52.85   
21  400  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  2:55.59   
22  422  Johansson Hanna  1997  VARABYGDEN  AS0497  25 m  2:56.34   
23  209  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  2:56.48   
24  353  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  2:57.98   
25  48  Samuelsson Nora  1997  FALKÖPING  AG8897  25 m  3:00.67  RES 
26  342  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  3:00.68  RES 
27  360  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  3:04.36  RES 
 
Gren 46, 200m Ryggsim P 14 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:54.31 2009-11-08 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:54.31 2009-11-08 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  2:30.58   
107  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:32.59   
187  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  2:33.39   
333  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  2:38.82   
72  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  2:44.92   
376  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  2:45.50   
303  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  2:49.68   
354  Svensson Ludwig  1997  TROLLHÄTTA  AU2197  25 m  2:51.69   
128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  2:52.16   
10  101  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  2:57.86   
11  131  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  3:02.19   
12  190  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  3:02.26   
13  108  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  3:04.41   
14  63  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  50 m  3:12.18   
15  47  Johansson Lucas  1997  FALKÖPING  AJ0397  25 m  3:12.83   
16  13  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  3:15.24   
 
Gren 47, 100m Ryggsim F 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Elin Harnebrandt (1988) 1:02.14 2007-04-29 
Distriktrekord Juniorer: Elin Harnebrandt (1988) 1:02.14 2007-04-29 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:10.43   
78  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:11.50   
249  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:12.97   
252  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:13.43   
Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:16.31   
257  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:17.84   
391  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:18.61   
132  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:19.02   
12  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:19.47   
10  378  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:19.70   
11  36  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:20.00   
12  415  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:20.07   
13  402  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:20.32   
14  296  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:20.82   
15  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  1:20.83   
16  258  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  1:21.24   
17  374  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:21.34   
18  334  Wallén Elise  1998  SKÖVDE SS  AN1298  25 m  1:21.84   
19  245  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:22.09   
20  158  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:22.93   
21  223  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  1:23.37   
22  384  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:23.87   
23  153  Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  1:24.03   
24  332  Staflund Erica  1999  SKÖVDE SS  AC9699  25 m  1:24.05   
25  263  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:24.71   
26  71  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:25.29   
27  14  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG  AQ9699  25 m  1:25.36   
28  130  Holm Olivia  2000  SK GÖTENE  AC8200  25 m  1:25.42   
29  109  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:25.89   
30  294  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:25.91   
31  346  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  1:26.16   
32  214  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  1:26.37   
33  387  Hansson Emma  1998  ÅSUNDEN  AP1498  25 m  1:26.57  RES 
34  395  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:26.78  RES 
35  363  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:26.89  RES 
 
Gren 48, 100m Frisim P 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Robin Andréasson (1988) 48.32 2010-12-04 
Distriktrekord Juniorer: David Larsson (1989) 48.60 2009-11-28 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
255  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:01.80   
202  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:02.25   
Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  1:02.60   
232  Havton Gregory  1998  MASS  AV0798  50 m  1:02.60   
244  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:02.61   
345  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:03.46   
210  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:03.60   
290  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:05.14   
217  Börjeson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  1:05.93   
10  271  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:05.93   
11  186  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:07.45   
12  393  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  1:07.72   
13  216  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:07.86   
14  226  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  1:07.92   
15  224  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:08.02   
16  253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:08.81   
17  211  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  1:09.28   
18  92  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:09.29   
19  135  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  1:09.91   
20  87  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:10.06   
21  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:10.21   
22  335  Wallén Marcus  1999  SKÖVDE SS  AE8199  25 m  1:10.72   
23  309  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:10.88   
24  59  Björkner Eric  1998  GÖTEBORG  AS9998  25 m  1:10.96   
25  26  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:11.11   
26  351  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:11.53   
27  362  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:11.65   
28  285  Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  1:11.96   
29  185  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:12.19   
30  27  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:12.73   
31  302  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  1:12.99   
32  219  Carlström Olof  1999  MASS  AD8999  25 m  1:13.19   
33  273  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:13.94  RES 
34  291  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:14.16  RES 
35  421  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:14.69  RES 
 
Gren 49, 100m Bröstsim F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 1:05.27 2010-12-04 
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 1:06.13 2008-11-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
270  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  1:10.64   
99  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  1:14.51   
289  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  1:14.92   
174  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  1:16.45   
134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  1:16.74   
373  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:17.67   
164  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  25 m  1:18.50   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:18.93   
243  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  1:19.21   
10  175  Heina Christin  1996  KUNGÄLV  BA0296  25 m  1:20.58   
11  420  Nielsen-Fernandes Josephine  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  1:21.28   
12  67  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:22.19   
13  220  Company Ekberg Josefin  1996  MASS  BA0896  25 m  1:23.36   
14  199  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:24.25   
15  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  1:24.81   
16  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  1:24.87   
17  156  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  1:24.94   
18  247  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  1:25.27   
19  327  Grape Elina  1995  SKÖVDE SS  BS5295  25 m  1:26.57   
20  95  Papalini Evin  1995  GÖTEBORG  BI7295  25 m  1:26.70   
21  148  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  1:26.97   
22  21  Johansson Louise  1996  ELFSBORG  AL5296  25 m  1:27.61   
23  58  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  1:28.31   
24  330  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  1:29.14   
25  315  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  1:29.79   
26  349  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:29.83   
27  49  Törnqvist Cajsa  1996  FALKÖPING  BD1296  25 m  1:29.93   
28  323  Andersson Fanny  1995  SKÖVDE SS  BD3295  25 m  1:31.52   
29  365  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  1:31.71   
30  25  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  1:32.08   
31  Rådman Sara  1995  ALINGSÅS  BE0895  25 m  1:33.11   
32  79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  1:33.28   
33  352  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:33.87  RES 
 
Gren 50, 200m Ryggsim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:54.31 2009-11-08 
Distriktrekord Juniorer: Mattias Carlsson (1990) 1:54.31 2009-11-08 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
248  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  2:08.81   
28  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:09.30   
293  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:13.37   
Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  2:13.97   
195  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:14.28   
268  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  2:17.35   
18  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  2:17.95   
138  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  2:18.70   
194  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:21.28   
10  308  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:21.91   
11  237  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  2:22.14   
12  160  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  2:25.18   
13  399  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  2:27.32   
14  178  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  2:30.07   
15  344  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:30.87   
16  181  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:31.44   
17  254  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  25 m  2:36.57   
18  364  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  2:38.10   
19  94  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  2:38.31   
20  163  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  2:39.56   
21  11  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  2:41.17   
22  46  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:41.70   
 
Gren 51, 800m Frisim F 14 
Distriktrekord Seniorer: Malin Nilsson (1973) 8:30.72 1995-02-14 
Distriktrekord Juniorer: Ann Linder (1966) 8:38.54 1982-12-18 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
328  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  9:41.68   
390  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  9:51.02   
292  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  9:51.35   
149  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  9:54.53   
77  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  10:10.70   
84  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  50 m  10:15.91   
209  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  10:51.91   
400  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  11:08.48   
155  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  11:12.05   
 
Gren 52, 200m Bröstsim P 14 
Distriktrekord Seniorer: Anton Lagerqvist (1991) 2:09.63 2009-12-13 
Distriktrekord Juniorer: Anton Lagerqvist (1991) 2:09.63 2009-12-13 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:34.00   
65  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  2:37.42   
409  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  2:40.94   
333  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  2:48.03   
172  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  2:49.23   
128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  2:50.43   
397  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  2:54.27   
107  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:56.09   
Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  3:00.96   
10  24  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  3:10.45   
11  108  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  3:10.89   
12  101  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  3:12.17   
13  47  Johansson Lucas  1997  FALKÖPING  AJ0397  25 m  3:13.81   
14  222  Cöster Kyle  1997  MASS  AP9397  25 m  3:16.65   
15  190  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  3:17.71   
16  93  Orstadius Erik  1997  GÖTEBORG  AU0997  25 m  3:21.13   
17  126  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  3:24.13   
18  74  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  3:27.69   
19  13  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  3:32.84   
20  63  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  3:48.23   
 
Gren 53, 100m Bröstsim F 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 1:05.27 2010-12-04 
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 1:06.13 2008-11-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
322  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:20.59   
249  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:23.17   
252  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:26.10   
334  Wallén Elise  1998  SKÖVDE SS  AN1298  25 m  1:26.97   
363  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:27.20   
240  Karlsson Ann-Kristin  1999  MASS  AH5899  25 m  1:27.45   
257  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:27.58   
78  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:27.63   
85  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:28.30   
10  19  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:29.67   
11  406  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:30.72   
12  378  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:31.00   
13  387  Hansson Emma  1998  ÅSUNDEN  AP1498  25 m  1:31.05   
14  258  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  1:31.22   
15  158  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:31.53   
16  71  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:31.58   
17  417  Lygnestrand Sanna  1999  SK ALINGSÅ  AG5499  25 m  1:31.67   
18  227  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  1:32.56   
19  132  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:32.59   
20  97  Phu Vanessa  1998  GÖTEBORG  BL3498  25 m  1:32.64   
21  418  Persson Maja  1998  SK ALINGSÅ  AK6898  25 m  1:32.65   
22  191  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:32.87   
23  212  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  1:32.87   
24  263  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:32.88   
25  398  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9400  50 m  1:33.38   
26  12  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:33.49   
27  75  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:33.51   
28  51  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:34.52   
29  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:34.77   
30  374  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:35.25   
31  36  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:35.69   
32  340  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:35.94   
33  64  Egecioglu Alisa  1999  GÖTEBORG  BM0499  25 m  1:36.12  RES 
34  137  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  1:36.41  RES 
35  66  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:36.63  RES 
 
Gren 54, 100m Fjärilsim P 13 o y 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 52.88 2003-12-11 
Distriktrekord Juniorer: Erik Andersson (1984) 52.88 2003-12-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
202  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:10.27   
232  Havton Gregory  1998  MASS  AV0798  50 m  1:10.46   
255  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:12.95   
210  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:13.13   
271  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:14.38   
404  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:15.50   
186  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:17.41   
244  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:17.48   
345  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:18.49   
10  217  Börjeson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  1:18.57   
11  Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  1:18.77   
12  92  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:19.03   
13  253  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:19.06   
14  211  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  1:22.10   
15  60  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:22.86   
16  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:23.50   
17  185  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:24.54   
18  335  Wallén Marcus  1999  SKÖVDE SS  AE8199  50 m  1:24.79   
19  32  W Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:26.20   
20  201  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  50 m  1:27.49   
21  273  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:27.59   
22  302  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  1:28.76   
23  143  Gingsjö Erik  1998  KUNGSBACKA  AM0598  25 m  1:31.77   
24  27  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:31.98   
25  135  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  50 m  1:35.41   
26  87  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:36.24   
27  161  Schill-Örne Filip  1998  KUNGSBACKA  AM1598  25 m  1:36.50   
28  351  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:37.72   
29  421  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:38.07   
30  102  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:38.59   
31  362  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:40.50   
32  262  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  25 m  1:46.92   
 
Gren 55, 400m Medley F 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Sara Nordenstam (1983) 4:41.63 2000-03-03 
Distriktrekord Juniorer: Sara Nordenstam (1983) 4:41.63 2000-03-03 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  4:53.99   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  5:14.84   
408  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  5:18.07   
371  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  5:19.44   
270  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  5:19.52   
55  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  5:19.79   
99  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  5:20.83   
389  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  5:20.90   
288  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  5:34.03   
10  234  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  5:34.51   
11  134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  5:40.45   
12  370  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  5:52.20   
13  79  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  5:58.83   
14  330  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  6:14.58   
15  365  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  6:20.61   
 
Gren 56, 100m Fjärilsim P 15-16 
Distriktrekord Seniorer: Erik Andersson (1984) 52.88 2003-12-11 
Distriktrekord Juniorer: Erik Andersson (1984) 52.88 2003-12-11 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
248  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  59.15   
256  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  59.48   
215  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  1:00.58   
225  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  1:02.05   
221  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  1:02.21   
154  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  1:02.39   
195  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  1:02.74   
293  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  1:03.47   
233  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  1:03.73   
10  182  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  50 m  1:03.99   
11  197  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:04.14   
12  407  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  1:04.63   
13  151  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  1:04.70   
14  228  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  50 m  1:05.15   
15  392  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  1:06.07   
16  386  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  1:07.20   
17  268  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  1:07.46   
18  181  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  1:07.95   
19  394  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  1:09.16   
20  396  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  25 m  1:09.38   
21  160  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:09.42   
22  295  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:09.47   
23  46  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  1:10.16   
24  348  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:10.96   
25  88  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  1:11.17   
26  11  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  1:11.37   
27  178  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  50 m  1:11.60   
28  194  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  50 m  1:11.82   
29  377  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  1:12.20   
30  403  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  50 m  1:13.99   
31  213  Berntsson Arvid  1996  MASS  AS7396  25 m  1:18.93   
 
Gren 57, 4X100m Frisim F 14 o y 
Distriktrekord Seniorer: Göteborg Sim (1900) 3:43.88 2010-12-03 
Distriktrekord Juniorer: Skövde Simsällskap (1900) 3:49.93 2009-11-27 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Göteborg Lag1  1997  GÖTEBORG    25 m  4:15.22   
280  Mass Tjejer 1  1998  MASS    25 m  4:18.08   
411  Uddevalla Damer [1997]  1997  UDDEVALLA    25 m  4:28.58   
204  SK Laxen Damer [1997]  1997  SK LAXEN    25 m  4:30.51   
281  Mass Tjejer 2  1998  MASS    25 m  4:32.76   
167  Kungsbacka Damer  1997  KUNGSBACKA    25 m  4:35.30   
282  Mass Tjejer 3  1998  MASS    25 m  4:45.48   
379  Vf Sim  1997  VARBERG    25 m  4:48.75   
355  Trollhätta Damer [1997]  1997  TROLLHÄTTA    25 m  4:50.98   
10  122  Göteborg Lag2  1997  GÖTEBORG    25 m  4:52.36   
11  38  Elfsborg Damer 1 [1997  1998  ELFSBORG    25 m  4:54.56   
12  206  SK Laxen Damer 2 [1997]  1997  SK LAXEN    25 m  4:55.56   
13  283  Mass Tjejer 4  1998  MASS    25 m  4:58.31   
14  313  S02 Lag 1  1997  S 02    25 m  4:58.52   
15  419  SK Alingså Damer [1997]  1997  SK ALINGSÅ    25 m  5:03.31   
16  337  Skövde SS Damer [1997]  1997  SKÖVDE SS    25 m  5:03.65   
17  124  Göteborg Lag3  1997  GÖTEBORG    25 m  5:04.74   
18  39  Elfsborg Damer 2 [1997]  1998  ELFSBORG    25 m  5:11.41   
19  125  Göteborg Lag4  1997  GÖTEBORG    25 m  5:14.85   
20  357  Trollhätta Lag 2 [1997]  1997  TROLLHÄTTA    25 m  5:17.75   
21  120  Göteborg Lag 5  1997  GÖTEBORG    25 m  5:21.72   
22  412  Uddevalla Damer Lag 2  1997  UDDEVALLA    25 m  5:23.00   
23  314  S02 Lag 2  1997  S 02    25 m  5:33.26   
 
Gren 58, 4X100m Medley P 14 o y 
Distriktrekord Seniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:38.38 2009-11-28 
Distriktrekord Juniorer: Uddevalla Sim (1900) 3:38.38 2009-11-28 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Göteborg Lag 1  1997  GÖTEBORG    25 m  4:36.25   
277  Mass Killar 1  1998  MASS    25 m  4:46.06   
43  Elfsborg Herrar [1997  1998  ELFSBORG    25 m  4:49.43   
414  Uddevalla Herrar [1997]  1997  UDDEVALLA    25 m  4:52.00   
278  Mass Killar 2  1998  MASS    25 m  5:02.14   
208  SK Laxen Herrar [1998]  1998  SK LAXEN    25 m  5:12.65   
311  S02  1997  S 02    25 m  5:18.61   
169  Kungsbacka Herrar  1997  KUNGSBACKA    25 m  5:21.60   
44  Elfsborg Herrar Lag 2  1997  ELFSBORG    25 m  5:25.06   
10  117  Göteborg Lag 2  1997  GÖTEBORG    25 m  5:25.45   
11  279  Mass Killar 3  1998  MASS    25 m  5:25.71   
12  356  Trollhätta Herrar [1997]  1997  TROLLHÄTTA    25 m  5:28.01   
13  118  Göteborg Lag 3  1997  GÖTEBORG    25 m  5:40.11   
14  119  Göteborg Lag 4  1997  GÖTEBORG    25 m  5:50.74   
15  120  Göteborg Lag 5  1997  GÖTEBORG    25 m  6:00.12   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.00  Utskriftsdatum  07 november 2011 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  14:53