Deltagarlista Gren 1-52 
 
  Tävling  Höst Simiaden 2009    Utskriftsdatum  24 november 2009   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  16:27   
  Arrangör  VSSF i samarbete med SK Laxen         
 
 
Gren 1, 200m Medley F 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
150  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  2:49.18   
35  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  2:51.73   
17  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  2:52.94   
149  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  2:56.56   
148  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  50 m  2:59.88   
15  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  3:02.48   
151  Lundh Filippa  1997  GÖTEBORG  BD5697  25 m  3:05.08   
19  Eklund Nina  1997  SK LAXEN  AW6697  50 m  3:07.44   
Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  3:08.98   
10  32  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  3:12.32   
11  153  Idegård Gabrielle  1997  GÖTEBORG  AK8697  25 m  3:14.05   
12  20  Ivansson Erica  1997  SK LAXEN  AW7697  25 m  3:17.48   
13  95  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  3:23.17   
14  94  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  3:30.56   
15  152  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  3:32.08   
16  36  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  3:36.84   
17  154  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  3:40.74   
18  93  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  4:04.68   
 
Gren 2, 200m Medley P 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  2:43.10   
157  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  2:47.28   
156  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:47.48   
12  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  3:02.70   
99  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  3:08.98   
49  Svensson Axel  1997  SS STIMMET  AJ8397  25 m  3:15.56   
158  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  3:25.52   
98  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  3:27.69   
97  Gunnarsson Joakim  1997  ELFSBORG    25 m     
10  96  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley F 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
159  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:27.94   
146  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:30.71   
101  Pedersen Erica  1998  ELFSBORG  AC6898  25 m  1:33.62   
103  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:34.30   
142  Axelsson Moa  1998  SK 1970  AI7698  25 m  1:34.43   
102  Bengtsson Daniela  1998  ELFSBORG  AF6298  25 m  1:35.23   
23  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:38.07   
Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  1:38.47   
100  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:40.15   
10  25  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:42.13   
11  31  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:45.54   
12  160  Karlsson-Malmberg Louise  1998  GÖTEBORG  AV5298  25 m  1:47.73   
13  162  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:48.20   
14  81  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  1:51.53   
15  37  Ta Sofia  1998  SK LAXEN    25 m  1:51.57   
16  161  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  1:53.42   
 
Gren 4, 100m Medley P 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:20.41   
163  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:23.77   
168  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:31.05   
167  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:39.30   
104  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:42.90   
166  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:44.30   
169  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m     
165  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m     
90  Törnäng Kasper  1998  VARBERG    25 m     
10  164  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m     
 
Gren 5, 100m Bröstsim F 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  1:25.41   
150  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:27.59   
148  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:36.93   
151  Lundh Filippa  1997  GÖTEBORG  BD5697  50 m  1:37.51   
149  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:37.62   
153  Idegård Gabrielle  1997  GÖTEBORG  AK8697  25 m  1:37.76   
20  Ivansson Erica  1997  SK LAXEN  AW7697  25 m  1:39.97   
10  Silfors Nathalie  1997  KUNGSBACKA  AY7297  25 m  1:40.70   
Rostén Hanna  1997  KUNGSBACKA  BG0897  25 m  1:44.24   
10  36  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  1:44.94   
11  170  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:45.94   
12  94  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  1:46.30   
13  95  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  1:48.21   
14  93  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  1:51.90   
15  152  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:52.49   
16  171  Rundéus Alicia  1997  GÖTEBORG  BG8297  25 m  1:54.78   
17  105  Wakk Josefine  1997  ELFSBORG    25 m  1:55.39   
18  154  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  1:56.41   
19  92  Vallo-Krans Celina  1997  VARBERG  BK9497  25 m  1:56.82   
20  75  Inglund Linnéa  1997  VARBERG    25 m     
21  38  Teow Lina  1997  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim P 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:24.63   
155  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:27.81   
106  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:30.52   
156  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:31.50   
157  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:37.34   
24  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:39.37   
158  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:39.46   
49  Svensson Axel  1997  SS STIMMET  AJ8397  25 m  1:41.53   
98  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:41.99   
10  12  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  1:42.05   
11  172  Cöster Kyle  1997  GÖTEBORG  AP9397  25 m  1:42.17   
12  97  Gunnarsson Joakim  1997  ELFSBORG    25 m  1:53.03   
13  176  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  2:01.94   
14  48  Svensson Adam  1997  SS STIMMET  AL2797  25 m  2:09.76   
15  22  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN    25 m     
16  88  Thorell Adam  1997  VARBERG    25 m     
17  173  Johansson Fredrik  1997  GÖTEBORG  AU3397  25 m     
18  174  Orstadius Erik  1997  GÖTEBORG    25 m     
19  175  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m     
20  69  Hansson Marcus  1997  VARBERG    25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim F 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:32.70   
25  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:39.06   
159  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:39.41   
102  Bengtsson Daniela  1998  ELFSBORG  AF6298  25 m  1:40.42   
101  Pedersen Erica  1998  ELFSBORG  AC6898  25 m  1:40.51   
142  Axelsson Moa  1998  SK 1970  AI7698  25 m  1:41.67   
31  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:43.10   
161  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  1:44.43   
162  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:45.60   
10  100  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:46.08   
11  Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  1:48.33   
12  23  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:51.52   
13  160  Karlsson-Malmberg Louise  1998  GÖTEBORG  AV5298  25 m  1:53.68   
14  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:56.09   
15  81  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  2:05.45   
16  37  Ta Sofia  1998  SK LAXEN    25 m     
17  82  Lindeberg Maja  1998  VARBERG    25 m     
18  177  Aronsson Jasmine  1998  GÖTEBORG  BD9498  25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim P 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:34.20   
163  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:36.64   
168  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:46.39   
167  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:46.45   
169  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m  1:50.22   
165  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  50 m  1:51.25   
147  Ramhult Axel  1998  SK 1970  AI1998  25 m  1:58.46   
104  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  2:01.28   
166  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  2:02.04   
10  90  Törnäng Kasper  1998  VARBERG    25 m  2:05.52   
11  178  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  25 m  2:05.71   
12  144  Hallin Liam  1998  SK 1970  AP7798  25 m  2:11.79   
13  179  Muratagic Robert  1998  GÖTEBORG  AP8798  25 m  2:14.04   
14  140  Alfraeus Alexander  1998  SK 1970  AL4798  25 m  2:14.21   
15  164  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim F 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
150  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:06.29   
35  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:09.32   
149  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:09.54   
148  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:12.58   
Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  1:13.10   
19  Eklund Nina  1997  SK LAXEN  AW6697  25 m  1:13.34   
32  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:13.49   
20  Ivansson Erica  1997  SK LAXEN  AW7697  25 m  1:15.63   
15  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  1:16.79   
10  17  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  50 m  1:16.99   
11  153  Idegård Gabrielle  1997  GÖTEBORG  AK8697  25 m  1:17.62   
12  10  Silfors Nathalie  1997  KUNGSBACKA  AY7297  25 m  1:17.82   
13  151  Lundh Filippa  1997  GÖTEBORG  BD5697  25 m  1:19.57   
14  95  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  1:22.45   
15  94  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  1:24.57   
16  36  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  1:25.24   
17  154  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  1:27.46   
18  170  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:27.93   
19  152  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:28.13   
20  93  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  1:33.26   
21  171  Rundéus Alicia  1997  GÖTEBORG  BG8297  25 m  1:35.08   
22  105  Wakk Josefine  1997  ELFSBORG    25 m  1:49.47   
23  75  Inglund Linnéa  1997  VARBERG    25 m  1:59.92   
24  92  Vallo-Krans Celina  1997  VARBERG  BK9497  25 m     
25  38  Teow Lina  1997  SK LAXEN    25 m     
26  Andersson Madeleine  1997  KUNGSBACKA  BF0897  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim P 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
156  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:05.81   
157  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:08.47   
155  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:08.61   
106  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:10.21   
49  Svensson Axel  1997  SS STIMMET  AJ8397  25 m  1:13.62   
12  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  1:14.17   
99  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:14.87   
96  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:21.84   
158  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  50 m  1:21.91   
10  176  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:22.82   
11  98  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:23.08   
12  107  Christensson Victor  1997  ELFSBORG  AN0997  25 m  1:23.53   
13  172  Cöster Kyle  1997  GÖTEBORG  AP9397  25 m  1:26.30   
14  24  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:28.73   
15  108  Bäckström Albin  1997  ELFSBORG  AH6797  25 m  1:31.45   
16  22  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN    25 m  1:36.16   
17  48  Svensson Adam  1997  SS STIMMET  AL2797  25 m  1:38.38   
18  14  Bengtsson Erik  1997  SK LAXEN  AQ0197  25 m  1:42.09   
19  97  Gunnarsson Joakim  1997  ELFSBORG    25 m  1:43.60   
20  175  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  1:45.26   
21  173  Johansson Fredrik  1997  GÖTEBORG  AU3397  25 m     
22  69  Hansson Marcus  1997  VARBERG    25 m     
23  88  Thorell Adam  1997  VARBERG    25 m     
24  174  Orstadius Erik  1997  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 11, 100m Frisim F 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:12.40   
159  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:12.90   
102  Bengtsson Daniela  1998  ELFSBORG  AF6298  25 m  1:23.37   
101  Pedersen Erica  1998  ELFSBORG  AC6898  25 m  1:25.49   
142  Axelsson Moa  1998  SK 1970  AI7698  25 m  1:25.57   
103  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:27.32   
Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  1:30.88   
161  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  1:31.95   
25  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:32.51   
10  100  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:32.69   
11  160  Karlsson-Malmberg Louise  1998  GÖTEBORG  AV5298  25 m  1:36.89   
12  162  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:38.77   
13  81  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  50 m  1:39.55   
14  23  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:42.26   
15  31  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:44.50   
16  82  Lindeberg Maja  1998  VARBERG    25 m     
17  177  Aronsson Jasmine  1998  GÖTEBORG  BD9498  25 m     
 
Gren 12, 100m Frisim P 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:08.68   
163  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:15.71   
168  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:19.37   
167  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:25.50   
166  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:28.90   
165  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  1:29.67   
104  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:29.72   
140  Alfraeus Alexander  1998  SK 1970  AL4798  25 m  1:30.60   
178  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  25 m  1:31.02   
10  164  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:37.37   
11  90  Törnäng Kasper  1998  VARBERG    25 m  1:40.21   
12  169  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m  1:41.48   
13  144  Hallin Liam  1998  SK 1970  AP7798  25 m  1:43.28   
14  147  Ramhult Axel  1998  SK 1970  AI1998  25 m  1:47.28   
15  179  Muratagic Robert  1998  GÖTEBORG  AP8798  25 m  1:48.30   
16  180  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m     
 
Gren 13, 4X50m Medley F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Göteborg Sim Lag 1  1996  GÖTEBORG    25 m  2:18.32   
27  SK Laxen Lag 1  1998  SK LAXEN    25 m  2:30.00   
181  Göteborg Sim Lag 2  1996  GÖTEBORG    25 m  2:32.84   
109  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  2:40.00   
28  SK Laxen Lag 2  1998  SK LAXEN    25 m  2:44.00   
110  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  3:00.00   
52  Varberg Damer Lag 1  1997  VARBERG    25 m  3:17.27   
Kbss Lag Damer 1  KUNGSBACKA    25 m     
 
Gren 14, 4X50m Medley P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Göteborg Sim Lag 1  1996  GÖTEBORG    25 m  2:15.76   
181  Göteborg Sim Lag 2  1996  GÖTEBORG    25 m  2:29.41   
27  SK Laxen Lag 1  1998  SK LAXEN    25 m  2:30.00   
111  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  2:40.00   
112  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  3:00.00   
 
Gren 15, 400m Frisim F 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  5:10.32   
149  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  5:12.74   
150  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  5:16.20   
148  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  5:36.66   
17  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  5:40.85   
Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  5:44.20   
32  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  5:46.88   
151  Lundh Filippa  1997  GÖTEBORG  BD5697  25 m  5:51.53   
15  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  5:53.90   
10  153  Idegård Gabrielle  1997  GÖTEBORG  AK8697  25 m  6:00.25   
11  19  Eklund Nina  1997  SK LAXEN  AW6697  50 m  6:04.34   
12  95  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  6:26.69   
13  94  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  6:33.05   
14  93  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  7:36.26   
15  171  Rundéus Alicia  1997  GÖTEBORG  BG8297  25 m     
16  152  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m     
17  154  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m     
 
Gren 16, 400m Frisim P 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  5:02.71   
156  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  5:05.34   
155  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  5:09.53   
12  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  5:21.53   
99  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  5:43.84   
158  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  6:29.17   
172  Cöster Kyle  1997  GÖTEBORG  AP9397  25 m  6:39.04   
176  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  6:45.62   
98  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  6:53.73   
10  97  Gunnarsson Joakim  1997  ELFSBORG    25 m  8:08.55   
11  175  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m     
 
Gren 17, 200m Frisim F 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  2:42.57   
159  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  50 m  2:55.92   
101  Pedersen Erica  1998  ELFSBORG  AC6898  25 m  3:02.53   
100  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  3:24.55   
160  Karlsson-Malmberg Louise  1998  GÖTEBORG  AV5298  25 m  3:31.18   
81  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  50 m  3:35.27   
161  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m     
162  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m     
23  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m     
10  Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m     
 
Gren 18, 200m Frisim P 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  2:35.25   
168  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  2:50.02   
163  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  2:54.17   
167  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  3:09.53   
166  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  3:15.28   
165  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  50 m  3:24.72   
104  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  3:29.58   
164  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m     
169  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m     
 
Gren 19, 100m Fjärilsim F 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
150  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:11.84   
35  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:19.76   
17  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  1:19.86   
15  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  1:23.58   
149  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:26.94   
148  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  50 m  1:27.88   
151  Lundh Filippa  1997  GÖTEBORG  BD5697  25 m  1:27.97   
19  Eklund Nina  1997  SK LAXEN  AW6697  25 m  1:32.75   
32  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:34.24   
10  20  Ivansson Erica  1997  SK LAXEN  AW7697  25 m  1:45.21   
11  95  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  1:46.28   
12  153  Idegård Gabrielle  1997  GÖTEBORG  AK8697  25 m  1:52.60   
13  170  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m     
 
Gren 20, 100m Fjärilsim P 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
156  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:14.46   
155  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:21.53   
157  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:24.44   
12  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  1:25.13   
158  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:45.07   
 
Gren 21, 50m Fjärilsim F 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  40.99   
102  Bengtsson Daniela  1998  ELFSBORG  AF6298  25 m  41.18   
146  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  43.18   
159  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  43.50   
142  Axelsson Moa  1998  SK 1970  AI7698  25 m  45.86   
23  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  46.52   
101  Pedersen Erica  1998  ELFSBORG  AC6898  25 m  47.45   
31  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  48.96   
160  Karlsson-Malmberg Louise  1998  GÖTEBORG  AV5298  25 m  50.53   
10  100  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  51.70   
 
Gren 22, 50m Fjärilsim P 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
163  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  38.09   
41  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  38.23   
168  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  40.59   
166  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  44.61   
104  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  47.06   
165  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  53.23   
167  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  54.12   
169  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m     
164  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m     
 
Gren 23, 100m Ryggsim F 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
150  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:17.46   
148  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:20.47   
35  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:20.96   
149  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:22.56   
15  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  1:24.79   
17  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  1:25.48   
19  Eklund Nina  1997  SK LAXEN  AW6697  25 m  1:25.93   
Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  1:27.09   
32  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:30.19   
10  153  Idegård Gabrielle  1997  GÖTEBORG  AK8697  25 m  1:30.97   
11  20  Ivansson Erica  1997  SK LAXEN  AW7697  25 m  1:30.98   
12  151  Lundh Filippa  1997  GÖTEBORG  BD5697  25 m  1:32.56   
13  95  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  1:35.30   
14  10  Silfors Nathalie  1997  KUNGSBACKA  AY7297  25 m  1:36.18   
15  154  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  1:41.15   
16  36  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  1:42.63   
17  94  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  1:42.71   
18  170  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:43.95   
19  152  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:44.94   
20  171  Rundéus Alicia  1997  GÖTEBORG  BG8297  25 m  1:54.53   
21  93  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  1:57.08   
22  92  Vallo-Krans Celina  1997  VARBERG  BK9497  25 m     
23  38  Teow Lina  1997  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 24, 100m Ryggsim P 12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
156  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:12.58   
155  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:12.83   
157  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:17.91   
106  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:24.12   
12  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  1:25.98   
49  Svensson Axel  1997  SS STIMMET  AJ8397  25 m  1:29.55   
99  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:30.56   
96  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:30.96   
98  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:37.29   
10  176  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:38.73   
11  24  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:39.69   
12  158  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:43.70   
13  107  Christensson Victor  1997  ELFSBORG  AN0997  25 m  1:44.36   
14  48  Svensson Adam  1997  SS STIMMET  AL2797  25 m  1:45.17   
15  172  Cöster Kyle  1997  GÖTEBORG  AP9397  25 m  1:49.41   
16  22  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN    25 m  1:56.01   
17  14  Bengtsson Erik  1997  SK LAXEN  AQ0197  25 m  2:06.32   
18  173  Johansson Fredrik  1997  GÖTEBORG  AU3397  25 m     
19  175  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m     
20  174  Orstadius Erik  1997  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 25, 100m Ryggsim F 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
159  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:21.37   
146  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:27.77   
103  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:33.14   
142  Axelsson Moa  1998  SK 1970  AI7698  25 m  1:33.98   
101  Pedersen Erica  1998  ELFSBORG  AC6898  25 m  1:34.50   
102  Bengtsson Daniela  1998  ELFSBORG  AF6298  25 m  1:38.53   
100  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:40.37   
Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  1:41.46   
161  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  1:42.17   
10  81  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  1:47.43   
11  160  Karlsson-Malmberg Louise  1998  GÖTEBORG  AV5298  25 m  1:47.76   
12  31  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:48.42   
13  162  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:50.60   
14  37  Ta Sofia  1998  SK LAXEN    25 m     
15  177  Aronsson Jasmine  1998  GÖTEBORG  BD9498  25 m     
16  82  Lindeberg Maja  1998  VARBERG    25 m     
17  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m     
 
Gren 26, 100m Ryggsim P 11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:21.56   
163  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:21.97   
168  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:28.49   
104  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:35.19   
167  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:39.40   
165  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  1:42.65   
166  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:43.84   
164  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:50.11   
90  Törnäng Kasper  1998  VARBERG    25 m  1:59.71   
10  179  Muratagic Robert  1998  GÖTEBORG  AP8798  25 m  2:00.45   
11  169  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m     
12  180  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m     
 
Gren 27, 4X50m Frisim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Göteborg Sim Lag 1  1996  GÖTEBORG    25 m  2:10.33   
27  SK Laxen Lag 1  1998  SK LAXEN    25 m  2:17.00   
52  Varberg Damer Lag 1  1997  VARBERG    25 m  2:18.02   
181  Göteborg Sim Lag 2  1996  GÖTEBORG    25 m  2:21.51   
28  SK Laxen Lag 2  1998  SK LAXEN    25 m  2:28.00   
109  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  2:30.00   
110  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  2:50.00   
Kbss Lag Damer 1  KUNGSBACKA    25 m     
 
Gren 28, 4X50m Frisim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Göteborg Sim Lag 1  1996  GÖTEBORG    25 m  2:04.45   
181  Göteborg Sim Lag 2  1996  GÖTEBORG    25 m  2:16.97   
27  SK Laxen Lag 1  1998  SK LAXEN    25 m  2:18.00   
111  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  2:35.00   
112  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  2:55.00   
 
Gren 29, 25m Fjärilsim F 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  17.93   
115  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  20.09   
67  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  20.87   
116  Öman Tilda  2000  ELFSBORG    25 m  21.10   
184  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  22.35   
185  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  22.73   
183  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  23.37   
33  Ovik Moa  2000  SK LAXEN    25 m  25.23   
113  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  25.39   
10  73  Hultgren Ebba  2000  VARBERG    25 m     
11  114  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 30, 25m Fjärilsim P 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  18.37   
186  Backman Albin  2000  GÖTEBORG  AF7500  25 m  21.82   
117  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  23.66   
44  Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m  25.30   
77  Josefson Erik  2000  VARBERG    25 m  29.91   
40  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 31, 25m Fjärilsim F 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  16.82   
39  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  19.64   
45  Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  20.44   
191  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  20.52   
193  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  20.69   
42  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  21.94   
47  Schoberg Emilia  1999  SS STIMMET  AD3699  25 m  22.57   
145  Johansson Ellen  1999  SK 1970  AE0899  25 m  22.91   
195  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  23.20   
10  118  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  23.27   
11  194  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  23.31   
12  119  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  24.28   
13  192  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  24.98   
14  21  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN    25 m  25.20   
15  11  Andersson Cim  1999  SK LAXEN    25 m  25.41   
16  34  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  26.83   
17  189  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  27.74   
18  188  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  27.82   
19  Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m     
20  84  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m     
21  86  Stjernström Emma  1999  VARBERG    25 m     
22  187  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m     
23  83  Peterson Melinda  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 32, 25m Fjärilsim P 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  20.40   
196  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  21.88   
30  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  21.88   
123  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  23.47   
120  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  24.85   
66  Dahlgren Anton  1999  VARBERG    25 m  26.32   
197  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m     
85  Stippa Kim  1999  VARBERG    25 m     
78  Karlsson Julian  1999  VARBERG    25 m     
10  60  Andersson Johannes  1999  VARBERG    25 m     
11  59  Andersson Daniel  1999  VARBERG    25 m     
12  122  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m     
 
Gren 33, 50m Bröstsim F 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
125  Alsin Agnes  2000  ELFSBORG    25 m  49.34   
184  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  49.61   
115  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  52.32   
51  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  52.64   
116  Öman Tilda  2000  ELFSBORG    25 m  53.50   
124  Bengtsson Olivia  2000  ELFSBORG    25 m  55.33   
113  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  56.67   
126  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG    25 m  57.89   
129  Andersson Emelie  2001  ELFSBORG    25 m  58.51   
10  73  Hultgren Ebba  2000  VARBERG    25 m  1:00.53   
11  183  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:00.56   
12  141  Alfraeus Josefine  2000  SK 1970  AF5600  25 m  1:00.64   
13  185  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  1:02.11   
14  46  Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  1:05.34   
15  128  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG    25 m  1:06.39   
16  114  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG    25 m  1:07.28   
17  79  Klavberg Nora  2001  VARBERG    25 m  1:16.58   
18  61  Balslev Clara  2001  VARBERG    25 m  1:21.80   
19  70  Hedström Julia  2000  VARBERG    25 m     
20  71  Hedström Maja  2001  VARBERG    25 m     
21  72  Hugosson Sara  2000  VARBERG    25 m     
22  76  Johansson Julia  2000  VARBERG    25 m     
23  80  Klavberg Siri  2001  VARBERG    25 m     
24  127  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG    25 m     
25  89  Törnqvist Linn  2001  VARBERG    25 m     
26  91  Westman Kajsa  2001  VARBERG    25 m     
 
Gren 34, 50m Bröstsim P 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  46.56   
186  Backman Albin  2000  GÖTEBORG  AF7500  25 m  49.13   
40  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN    25 m  55.37   
77  Josefson Erik  2000  VARBERG    25 m  57.46   
117  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:00.43   
50  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  1:01.06   
132  Karlsson Simon  2000  ELFSBORG    25 m  1:08.14   
130  Gunnarsson Anders  2001  ELFSBORG    25 m  1:09.66   
44  Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m  1:10.92   
10  43  Zoric Stefan  2000  SK LAXEN    25 m  1:17.11   
11  74  Håkansson Axel  2000  VARBERG    25 m     
12  68  Bidstrup Jacob Haar  2000  VARBERG    25 m     
13  64  Carlsson Jonathan  2001  VARBERG    25 m     
14  131  Savhammar Theodor  2001  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 35, 50m Bröstsim F 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  43.80   
Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m  48.05   
118  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  48.87   
42  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  49.32   
145  Johansson Ellen  1999  SK 1970  AE0899  25 m  49.95   
192  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  50.35   
191  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  50.47   
188  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  51.26   
195  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  52.08   
10  84  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  52.16   
11  47  Schoberg Emilia  1999  SS STIMMET  AD3699  25 m  53.10   
12  119  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  53.24   
13  11  Andersson Cim  1999  SK LAXEN    25 m  53.45   
14  45  Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  53.94   
15  39  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  54.81   
16  193  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  56.03   
17  189  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  56.30   
18  194  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  56.76   
19  133  Segerdahl Maja  1999  ELFSBORG  AF1899  25 m  56.80   
20  135  Mavizi Mitra  1999  ELFSBORG    25 m  58.10   
21  21  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN    25 m  58.12   
22  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  58.33   
23  13  Bengtsson Emelie  1999  SK LAXEN    25 m  59.98   
24  143  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  1:02.31   
25  34  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:03.66   
26  136  Wakk Mathilda  1999  ELFSBORG    25 m  1:13.52   
27  65  Conradsson Tilda  1999  VARBERG    25 m     
28  86  Stjernström Emma  1999  VARBERG    25 m     
29  187  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m     
30  83  Peterson Melinda  1999  VARBERG    25 m     
31  134  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG    25 m     
32  87  Svensson Jouline  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 36, 50m Bröstsim P 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
122  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  50.38   
196  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  51.79   
123  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  51.94   
137  Cavka Anes  1999  ELFSBORG    25 m  53.52   
30  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  54.63   
121  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  55.59   
139  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG    25 m  56.38   
120  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  56.44   
197  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:01.62   
10  78  Karlsson Julian  1999  VARBERG    25 m     
11  66  Dahlgren Anton  1999  VARBERG    25 m     
12  63  Carey Nicolas  1999  VARBERG    25 m     
13  62  Brink Erik  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 37, 50m Frisim F 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  38.19   
115  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  40.61   
67  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  40.90   
184  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  44.20   
116  Öman Tilda  2000  ELFSBORG    25 m  44.30   
185  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  44.69   
183  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  45.74   
141  Alfraeus Josefine  2000  SK 1970  AF5600  25 m  50.03   
125  Alsin Agnes  2000  ELFSBORG    25 m  50.98   
10  73  Hultgren Ebba  2000  VARBERG    25 m  51.05   
11  16  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN    25 m  58.70   
12  113  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  59.08   
13  46  Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  1:00.66   
14  124  Bengtsson Olivia  2000  ELFSBORG    25 m  1:01.13   
15  128  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG    25 m  1:05.68   
16  70  Hedström Julia  2000  VARBERG    25 m     
17  71  Hedström Maja  2001  VARBERG    25 m     
18  91  Westman Kajsa  2001  VARBERG    25 m     
19  72  Hugosson Sara  2000  VARBERG    25 m     
20  61  Balslev Clara  2001  VARBERG    25 m     
21  76  Johansson Julia  2000  VARBERG    25 m     
22  79  Klavberg Nora  2001  VARBERG    25 m     
23  114  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG    25 m     
24  129  Andersson Emelie  2001  ELFSBORG    25 m     
25  126  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG    25 m     
26  80  Klavberg Siri  2001  VARBERG    25 m     
27  89  Törnqvist Linn  2001  VARBERG    25 m     
 
Gren 38, 50m Frisim P 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  34.44   
186  Backman Albin  2000  GÖTEBORG  AF7500  25 m  42.33   
40  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN    50 m  45.64   
117  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  48.79   
50  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  50.31   
44  Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m  52.71   
77  Josefson Erik  2000  VARBERG    25 m  54.18   
43  Zoric Stefan  2000  SK LAXEN    50 m  1:00.46   
130  Gunnarsson Anders  2001  ELFSBORG    25 m  1:16.99   
10  74  Håkansson Axel  2000  VARBERG    25 m     
11  68  Bidstrup Jacob Haar  2000  VARBERG    25 m     
12  64  Carlsson Jonathan  2001  VARBERG    25 m     
13  131  Savhammar Theodor  2001  ELFSBORG    25 m     
14  132  Karlsson Simon  2000  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 39, 50m Frisim F 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  31.23   
Gustafsson Moa  1999  KUNGSBACKA  AT0699  25 m  34.09   
191  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  38.40   
42  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  50 m  38.76   
145  Johansson Ellen  1999  SK 1970  AE0899  25 m  38.82   
118  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  39.30   
47  Schoberg Emilia  1999  SS STIMMET  AD3699  25 m  39.51   
84  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  41.15   
119  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  41.41   
10  45  Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  41.59   
11  39  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  41.73   
12  192  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  42.19   
13  193  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  42.85   
14  188  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  43.29   
15  194  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  43.59   
16  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  43.61   
17  34  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  44.22   
18  195  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  44.91   
19  11  Andersson Cim  1999  SK LAXEN    50 m  45.72   
20  143  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  48.32   
21  187  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  48.41   
22  133  Segerdahl Maja  1999  ELFSBORG  AF1899  25 m  48.89   
23  86  Stjernström Emma  1999  VARBERG    25 m  49.17   
24  189  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  50.69   
25  13  Bengtsson Emelie  1999  SK LAXEN    25 m  52.44   
26  21  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN    25 m  57.70   
27  135  Mavizi Mitra  1999  ELFSBORG    25 m  58.92   
28  136  Wakk Mathilda  1999  ELFSBORG    25 m  1:05.39   
29  65  Conradsson Tilda  1999  VARBERG    25 m     
30  83  Peterson Melinda  1999  VARBERG    25 m     
31  134  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG    25 m     
32  87  Svensson Jouline  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 40, 50m Frisim P 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  38.55   
196  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  41.00   
121  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  41.60   
120  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  42.48   
197  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  42.72   
123  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  42.85   
122  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  43.40   
59  Andersson Daniel  1999  VARBERG    25 m  45.18   
137  Cavka Anes  1999  ELFSBORG    25 m  45.30   
10  139  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG    25 m  47.21   
11  78  Karlsson Julian  1999  VARBERG    25 m  55.68   
12  85  Stippa Kim  1999  VARBERG    25 m     
13  66  Dahlgren Anton  1999  VARBERG    25 m     
14  63  Carey Nicolas  1999  VARBERG    25 m     
15  60  Andersson Johannes  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 41, 4X50m Medley F 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Göteborg Sim Lag 1  1999  GÖTEBORG    25 m  2:24.37   
199  Göteborg Sim Lag 2  1999  GÖTEBORG    25 m  2:37.90   
26  SK Laxen Lag 1  1999  SK LAXEN    25 m  3:00.00   
109  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  3:10.00   
110  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  3:30.00   
53  Varberg Damer Lag 1  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 42, 4X50m Medley P 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  SK Laxen Lag 1  1999  SK LAXEN    25 m  3:00.00   
111  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  3:10.00   
112  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  3:30.00   
198  Göteborg Sim Lag 1  1999  GÖTEBORG    25 m     
56  Varberg Herrar Lag 1  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 43, 100m Medley F 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:41.91   
51  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  1:42.34   
116  Öman Tilda  2000  ELFSBORG    25 m  1:43.65   
184  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  1:44.48   
67  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:47.01   
185  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  1:53.83   
183  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:56.14   
33  Ovik Moa  2000  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 44, 100m Medley P 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:28.72   
40  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN    25 m  1:47.44   
117  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:59.44   
186  Backman Albin  2000  GÖTEBORG  AF7500  25 m     
77  Josefson Erik  2000  VARBERG    25 m     
44  Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m     
 
Gren 45, 100m Medley F 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:23.73   
42  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:36.28   
191  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:37.54   
45  Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  1:38.81   
47  Schoberg Emilia  1999  SS STIMMET  AD3699  25 m  1:39.03   
39  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:42.68   
118  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  1:42.93   
192  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:47.72   
34  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:48.56   
10  193  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  1:48.60   
11  194  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  1:49.24   
12  11  Andersson Cim  1999  SK LAXEN    25 m  1:49.77   
13  195  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  1:50.84   
14  188  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:58.41   
15  21  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN    25 m  1:59.50   
16  189  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  2:03.25   
17  187  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m     
18  13  Bengtsson Emelie  1999  SK LAXEN    25 m     
19  119  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG    25 m     
20  84  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m     
 
Gren 46, 100m Medley P 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:41.12   
121  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:41.35   
196  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:43.94   
122  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  1:48.66   
123  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:52.48   
197  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  2:06.24   
85  Stippa Kim  1999  VARBERG    25 m     
78  Karlsson Julian  1999  VARBERG    25 m     
120  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m     
10  137  Cavka Anes  1999  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 47, 50m Ryggsim F 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  41.76   
116  Öman Tilda  2000  ELFSBORG    25 m  47.76   
185  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  49.98   
115  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  50.08   
67  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  50.63   
184  Alm Vanja  2000  GÖTEBORG  AD2400  25 m  51.44   
183  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  51.64   
141  Alfraeus Josefine  2000  SK 1970  AF5600  25 m  53.90   
138  Melin Emelie  2000  ELFSBORG    25 m  56.50   
10  16  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN    25 m  58.40   
11  126  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG    25 m  59.75   
12  124  Bengtsson Olivia  2000  ELFSBORG    25 m  1:00.33   
13  46  Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  1:00.77   
14  33  Ovik Moa  2000  SK LAXEN    25 m  1:00.95   
15  113  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:02.43   
16  128  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG    25 m  1:08.64   
17  61  Balslev Clara  2001  VARBERG    25 m  1:12.82   
18  79  Klavberg Nora  2001  VARBERG    25 m  1:13.84   
19  70  Hedström Julia  2000  VARBERG    25 m     
20  127  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG    25 m     
21  71  Hedström Maja  2001  VARBERG    25 m     
22  72  Hugosson Sara  2000  VARBERG    25 m     
23  114  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG    25 m     
24  129  Andersson Emelie  2001  ELFSBORG    25 m     
25  76  Johansson Julia  2000  VARBERG    25 m     
26  80  Klavberg Siri  2001  VARBERG    25 m     
27  89  Törnqvist Linn  2001  VARBERG    25 m     
28  91  Westman Kajsa  2001  VARBERG    25 m     
 
Gren 48, 50m Ryggsim P 9 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  41.19   
186  Backman Albin  2000  GÖTEBORG  AF7500  25 m  47.60   
117  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  54.79   
43  Zoric Stefan  2000  SK LAXEN    25 m  58.34   
132  Karlsson Simon  2000  ELFSBORG    25 m  1:01.65   
44  Johansson Robin  2000  SS STIMMET  AC7100  25 m  1:02.48   
131  Savhammar Theodor  2001  ELFSBORG    25 m  1:03.00   
130  Gunnarsson Anders  2001  ELFSBORG    25 m  1:12.73   
74  Håkansson Axel  2000  VARBERG    25 m     
10  68  Bidstrup Jacob Haar  2000  VARBERG    25 m     
11  64  Carlsson Jonathan  2001  VARBERG    25 m     
 
Gren 49, 50m Ryggsim F 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  36.83   
194  Wennberg Karin  1999  GÖTEBORG  AT2499  25 m  44.73   
119  Forsström Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  45.18   
191  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  45.71   
42  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  45.78   
45  Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  46.20   
145  Johansson Ellen  1999  SK 1970  AE0899  25 m  46.25   
39  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  46.38   
118  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG    25 m  47.50   
10  193  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  48.75   
11  47  Schoberg Emilia  1999  SS STIMMET  AD3699  25 m  48.85   
12  21  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN    25 m  49.84   
13  84  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  50.06   
14  195  Ehrnberg Sara  1999  GÖTEBORG  AT3499  25 m  50.44   
15  192  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  51.16   
16  34  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  51.20   
17  188  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  53.30   
18  187  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  54.06   
19  13  Bengtsson Emelie  1999  SK LAXEN    25 m  54.12   
20  143  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m  54.81   
21  189  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  1:00.26   
22  134  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG    25 m     
23  83  Peterson Melinda  1999  VARBERG    25 m     
24  87  Svensson Jouline  1999  VARBERG    25 m     
25  65  Conradsson Tilda  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 50, 50m Ryggsim P 10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  44.86   
196  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  46.06   
121  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  46.59   
120  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  47.16   
137  Cavka Anes  1999  ELFSBORG    25 m  49.23   
122  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  49.68   
197  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  49.97   
139  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG    25 m  50.42   
123  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  50.53   
10  59  Andersson Daniel  1999  VARBERG    25 m  51.25   
11  66  Dahlgren Anton  1999  VARBERG    25 m     
12  63  Carey Nicolas  1999  VARBERG    25 m     
13  60  Andersson Johannes  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 51, 4X50m Frisim F 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Göteborg Sim Lag 1  1999  GÖTEBORG    25 m  2:15.63   
199  Göteborg Sim Lag 2  1999  GÖTEBORG    25 m  2:28.15   
26  SK Laxen Lag 1  1999  SK LAXEN    25 m  2:48.00   
109  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  3:00.00   
29  SK Laxen Lag 2  1999  SK LAXEN    25 m  3:12.00   
110  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  3:20.00   
55  Varberg Damer Lag 3  1999  VARBERG    25 m     
54  Varberg Damer Lag 2  1999  VARBERG    25 m     
53  Varberg Damer Lag 1  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 52, 4X50m Frisim P 10 o Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
198  Göteborg Sim Lag 1  1999  GÖTEBORG    25 m  2:38.84   
26  SK Laxen Lag 1  1999  SK LAXEN    25 m  2:48.00   
111  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  3:00.00   
112  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  3:20.00   
58  Varberg Herrar Lag 3  1999  VARBERG    25 m     
57  Varberg Herrar Lag 2  1999  VARBERG    25 m     
56  Varberg Herrar Lag 1  1999  VARBERG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.24  Utskriftsdatum  24 november 2009 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  16:27